Споделена история от Секс и интимност

Как се прави френска любов?
Здравейте на всички искам да благодаря преджарително на всички които ще прочетат и коментират моята исторя...та проблема ми е следния (ако изобщо може да се нарече проблем) от година и нещо имам страхотна връска със страхотно момче, водим редовен полов живот но когато се стигне до френска винаги сам отказвала (а той винаги е искал) никога не съм имала йелание да му го лапам или пък на който и да е друг мъж в смисъл че причината не е в приятеля ми че ме е гнус че не се поддържа и така нататък а просто никога не съм имала желание а когато се стигне до въпроса той да ми достави това удоволстжие аз пак отказвам защото може би после би било логично и аз да му отжърна със същото... и наскоро започнах да си мисля че искам да го направя защото знам че ще доставя удоволствие на приятеля ми а и сексуалния ни живот ще бъде разнообразен но... нямам си и на идея как да го направя как да започна... страхувам се че няма да го правя както трябва че ще се изложа и вместу удоволствие ще му доставя само смях :) и за това немога да се отпусна и да се престраша а много искам да го изненадам... моля ви помогне те ми :( и благодаря на всички които ще отделят от времето си за да споделят мнение

Коментари

1-50 от 52

1.   Прегледай в интернет малко клипчета и ще разбереш как се прави френска любов. Това е

2.   http://www.scribd.com/doc/15122568/- ето :) дано съм ти била полезна

3.   В Гугъл и в порносайтовете има достатъчно материал - за четене и за гледане. Но в крайна сметка важно е да имаш желание, с времето ще намерите добрата практика и за двама ви.

4.   Mи то не е трудно, все едно ближеш близалка:) Първите няколко пъти е малко странно и трябва да внимаваш със зъбките, но после се свиква.И на мен едно време ми беше странно и даже ми беше смешно като трябваше да го правя ама после ти е все тая... :)
Следващия път като поиска просто си отваряш устата и....почваш:)

5.   Тренирай със захарна пръчка:) Иначе както и да го лапаш все ще му е хубаво ,важното е да не захапеш със зъби. То се усеща когато го кефи.

6.   В Интернет има много материали за това. Потърси, прочети, пък може покрай свирките, и малко правопис да научиш.

9.   Първо се научи да пишеш грамотно,а после го лапай

10.   Милата тя, и аз бях в същото положение преди има-няма година... Кофти е докато свикнеш, после няма да ти прави впечатление :) Не се панирай много, нищо сложно не е, влагаш малко старание и готово. Повярвай, всеки мъж умира за подобно нещо. Предварително му обясни, че ще ти е за 1 път, дай всичко от себе си и бъди уверена в това, което правиш. С течение на времето френската любов ще стане неразделна част от половия ви живот. Моят приятел остава много доволен, а и аз не бях опитна. Няма какво да го мислиш, действай, не го мисли само ще со дойде по реда ;) Ай мила, успех!

11.   Ехоооо прогони бръмбарите от пространството между ушите! Посочи, кой и къде е написал (казал), че ако той прави на теб френска любов и ти си длъжна да правиш на него.

Секса не е условия и правила, сделки и споразумения. Секса трябва да носи наслада. Ако на теб ти харесва да ти правят френска, но пък (по някаква причина) ти не харесваш да правиш, няма нищо лошо в това.

По твоята логика (той на мен, аз на него) не ми се мисли ако поиска нален секс с какво ще му върнеш ;)

12.   За това не е нужна практика :)

BRC

13.   Не слушай №11.Тя е някаква фригидна дама. Всички видове секс носят удоволствие.Ще видиш колко приятно е да усетиш как набъбва в устата ти!

14.   Номер 13, аз съм 11-ти. Как дявол го взел разбра, че съм дама, при това и фригидна :D Нещо си объркал/а половете, но нищо простено ти е :)))

15.   Oт автора: искам да благодаря на всички които коментираха, към тези които ме насочиха към порно сайтове-знам че има порно сайтове все пак съм на 20 просто исках дамите да споделят как им е било за първи път как се престрашили или осмелили незнам как да го нарека какво е чувството какво и как са го правили исках да кажа че нямам смелост и че никога не съм правила че незнам как точно да започна и какво би им харесало на мъжете...

До номер 2 - наистина ми помогна,благодаря ти:), към номер 6 и 9 в бързината съм объркала няколко букви (по навик от латиницата) това правописни грешки ли са??? първо вие научете какво е граматика и така критикувайте останалите!!!и второ незнаех че това е час по български...мисля че в училище съм се доказала за граматиката ;)

Kъм номер 11 не съм казала че е задължително а просто не искам да съм егоист той на мене прави а като стане въпрос за него аз все се дърпам това е моята гледна точка... благодаря на всички останали...

16.   Абе като ти гледам поста, грешките не са 1 и 2, ама айде...Тая латиница развали правописа на децата ни...

18.   "връСка", "вместУ" ... и за това ли е виновна латиницата?

Ей, щях да забрава - запетайките не хапят. Ползвай ги. И преди да пуснеш някой текст в нета, провери го за грешки. Ще си спестиш сума коментари като моя. Не си глупаво дете.

19.   С уста се прави :)

20.   До номер 19 въпроса е не с какво а как се прави

21.   Тия които дават коментари относно правописа .... са цъфнали и вързали, че почнаха да поучават другите :д .... спрете се навсякъде се дават подобни коментари ...... главната цел е да се дават съвети а не упреци ;)

22.   От близо 1 месец съм с едно момче,с което се запознахме в интернет пространството ( фейсбук) .. Много си паснахме .. сякаш като се видяхме и двамата се влюбихме .. ,ноо както и да де .. сега малко по темата .. Той е на 18 ,а аз съм на 16 и двамата сме девствени... На него никога не са му правили френска любов и аз не съм правила .. И така една вечер просто реших да се пробвам .. Чувството е невероятно .. Особено като ми казва ,че съм супер добра и ,че не е тук ,а в някъв друг свят .. Много му хареса .. даже и ми вика ако ти е гадно недей .. но на мен изобщо не ми е гадно даже ми е мн приятно .. даже и аз си се чудя на себе си .. Ноо когато не мислиш как да го направиш и кога .. просто да се отпуснеш и да не мислиш за нищо друго ,,, то само ще си стане .. :) Ебаси романа написах .. :Д хахах 'д

23.   http://sex-love-bg.com/viewtopic.php?t=575 - тук ще намериш най-точно описание на въпроса ти ;)

24.   Здравей! Мисля, че наистина ще му хареса, но за тази цел трябва да се отпуснеш и бавно да започнеш...всичко друго си идва от само себе си! ;)

25.   До номер 6.Първо си помисли дали третата запетая в поста ти е намясто, тогава прави правописни забележки.;)

26.   Номер 9 просто ме уби!!! :DDDDDDDD

27.   В интернет има доста материали по въпроса, друг въпрос е ако се възбуждаш докато четеш тези неща. По правописа ти си личи че си малка :)))) , но нема лошо, важното да ви е хубаво. И все пак всеки мъж си има предпочитания кое и как, така че най добре си поговорете.

28.   Значи след малко целувки и загряване почваш да целуваш от врата надоло след като стигнеш до пъпа хващаш пениса му и продалваваш да целуваш. Може да го оближеш , но непоглеждай кам него , защото ако си по срамежлива може да се спечеш :D и да ти стане доста неловко. Така след това лапаш малко главичката и постепенно слизаш как стеблото на пениса . Вартиш езика (не прекалено барзо) ближеш смучеш и използваш въображение успех

30.   Вай мното сте зле.Момичето иска мнение и съвет тва да не ви е някой конкурс по правопис .

31.   Здравей.Аз мога да ти помогна.Но нека не е пред всички тук.Аз съм момиче. :) пиши ми на skype silvers_destiny :)

32.   Германски блог : задаваш вапрос, отговарят ти.
Руски блог : задаваш вапрос и на теб ти задават въпрос Български блог : задаваш въпрос, всички се надпреварват да ти обеснят колко си тъп :х

33.   номер 32 страшен/а си :ДДДД е това си е истината...
до авторката... дали са ти достатъчно съвети как се прави, но го прави ако искаш, а не, защото той иска...

34.   най ме радва номер 32

35.   Хора какво ви става, момичето иска съвет не, да остроумничите.. !
Ако има как, още малко ще е наврете в на кучето ... Спрете се дайте и съвет.
Виж, разбирам те ще ти е за 1 път, но няма какво да се притесняваш, главата напред и това е... въображението на 6 и малко повече старание! ... Успех

37.   вече е минала повече от година момичето се е научило на свирки 100% досега. само и пожелавам да и доставя удоволствие с което и да е момче...

39.   Не знам се пише ОТДЕЛНО !!!

40.   ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА № 23.
Невероятен наръчник.
За съжаление сексуалното образование в БГ е под всякаква критика и подобни апокрифи изиграват чудесна роля в джунглата на тийнеджърските вълнения.
Но това е универсален наръчник.
Поздравления!!!

41.   Норер 32, много готин коментар!

френската любов - или казано по български - да правиш свирки, е велико изкуство! може да побъркаш един мъж (предимно) със свирка, ако тя е добра.

м началото ще ти е малко странно и тъпо. няма значение, продължавай.
най е трудно да свикнеш да влиза дълбоко в гърлото ти, без да ти се повдига---
и това се учи. с практика. теориите... е, сексът е като животът - едно е да го разучаваш на теория, съвсем различно да го живееш, нали така?
същата работа е и със секса. и със свирките, естествено. и те са част от секса, в тоя смисъл.

при това не е само все едно ближеш близалка. о, не!!! има нервни възли, които ако ги знаеш и ако си умела, можеш наистина да закараш приятеля си в Рая - защото имам едно голямо съмнение, че това е мъжкият рай... е, малко по-различна психология имат мъжете, какво да ги правим?
такива са.

сега, къде и какви са тия нервни възли... тя е дълга и широка. зная ги, но... потърси ги и сама.
на мен ми ги каза един мой приятел гей. паднах от небесата! изпробвах това, което ми каза... леле, побъркаха се хората!
така че гейовете са специалисти в свирките.
питай на живо някой гей, за да ти обясни. само че внимавай, защото гейовете можеда са специалисти в свирките, но са и невероятно подмолни, злобни кучки и затова внимавай въпросният гей да е наистина добронамерен към теб. те обичат да имат приятелство с жени, но често им завиждат, знаеш...
както и да е - желая ти успех в начинанието!
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

43.   Гнусотия.. ако всяка жена прави това на гаджето си няма лошо де но все пак. Като по-малак винаги смятах че теэи жени които правят това нещо лапат му пениса и се омърсяват са кучки и какво ли още не. Ужас ако си момиче.

45.   43 теб не те разбрах момиче ли си момче ли? Казваш го така сякаш си го правил/а?

46.   А вярно ли е че на мъжете им харесва силно да го лапаме. Смисъл да засмукваме силно главичката иначе не усещали добре??

47.   Към хората коментиращи правописа на момичето, или по-точно този, който каза, че трябва да се дават съвети, а не да се упрекваме. И правописа е за поправяне, съвет е:пиши по-грамотно

48.   Номер 45, 43 е момче, казал си е. А вече как може момче да е против свирките, това и на мен ми е чудно...

Номер 46, всеки мъж има различни предпочитания, няма универсално правило, питай твоя. Като цяло е добре да засмукваш, но леко, ако прекалиш усещането е, че ще ти се пръсне главата (долната) и никак не е приятно, боли. По-скоро наблегни на това да притискаш устни и език по-плътно, с натиск, а не просто да ги плъзгаш. Поне при мен е така, може при другите да е иначе...

Кубрат

49.   Просто го лапаш.. :ДДД .. незнам по точно как да ти го обясня... хубавото на това е, че никога незнаеш какво ще стане понататък.. Някой ще си помисли че съм някой хейтър, но ее е така. Аз съм момиче на 17г. и не тварда че ги знам много нещата... като някои от професорите тук.Напук на коментарите от сорта на № 39 ще оставя няколко правописни и пунктуационни грешки .. защото все си мисля че сме тук, не за да поправяме дребни грешки а да помогнем .. !!

От Stefityy

50.   Моят съвет е просто да го оставиш да те целуне. Обърни внимание на движенията, който той извършва с езика си, устните. Направи същото. Аз също бях така.

54.   hapni go smelo :) bez spitesnenie i po nadalboko

57.   Номер 21 напълно съгласна съм! А по темата- мила това е да му върнеш не е задължително! Например моя като спре да ме лиже преминава направо дори не чака аз да му връщам!

58.   С мерак и кеф се прави, ама че глупави въпроси напоследък!

59.   и аз съм заинтересована по темата? какво точно представлява това "засмукване на главичката"? навсякъде го чета, но..

60.   олеее номер 59 как може да не го разбираш аз съм на 13 и зная какво е а ти не???? !!! Ем просто го лапаш и готово няма какво да му мислиш

61.   Има много неща във интернет, можеш да намериш. Аз съм чела, че когато му го лапаш първото нещо е да си играеш с езика си в/у главичката му, това ги възбужда още повече. Когато го лапаш го гледаш в очите и езика ти трябва да е над долните зъби, защото иначе зъбите дразнят половия член. Надявам се да съм помогнала :)

62.   Е не, не се сдържах да не напиша и аз коментар :))
Значи на времето имаше едно девойче от твоя калибър, което ми каза, че не може да прави френска любов... аз естествено я успокоих, като и казах :''а бе ти го лапни, пък колкото можеш толкова '' :)

63.   Прочетох един коментар, мисля.. н-р 41 беше... Много професионален! Браво! Или, както един актьор се изразява "Да си отк'ршиш от ньего! ". Само че, ако ми се случи такова нещо да ми се прави на гадже, сигурно ще му събера носа с тила, преди да го сритам и изгоня на тротоара, където му е мястото.
Защото, ако в съзнанието ми това женско поведение е свързано с унизителната професия на уличниците, аз няма как да го приема, камо ли да го предложа на жена, която желая да уважавам. Зная, че днес всеки (или не съвсем всеки) би ми отговорил, че не мога да си представя какво губя от "удоволствията" на живота, но ми е чудно какво печели човек унижавайки ближния си. Дори, ако самият ближен не го приема като унижение (което пък го вкарва в категорията на неуважаваните от мен хора).
БЛагодаря! (а за някои -извинете! )

1-50 от 52