Споделена история от Секс и интимност

Момиче съм, а искам да спя с проститутка!
Здравейте, аз съм момиче на 20 г. До сега съм спала само с мъже, но от много време имам желанието да го направя и с жена! С хубава, млада и привлекателна жена на моята възраст. Не говоря в момента за нежни ласки и т. н., искам просто един груб секс. Проблема е, че не искам да го правя с коя да е, ами с проститутка. Това ми е голям фетиш! Много пъти съм си мислела да си извикам проститутка, но някакси ми е чудно как би реагирала самото момиче. Или по-точно... срам ме е пред самата проститутка. Според вас, редно ли е това, за което си мечтая и въобще струва ли си да го осъществя?

Коментари

1.   Не си струва да го осъществиш поради две причини.
1. Фантазията ти е достатачно еротична и ще се разочароваш
Платената любов не е любов, защото е платена. За проститутката ти си просто един клиент - плащаш си и тя се опитва по-лесно и бързо да минат за нея нещата. За съжаление това се чувства от клиента.
2. Цената и проститутката, която ще се съгласи
Имаи предвид, че това се води вид перверзия и се заплаща допълнително - всичко, различно от бърза свирка и вагинален с кондом се заплаща, понякога двойно. Освен това младо, все още не толква уморено и използвано момиче няма да ти се навие. Дъртите проститутки (а за такава се смята всяка над 25 г., защото е вече е така употребена душевно и физически) ще се навият, но не знам дали ще останеш доволна.
Съвет - нека тази фантазия си остане фантазия.
Ако си хетеросексуална, но имаш някакви желания за добро прекарване с жена, ти препоръчвам да се регистрираш в някои сайт ала гепи. ме и да си търсиш двойка или хомосексуална жена. При двойките трудно се намира втора жена и можеш да поставиш условието например ти само с жената в началото да си действаш.
Ако имаш финансови възможности и мъж като предружител, можеш да обиколиш по елитните клубове в Банкок - там действително всичко ще намериш, но като сама жена не е добре да се движиш изобщо в такива кръгове, където и да е, защото проституцията си остава наред с наркотиците и търговията с оръжия мръсен бизнес и можеш да влезнеш във филм.

2.   И аз съм момиче, чак да спя с проститутка не съм искала, но винаги тайничко са ме привличали тези мацки и съм си мечтала да поговоря с някоя от тях, да почерпя опит как правят нещата по-горещи, дали наистина изпитват удоволствие или и това си е просто работа... абе, любопитна съм. Обаче първо не знам как ще реагира самото момиче и второ не ми се дават толкова пари за единия разговор. А пък да говоря с някоя пияна циганка на улицата не ми се ще, а и най-много да ме обере. Та ако някоя елитна компаньонка чете тук и е съгласна да сподели част от тайните си, ще съм много благодарна.

3.   Наистина е по-добре от гепиме. Само внимавай, че и там има проститутки. Проститутките сигурно имат болести.

4.   Зaщо пък трябвa дa е проституткa? !
Aз съм го прaвилa... всъщност бяхме 3 жени и нито еднaтa проститукa.
Не мисля, че билa получилa същото с плaтенa.

5.   Намери си момиче. Не е 65-а, а и проститутките в България, са.... зле емеко казано.

7.   Ако мечтаеше да отидеш на Луната, да направиш страхотна скулптура или поне да нарисуваш картина, щях много повече да те уважавам.

8.   Рискуваш да се отвратиш от жените! Една жена, която не държи на себе си и сама се предлага като парцал за отпадъчни материали, би ли ти харесало да се допира до теб?! Мисля, че ако проявиш малко търпение и дочакаш да срещнеш истинска жена, която държи на себе си, което същевременно не пречи да бъде разкрепостена и страстна съм сигурна, че няма да се разочароваш от преживяното... Ерогенната зона на жената е мозъка й, повярвай ми, заслужава си да го изживееш, няма нищо по- еротично от това да бъдеш с жена, но внимателно избери, коя да ти бъде първата, защото както по- горе някой спомена, че фантазията ти може да се развали с реалността! Същият този се изрази, че това било извращение. Не знам, кой е толкова компетентен, за да определя кое е извращение и кое не? Смятам, че всички, което е по желание на двете страни не може да бъде извращение... Надявам се да съм помогнала и да ми отговориш на коментара, какво мислиш. Ще следя темата. :) Ж25

9.   Пак големи моралисти и "разбирачи"! Аман! Имам сериозна връзка от около 5 години, известно време преди това бях компаньонка. Била съм в работата си със семейства и ни е било супер. Мъжа ми е доста отворен човек отвреме-навреме си позволяваме експерименти и с платени момичета и с 1-2 приятелски семейства и ни се получават нещата. Слушай себе си, ако го искаш-направи го. Съвета ми е да се видиш с човека няколко пъти. Все пак да не ти е изцяло непозната.
Забавлявай се!
Елинор-30г.

10.   Тъпа, безмислена, странна и учудваща тема. Все пак трябва да го очаквам 21 век сме.

11.   Направи го! Аз съм момиче и искам обратното на тебе- да е нежно(с момиче), но да не е непозната. Направи го! Ако го искаш, не виждам, защо се двоумиш. Няма да изпълниш фантазията си, ако не опиташ! Стреми се да е максимално близо до нея и няма да останеш разочарована! :)

13.   По-добре потърси в гепиме някоя лезбийка. Тази проститутка ако не харесва жени ще се преструва, че и харесва.

15.   №9, ще те видим когато ти дойде (кармичната) сметка на тебе...
Сега се "забавлявай"...

16.   Няма нищо по-чисто и по-красиво от секс между две жени. Като гледам каква нежност си прилагат две мадами целувки, галене и прочие и направо се разтапям (момче съм на 23 години), но много харесвам нежностите между две жени. Докато съм гледал подобен род филмчета не винаги съм онанист, но просто ми е приятно да ги гледам как се галят и докосват, особено ако са някакви сладички :) Жените са нещо много свято (най-вече красовата и нежността ме привличат), но уви... този свят се промени ужасно много, и повечето станаха използвачки, лъжливи и долни, но са ми на сърце :) 2 жени е много чиста любов, подкрепям с две ръце.

18.   Съвета от мен е да не пробваш с проститутка, защото не знаеш на каква ще попаднеш. Има и много долнопробни и гнусни, а поддържаните и красиви момичета си взимат повече за секс, било то с мъж или жена. Една моя приятелка работи като такава, но не обслужва случайни хора, взима 300-400 лева за нормален секс и не е някой дърт парцал. Това е ориентировъчно. Иначе аз не виждам нищо лошо да си викнеш момиче, но пак казвам трябва да си можеш да си го позволиш! Ако не можеш - правилно са те посъветвали да се регистрираш в някой сайт. Успех!

19.   Не с проститутка. Отиди на друго място (сега е лято, курортите са пълни. Особено чуждите момичета, търсят нови изживявания и явно и ти. ) и го направи с някое момиче. Ако ти хареса, го прави и друг път, ако не ти хареса, поне си опитала. Но не на проститутките. При нас на 99 процента са пълни отрепки и това, което го дават по филмите, го няма у нас.

20.   Здравей минало е доста време от както си споделила и може дори вече да си изпълнила фантазията си. Но все пак и аз ще ти кажа нещо и може да съвпадне с останалите.
1. Не го прави с проститутка. Не стават.
2. В този сайт за пореден път се убедих, че почти всяко момиче между 20 и 25 години си мечтае за същото, така че послушай съвета на №19 и когато си на море се отпусни и сезапознай с някое красиво и поддържано момиче.
3. По отношение на №16 : всички момчета си умират да мастурбират докато гледат например гаджето си с друга.

21.   Потресена съм от Номер 9 и напълно подкрепят номер 10 :)

MJ

22.   ами направиго но не с проститутка ако си готина може и с мен....:)

23.   Аз съм момиче и също като теб искам да пробвам с друго момиче. Не съм лесбийка, но искам да го направя. Не мисля, че е грешно. Направи го. Не мисля, че има нещо лошо в това. Вие как мислите ?

№ 4 - И как беше ? А с приятелки ли го направи или се запозна с момичета в някакъв сайт за запознанства ? Разкажи, ако не ти представлява проблем ?

24.   Ами стани проститутка и тогава ще ти се наложи нонстоп да спиш в някое мазе с колежките