Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса
Имам проблем с пениса но не знам какво да правя защото съм само на 14г. Трябва ми помощ защото ме е срам да се консултирам с маика ми и баща ми но ако се наложи и до там ще стигна :).

Та на темата 1-во имам проблем с пениса от рода на кожно заболяване мисля че и когато съм в ерекция съм забелязал че по средата на пениса кожата един вид ми се опъва и стяга а при самозадоволяване понякога когато ми е сух кожата се бели и понякога след мастурбациа когато вече е в нормален размер кожата ми се е разцепила като чели съм си правил малки рани с остър предмет и днес забелязах че в нормална форма наи горе кожата е разцепена потърсих решение и е нещо от рода на пръстен на пениса и не намерих решение такаче ако можете да ми помогнете ще съм ви благодарен!!!

2-ро имам и проблем че по самия пенис на 3 места имам по 2+ косъмчета които 1 път ги махнах и сега станаха в размера на 1-2 см и не знам какво да ги правя да продължа ли да ги махам или не?

МОЛЯ АКО НЯКОИ Е ИМАЛ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ КАТО МАЛЪК ИЛИ ЗНАЕ РЕШЕНИЕ ДА СПОДЕЛИ ИЛИ АКО ИМАТЕ ТЕЛЕФОНЕН НОМЕР НА ГЕНЕКОЛОГ ИЛИ УРОЛОГ ИЛИ ТАК КОИТО Е ЗА ТЕКИВА ЗАБОЛЯВАНИЯ ДА МИ ДАДЕ ТЕЛЕФОНА АКО МОГА ДА ГОВОРА С НЕГО НА САМЕ ИЛИ ПО ТЕЛЕФОНА ИЛИ АКО СЕ НАЛОЖИ С РОДИТЕ!!!

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

На 14г. съм и ми трябва помощ :(

Коментари

1.   Косъмчетата ги махкай с пинсета, нормално е, ако ти пречат обаче ги махкай, но не ги бръсни, а само с пинсетата.
За останалото - задължително трябва да отидеш на кожен лекар. Говори с баща си - имаш някакво възпаление на кожичката, което може да е причинено от гъбички, но може да има и други причини, включително диабет.
Задължително спри да миеш пениса си със сапун! Ползвай само чиста вода!
Само лекарят ще знае каква е причината и ще те лекува. Кремове разни не помагат

2.   М мисля че е нормално това а за космите не ги махай всеки ги има!
Момче на 10г.

3.   А случаино да имаш телефона на някои доктор?

4.   Едана камара теми има с заглавие "Проблем с пениса" а когато човек пусне нова тема не се одобрява?

5.   И да те попитам ако ги махам с пинцета те ще се появат ли отново?

6.   Целта ми не е да се заяждам, а само да подчертая: засрами се от правописа и пунктоацията си и после пускай теми. 7-8 клас момче, да пише "маика" или "наи горе".... трагедия

7.   Ти малко се замисли бе умник на мен неми пука как съм го писал за мен е важно да си реша проблема не ми е до хеитъри като тебе така че аре да неми коментираш темата с безмислици и да неми се правиш на много умен

8.   Колкото до космите не се притеснявай, или ги оставяш или ги махай редовно със самобръснач или кола маска, аз така права.
А това с кожата мисла, че е фимозис, аз имах и отидох при хирург и направо ме обряза. Сега съм без кожа и се наслаждавам на страхотен сех или мастурбация. И един съвет: казвай всичко на родителите си по отношение на здравето си. Те са хората отговорни за теб и тряба да те напътстват в живота.
Късмет!
Краси 34г

9.   За първия въпрос - наистина е неудобно да споделяш неща за пениса с родителите си на тая възраст, но не виждам друго решение освен да споделиш с тях. А относно космите - нормално е и не трябва да те притесняват. Махай ги ако не ти харесват.