Споделена история от Секс и интимност

Закъснява и 11 дни
На приятелката ми и закъснява 11 дни, трябваше да и дойде на 26. 03, но още чакаме! Правили сме го и без предпазни мерки, но не съм свършвал в нея! Вчера на 03. 04 направихме 2 теста (лентичка и SureCheck) и двата отрицателни! Цикъла и е нередовен, но все пак 11 дни са доста :(
Последно го правихме на 28(за да се предизвика течение, но... ). И тъй като не са минали 7 дни от последния акт се притеснявам за достоверността на тестовете! Каква е вероятността да е бременна?

Коментари

1.   Вие сте много и страшно сексуално непросветени!
Правите секс без контрацептиви, правите НЕЗАЩИТЕН секс, за да сте били предизвикали менструация -))))
УЖАС!
И все пак от информацията, която даваш, приятелката ти не би следвало да е бременна (двата теста).

СПРЕТЕ ДА ПРАВИТЕ НЕЗАЩИТЕН СЕКС.
Ако не ? дойде до 5 дни да отиде на лекар, може преди това последно да си направи тест.

НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА СПРЕТЕ СЪС СЕКСА БЕЗ КОНДОМИ ИЛИ ДА ОТИДЕТЕ ДА ? ИЗПИШАТ ПРОТИВОЗАЧАТАЧНИ.
Всичко останало е руска рулетка и завършва в клиниката по аборти, ако вече белята не сте я сторили.

Много е просто, има САМО ДВА МЕТОДА за СИГУРНА КОНТРАЦЕПЦИЯ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!КОНДОМИ!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!ПРОТИВОЗАЧАТАЧНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако си човек поне с Основно образование ти не знам какво не си разбрал?

Свършването извън вагината НЕ Е МЕТОД ЗА КОНТРАЦЕПЦИЯ, А ЗА ЗАБРАВЯНЕ НА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО И Е ПОДХОДЯЩО САМО САМО САМО ЗА ПЪЛНОЛЕТНИ И ЖЕНЕНИ ХОРА!

Ако не знаеш как се слага кондом, пробвай с банани. Всички кондоми са електронно тествани независимо от марка и цена и са сигурни!!!!

2.   Не искам да те плаша, ама може и да е станала белята. Защото ти хубаво го вадиш преди да свършиш, ама чувал ли си, че малко количество сперматозоиди има и в т. нар. овлажняваща течност и е възможно, макар и по-малко вероятно, момичето да забременее от нея. 11 дни са си доста време, за това вместо да се чудите, хващайте се и при доктора и дано ви се е разминало тоя път, ама номер 1 ви го е казал най-точно, ако не искаш да има треперене презервативи и/или хапченца, а най-сигурно и двете. Другото си е "риск печели, риск губи", ама ако се окаже, "губи" нали знаеш какво следва? Лекари, аборт, проблеми... За това, за да си нямате проблеми, ползвате презерватив ВИНАГИ. Има и евтини презервативи и вършат същата работа и като по-скъпите, така че това не е оправдание. А и по-добре 2-3 лева за презерватив отколкото много повече за аборт! И друг път умната!

3.   Щом тестовете са отицателни няма страшно. Но все пак ползвайте презерватив, защото дори и да не свършваш в нея, пак е рисковано. Най-малкото защото и преди да си свършил, от теб пак могат да се отделят сперматозоиди заедно с течността за смазка.

Всъщност по метода на прекъснатия акт вероятността да се забременее в рамките на година е около 30%. Така че до 2-3 г. макс почти сигурно ще забременее, ако продължавате така.

4.   Може да не си свършвал в нея, но в течността която ти отделяш преди акта е възможно да е имало сперматозоиди годни за оплождане. Това си е голям риск. Защо не ползвате кондоми-белята ли си търсите?

Моя девер така забремени 2 пъти приятелката си-без да иска... Първия път тя направи аборт, но на втория път реши да го ражда.

На нея може просто да и закъснява... А със секс не се предизвиква цикъл.
Изчакайте още 2 седмици, ако не и дойде пак да направи тест.

5.   Послушай номер 1 и обезателно на лекар за кръвна проба. Момичето явно още е малко, цикъла и е още нередовен, а може да има и някакъв здравословен проблем, който вие няма как да узнаете без лекар. Мисля че след толкова дни и при правилно използване тестовете са верни като показания. Не превръщайте секса в нещо от което да се тревожите цял месец после, а нека да е приятно и да сте доволни, наложително е ако не сте готови и двамата да поозреете още и да понаучите различни неща за секса.

6.   Може да й закъснява и от напрежението. Има много фактори, които предизвикват забавяне на цикъла.
Кажи й да отиде на гинеколог, за да сте сигурни. Макар че и аз наскоро се убедих колко е опасен сексът без контрацептиви.
На всеки може да се случи, но дано не е станала белята.
Следващия път просто ще внимавате повече.
Дано не е бременна!

7.   Абе вие луди ли сте - презервативи, противозачатъчни и т. н.

Аз до сега съм правил секс с презерватив само отзад. С всяка приятелка, която съм имал съм го правил само без и да ви кажа за 10 години не съм направил нито една беля, нито някога съм хващал нещо.

Не се забременява така лесно! Защо сте се стресирали толкова? Правете секс както ви харесва, просто внимавайте и няма какво да стане.

особено пък с последната ми сме правили толкова много секс, свършвал съм навсякъде по нея и се е разтичало тук таме, ама няма никакви проблеми.

Не го препоръчвам на безмозъчни тийнейджъри, но всеки, който е достатъчно голям и отговорен може да прецени риска и като мен никога да не допусне грешка.

Поздрави.

8.   На всеки тест пише кога се прави. Трябва да мине време за да се появят хормоните в кръвта и това, което засичат тестовете.
Мисля, че рано сте направили тестовете.
Но мисля още, че от възрастта и закъснява.
Замислете се над действията си.
Като не се пазите и забременее какво ще правите? Деца ли ще гледате? Кой ще носи пари? Или аборт? За да не може повече да има деца.
Деца искат да си играят на възрастни.

11.   Аз съм чела, че цикъл се чака 10 дни. Не се панирайте, защото на мен от нерви ми закъсня преди два месеца с 9 дена, а после много ме боля корема. Най-добре ще е да отиде на лекар. Според мен не е бременна, но се пазете и обогатете малко сексуалната си култура.