Споделена история от Секс и интимност

Здравейте изчетох всички истории в този сайт и също така всички коментари.И реших че искам и аз да споделя анонимно защото няма на кой да кажа , а не мога да го държа в себе си . Имам си приятел от 5 години аз съм на 22 години и тои ми е пърия не съм била с друго момче обичаме се много но изобщо не се разбираме , постоянно се караме и много се ревнуваме . Преди бяхме заедно денонощно и почти не се разделяхме.Но на последък започнах да излизам повече без него, просто така за разнообразие.Започнах да се срещам с едно момче с което имахме отношения някога , но нищо сериозно бяхме повече като приятели.И сега когато се виждам с него разбирам че има хора който се държат много по добре с мен и ме уважават повече отколкото приятеля ми...И така лека по лека приятелството ни прерасна в нещо като любовна връзка и вече продължава 4 месеца но нищо повече от прегръдки и целувки до снощи ... прибрахме се заедно от дискотека и се любихме страстно , неубоздано беше върховно... не знам какво ми стана винаги съм смятала изневярата за нещо много лошо и съм си мислела че никога няма да изневеря на любимия човек, защото не бих искала и той да ми изневерява.И така събуих се днес и се чувствам страшно гузна и не знам какво да правя , не знам с какви очи ще погледна приятеля си . Моля ви дайте ми съвет какво да правя .. ако му кажа от това аз ще се почувствам по - добре но не мога защото много ще го нараня .

Коментари

1.   Здравей, на мен ми се струва че връзката ти със старото гадже отдавна е свършила и всичко просто е един навик. Не му казвай за изневярата в никакъв случай, това само ще го нарани!

Според мен имаш нужда от промяна. Не бъде сантиментална и не чуствай вина. Някой път нещата просто се изчерпват и това е нещо естествено. Тогава раздялата е по-добра в дългосрочен план (и за двамата), макар че в момента мисълта за нея предизвиква страдания.

Дано да съм помогнал ;)

2.   Съгласна съм с предишния коментар, че може би връзката ти се е превърнала в навик. Аз бях с моя първи приятел година и половина, когато започнаха постоянни караници, после няколко шамара и аз го оставих. Обичах го, но любовта беше станала навик, а ревността болезнена, така че ако ти е хубаво с другия човек просто се впусни в тази връзка...

3.   Благодаря за съветите очаквах ги с нетърпение . Всички ме съветват да зарежа миналото и да се впусна напред по течението. Но аз имам колебания даже може да се нарече страх, че ако не се получи нищо с това момче може да съжалявам и връщане назад и да искам няма да има . Страх ме е да не страдам и съжалявам след това ... както казват хората... че съм пуснала питомното и съм тръгнала да гоня дивото .

4.   Явно питомното не ти носи радост след като гониш дивото ;)

Не се впускай по течението, а направи разумен избор който ще бъде най-добър в дългосрочен план за всички!

Успех!

5.   милата не ти завиждам!за мен това е мн позната история само дето аз ходих с един преди 2 год.и се разделихме за6тото исках да видя какво 6те стане,ако му изневеря-жярно 4увствах се кофти,ама го преживях по-барзо като след 1 месец му признах вси4ко,сега же4е сме страхотни приятели!Бих те посажетжала да му кажеж-мн е ВаЖно да БАДЕ6 4ЕСТНА !и ВСЕ ПАК ТРЯБЖА ДА ИМА6 СИЛИ ДА МУ КАЖЕЖ.КАСМЕТ

6.   Аз пък си мисля, че тази изневяра може да бъде само във ваш плюс ако наистина обичаш приятеля си.И аз имам връзка от 4 г. ,преди една година и аз като теб реших,че имам нужда повече да излизам сама.Започнах да излизам и стана същото с един младеж.Това тотално промени отношенията с приятеля ми,т.к. се уверих,че с него си ми я най-добре във всяко едно отношение.Бях си пак с него и връзката ни сякаш започна отначало,чувствах се различно и ми беше много добре.Оказа се,че просто съм имала нужда от разнообразия(изневяра), която само заздрави връзката ни.Та моят съвет към теб е да не гониш дивото,защото дивото е интересно само първия път,после пак приплакваш за питомното...Така че по-добре си бъди с приятеля ти и виж как ще се чувстваш самата ти.Акло се чувстваш добре,значи и ти като мен си имала нижда от разнообразия,ако обаче се чувстваш по същия гаден начин - значи наистина е дошло времето да се разделите.Но каквото и да решиш в никакъв случай не съжалявай за нищо.Това от мен:)Надявам се да съм ти била от полза... :)))

7.   Ти си направила вече своя избор. Ти си кучка.

8.   И защо да е кучка? Защото душата й се е уморила да бъде удобна изтривалка за нечие болно мъжко самолюбие ли? От това, което споделя, връзката й явно отдавна е изпълнена само с болна зависимост и собственически чувства. Как може да има споделена любов без уважение?
Любовта и пълното отдаване са нещо различно от това да загубиш себе си за да бъдеш нечия вярна сянка.
Мила, пожелавам ти сили и кураж да намериш отново свободата и радостта.

9.   Една приятелка заряза гаджето си заради друг. След време разбра, че не си струва и скъса с втория. Първия поискал да се върне при него и тя се съгласила. имала е късмет. Внимавай много да не загубиш връзката си, мн ще те боли, особено ако си мн привързана към приятеля си

10.   ЗДРАВЕЙ!ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ С НОВИЯ ЩЕ ДОЙДЕ ДРУГ ОЩЕ ПО НОВ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТРАХУВАШ И НАЙ ВЕЧЕ ДА СЪЖАЛЯВАШ ЗА НЕЩО КОЕТО ВЕЧЕ Е МИНАЛО .ВДИГАЙ ВИСОКО ГЛАВАТА И ДАВАЙ НАПРЕД !!!ИЗПОЛЗВАЙ ВСЯКА СЕКУНДА ОТ ЖИВОТА ЗА ДА Я ИЗЖИВЕЕШ ДОБРЕ........ЗАЩОТО СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ СЕ ПИТАШ КАТО МЕН ,,ЗАЩО НЕ ИЗБРАХ ДРУГИЯ,, НО ЩЕ БЪДЕ ПРЕКАЛЕНО КЪСНО УСПЕХ!!!

11.   Мило момиче живееш в 21 век.Тези връзки с първият който те е изчукал винаги са обречени.Отдавна свърши това време.И тази твоя връзка е приключила.Живота е пред теб.Дерзай!

12.   Според мен не си изневерила на любимия човек, а си била с него! След като предизвиква такива чувства в теб и такава страст ТОЙ е любимият! Другият е просто навик.

13.   кажи му!няма нищо лошо в това да си честна с него....

14.   СЛУШАЙ 12,И АЗ ТАКА МИСЛЯ.НЕ МУ КАЗВАЙ!!!

15.   за съжаление аз сам изневерявала много пъти и сам наранявала хора които обичам.просто разбрах че вината да го направя не е само моя.просто човекът до мен по някакъв начин ме е подтикнал,но за да не се чувствам като боклък просто реших да не го правя.ако някога ми се прииска първо ще се разделя с момчето си или да устоя и да жзема решение по-късно как да постъпя с него.не само от уважение към него,но и към самата мене

16.   Слушай само сърцето си!

17.   7 кой си ти че да я сьдиш ????

18.   Абе що не изневеря аз където съм на 26, излизала с футболисти, руса 170? Това не го приемам, като си с един ще си само с него! Като имате проблеми и си луда по друг ще му кажеш и ще прекратите замалко. Ти си егоист, гледаш само твоите чувства, на теб да ти е добре, страхливка, която не може да живее без мъж. Не, че те съдя, но аз, ако ми е писнал един човек прекратявам отношенията си с нега! Не съм като тебе да гледам от кой ще имам по изгода, това си е чисто използване твоето

19.   Ако е мъж ще разбере.
Иначе не си заслужава да бъдеш с него.

20.   Самата ти история съдържа отговора на въпроса ти.."..разбирам че има хора който се държат много по добре с мен и ме уважават повече отколкото приятеля ми..". Това е, ти сама си го написала.

21.   Звучи ми така, сякаш не си готова за сериозна връзка. Трябва малко да си поиграеш, да се налудуваш, да опиташ от всичко, в противен случай, ако се насилваш да си с "правилния", с времето, по-горните желания ще те обземат все повече и повече, до момента, в който си развалиж връзката заради тях, тогава трябва да започнеш наново, но е трудно защото си на 43, разведена, с три деца и вече никой не те гледа, сякаш си парче месо... Разбирасе това е най-лошия вариянт, пък и кой знае, може и да не съм прав.