Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - секс с чужденци
Въпроса ми е насочен към дамите. Много съм любопитен някога искало ли ви се е да правите секс с чужденци - африканци, афганистанци и т.н, мъже с тъмна кожа. Просто ми е интересно какви са желанията на жените.

Поздрави!

Коментари

101-150 от 222

107.   Извинен си 104, 102 съм. Какъв бизнес е сексът, аз досега от секс нито съм спечелила, нито съм загубила :)) Аз списъци не правя и не вадя, а и чужденците не вадят нищо друго, освен необходимото. Затова са ми и по-атрактивни, знаех си, че ще си помислиш веднага, че е заради големия чеп. Не знам защо мъжете, когато чуят чужденец (в контекста на секс) веднага си мислят за негри с големи... мечове. За да те опровергая ще споделя, че с единия от мъжете, за които споменах, изтеглих късата клечка, но.. другите му достойнства са ми по-важни.

108.   105 много грешна ти е информацията. нито бият нито за аналния секс е вярно. тва го правят нашите туркини и турци за да е девствена булката. колкото до арабите в Корана е писано и обяснено че аналния секс е обида за жената и за разлика от други религиозни общности те си държат на религията повече. а един арабин е много повече мъж и знае как да се отнася с жена

109.   Повечето хора, които коментират в тази тема са толкова елементарни, че се чудя дали този български манталитет някога ще се оправи. 21, 22 по-глупави неща не бях чела скоро. Умразата и предразсъдъците - спрямо каквото и да било - ще ви ухапят по дупето някой ден.

112.   ДО 83 специално прочетох всички коментари за цялата тази боза мога да кажа едно това е Българското олицетворение на ПРОСТОТИЯТА отнася се за всички а за теб тази фраза която си написала "Народ който живее с миналото си няма шанс за по-добро бъдеще" ... В голяма ГРЕШКА си запомни че "Основата на бъдещето е в историята на един народ" Нека да не забравяме един от нашите стари закони на един от великите синове на великия ХАН КУБРАТ-ХАН АСПАРУХ какво е казал и то ЗАПОМНЕТЕ С ЗАКОН "ЗАБРАНЯВАМ ИЗЛИЗАНЕТО НА НАШИ ЖЕНИ ИЗВЪН НАШЕТО ПЛЕМЕ /смесени бракове/ НО ВСЕКИ МЪЖ ОТ НАШЕТО ПЛЕМЕ МОЖЕ ДА ВЗЕМЕ ЖЕНА ОТ ДРУГО ПЛЕМЕ. Ето на този закон днес всички ни има. Извода си го направете всички м/у другото подчертавам не съм расист просто имаме мъже които не уважават жените ни но това не може да бъде причина да унижавате нашата нация и народ .Живял съм в арабския свят както и в цяла европа знам как гледат на нас и то най вече заради ЛЕКИТЕ НИ ЖЕНИ променете се малко имайте чест и достойнство и не забравяйте заради кои закони днес съществуваме всички.

113.   112 не знам какво бъдеще има тази държава аз не виждам нищо хубаво. пък не заради този закон на хан Аспарух сме оцеляли. ми просто са ни съжалили руснаците на времето и са помогнали. ако разчитаме на себе си до никъде няма да стигнем каквото и става в момента. все повече българи бягат и не живеяат в България. след няколко години няма да ни има като нация. пък то си е персонално как ни приемат. аз живея в арабска държава и никои не ме мисли за лека жена и ме уважават много повече. никои не унижава народа и нацията ни сами се справяме прекрасно

114.   112, да напомня и на теб, че темата е за СЕКС с чужденци. След като си живял толкова време извън България, би могъл да споделиш своя опит в тази насока. Ако имаш такъв, разбира се.

115.   :)... всички си избиха комплексите... истината е, че в секса чужденците са по-добри от българите... и за съжаление... не само в секса!

116.   Темата много ми харесва :)))) Единственият, незабравим, уникален и може би единствен секс за сега ми е с турчин, чист, охаещ прекрасно, със сини очичики и страхотен романтик! Турците са уникални в секса. А според него секса с мен бил страхотен, защото съм била единствената, която му доставяла такова удоволствие, защото цитирам: п......а ми е много тясна, мека и топла'' :)))) а пък неговия е мнооогоо голям и твърд и така ще се чукаме колкото си искаме, когато си искаме и където си искаме.

С него толкова много се привличаме, че веднъж в тоалетната на една дискотека го направихме. И така пу да не ме е уруки, 'щото си намерих много добър секс, приятел, човек и не на последно място беше ми първия мъж!

А между другото турците наистина държат момичето да е девствено, защото на това момче всичките приятели разбраха, че съм била девствена и даже се шегуваха като ми викаха Девица......... Ако забременея скоро ще пиша, защото от толкова много секс вече не съм сигурна кога ме пази и кога не... А пък и много искам дете от него. Нямам проблеми нито с родителите ми, нито с неговите, така че много съм щастлива... Не бъдете с предразсъдъци към турците, не всички са миризливи диваци има и Принцове като Моя!!!!!!

117.   116 - Жал ми е за дребната ти проста душица. Но повече ми се повдига от такива като теб. Поне запази за себе си гнусните си историйки за турските принцове, ужас, ще повърна.

118.   Що за хора сте вие-толкова простотия накуп не бях чела никъде-думи нямам!!! Не знам колко души като бройка са ги писали тия коментари, но ако бройката е реална-горко й на България! ... Каква Висша раса, бе хора-вие чувате ли се? !!! ...

119.   И още нещо-хората се делят не на раси, делят се най-вече по човечност! ... Сърцето е важно, не цветът на кожата, очите или не знам си какво! ... Простотията ходи по всички хора без значение на раса, религия и прочие! Простотия е да смяташ себе си за по-висш, а да обиждаш като кръчмарин... Дано наистина тези коментари да са дело на 2-3-ма човека...

120.   Уважаема чуждо-филке, не претендирам, че българите сме най-велики във всичко, а държа мъжете и жените да имат Морал и да се запазим като Народ. Благодаря, лека нощ.

121.   120 къде е морала ако мога да попитам, че малко ми убягва тоя момент в България. аз не виждам такива морални жени и мъже. то почти и никъде ги няма ама що гледаме клечката в окото на съседа пък не си видим кола в з.... се нии сме наи а пък другите ги не бива. ха да сме толкоз велика нация що ми кажи сме на опашката. будете малко поне справедливи и вземете разберете че живеете в 21 век не в 15. света е едно глобално село. всеки ще е с кого то му е кеф. има много по морални и хуманни хора извън България.

122.   ''Дребната ми душица'' както Вие я наричате 117 не е изобщо такава! И мога да ти кажа, че всеки човек има право на избор с кого да бъде и какво да прави... А колкото до твоето повръщане на тема ''турски принцове'' давай повърни, че да ти олекне, а дано по този начин да пречистиш стомаха, злобата, малкото човече, което се крие в тебе....
Но жалко е, че твоят проблем се крие някъде по- дълбоко, а именно в твоята психика. И запомни мили/а 117 , че " Човек не е само добър или само лош, зависи на коя страница ще отвориш душата му и пред какви изпитания ще го поставиш." - Мишел дьо Монтен

123.   А какво имахте предвид под "Висша раса"? ... Това, че смятам всички хора за равни, не значи че съм "чуждофил"/между другото тая дума не съществува-ако намерите някой речник, в който я има, моля напишете ми го, ще съм ви благодарна:)/... Да ви попитам-наясно ли сте кои нации към кои раси принадлежат? ... И още нещо-един пример-просто пример-една жена е системно малтретирана и унижавана от "висшия" си мъж, по стечение на обстоятелствата има до нея един "нисш", който я уважава и обича-няма друг избор/по стечение на обстоятелствата/-какво бихте я посъветвали Вие-да остане при Висшия, да отиде при Нисшия или да си сложи въжето... Предполагам последното...

Аз съм За българското-няма нормален човек, който да не обича народа си!... Но човешкия живот е един и всеки сам преценява как и с кого да го живее-хората не се съдят за това, че обичат, а затова, че мразят. Не сте ли съгласен/съгласна?!... А това, че българският народ ще изчезне са глупости... Сигурно ненавиждате и тия българи, които живеят в, чужбина-те направо са се отрекли от България, нали:):)...

124.   Висша раса не съм използвал като термин, но със сигурност уважавам своята Бяла раса и своята Българска кръв. Пак повтарям - нямам против останалите, стига да си държат ръцете настрани от нашата земя и нашите жени.

Ооо, не, в мен не се крие малко човече, колежке!!! Напротив, в Теб е малкото човече, защото плюеш на рода си, за да си направиш Кефа! Ти си дребната душица, егоистична, себеична, продажна. Съжалявам, но това е истината.

Турци съм наблюдавал много, опитвам се да ги наблюдавам безпристрастно и виждам в тях една полу-примитивна сган, която се подиграва на българките, които спят с тях. И това ме е докарвало до умопомрачение.

Знаеш ли защо?! Защото навремето Българките са скачали от скалите, за да не паднат в ръцете на тая гнусна ориенталска сган, а сега такива като теб им се дават ей така, за кеф. Това е смърт.

Колко елементарни сте, за да мислите, че родсвената кръв е отживелица?! Нали това е пак тая кръв, само че в 21 век.
Ще ви кажа нещо - расите не само не са отживелица, но скоро ще определят бъдещето на света. Малко загатнаха за това последните събития в Англия, изцяло на РАСОВА ОСНОВА. Който има независим ум, ще разбере.

125.   124, а какво ще кажеш за българските мъже, които не си държат ръцете настрани от рускини, германки, полякини и т. н. по Черноморието? И те ли са с нисък морал? Или си толкова чувствителен само на тема турци/български жени?
В Англия събитията не са изцяло на расова основа. Много скоро ще стане ясно на каква основа са.

126.   С две думи - нека сама всяка да си избира

127.   Уважаеми 124. чистокръвен българин! Повярвай ми, че навсякъде по света има мъже, които се подиграват с жените, включително и в България! Навсякъде има леки момичета, те си личат... Съгласна съм с тебе, че има турци, които се подиграват с момичетата!!! Те са в България не за да учат, а за да се забавляват, защото взимат примерно 1000 еуро стипендия и си правят абсолютно каквото си искат и не само с момичетата, ами и с момчетата :)))))

На тях не им пречи да ходят с някоя, да плащат сметките й примерно 1 месец, да се чукат с нея и като им омръзне да я зарежат. Даже като я изчукат, може за кеф да я снимат чисто гола и да я пуснат в нета. Това видео може да го види всеки и после може за кеф и приятелите му да я минат, че да им мине мерака и на тях...

Тези неща са се случвали и ще се случват!!! Но има едно нещо, което забравяш: не всеки човек е еднакъв. Хората са различни. А това, че съм си намерила половинката и , че той е турчин много ме радва, защото с нищо до сега не ме е обидил или наранил, а ми покозва, че наистина държи на мене и най-вече той е МНОГО ДОБЪР ЧОВЕК.

И защо смяташ, че плюя своя народ и си правя кефа, само защото съм щастлива, че съм намерила най-прекрасния мъж ли? Ами с него сме уникално влюбени и за мен няма значение хората като тебе какво ще кажат. Ми да казват каквото искат МАЙНАТА ИМ!!!!

А колкото до Вас 124. има нещо "гнило'' да не би да сте комунист, защото ако да аз съм Мишел и съм от съпротивата.... И мисля, че имате нужда от секс, наистина нещо Ви липсва и то много.... Като за начало един голям, твърд суджук мога да Ви снабдя с него- специален подарък от Турция... И ако не сте обрязан направете го скоро, по-хигиенично е!

128.   Естествено, че моралът важи и за мъже и за жени. Мъжете с леко поведение за мен са същите боклуци като жените с такова. Събитията в Англия са точно на расова основа, не знам що за дебил трябва да е човек да не го разбира.

129.   Не не са на расова основа-а на хулиганска-имаше и черни, но и чистокръвни англичани-гледайте пак кадрите от там:)

130.   129 - Каква хулиганска основа бе, мозък имаш ли? Белите, които участват в сблъсъци, защитават кварталите си от афро-азиатските примати. Хора, медиите яко са ви промили.

До 127 - явно си достатъчно ограничена, за да ме наречеш комунист. Ако случайно умствения ти капацитет не ти позволява да го разбереш, ще те светна - комунизмът и глобалният интернационализъм са две страни на една и съща монета, така че ти си много близо до комунизма, за разлика от мен.

За мен си просто парче изцапан плат, предизвикваш отвращение. Да се оставиш на някакъв си мюсюлманин да мърси тялото ти, даже се възхищаваш на свинската му религия, че ти нямаш ли религия. Значи тяхната религия е правилна, а нашата няма значение?! Жалка си.

131.   примат е всеки които се има за повече от другите. 130 с какво си мислиш че си по добър от другите с нищо. цвета на кожата или това от къде си не те прави по добър човек и още по малко добър любовник, че темата е за тва.

132.   130, не съм убедена до колко белите момченца, които видях са защитавали кварталите си. Много ми е интересен този начин на защита- мятане на стол във витрина.
Това са го започнали емигранти, но аз не бих се изненадала ако англичанчета от по-ниските слоеве са се включили. И да, англичаните са едни от най-големите хулигани, за разлика от нас, по простата причина, че турците не са били такива.

133.   Ааа, много грешиш-май ти не си гледал новините-пак ги прегледай от там, да видиш кой и къде напада и кой се защитава-ама всички новини прегледай, че нещо си пропуснал:)... Ако имаше нещо на расова основа да не мислиш, че всички медии ще си мълчат за това... Е, явно ти ги разбираш работите най-добре от всички:):)

134.   Да, точно това казвам - медиите изкривяват новините и не казват явната истина, че конфликтът е расов, защото медиите са инкструмент на властта, а властта е против белия човек. Ти не знам в какъв свят живееш, но реалността е такава - имигрантите в Англия и в Европа бразят белия човек и живеят на гърбла му - паразитизъм.

Ако на хората се съобщи, че има расови размирици, току виж, че се усъмнили в качествата на глобалния интернационализъм, и ще вземат да защитават земята си от тая смрадрива афро-азиатска паплач.

Направете съпоставка как се държат примерно арабите в техните държави с белите хора и как се държат европейците спрямо тях. Тук сме толерантни, а там нямаме права.

Гнусни арабски смърдели, това са те, нагли, арогантни и противни. Наблюдавал съм ги например край джамията - поведението им е меко казано отблъскващо. Това ли са културните интелигентни азиатци?! Вън!!!

135.   Точно в арабска страна живея и много християни европеици живеят наоколо. много добре са приети от месното население никои не им прави проблеми. тва е разликата тука нищо не правят на европеиците не им накърняват достоинството или им нарушават правата. а колкото до поведението на арабските смърдели (не че има такава дума), ама сега по време на рамадана хранят няколко изпаднали европеици и им помагат. та съпоставка мога да си направя и сама а ти ми кажи на колко българи си подал ръка не на някои от смърделите а от твочт народ. много малко неща се знаят и за религията и за културата им. и не смърдят противно на мненията къпят се и меришат на парфюм не на смрадливи крака и да дъхат на бъчва от километри

136.   Ти си спекулант, изкара ги някакви почтени хора, арабската сган...

Я кажи там имаш ли право да ходиш примерно с християнски кръст, имаш ли право да проповядваш открито християнството? И не ми говори колко са чисти, щото в София арабския квартал смърди на "айна от километри, смешно е да ми говориш за хигиената им.

137.   Що 136 не ти харесва истината. че и те са хора като теб и мен тва ли не ти отърва по хубаво е да си представяме като чудовища ми не са. да почтенни хора са толкова ли ти е странно а да по телевизията казват че всички мрат да се самовзривяват. ми хора са си и представете си ходят по земята не летят. просто трябва много хора да разберат че бог е направил всички еднакви. тука има все още някакви ценности и някакъв морал

138.   Да, има ценности, определено, и една от най-важните е родолюбието. За да си родолюбец, наистина трябва да имаш морал.

Не виждам в какво ме убеждаваш, след като с очите си виждам какви боклуци са арабите например и какво подчовешко поведение имат.

Всевишния съди еднакво, но не сме всички еднакви, нито равни.

139.   O, 138, родолюбието няма нищо общо с омразата и нетърпимостта към други раси и нации. Светът е шарен, красив и прекрасен точно такъв, какъвто е! Съвсем не е необходимо да харесваш някого или нещо, за да го уважаваш! Ти си поредният "националист" в огромни кавички.

140.   Върти, сучи, все същите глупости! Според мен, Вие, господине, сте единственият морален човек в тая държава, така да се каже, пазител на морала. Направо Ви се възхищавам, колко ревностно браните Вашите ценности! Кои сме ние, че да срамим майката Земя, направо как не ни е срам, че стъпваме по нея, че дишаме въздуха й! Жалко, че концлагерите са вече отживелица-можеше така хубаво да се изчисти народа от всички смеси/пък и колко сапун щеше да има/, за да останат само моралните, нали? ! Нищо, че между тях ще останат и някой крадци, убийци и. н. -все пак те са морални и обичат родното! А ние плюем на него-колко сме неморални-сеем разврат и какво ли още не!!! ... Благодаря Ви, господине, че ми отворихте очите-вече като видя арабин, турчин, циганин и прочие, ще плюя по тях, а ако видя и някой бял до тях още повече!!! ... Аман от ограничени хора!

141.   138 като казах че тука има ценности имах предвид че в държавата която живея ги има не говоря за България за съжаление ние сме ги загубили отдавна

142.   Ама и вашата не е лесна - аз казах, че държа на своето, вие веднага го преиначавате, че било омраза и ксенофобия.
Яко са ви промити мозъците. Това, че искам народа ми да се запази, не означава, че мразя другите, просто да не пипат нашето.

Обаче вие не можете или не искате да ме разберете, в главата ви е само някаква омраза и някакъв фашизъм, за вас национализма е да се гъзиш на всеки - заради "националисти" като вас навсякъде ни имат за шматки и ни се подиграват.

Имам само един апел - поне не казвайте, че сте българи, и без това за вас това е нищо и даже позор, но спестете срама на хората, за които България е нещо повече от шибания им паспорт, България е гордост и чест. И когато се въргаляте с някакви мургави боклуци, кажете им че сте интернационални отрепки и за вас няма националност, поне да не петните българското име, така петното ще остане само върху бездушните ви тела. Поздрави

143.   Наша братовчедка, решила да опита с негър, като студентка, та че секса му, какъв е бил, не знам, ама семето му да те пази Господ, сега до девето коляно, взе ще си личи и не ще се заличи...

144.   Към номер 4 - напълно съм съгласна с теб!
към номер 26 - абе жена, ти изобщо в час ли си или нещо си скочила в някакъв епизод?! знаеш ли какъв расизъм има по света, бе жена?! към черните - и към мулатите, нормално. никой не ги приема като равностойни на бялата раса същества.
да, ок - расизъм е , но такъв е светът! и ти искаш децата ти да са полу-мулати....
край, народът се побърка!!!!

Аз съм жена - и то доста харесвана - нещо, което продължава години... имам си моя опит. и НЕ МОГА ДА ПОНАСЯМ ЧЕРНИТЕ - а да ги хожелая - дума да не става!
негрите имат хубави тела, но да не им гледаш муцуната... бляяяях!
а другите черни - тия, дето изглеждат все едно са мръсни....
ама виновни са простите ни жени, защото не си знаят цената! коя европейка ще иде с черен, бе жени?!! нали обществото ще я заплюе?... не гледайте някакви дрогирани манекенки, известни (уж) актриси и т.н.
не, не - щом българките искат д а правят деца с черните... срам ме е за тяхна сметка!!!!!!!!!!!!

145.   144, срамувай се щом искаш, не знам ти колко живота смяташ да живееш, аз мисля, че моят ще е един и се стремя го живея на макс и да грабя с пълни шепи от него, вместо да мисля обществото какво щяло да си помисли и да се опитвам да се вписвам в някакви норми. Така е то, докато някои разсъждават върху живота и следват правилата, други просто го живеят!

146.   Ралф, вица за кучетата и там обрязванията направо ме разсмяха. Ставаше дума за турци, а не за араби, понеже по хигиена един арабин никога не може да достигне един турчин. А колкото до обрязванията, иди в Америка и ще видиш че всички американци са обриажани. Това няма нищо общо с религията в днешни дни. Има много неща още да научиш

148.   0Т 6 ГОДИНИ ЖИВЕЯ С ЦИГАНИН, ИМАМЕ ДЕТЕ НА 3 ГОДИНИ, ДО ДНЕС НЕСЪМ ИМАЛА НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ. ПЕРФЕКТЕН Е В ЛЕГЛОТО, ГРИЖИ СЕ МНОГО ЗА НАС, ИМАЛА СЪМ 3 ГАДЖЕТА БЪЛГАРИ, И ГОРДО КАТО БЪЛГАРКА ЩЕ КАЖА, НЕ СТРУВАТЕ. ЦИГАНИТЕ СА ПО ДОБРИ ОТ ВАС ВЪВ ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ. СЪДИТЕ ГИ, НО НЕСА ЕДНАКВИ. АЗ СЪМ ЩАСТЛИВА, НЕМИ ЗАБРАНЯВА НИЩО, НЕМЕ ЛИШАВА, РАБОТИ ПО 10 4АСА НА ДЕН, И МЕ ПРАВИ ВСЕ ПО ЩАСТЛИВА. ГОВОРЕТЕ СИ КАКВОТО ИСКАТЕ, ИМА ХОРА И ХОРА

152.   31 обърни се към коментара на 27 - това е и моето мнение!

153.   Истината е ,че наистина черните са по добри в секса разбирам че балгарите сигурно доста се ядосват за това и пишат тия злобни и тъпи коментари и избиват всичко на национализъм но уви такава е истината колкото и да се пените няма какво да направите гола вода сте и всички тия незадоволени жени дето така и ще си умрат без да разберат какво е истинско чукане и дето се правят на големи националистки жал ми е за вас

154.   Е, това е, мисля че 153 след всичките дълги постове обобща изцяло въпроса! Евала, много на място казано!

155.   153, 154 - моля, кажете ми по какво се различавате от скотовете, които живеят, за да угаждат на червата си и за чукането? Бъдете така добри да посочите разлика!

Явно във вашия свят чест и достойнство са несъществуващи понятия. Да не се мяркате пред очите ми...

156.   155 се засегна хахаха, издаде се

157.   156, явно си доста ограничен индивид.

158.   Ако мъж каже че мисли за секс значи може. пък ако жените избираме по добрия не става ставаме скотове. смешни сте хем не ви бива хем и се сърдите

159.   Мъж, жена, все тая - моралът е един или по-точно моралното разложение.

И двата пола имат еднаква отговорност за личното си и национално достойнство. Разликата е, че жените често трябва да проявават повече характер, тъй като са обект на задявки от чуждоземци. Не го обръщайте на сексистски спор, защото и от двата пола има достатъчно примери за морални отрепки в нашето общество.

160.   159, обект на задявки са само красивите жени, а половината българки не са в тази категория.

162.   Латиноамериканци {P}

163.   Без да се хваля ще споделя че съм хубав мъж на средна възраст, и живея в чужбина от много години. Та покрай това съм имал достатъчно жени от различни националности. Мисля че сексуалноста на човека си зависи от човека а не расата, има всякакви навсякъде.

А иначе унгарките са доста горещи и приличат по манталитет на българките. А това че съм от турски произход незнам дали има значение, всъшност в глобалния свят в който живеем ако дискриминираш някого то по скоро изолираш себе си от света.

101-150 от 222