Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - секс с чужденци
Въпроса ми е насочен към дамите. Много съм любопитен някога искало ли ви се е да правите секс с чужденци - африканци, афганистанци и т.н, мъже с тъмна кожа. Просто ми е интересно какви са желанията на жените.

Поздрави!

Коментари

151-200 от 222

167.   Секс с индианец!!!

169.   Аз съм на 19 години правила съм секс с американец чернокож и не беше лошо, но предпочитам с бял мъж по-ми харесва

170.   Бели с бели, черни с черни! Алергичен съм към миризмите на другите раси.

171.   Абе момичета, вие знаете ли, че негрите идват от страни в които има много СПИН и въобще здравната култура и хигианата са на много ниско ниво. Аз, на пример, не бих легнала с такъв за нищо на света.

172.   Е аз пък искам да питам автора би ли правил секс с мулатка, негърка афганистанка и т. н. А желанията на дамите се свеждат до други неща. Мога да кажа че най-добрия секс при мен е с българин. Но всеки с вкуса си.

173.   Страшно много завиждам на турците тe поне имат добри жени.

174.   173, много са послушните жените им нали? :Д Точно за теб!

177.   Аз съм била с поляк, германец, арабин и българи.. със сигурност мога да кажа, че откъм хигиена опира лично до човек. И изобщо всички предрасъдъци, че мюсюлманите са нечистопллътни са естествено признак на ограниченост!! Българите са много по-големи егоисти в леглото, а и в живота!!! Германецът, арабинът, с когото съм в момента и полякът са много по-внимателни.. Съжалявам, че така се получава.. но тук в германия, всички българки, които познавам, бягат от българските мъже.. Мисля, че у тях се е развил някакъв комплекс за малоценност, било то заради безпаричие и тн.. , но е време да се поправят и да станат мъже на място.. разбира се мъж на място не означва груб, вулгарен, властен, а означава ПОДКРЕПА!! Със сигурност има изключения от общата картина, но от всичките ми приятели българи освен нагрубяване, депресия. сълзи и угризения друго не съм видяла!!! А що се отнася за интерес към нация.. мисля че една бразилска авантюра стой на върха на класацията!!!

180.   Номер 77 с теб съм!!!

181.   .... нямам представа защо, но никога не ми е идвало на ум да правя сеск с чернокож мъж... ЗАРА

182.   Като чета повечето коментари тук, направо ме побиват тръпки. Отдавна живея в Германия, но мисля скоро да се прибирам, защото отношението на немците към нас, българите и другите източноевропейци, е по-лошо, отколкото към кучетата. А после искат да им сваляме шапка, когато дойдат в България. Та ставаше въпрос за нашите жени - българките. Като им чета продажните коментари, ме е срам, че съм българин. Тук, на запад, България е най-известна с леките си жени, т. е. - с българските си курви, които се оказват мнозинство. Тези леки жени, голяма част от които даже се и хвалят с долнопробния си курвентилък, наистина ме карат да се чувствам много тъжен от факта, че съм българин. Никакъв остатък у тях на чест и достойнство, национално самочувствие и самоопределение, на нищо стойностно.
Неуважаеми български курви, вземете си негрите и мюсюлманите под ръчичка и марш от майка България! България няма нужда от такива като вас.

183.   Има една приказка -“Всяка жаба да си знае гьола“... Според мен всеки решава сам за себе си. Но когато се взима решение трябва да се взимат впредвид писаните и неписаните закони и съветите на патили и препатили хора. Неоспорима истина е че смесените бракове носят много проблеми, Неоспорима истина е и, че секс с човек от друга раса носи тръпка, но неоспорима истина е и, че такива тръпки имат много лоши последици.... Затова човек трябва да си прави кефа от време на време, но НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА!!! Колкото и да са освободени и разкрепостени хората вече, все пак в всеки от нас е останало и онова примитивно усещане за принадлежност към своят “гьол“ и рано или късно се усещаме нещастни с представителите на другата раса. Така, както белият лебед се чувства чужд и не на мястото си сред черните си събратя...

184.   Аз написах мнение номер 183 и забравих горе да добавя, че само молещите се мюсюлмани са маниаци на тема чистота поради подчинението им на закона в Корана за чистотата преди молитва, а те се молят 5 пъти на ден.... Така че като се каже мюсюлманин, това не означава автоматично чистоплътен, понеже в днешно време има много немолещи се мюсюлмани. Така както и ние сме християни, но не всички сме така религиозни, за да спазваме всичко което се иска от Библията. Така е и с мюсюлманите в днешно време.... мюсюлмани са, но колко от тях спазват законите на мюсюлманството???? Ако мюсюлманинът не е молещ се т. е ако не е религиозен, то е въпрос само на лична хигиена дали ще мирише на мръсно или не!!! А има и нещо друго.... тяхната кухня е много пикантна а пикантната храна прави потта на човек да мирише доста лошо... така, че това е също една подробност, която трябва да се вземе под внимание.

Аз не искам да налагам мнение на никой, само се опитвам да споделя моето обективно мнение според моите наблюдения. Според мен човек не трябва да изпада в самозаблуждения или да се самонавива за неща, които не познава максимално добре или познава само от думите на другите хора. Според мен човек трябва да е реалист за всичко и да има обективно мнение- основано на максимална информация дори за нещата, които мрази или не харесва.

185.   Правила съм секс с азиатец.. И да ви кажа тези стериотипи за размера не важат за всички :D. А до чернокожите.. не съм расистка, но не си падам по тях.

186.   Към 182, Драги, все пак говорите (пишете) на Дами. И аз живях в Германия и много ме уважаваха, точно защото съм българин.

Там имах, между другото и приятелка негърка, от Щатите - много мило момиче, а и вкусна, на всякъде :) А дали вие не
говорите за неща, които не познавате на вкус? :)

Една друга моя приятелка, българка, живее е Германия и е добавила към името си немска благородническа фамилия. И в нейния кръг едва ли някой смята българките за
жени с лош морал :)

Друга моя позната, е професор по медицина, в Англия, тя е Общественото Мнение в един доста голям английски град:)

А една достойна възрастна Дама, българка, десетилетия наред беше управителка на
най-престижния хотел в Ел Ей, посещаван само от знаменитости, всички нейни добри познати и приятели.
Дали сте чувала за един, казва се Бил Гейтс. Той доста време беше нещастно влюбен.... в българка. А уж има пари да си купи всичко :)

А Вие за какви българки говорите, и за какъв "запад"?
Защо не се поразходите до Монте Катини Терми и не запитате която и да е италианка там, за мнението й за българките? Няма да е ласкаво, но ще ви обясни и защо.

Защото повечето изтъкнати италианци там са женени за българки, а италианките не могат да се класират, заради българките. :) А знаем, че изтъкнатите хора може да
спят с коя ли не, но не се женят за... аз никога не използвам онази грозна дума.

А мога да ви кажа още много, за Българките.

А по темата за цветове и националности:
Не можем да упрекваме жените за присъщото им женско любопитство. Нека имат база за
сравнение и така могат да ни оценят по достойнство, което на вас, 182, май Ви липсва.

Хората (и народите) или се карат, или правят секс. Всъщност, векове наред сигурният начин за премахване на междудържавни конфликти е бил... сексът, тоест,
женитба на кралски особи от различна националност, а често и с различно вероизповедание.

А, между другото, има един руски поет, Пушкин. Ами неговия прадядо е бил чистокръвен негър, довел го е Петър Велики, от Африка. И значи, някоя руса,
синеока руска княгиня... многократно е правила секс... с негър :)

Даа, сексът, както знаем, стои над националност, политическа и верска принадлежност и над всичко друго, което му пречи :)

Българин

187.   183, ти къде си виждал черни лебеди, те май са по-рядко срещаните :) Във Варна има доста бели лебеди, но черни ( два броя) съм виждал само в Сент Джеймс Парк, в Лондон.
Съвсем между другото, половината от нобеловите лауреати ( около 50 %) са от смесени бракове, можеш да провериш. Как ли са се справяли с непосилните трудности в семействата си и как са успявали да работят в различни държави, че и да направят нещо значимо?

Същия Българин

189.   187, Не е важно дали черните лебеди са по-рядко срещани или не. Важното е, че дори красивите бели лебеди, въпреки красотата си, биха били гонени и биха се чувствали зле ако не са сред своето ято, а са сред ятото на черните лебеди.

Казах го това образно, като пример от природата как всеки търси своето си “стадо“ и дори да е красив, пак е гонен и хапан от другото “стадо“...

Така е и с хората... бели, черни, жълти раси-всеки тежи на мястото си и ако за белите жени миризмата на черните мъже е гадна, то за черните жени миризмата им си е приятна... Ако ние се подиграваме на забрадените жени, че са примитивни и ограничени, то забрадените жени пък се подиграват на нас, че не умеем да се ценим и самоуважаваме и даваме на мъжете “да доят млякото преди купувача да е купил кравата“(образно казано) и т. н.

Изслушвала съм доста противоположни мнения на съвсем различни националности и мога да споделя с вас тук, че всеки хвали себе си и плюе по този, който е различен от него. Но хората не трябва да се делим така на раси, и ако ще се делим, то поне нека запазим уважение към Бог или за невярващите в Бог-към онази сила, която е създала и бели и черни и жълти.
Аз съм обективаен човек а съм и чиста българка, която живее в чужбина. Усещам по себе си колко дълбоко е чувството за принадлежност.

Около мен има различни хора от всякакви страни и раси и съм си създала свое мнение по въпроса, натрупано от лични наблюдения.
Но разбира се, тук не е центъра на вселената и не мога да кажа, че това, което виждам аз е валидно за всички чужденци по целият свят..

А относно смесените бракове имам своите наблюдения и в личен план и в обществен. Има много успели смесени бракове, но процента на неуспелите смесени бракове е многооо по-голям от успелите. И дори на успелите смесени бракове животът не е лесен, защото успеха се дължи на много взаимни компромиси и жертване на лични нужди и навици в името на успеха на брака... имената на децата, мястото на живеене, религиозните празници и т. н. Има много интелигентни и културни хора, които успяват да устоят на всичко и да запазят не само брака си, но и щастието в него, но те са много малък процент....
Но.. както и да е... аз споделих само моето си мнение и уважавам и вашето противоположно мнение.

190.   187, Според мен смесеният брак при учени е съвсем различен от смесеният брак при обикновените хора.
Учените или нобеловите лауреати както казваш ти, са така заети с научната си работа, че според мен за тях важното е единствено да ги оставят на мира в кабинета им да си вършат работата т. е. да се отдадат на хобито си.
Някак си не мога да си представя как един нобелов лауреат седи пред телевизора и се кара с жена си коя телевизионнна програма да включат вечерта- на неговият език да гледа спорт или на нейният език да си гледа сериала и т. н. Не мога и да си представя и как един нобелов лауреат кани само свои сънародници на гости, а когато жена му си покани своите сънародници, то той се напива като прасе и започва да прави обидни изказвания към тях на национална основа и т. н. Така, че културата на хората определя колко ще е успешен брака им, но смесените бракове са още повече обременени и изложени на риск в сравнение с несмесените. Мое мнение е това! Не го налагам на никой, само го споделям!

*Българка в чужбина*

191.   186, Аз, като българка, ви благодаря за кавалерското отношение и се прекланям пред културният ви начин на изказване... това се среща вече толкова рядко...

*Българка в чужбина*

194.   Престанете с тоя разсизъм и излишна омраза, с която тровите както своя живот така и този на околните. нека спрем да съдим хората по цвета на кожата им, националноста или пола им, а по действията им :) по въпроса, аз лично предпочитам чернокожи мъже чисто визуално и с такъв бих прекарала живота си, ако си заслужава :) мир и любов :)))

195.   Как не ви е срам!!! За това ли се бориха храбро и умираха българските момчета във войните и въстанията? За да излизате и да правите мелези със чужденци и потомци на нашите поробители? НЕ!!! Те се бориха за свободата на България, за оцеляването на българския народ. Именно заради такива като вас сега ни асимилирват и притопяват като сладолед на Слънце. Нашата култура от 864г. е останала почти непокътната! Не сме толкова смесени, колкото си мислите. 500 години нашите предци са се борили за оцеляването и запазването на българския народ. И как може викате, че българските момчета са идиоти, простаци и не ви уважават като жени.... Обичам си държавата, не пуша, не пия, винаги хвърлям боклука във кошчетата т. е. не замърсявам! Слушам всякаква музика освен чалгата.. Много уважавам българските момичета. Не искам приятелка само за секс, искам да има любов и романтика между нас. На 20 години съм и за мене бракът и семейството е най-хубавото нещо, което човек може да има. Всичките ми приятели са свестни момчета, просто ненавиждам простаците. За мой голям срам, съм още без приятелка, дори не съм усетил какво е да те обича някое момиче... 10% от косата ми побеля, защото страдам за това, което се случва с моята държава и народ. Но нали не съм чужденец (арабин, негър, французин, турчин и т. н). Аз съм подценен като човек от вас, само защото съм българско момче... Просто е ужасно и тъжно, че България изгуби едно от най-ценните неща, които има - българските момичета.

196.   Надявам се да се оженя за чужденка (католичка) - искам децата ми да са възпитани в нормите и морала на католицизма и освен това не ми харесва Балканския и южняшкия манталитет, чужд ми е.

197.   196, ти разчитай жена ти да ти възпита децата в нормите на морала и католицизма... :)
А между другото, какво общо има изказването ти с темата?

198.   197, българките освен крокодили сте и комплексарки!

199.   В крайна сметка разбирам че трябжа да си надарен като негър, обрязан като турчин и по възпожност българин...

200.   Подкрепям номер 2... но без часта, че са ужасни хора... или поне човека с когото съм не е ужасен.
Имам връзка с негър от близо година, секса е невероятен, имаме си прекрасни отношения, обичаме се, внимателен, нежен... има много повече като характер и дадености от повечето българи. Съжалявам, че го казвам, но си е така.
Отначало запознахме ей така, да пробвам... а сега съм щастливо влюбена в страхотен човек!

201.   Аз си мечтая за марсианци. Представям си ги с по 3 пишки. Африканци не обичам. Сори, ама ония им работи приличат на лайно.

203.   А за държавите които са много толерантни към такива маймуни резаци и секви те могат само да съжаляват че са допуснали тази толерантност която вече се превръща в оргия на много места във Франция и не само такива маймуно-мюсюлманчета вече имат собствени квартали кръщавани на техен език имат гимназии и джамии в които се говори на техен език групи от негри и мюслюлмани се събират упражняват сексуално насилие над бели ученички бият и тормозат бели само защото са християни а също така не е и рядкост убийството на бели хора. На всичкото от горе тези смешни оправдания че са расово дискриминирани са абсолютно безпочвени и на никакво основание аз не одобрявам такава толерантност за вас не знам дано поне в България се спасиме от такива.

205.   Сигурно ще прозвуча расистки, но аз не съм такъв. Всяка жаба да си знае гьола - така казваше баба ми. И питам веднага девойките: Какво толкова намирате толкова в чужденците? По-надарени? По-богати? (определено! ) Друго светоусещане? Какви са тези глупости за чистоплътност? Да не би българите да не поддържаме хигиена? ! От 18 годишен душът преди секс за мен е задължителен!
Интересно ми е как ви пасват партньори носители на друга култура, на други идеали, друг манталитет и разбирания за отношенията между мъжа и жената. Има много истории описани в книги и филми за съдбата на такива жени.

207.   Аз с българи през живота не съм правила секс. Не че нещо, просто не ме привличат нито сексуално, нито като манталитет ми допадат, нито мога да имам връзка с Бай Ганьо. Харесвам и негри и турци, най-много испанци и италианци. Но между негър и турчин, бих избрала негър.

209.   Наистина ли не знаете какво следва от обрязването? Следва, че жлезите които секретират в нормално джоба, при необрязаните си секретират навън. Това е и причината като минеш след турчин да усещаш една особена миризма ако не е се е мил малко преди това. Общата култура е полезна даже и за бръмчалките.

210.   Вече го написах в друга тема, даже мога и аз да започна отделна, за да споделя този проблем. Аз съм от смесен брак - баща бразилец и майка българка. Макар, че имам перфектен български минавам за чужденец им мога да ви кажа, че българките виждат в мен точно това. В Бразилия съм обикновен човек, но за българките аз съм екзотичен чужденец и никак не е лесно да си намеря именно някое лекомислено момиче. По-рано се възползвах от "предимството" си, но сега когато искам любов и сериозна връзка не мога да си намеря момиче, поне тук в България. Вече сериозно обмислям да емигрирам за съжаление да оставя близките си, работата и приятелите си, поради невъзможността да създам семейство. Просто все още изчаквам, защото съм още доста млад, но времето си минава. Точно това е, за което е и създадена тази тема - много момичета искат само секс от тъмнокожи мъже. Чудя се авторката как не се срамува, че говори такива като мен, като за някакви бездушни същества, които правят секс като животни. Като се замисля сега бих отказал на повечето момичета, с които съм бил. Моят съвет към любителките на "екзотичното" е да се засрамят и да преосмислят поведението си.

211.   Аз съм момче. И съдейки по коментарите сте само момичета, та исках да попитам какво смятате относно обрязването. Мислите ли наистина, че е по-добре без висящата кожа отпред.. или както грубо го наричат сегмента...? Благодаря предварително :)

212.   до номер 211, за мен лично е по-добре мъжа да е обрязан, едно че е по-хигиенично и друго че е по-хубав секса с обрязан мъж. Живея в Испания и имах гадже мароканец (арабин), сексът с него ще го помня цял живот. Не мога да го опиша с думи, хипер готин!

213.   212 - и какво му е по-хигиеничното, не разбирам?
Който се къпе, той е хигиеничен. Аз хигиеничен мароканец не познавам. Никога не бих легнала с такъв елемент. Не се чудя, че имиджър на българките в чужбина е толкова лош. Коя испанка би си легнала с арабин, ако ще да му е от злато пишката.

214.   Филип Т.
Ето още един коментар от гаден, груб, невъзпитан вмирисан на чесън и ракия, супер комплексиран (със малка пишка естествено) сексуално некомпетентен и всичко друго споменато по-горе, от милите дами, Български мъж на 21г

(да! изчетох всички коментари, невероятно, нали? )
Аз лично не съм расист. Нямам нищо против никой и не ме притеснява да видя българка със чужденец, дори да не е бял но... и тук ще сложа едно голямо но! Много от вас са доста некомпетентни по отношение на история, както и реалният свят. Не мога да простя на турците, не от "расизъм" или от "комплекси" а защото това се нарича човешка природа. Както е казал великият английски историк Дейвид Ървинг:

"Когато една война избухне, се появява една атмосфера на варварство и омраза, а когато тази война изведнъж спре, всички тези емоции не изчезват веднага, както да изключиш светлината например, напротив! Този климат на варварство и омраза продължава да витае наоколо, както при бавна агония и отнема много години за да се отмие"

Да, настина е така, да не говорим за след война и робство.
Попитайте какво мислят черните в Америка за белите или пък китайците за японците или пък чеченците за Русия и прочие. Тези чувства са абсолютно нормални предвид историята ни, а специално вие дами, който наричате нас Българските мъже комплексари защото сме гадни "расисти", а не защото нашите братя и сестри са били клани, избивани и изнасилвани от изроди баши-бозуци, защото баба ми е разказвала истории от нейния край (тя не е от София) как турци през робството са изнасилвали деца пред очите на родители им (освен това аз съм изучавал много история и знам съдбата на Българите зад граница в турската част и също така знам подробно и за кланетата който са се извършвали редовно от нередовните турски отряди баши-бозуци) тогава аз питам, вие какви сте мили дами? Който явно нямате сърца и как безсрамно и арогантно плюете по Българските мъже. Ооо, колко е мил батко емет със ягуара, я какви хубави подаръци ми купи, аз ще му се отплатя добре... Тя жена му туркинята няма да разбере! леле какъв невероятен джентълмен е само и как ме гледа като писано яйце, за него аз съм едната и единствена принцеса на бял кон (Ооо! каква романтика само! ) Коментара ми за вас е излишен, вие не го заслужавате... дори и това ;)

Да спомена ли и факта, че след освобождението Българския войник не е посегнал на мирното турско население, въпреки, че е имал идеалната възможност да го направи?

Колкото до черните, честно колко от вас са наясно с факта че в нередовната турска войска е имало африкански наемници, който далеч не са се срамували да посягат на Българското население заедно със поробителя? Потърсете в гугъл думата bashi-bozuk, отворете wiki и само поразгледайте добре фреските там.

Така че споко мили дами, не сте първите Българки който се срещат и имат полов контакт с турци или африканци, но жалкото в тази ситуация е друго...
Едно време нашите невести се самоубиваха за да избегнат подобна участ, и самата мисъл ги караше да повръщат, а сега вие сами се хвърляте в обятията на "екзотичните чужденци" Ех... Какви бяха момите ни тогава, какви са сега...

И въпреки че нямам против черните като цяло, съм наясно с факта, че има жестоки убийства на бели фермери във ЮАР. И войни, канибализъм, мъчения, насилвания, смърт из държави като Сомалия, Сиера Леоне, Либерия, Конго, Руанда и съм напълно наясно с факта, че е напълно възможно някой от тези черни да не се поколебаят да ме накълцат на парчета и да ме изядат жив, а е възможно и друго ;) Не защото съм комплексар или лош човек, а защото съм реалист и нямам романтична представа за света. Плюс това аз правя проучвания за определен народ преди да кажа категорично "Ама те колко са добрички и симпатични, много се усмихват и явно са супер. "

Аз лично никога не бих търсил каквито и да е било отношения със туркиня, със жена от всяка друга раса и националност може, не ме притеснява :) Това си е лично мой избор. Не заради друго, а заради това, че след всичко което са ни причинили, не сме получили дори едно елементарно и човешко извинение от тях. И за това, че продължават със тяхната ориенталска про-турска пропаганда, как мирно са живеели хората в империята, и колко толерирани са били всички религии и раси... Малко нагло в предвид историята, не е ли? И заради това как продължават да се държат към нас, и заради ред други причини...

Поздрави за всички братя и сестри и не обръщайте внимание на коментари написани от лоши хора изпълнени със злоба, а такива хора не е задължително да са само расисти, явно има и хора който минават на друга крайност, да мразят себе си и собственият си народ. Но нищо, каквото посееш, такова ще пожънеш. Колкото до расизма, не бъдете такива, съдете човека по действията колко струва, не по това дали е бял или черен.

216.   Браво 214

218.   Боже, Боже каква компетентност и интелигентност се чете от всеки коментар. Направи ми впечатление, че в един от коментарите се споменаваше, че едва ли не бялата раса е била висша. Така било от векове наред. Няма висши или нисши раси. Всички сме едно. Умираме, раждаме се, живеем. До сега не съм чула на някой кръвта му да е зелена, синя, жълта. На всички е червена. Няма значение какъв е цвета на кожата на човека до теб. Стига да знаеш, да си поне малко сигурен, че си щастлив с него. Любовта и разбирателството са важните. Колкото до това, че повечето родители не биха позволили от дребнавост и закостенели привички, манипулирани от обществото, да позволят на детето си да бъдe с човек от друга раса, АЗ БИХ. Да може да ме наречете луда, неразбираща и т. н., НО ако детето ми е щастливо и това е човекът за него в такъв случай Ма... та им на закостенелите норми и правила в обществото на "ВИСШАТА БЯЛА РАСА"... БЛАГОДАРЯ

219.   Турци и чистоплътност, може и да има някаде в Германия пето поколение. Тези твърдения са на пубертетни ханъмчета правещи секс с братовчет си и сравняващи го с коча чичоси, типично за всички мюсулмани.
Имах съквартирант в Англия самоопределящ се като турчин макар, че е роден в България. Та въпросния спеше и работеше с типичните за циганита долни дълги гащи и фанела изкара с тях края на есента, зимата и началото на пролетта и тогава едва ги опра. Защото те се носели от долу и не се цапали...
Честито, спете с цигани щом нямата национална памет и личната ви хигиена е под нивото на кемалчо.

220.   219 - гарантирам ти, че и пето поколение в Германия ги няма. Миришат по метрото от далеч, да не говорим, че набиват и чесат и не се търпи.

221.   214 Твоето мнение е най-доброто! Нека отидат в Студентски град хората, които много обичат турците и да видят арогантното им поведение спрямо българите. Говоря за чуждестранните студенти от Турция. Много от тях идват от там с колите си. Идете и вижте как карат като ненормални, умишлено не спират на пешеходните пътеки и то демонстративно дават газ пред хората. Веднъж един турчин щеше да прегази семейство с бебешка количка на пешеходна пътека. Може би с това, че не е направил път на майката с малкото дете и бащата-гяур демонстрира своето мъжество и джентълменско поведение пред българките...

223.   Приятелят ми е мулат и съм много щастлива с него!

225.   аз имам много приятели ислямисти и черни... такава е работата ми. Но не бих спала с такива като тях.. За черните е верно, че са адски мързеливи след като се Оженят.. не всички естествено! Арабите са гадни също след като се оЖенят, не ги слушайте ако ви кажат, че не държат на Корана. Това е долна лъжа, няма арабин който да не е краен в разбиранията си. Тези хора не ценят жената, за тях тя е роб. Познавам всякакви сирийци, иракчани, авганистанци, черни, бели всички, които имат за библия Коран-а са един дол дренки.
Черните, пък имат фикс идея да се женят за Бели жени, ужас.. гнус от всякъде.

Между другото женена съм за швейцарец, секса си е секс.. и швейцарците се обрязват..

226.   аз съм правила с доста мъже от всякаква националност, каквото се сетите и каквото не, понеже такава ми е работатаа

227.   "ако една жена веднъж роди негърче ( мелезче, щото тя е бяла все пак ), и след това бъде заплождана от бели мъже, тя до края ще ражда пак... негърчета"
Не, не, не, не, няма такъв смях! После ми разправяйте дивотии за висши раси и разни дрън-дрън! Не негрите, арабите, турците, марсианците и т. н. ще ни затрият нацията, а родната простотия.

228.   №225, те черните в повечето случаи се женят за бели жени най - вече заради документите.

231.   Според всичко е въпрос на личен избор. Не може да се изказваме толкова категорично, че българските момичета предпочитат чужденци, едва ли не само, защото са чужденци. Имала съм връзка само с българи, но сега последната ми е с мексиканец и се чувствам както никога досега. С него наистина нищо не ми липсва и смятам, че това е мъжа за мен не защото е мексиканец, а защото е наистина един прекрасен мъж, който се грижи за мен. Но за разлика от мен, моите приятелки имат несполучливи връзки, не могат да намерят партньора до себе си, но продължават да твърдят, че не могат да си представят да са с чужденец, което означава, че все пак има момичета, които въпреки несгодите си с българи продължават да ги предпочитат.

Относно расата, ще кажа само едно - всеки възприема различно нещата. Не можем да съдим хората и още повече да им казваме, че те са си опропастили цялото поколение. Важно е да възпитаваме децата си правилно и те да са добри хора, а не каква раса са.

Моята лична позиция е че е най-важно да сте от една религия за да имате и двамата горе-долу сходни схващания за живота. Смесените бракове между партньори с различна религия водят в повечето случаи до много проблеми, а да не говорим, че някои завършват и с фатален край. Според мен има някакъв проблем с мъжете в България, който се дължи просто на начина ни на живот. Никой няма нужда да създава семейство и по този начин българите както и българките мислят единствено за себе си и за задоволяване на собствените си потребности и живеят като овца без история. Затова българските мъже не се грижат за жените си, а жените им просто изоставят всякакви морални ценности понеже виждат незаинтересоваността на мъжете си. И когато търсят нещо и не го намират, започват да го търсят на друго място.

233.   Ами аз съм правила секс с чужденци. Не, че съм го планирала специално, но заминах за чужбина да уча и съответно имах приятел чужденец, в последствие скъсахме, но следващият ми приятел също беше чужденец, обаче и двамата са европейци така, че разлика между секса с тях и с българин почти няма. А иначе не ми е фикс идея, първо трябва да съм привлечена от самия човек заради характера му, пък после ще умувам от къде е.

234.   За всички слагащи етикета "курва" в тази тема, знаете ли какво е значението на тази дума изобщо? Ако това да бъдеш с един и същи мъж, от каквато и да е народност, те прави курва, очевидно не сте на прав път.

235.   мисля, че темата е за чужденци от други раси, а не за швеицарци, французи и тн-какво толкова интересно, та те с бели маже просто! :) става дума за турци, араби, индиици, негри и тн :) мен ако ми падне и някои марсиянец, стига да не е прекалено зелен няма да му откажа :D лично на мен ми харесват всякакви маже, които не са тип бели европеици, независимо от расата и религиата-далги години в бг нямаше избор(като няма риба и рака е риба :D), ама сега с тези азиатци, негри и араби по центара си е друго-за всеки вкус по нещо, даже тук таме и по някои индиец :D мен лубими са ми негрите и после азиатците, ама които са по чернички негри и азиатци, а не като японците примерно, ама ако ми падне и някои по бял няма да откажа :D
лошото в булгарските жени е, че искат само секс почти винаги, това е гадно, защото не всички чужденци са използвачи за секс и документи-казвам го вав вразка с по горен коментар дето пише човек с бразилски призход и не може да открие сериозна вразка, още повечето хора са тварде тесногради :(

които иска негар да ходи по центара пред да е завалял снега и да се изпокрият бухахах за моя мога да кажа, че освен, че е с перфектно натурално тяло има и наи меката и хубава кожа на света, няма с какво да я опрелича колко е нежна ммм, на размер е добре, има ужасно хубави платни устни и хубава усмивка :) мн е чист, няма един косам по тялото, което е по хубаво от всичко взето заедно дотук:)абе отвсякаде е идеялен и човек се пристрастява кам такава красота(е разбира се, ако харесва екзотични маже)... на характер е мн свестен засега, мусулманин е и се моли по няколко пати на ден в джамиата и аз го чакам отпред хахах естествено е обрязан, и това сащо е мн хубаво, а не да му виси като някво смрадливо черво... аиде сега да видя коментарите:)))ехх откога ми беше мечта да си имам негар, сащо другото, което ми харесва, е че е почти от синио черните негри-мен ме кефат вазможно наи черните :))))

151-200 от 222