Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - секс с чужденци
Въпроса ми е насочен към дамите. Много съм любопитен някога искало ли ви се е да правите секс с чужденци - африканци, афганистанци и т.н, мъже с тъмна кожа. Просто ми е интересно какви са желанията на жените.

Поздрави!

Коментари

1-50 от 222

1.   Лично аз харесвам японците. Виждала съм много красиви японци с перфектни мускулести тела и хладно излъчване. По тъмнокожи обаче, африканци, афганистанци.. не си падам.

2.   Най-хубавият секс в живота ми беше с негър. Страшно стегнат всеотдаен, направо настръхвам щом си помисля за него. но за сметка на това беше пълен боклук като човек и така.. но невероятният секс скрепи връзката ни доста дълго.
Не знам дали всички легенди за чернокожите са истина, аз съм била само с въпросният и определено е ОГРОМЕН и с перфектна форма! Ако трябва да съм искрена, ако не беше черен нямаше и да правим секс. Исках да пробвам нещо различно и не съжалявам.

Има само един проблем - сега всеки следващ ми се струва с доста скромни възможности..
авторе, ти какво можеш да предложиш?

3.   Не, никога.

4.   Номер 2 сигурно много хубаво е миришел а?На нишадър?

5.   Hомер 4 е комплексар!
яд те е , че никоя няма да го каже за теб ли????
нишадър ?! от къде ви идват тези думи ???

6.   С турчин, и определено е доста различно:)
Доста е чистоплътен и секси и досега никой не ме е възбуждал така

7.   прави впечатление доста четения,а малко коментари. Ми кажете си няма нищо срамно

8.   Номер 4 съм.Не не съм комплаксар а расист!!
А за момичетата - казвала го е, казвала го е и то пред мои познати не в сайт за изповеди.Изкефих се максимално, че момиче ме хвали без свян от хората около нея.
За номер 6:
Кое е различно с турчина?Че мирише на оцет?И постоянно е мазен и потен?

9.   Страхотен въпрос! Не останаха ли българи,та да пращаме жените при чужденци.Браво на вас!

10.   До номер 4: Хубаво, че си расист. Знаеш ли, че турците са 100 пъти по-чистоплътни от българите. Едва ли знаеш, че след голяма нужда се измиват. Нещо, което малко българи правят. Хайде не нападай просто, защото ти е скучно. И аз съм на мнението на номер 6. Страхотно е да си с турчин. Никога не му мирише х.. за разлика от на доста български мъже. Проучи малко какво е предимството да си обрязан!!!

11.   Какво лошо им има на турците?
Правят страхотен секс и мацката дето е номер 6 е права, че са чистоплътни.
А я няма оня ужасна кожа на пениса.
Това едното, другото според мен е по важен самият мъж какъв е не народността.
Ако е сладък и си знае работата майната и на държавата.

12.   :) Подкрепям номер 10 и 11. На любопитните ето още малко информация. Освен, че мюсюлманите си мият задниците- ги и бръснат. Преди да се молят не могат да докоснат в буквалния смисъл жена. Огромен процент от тях са били поне веднъж в живота си с мъж, но не смятат себе си за обратни. За тях кучетата са олицетворение на дявола, особено черните. Изпитват ужас да ги докоснат или куче да се доближи до тях. Гледал съм видео по въпроса с обрязваето. Правят го на 3-4 годишна възраст, без ниаква упойка от тежните ходжи с ножици. За истинските мюсюлмани религията е всичко, но това не им пречи да бъдат огромни мошенници. Изневярата не е порок, тя е разрешена на мъжа. Смирение и покорство са най-ценените неща в една жена.
Ралф

13.   Номер 12, нищо лично, ама тия неща едва ли са все още така в сегашно време. Може би са били така преди доста години, но повече от половината не са верни на настоящия етап.

Година и половина съм ходила с мюсюлманин и нямаше нищо такова (от изброените по-горе неща).
Колкото до секса - подкрепям номер 10. Турците са изключително чистоплътни. А колкото до това дали са добри любовници - според мен си е чисто индивидуално.
;)

15.   Номер 13, нещата които съм написал са от преки наблюдения с около десетина момчета (вярно араби), но всичките на по около 30. Просто така се случи, че известно време дори може да се каже съм живял с тях. Това говорим да е било преди година.
Ралф

16.   Ралф, тази ненавист към турците има ли общо с начина по който се подписваш и кучешките истории?
не се излагай, има преведен Коран на български. Прочети малко по въпроса.
какви са тези арабски секти, в които си се гледал?

относно обрязването - от кога само мюсюлманите се обрязват? или само евреите? живеем в 21 век, масова практика е извън Европа..

17.   Еми тогава явно значение оказват не само годините (аз ходих с 20-годишен), ами и това кой какъв е - дали арабин, дали турчин... Всички са мюсюлмани, но по народност се различават.

И все пак си мисля, че е по-важно как се държи човекът до теб, дали те обича, дали му пука за теб, отколкото това каква религия изповядва и какъв е по националност. За едното е*ане винаги може да си намериш и чужденец, и българин... но там ли е въпросът?
От номер 13.

18.   Аз с турчин секс никога няма да правя. Деба гадната религиозна пасмина. С негър - не, от това което са ми разправяли познати, черните отделят много секрети и кожата им мирише двойно повече от останалите. А аз не понасям някой да ми смърди на коч. С жълти - в никакъв случай, защото 90% от дръпнатите са по-ниски от мен, телата са им твърде слаби за вкуса ми и някак не намирам нищо привлекателно в застиналите, леко тъпи изражения. В общи линии, не харесвам никакви цветнокожи, с изключение на индианците. От това по-секси.. здраве му кажи.

19.   Правила съм секс с 2 турци и един французин. С двама от тях имах по-дълга връзка. И тримата бяха много чистоплътни. Относно секса- нищо по -различно като усещания. С мъж от друга раса не бих легнала.

20.   Закоравял, гаден долен расист. Да, тези думи ми пасват идеално. :) С удоволствие бих прочел Корана, ако в 4-ти клас не бях учил история.Да, още не съм им простил. Не съм и за това, че четат новините в собствената ми държава на чужд език в национален ефир. На тези, които им харесват турците в България има прекрасни турски градове, където могат да се запознаят също в детайли с турската култура. Да си говорим после за секти. Ако не съм виждал преди години какво се случваше в студентски град, основно между турци. То не са сбивания ( с мед да ги намажеш), то не са ножове и кланета. Мда, национална черта може би и ние си имаме своите гадни черти и все пак...гаден расист ;) U guys have fun
Ралф

21.   16 какво обрязване извън европа те гони? Аз доколкото знам,само мюсюманите и евреите се обрязват,верно,че те владеят вече половин свят,ама това е друга тема. И трябва за пореден път да се съглася с Ралф. Не съм им простила на турците и няма да им простя,че 500 години са клали народа ми,че си позволяват да опитват да създадът държава в държавата,а ние им се оставяме. А Корана им ако ще и на суахили да е преведен,няма да го прочета. Една Германия не им позволява по държавните телевизии да има каквото и да е било на турски,както и създаването на турски гимназии,а ние се оставяме да правят каквото искат с нас.
И като си говорим така,ще се радвам ако този път коментара ми се побликува,защото предишния по темата ми не беше...
Мила

22.   Aз съм жена на 25 години! имам сериозна връзка ! не изневерявам! ненавиждам елементи като негри,цигани и всякакъв вид маймуни..бялата раса е господстващата разбира се!САЩ е пример за страна ,в която смесването на нациите и расите ни показва своя резултат! Белите хора са по-добри по всички показатели.Е,да -черните единствено могат да бягат-по-издръжливи са физически.

И като сте толкова либерални-кажете ми утре дъщеря ви или синът ви ако ви доведат по 1 маймуна вкъщи-и създадат 1 обременено поколение,и като съсипят всичко за което сте се борили/защото смесвайки се с по-нисши расо 100 на 100 става така/,какво ще правите?

Догнусява ме,като видя млади хора тук със цигани,турци или негри.Расизмът винаги го е имало и ще го има.Но това,което мога да споделя като впечаталения,е че децата с лошо възпитение и среда,с лоши родители-те имат афинитет към подобни ,,хора;;.

Природата е създала расите.Но знаем коя е господстващата!Ако не смесваме расите,всичко е ок.
А НА ВЪПРОСА НА АВТОРА,БИХ ОТГОВОРИЛА КОНКРЕТНО,ПО СЛЕДНИЯ НАЧИН:
жените ,които са леки/а аз съм жена и казвам че за съжаление не малкият процент са такива/,биха си легнали с абсолютно всеки!това е истината

Желая късмет на всички!Ценете се!!Пазете и възпитавайте децата си,един ден да не ви бъде срам от тях,когато създадат някоя маймуна!
България над всичко!
Ще следя темата с интерес и се надявам да не съм обидила никого.Просто изразих позицията си.

24.   Пак съм аз 4.Моля?Турците чистоплътни?Като бях студент в стайте им миришеше на тях.Още с влизането в общежитието им се осещаше вунята.Винаги потни и мазни.Дори дланите им са постоянно мазни.Това, че са чистоплътни е някакъв мит.Неразбирам тези момичета, които твърдят, че са по-чисти от европеидната раса.Вие със свине ли сте излизали та тези мазньовци Ви се струват чисти?

И още нещо за мюсулманите - много са добри да докъто не Ви прецакат да се заробите с тях.После идва теглото и разбирате, че Амет не е добричък, а си е един гаден търчин.Ама късно.акто е написал Ралф:
За истинските мюсюлмани религията е всичко, но това не им пречи да бъдат огромни мошенници. Изневярата не е порок, тя е разрешена на мъжа. Смирение и покорство са най-ценените неща в една жена.
Аз бих добавил:
Според корана жена неможе да бъде бита с пръчка по-дебела от един пръст.Ех ама са великодушни и човечни тия турци бе.И миришат на .....

25.   Ралф, за първи път чета толкова крайно твое изказване. Поздравявам те за позицията и се съгласявам напълно с теб. Винаги съм се старала да бъда толерантна спрямо етноси и чужденци, но забелязвам крайно негативно и надменно отношение на чужденци спрямо българите. Но ако продължа да пиша ще изляза много извън темата, затова казвам, че българите са качествени и достойни хора и по-добре да не търсим нещо там, където няма да го намерим (имам предвид и секса).
Smile

26.   24, наричаш ме лека, само защото приятелят ми е мулат ? Прекрасен и силно се надявам това да е бащата на децата ми, пардон на "обремененото ми поколение". Дали се сещаш, че мелезите са привилегировани, защото са събрали доминиращия ген на двете раси, вероятността плодът да е увреден генетично е в пъти по-малка и все едни такива?
защото сме на кръстопът и кой както е минал си е оставил семето, сега има такива крайни мнения. турците на сапун?

Ралф, съвсем възможно е някой от твоите прадеди да е говорил на турски и да е бил рязан. Не е било толкова отдавна това робство, че да плюем така в днешно време. Ако се поинтересувате и от кюрдското племе - ми ние сме си братя. и до ден днешен половината им дума съвпадат с наши "български " думи (не става дума за чорап, чешма и пр.)

Много сме крайни не заради 5те века робство, а заради политиката на България. Защо не мразим със същата сила гърците или братушките, които имат не по-малка вина за попадането ни под робство или сърбите ? хайде мразете , мамка му. само знаете да мразите. Гордея се че България е моята РОДИНА, но изроди като вас петнят името на тази чиста земя! и сега аз ще попитам, а за това ли се бориха и биха предците ни? за да отгледаме едни злобни, пълни с гняв деца? И така ли следваме думите на Левски ?
ДАНО ГОСПОД ВИ ПРОСТИ

27.   Номер 26 ти си изрода! Вземай си турчина под ръка и заминавайте в Анадола. До всички българки,които са се търкаляли,или се търкалят с мъже от това гнусно племе-СРАМ СТЕ ЗА РОДИНАТА,К...И !!!

28.   Близо година следя форума. Никога не съм се притеснявал да бъда краен и директен. Не ме притесняват и много обиди, които получавам. Някой хора тук са наистина стойностни и би ми било приятно един ден да ги познавам. Не просто, за да върна хубавите думи, но аз лично шапка и свалям на Мила. Спестила ми е много коментари по дадени теми, защото няма какво да допълня.:)

24, да това за пръчката е вярно. Факт е, че много наши момичета веча са я пробвали тази пръчка. Имаше няколко теми преди тук за жестоко пребити момичета. Едната я беше смлял от бой някакъв мароканец. не си спомням вече. Жените ни се дават лесно на всичко...смятат, че ние българските мъже сме сиви и скучни, като страната в която живеят. Проблема е, че се доверяват на неща и култури, които не познават. Ще им кажа само че, в Абу Даби и Емирейтс има много български момичета. Не съм чул някоя от тях да се е замесила с араби. Причината е, че когато поживееш опознаваш културата им и тн. Не казвам, че са лоши, дори много хубави неща мога да кажа, които съм видял, ноо.... както и да е. Желая им успех и много късмет. Знам, че ще им е нужен на тези момичета.
Ралф

29.   Въпреки, че ще "изям" много майни за думите си ще си кажа мнението, 26 е много права и по двете неща който пише.

Значи 22 може да го духа на някоя маймуна, защото все пак хората да произлезли от маймуни, нали или вярваш, че са от пръст, е едно ще ти кажа и маймуните и пръстта са черни та произлизаш все от това, което мразиш, кръвтта все ти е черна не бяла, а ако някой ден детето ти доведе маймуна в домът ти не е падение за него, а за теб ако го изгониш, що за родител би била? На теб няма да ти пука как то ще е щастливо, а за някакъв тъп цвят и раса.

А по отношение на турците 5 века са чукли българки, било доброволно или не. Та реално погледнато от всички така наречени "чисти българи" са много малко, другите са смешица от турци и всяка друга раса дошла на бг земя.
(Не съм добра по история).

И преди някой да каже, че точно за това сега не трябва да бъдем с такива сега поне знаем да се пазим.
А това за религията им, че заробва жената го знам, а и трябва да си много тъпа та да не го знаеш.
А още по тъпа да им се вържеш.

И тъй като вече казах, че се го правя баш с такъв, мога и да кажа, че никога не бих се оженила за него или друг от расата му това си е чисто и просто секс, а на който му пречи това може спокойно да ми хване америцанче или българче.
Ама едно ще ви кажа тоя турчин ме гледа като писано яйце.

Каквото поискам го имам, без да мисли какво и колко ще му струва, а и те не дават на момиче да плаща, или поне тези които познавам.
Да за брак не стват, но за гадже са върха.

И тъй като темата е съвсем друга ще го кажа пак, че е важен човекът, не расата и лично аз бих пробвала с всеки чужденец, който ми падне черен, бял, французин, германец, англичанин, американец, австралиец, египтянин, африканче някое, японец, китаец, българин, а за да се докажа като истински лека мога дори да кажа, че падне ли и с жена бих го направила, само ще се замисля за пигмей, че са много малки.

С удоволствие бих го правила и с много българи, но те са по трудни защото ако не сте забелязали вкусът на повечето от тях са момичета тип "чалга", о и да не кажете че съм грозна, та го казвам, просто се огледайте като излезнете и ми кажете колко момичета са наистина хубави а не направили се на преслава, галена или някоя от тях, чужденците поне не гледат по този критерий, а и почти никога не те разбират какво им казваш, което си е супер готино, защото както видяхте ръся голями глупости.
А и най-важното за секса с чужденец е това, че можеш да се похвалиш че си правила сека с чужденец.
Пък който както ще да ме нарича лека, тъпа и каквото още искате.

Не е готино човек да е расист, първо трябва да опознае човека после да говори за расата, защото има хора който пасват перфектно на расата си, а има и такива който не го правят, за това когато тръгнете да съдите някой съдете само за него, не за расата му.
И номер 22 на 25 години си има време да си хванеш маймуна.
Е това е за сега от мен, а сега моля да започне "наддаването" да ме убиждате.
От 11.

30.   11,струва ми се,че излезе причината,защо си с него...каквото му поискаш и ти го купува,а после си го връща обартно в леглото... Какво е ставало през тея пет века,всички знаем...че сме смесица също всички знаем,на това дължим и силните си гени. Не забравяй обаче,че българите бавно и полека биваме асимилирани,айде сега и жените си да почнат да раждат копелета.

А твоя пич може и да те глези,но така както ти не си помисляш за брак с него,така и той не си мисли за теб,просто защото 500 години си им била гяур...и не си девствена. Говорила съм си с турчин израстнал в Германия по въпроса...

А няма и да казвам колко убийства за чест стават,дори и в Германия...
Ралф,благодаря ти за подкрепата и се радвам,че за пореден път сме на едно мнение...

31.   Такааа, провокира ме едно изречение на синьор Ралф "Жените ни се дават лесно на всичко... смятат, че ние българските мъже сме сиви и скучни, като страната в която живеят". Нещо ми се струва, че не е улучил правилните прилагателни. Сиви и скучни? Хмм, да видим кое би им пасвало по-добре - може биии...прости? Нискочели... плиткоумни... ограничени... комплексирани... алкохолизирани... добичета?

Ами като не ви харесва българките да си избират чужденци, решението е просто - не бъдете такива.
Когато местното производство не струва, потребителят се преориентира към вносния продукт - основен пазарен принцип. Така че няма какво да ревете. Потребителят си знае интереса. Не струвате и това си е.

32.   29. за разлика от теб 22 няма да си хване маймуна, защото явно има ум в главата.Както казва една приятелка:
-Кучето си е куче, независимо дали е бяло или черно.
Има и интелигентни момичета за разлика от Вас, които се прехласвате по т.н. маймуни.Като сме пройзлезли от маймуни защо да връщаме еволюцията като се събираме с тях?Като не са по-низши защо не са направили нито едно важно за човечеството откритие?
Това, че са чистоплътни за кой ли път ще го оспоря.ВСИЧКИ турци, които съм имал възможността да познавам когато учех, и мъже, и жени са били пълни МЪРЛЯЧИ.Вечно потни, мазни и смърдящи.Един си чешеше мишниците с ножа, а после с него си мажеше филията.А седни на една маса с такъв пор, а разни тъпи леки жени правят секс с тези животни.29 я гледал като писано яйце и и купувал всичко независимомколко ще му струва.Разбрахме вече що за стока си.Май под гледане разбираш това, че не те бие и най-важното тъпче те с пари.На такова момиче какво да кажеш?
от номер 4

33.   Доколкото виждам, дотук се оформиха два лагера - за и против секс с чужденци, само че чужденците са черни, жълти и мюсюлмани, а не чужденци изобщо, т.е с чужденци от европеидната раса може. Е, и аз съм от времето, когато казвахме, че полякиня не е националност, а професия. Или каквото падне по морето. Само че това си е просто секс, всекиму може да се случи, на един му харесва, на друг не, но за брак - съжителството с човек от друга религия и друга държава, с други бит и култура си е друг въпрос.

Живях в други държави, където е пълно с деца от смесени бракове, местните жители са възпитани в толерантност и поне външно не показват чувства, но в мислите си са далеч от всяка толерантност. Тук поне каквото ни е на ум, това ни е и на езика. Ето що - тук е България, държа да се говори на български, да няма новини на турски, да се уважават знамето, традициите и историята от всеки с български паспорт, а комуто не отърва - вън от бара, да върви на майната си. Секса с чужденци не можем да спрем, но да се опазим от претопяване - можем.

34.   31,имам достатъчно примери,че жените не можете да преценявате кое струва и кое - не.Явно икономикса не ви е силната страна.

35.   31 Хмм, да видим кое би им пасвало по-добре - може биии...прости? Нискочели... плиткоумни... ограничени... комплексирани... алкохолизирани... добичета?
С пълна сила мога да заява това за чужденците, които познавам.Работя в индустриален район и в близост на града, в който живея има рудници, металургичен завод....
Досещате се на ръководните места има разбира се чужденци, а и на по-долните позиции също нали са инвеститори....

Различават се само по заплатите и потова, че са абсолютни дебили от нормалните работници.Явно и по този фактор Вие ги предпочитате, защото те (чужденците) са 10 пъти по-пияници и мърльовци и мързеливци от най-големите такива българи.

Аз българин с работни дрехи в кафе или бар не съм виждал, но чужденец да.Българин от заведение с линейка да прибират мъртво пиян, напикан и ....(спестявам го) също не съм виждал.Не съм чувал и българин да пърди в заведение за разлика от чужденец.Идват след работа мръсни, некъпани с дрехи работни целите в машинно масло...и се наливат до припадък.Чудят ни се как така след работа не се напиваме задължително.Оригват се, викат като невменяеми, мляскат като прасета.Ето това са чужденците.Говоря за немци, австралиици, белгиици.

Ама какво да говоря директора на близкия рудник са го сваляли от самолета с инвалидна количка мъртво пиян та остава за другите по-низко от него.
Има разбира се изключения както има и българи, които неструват, но да ги изкарват тия олигофреннясали същества по-висши от Нас българите аз немога да търпя.Да не описвам висококлалифицираните и възпитани, чисти и т.н. турци засипвани със суперлативи, от някои заблудени женски души турци колко са скодоумни и управляеми като едно стадо съставено от тъпи животни.

Мислите ги за по-умни?Ми тогава опитайте да научите нещо от тях.Само да Ви кажа на тези дето се захласвате по чужденци знанията не се предават по полов път както си мислите!!

36.   29,ти осъзнаваш ли,как се изложи? Знаеш ли кои жени се шибат за пари? Евтина си мила! :)

37.   Номер 26, можеш ли да ми обясниш следното изречение: "А и най-важното за секса с чужденец е това, че можеш да се похвалиш че си правила секс с чужденец"
Ти би ли се похвалила? И защо пък трябва да се хвалиш?

38.   Не, мразя чалмите, тъмните - също (за което естествено не са виновни, че са се родили такива, но това не ми дава повод да ги обичам). За останалите - бих се прежалила само за някой англичанин и то по-скоро да си оправя английския и ако може да не е стар, грозен и плешив - това би ми убило романтиката.

39.   до 34 - А, да, тук си прав. Определено не знам нищо за "икономикса". Ще ми е интересно да науча нещо повече за тази явно новоразвиваща се дисциплина, както и за примерите, които можеш да споделиш с нас. Тъкмо всички ще се обогатим.

до 35 - Явно средите ни са доста различни и затова и наблюденията. Моите впечатления не съм ги събирала по рудниците. Не се и съмнявам, че там всеки втори се проявява по описания от теб изискан начин, но бих го отдала по-скоро на специфичната среда, отколкото на националността.
А знанията че не се предават по полов път, не се предават, но на мен не ми трябва някой да ми "предава знания", а да отговаря поне донякъде на моите.

И последно, ако някой се е засегнал лично от начина, по който описах представата си за българина, значи явно се разпознава в този образ. Изводите се налагат от само себе си.

от 31

40.   Аз отговарям с Да.на темата..Всяко ново преживяване е по хубаво от предишното.Защо да не опитаме нещо ново все пак един живот живеем... това че бих го направила с мулат или черен не означава че ще се омъжа за него и ще съсипя всичко както каза ''22'

За съжаления родителите ми мислят като теб и аз съм много против това,защото не съм расистка и не правя расова дискриминация към мулати или негри!Може би една от причината,която ми дава повод да не съм такава е това,че съм била влюбена в мулат.И ако дъщеря ти някой ден ти доведе ''маймуна'' както ги наричаш съвсем ще я разбера,но предполагам ти ще предпочетеш да я разделиш с него и да бъде нещастна само,защото е по-тъмен от нас,но искам да ти кажа да не гледаш само външния вид щото може да си намериш и някой българин който ще излезне 2 пъти по голям простак от мулатите или негрите... :) Това е мое мнение!

41.   От 35 до 31 - не си прави заключения за някого, когото не познаваш от това от къде си е формирал впечатления за други националности.Недей и да мислиш, че се познавам в
описаните образи на българи или хора от други националности след като нямаш представа що за човек съм.Изводите се налагали от само себе си.Ех, че забавно!Грешни са ти изводите.И моята среда не са рудниците повярвай.От това, че съм направил няколко правописни грешки(да видях ги) от бързане не си формирай прибързани изводи, а че се събираш с хора, на които потенциала отговаря на твоя собствен вече е повече от ясно от писанията ти.

42.   Виждам,че съм пропуснала да се подпиша под коментара си...Коментар номер 30 е мой.

Мила

43.   22 ти си проста, тъпа и задръстена до мозъка на костите си. Приятелят ми е мулат, майка му е българка, а баща му африканец. Искам да кажа, че не само секса с него е невероятен, прекрасен и наи-вълшебното чувство на света, но и това е толкова добър мъж и човек, че дори майка ми казва: "Това е мъжа мечта за всяка жена".

На 20 години съм не съм имала милиони мъже, но достатъчно, за да понеса болката, която много боклуци са ми причинили и невежеството и неотговорността им по време на секс.

Относно за миризмата при негрите... това е индивидуално за всеки човек, без значение каква раса е. Моят има най-хубавата мирзима и най-красивата и стегната кожа на света!!!!!!!!!!!!

44.   43,много си зле.

45.   ^^ Кое й е злето, бе? Стига ти само да чуеш, че приятелят й е мулат, за да я определиш, нали?
Ограничени сте, всички. Хората са различни, харесват различни типове половинки. За теб един мулат може да е боклук, за нея може да е мечтания мъж. Расизма няма край. Какво значение има дали е турчин, арабин, негър и прочие? Ако те уважава, ако се държи подобаващо, ако химията я има, какво би те спряло да си с този мъж (в случая)? Само мнението на някакви непознати хора? Я стига.

46.   44, това ли заключи.. много е зле ?
яд ви е, че не струвате. нито имате отношение към жената, нито пък сте чак такива любовници, да не говорим , че 5 пари нямате в джоба си! Не заслужавате да се наричате мъже!
А всички "дами", които се изказват така крайно, веяер БЕЛИТЕ ИМ МЪЖЕ ХРИСТИЯНИ ги счупват от бой! Мъжете ни са путки, жените ни са путки .. народа ни е овчи

47.   45,и ти си ми ясна! Я кажи какъв по националност е приятелят ти? Мусюлманин или негро? :)

48.   №47, приятелят ми е мЮсюлманин. Още въпроси?

49.   Оф как можете да съдите някой че харесва турци,цигани,араби,негри,българи и какви ли още не ?Ми всеки си има вкус и мнение.. имат мозък,глава на раменете а вие къде им се БЪРКАТЕ а? Темата е дали би искала да правиш секс с чужденец отговора е ''да'' или ''не'' и се обосноваваш..А вие почвате да съдите някой,че е казал да бих го направил с негар..еми какъв му е проблема все пак и те са хора а и човекът който би го направил с тях просто не е расист като вас,ама явно вие това не можете да го приемете така че майната ви!Тъпи расисти..я се поставете на тяхно място ако постоянно ви дискриминираха как щяхте да се чувствате..

Това е мое мнение..обаче не ме интересува вие какво мислите за мен и какво не,защото аз изразих мнението си сега е ваш ред вас расистите да ви видя как ще се аргументирате :)

50.   До номер 27: виж кво, ти на никого не можеш да кажеш какво да прави, още по-малко с кого да си ляга и с кого не. Всеки си има собствен живот и може да прави с него каквото намери за добре. Ти като не харесваш турците, някой кара ли те да спиш с тях? Не! Тогава какъв ти е проблемът?
Нали не мислиш, че всички българки ще спят само с българи?!
Това, че си толкова глупав/а и ограничен/а си е лично твой проблем!

Хайде сега да ти кажа, че и аз съм спала с турчин. Ку*ва съм вече, така ли? Нищо, че съм спала само с един мъж до сега, вече съм ку*ва, защото, видиш ли, въпросният мъж бил мюсюлманин!
А ако бях спала с 20-30 българи, какво? Щях да съм просто яка мацка ли?

До кога ще продължавате с ограниченото си мислене и грешните си разбирания за турците?
Да, има такива, които се колят и бесят, има такива, които съсипват животите на някои българи, но да не би да са всички такива? Да не би ние, българите, да сме всичките светци? Измежду нас няма смръдливи, няма убийци..., не, всички сме ангелчета!

Разбирам, че не може да ги обичате по една или друга причина (всеки си има някаква за себе си), но поне може да се въздържате от глупави изказвания от сорта на "след като си спала с турчин, значи си срам за държавата". Дано някой ден осъзнаете колко е глупаво...

Знам, че сега ще ме нападнете и мен, ще ме засипете с обиди, но честно казано - слабо ме вълнува. Аз бях щастлива с моя си МЮСЮЛМАНИН и никога няма да съжалявам, че съм спала с него и че посветих една важна част от живота си на него. Вие си говорете каквото щете, все ми е едно. ;)

51.   43,само като прочета че си на 20 и си имала милиони мъже..какво повече да кажа.такива като 22 ще създадат нормални български семейства,а тези от ,,другия лагер'' са пълен срам зя нацията,деца на слаби родители с нисък морал и никакви ценности.не се обиждаме-просто казваме истината.
но човек не може да надскочи нивото си,разбира се.вие ще си трошите главите сами.
когато видите чужденец,му правите яки свирки.когато обаче отидете в чужбина ви третират като боклуци.това е истината.всеки си преценява.но за мен не е нормално детето ми да прилича на маймуна.
забележете кои жени имат за гаджета негри например-такива с лоша визия,полуграмотни...или много прости...

Bсеки се бърка и допуска грешки,НО ЖИВЕЕМ В СТРАНА,КОЯТО Е БЯЛА И ДОРИ АКО ПОГЛЕДНЕМ ОТ ГЛЕДНАТА ТОЧКА НА ТЕЗИ,КОИТО НЕ СА РАСИСТИ...СТИГАМЕ ПАК ДО 1 И СЪЩО ЗАКЛЮЧЕНИЕ,КОЕТО НЕ МОЖЕТЕ ДА МИ ОСПОРИТЕ-ДЕТЕТО ВИ ЩЕ БЪДЕ МАЧКАНО И НЯМА ДА БЪДЕ ПРИЕТО НИКОГА.ПРОСТО ЩЕ БЪДЕ НЕЩАСТНО.
ОК,ВИЕ НЕ СТЕ РАСИСТИ-НЕ ПРИЧИНЯВАЙТЕ ТОВА НА ДЕЦАТА СИ!

И ДРУГО-СМЯТАМ,ЧЕ ТЕМАТА БИ БИЛА ПО-ПОЛЕЗНА ЗА ВСИЧКИ,БАЗИРАЙКИ СЕ НА ФАКТИ И ТВЪРДЕНИЯ,А НЕ НА ПСУВНИ.
ЖАЛ МИ Е ,ЧЕ НАЦИЯТА СИ ОТИВА..
ЗАЩОТО КАТО ЧЕТА РАЗНИ КОМЕНТАРИ-КАКВО ЗНАЧИ-СТАВА ЗА ГАДЖЕ ,НО ЗА МЪЖ-НЕ?! КАКЪВ Е СМИСЪЛЪТ ВЪОБЩЕ?
ВСИЧКО Е ДО КРИТЕРИИТЕ,ДО СЕМЕЙНОТО ВЪЗПИТАНИЕ,И ДО СРЕДАТА,РАЗБИРА СЕ.

ДОКОЛКОТО ВИЖДАМ-ЖЕНИТЕ ТУК,КОИТО ИМАТ ВРЪЗКА С Т.НАР.ЧУЖДЕНЦИ-ЗВУЧАТ ОПРАВДАТЕЛНО САМИ ПРЕД СЕБЕ СИ..СЯКАШ ЗНАЯТ ЧЕ ГРЕШАТ НО САМИ ОПРАВДАВАТ ГЛУПОСТТА СИ.

МОМИЧЕТА,ОСЪЗНАЙТЕ СЕ,ЗАЩОТО МОЖЕ И ЧАСТ ОТ ВАШИТЕ ПРИМЕРИ,ЧЕ ПРОСТАЦИ НАВСЯКЪДЕ ИМА,ДА СА ВЕРНИ,НО НАЛИ НЕ ЖИВЕЕТЕ С ИЛЮЗИИТЕ,ЧЕ ВАШЕТО ДЕТЕ УТРЕ КАТО ТРЪГНЕ НА УЧИЛИЩЕ,ЩЕ БЪДЕ ТОРМОЗЕНО И МАЛТРЕТИРАНО?? НЯМА СМИСЪЛ!
А ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИЛИ НЕ,КАЗВАМ САМАТА ИСТИНА!

52.   Досега не съм коментирала никога и никъде, но явно темата в голяма степен пасва на настроението ми сега. След всички изразени позиции, искам да кажа само, че: секс с негър ми звучи мноого добре. Секс с азиатец - интересно, но само колкото научнопопулярен филм за биологическото устройство на бръмбър, даречем. Дотук с расите. Ако говорим за националности - секс с французин - заради добрата слава и секс с италианец или испанец - заради горещият темперамент и екзотиката.

1-50 от 222