Споделена история от Секс и интимност

Към жените: с какво бельо харесвате мъжете?
Здравейте,
Бих искал да попитам жените с какво бельо харесвате мъжете - прашки, боксерки, слипове. Кое ви действа еротично?
М-47

Коментари

1.   Със слип! С тия боксерки... винaги знaеш в кой крaчол е точно, не сaмо не ме възбуждa, a ме отблъсквa. С прaшки, може понякогa дa си сложи, зa мaлко.... докaто му ги събуя... но по принцип ми е по- скоро смешно, отколкото възбуждaщо.
Със слип, отпред винaги си е добре очертaн, прaв и.... възбуждa ме!
A дупето също ми изглеждa много по- секси и... ох предстaвих си;))))
Ще чaкaм до довечерa;)

2.   Най-добре без нищо :)))
Аз харесвам най-много мъжа да е с боксерки, но не от тези широките дето им излизат записките, а от прилепналите да им очертава пакета. Бих ги свалила с кеф мммммм

3.   Хаха с прашки ако го видя ще се пръсна от смях.. Отговорът ми : С боксерки :))

5.   на мен е много смешно и глупаво да видя мъж в прашки. харесват ми боксери

Ж23

6.   Не е важно с какво бельо е важно какво има под него.

7.   Със слипове - най-обикновени, едноцветни, памучни.
Ж29

8.   Слипове.

9.   Със сигурност боксерки. Слиповете и прашките ме отвращават.

10.   Боксерки

11.   Боксерки

12.   без бельо... с престилка в кухнята и да сготви нещо...

15.   Без бельо,да отворя цип със зъби и да докосна ,мъжкото му достойнство! :)

16.   Без бельо, но пък с чорапи и вратовръзка! :)

17.   С прилепнали боксерки, със слипове, даже може и със широки боксерки, може и без... :)като върши добре работата, хич не ми пука с какво е ришил да е, само на него да му е удобно.

18.   На големичък пакет и слипове, и боксерки стоят много добре, казвам го от опит. За прашки не знам как е защото мъжът ми е стар за такова бельо (на по 53 сме). :)

19.   от Автора: Винаги съм си мислел, че прашките изглеждат еротично за жените, но.... :)
БЛАГОДАРЯ на всички за отговорите - Страхотни сте!
Към No12 -> супер идея :)

20.   Със слипове. Боксерките, особено онези, тип "парашутки", са ми направо гнусни.

21.   Боксерки от по-прилепналите. Ама аз и по принцип мисля, че мъжете изглеждат по-добре, когато са по-облечени надолу. Прашките са смешни и даже малко гнусни за мъж.
Ж19

22.   С боксерки :)

23.   Слипове-класика,черни.

24.   Определено с боксерки ;) С прашките ми е по-скоро смешно, отколкото възбуждащо.
Ж23

25.   2. Най-добре без нищо :)))
Аз харесвам най-много мъжа да е с боксерки, но не от тези широките дето им излизат записките, а от прилепналите да им очертава пакета. Бих ги свалила с кеф мммммм

Даа, на 1000% съгласна!
Ж20

26.   ОПРЕДЕЛЕНО БОКСЕРКИ! Слиповете - минаха отдавна от мода, пък и са доста неприятни, а прашките - тук няма нужда да казвам нищо = само като чуеш за мъж с прашки... Боксерки и само боксерки, ама от онези прилепналите - онези широките са адски ужасни. :)
Ж-20

27.   Мъжът ми реши да ме изненада като си сложи прашки, но определено не ме развълнува.... Ж-37.

30.   С боксерки, тесни (момиче 18 години )

32.   С тесни, прилепнaли по пaкетa боксерки. Може и слипове, но не е толковa секси. A зa прaшки, твърдо не. Ж-38

33.   С жартиери.... или поне с чорапогащи... ммм
Активен, 46

34.   Забравили сте да добавите - 2 пъти по-млад.
Не му ли погледнахте годините на автора :)

35.   боксерки и слипове
но най добре без нищо

36.   с лайнорезки
пасивен, 39

37.   боксерки, но прилепнали (широките са ужасни)