Споделена история от Секс и интимност

Относно хигиената
Здравейте
Имам следния проблем-мъжа с който имам контакт понякога доста се изпотява. Той идва директно при мен от работа/разбирате няма къде да се изкъпе, при мен не може, защото се виждам с него в обзаведен гараж без баня/. Аз винаги съм изкъпана, защото държа на хигиената, но когато той се съблече ми мерише неприятно, камо ли да му правя орална любов например. Как мислите-директно да му кажа че никак не ми е приятно или да търся по-деликатен подход

Коментари

1.   Определайте си срещите, така, че той да има достатъчно време, за да се изкъпе и след това да се видите. Така ще е приятно и за двама ви.

2.   Авторке, защо въобще се виждаш с този примат? !? !
Как може да правиш секс, с човек от когото ти се повръща???
Освен това е ясно, че не му пука за теб, щом не се поддържа за среща...
Бий му шута, да си търся смръдла като него!
Селски тарикат!

3.   Един мъж винаги трябва да е изкъпан и спретнат преди среща с любимата, живеем в 21век и това не никак трудно постижимо. Най малко от уважение към дамата би трябвало да спазва това хигенно правило.

4.   Сложи в гаража едно малко бидонче с канелка, напълни го с водица и го мий, мий, мий...

5.   По-ужасно нещо не мога да си представя!!!
Кажи му иначе той няма да се усети и ако задълбочите отношенията това ще продължи и смятай колко неприятно ще ти бъде...

6.   Няма начин, щом ти е неприятно му кажи. На него също ще му стане "тъпо", но няма как да подходиш по-тактично.

8.   Кажи му, все пак ти е мъж

10.   човекът се изпотява под мишниците, какво общо има оралната любов...

11.   Когато чукам в добре обзаведен ГАРАЖ /таван, мазе, килер/ не ми пука как мириша!!!

13.   А ти къде се къпеш като си в обзаведен гараж? За платена любов ли се виждате?

14.   Това доколкото разбирам е някаква любовна авантюра, щом като дори нямате нормален терен, та така че вероятно спокойно можете да минете един без друг, връщайки се при съпрузите си, където със сигурност има бани и всеки може да поддържа хигиената си на ниво. Сега остава да допълниш, че този човек е строител и направо ще си представя аромата, който търпиш, заради вкуса на "забранения плод" - изневярата:)
М, 36

15.   До 11
А ще ти запука, щото не се намираш във вас

16.   Аз от написаното оставам с впечатлението, че тук говорим за двама човека, които са просто любовници, и вероятно си имат други семейства извън гаражното им ежедневие. Ако това е така, то авторката няма особено богат избор - или се разделя с любовника, или търси нов. Не че нещо, ама ако мъжът се прибере в къщи, за да се изкъпе, после може да му е много по-трудно да намери оправдание за пред жена си защо излиза, при това изкъпан, сресан, спретнат и т. н. Ако пък се виждате директно след работа е много по-лесно да каже, че е попаднал в задръстване, или пък че са го задържали в работата, че е на по бира с приятели или нещо от сорта.
Такива са рисковете на професията "любовник/ца", какво да се прави - живот!

17.   Предложи му да се виждате по-късно, не да идва веднага след работа. Първо да се прибере и би трябвало да дойде изкъпан. Ако и тогава не е изкъпан... сменяй го! :)

18.   Отвори гаражната врата - така ще се проветрява... или го заведи в парка... Само зимата не знам как ще е?
Всъщност какво е обзавеждането на гаража ти? В нашия има Опел, канал на пода, макара на тавана, маса с менгеме, четири гуми, два велосипеда, стелаж с инструменти, антифриз, масла и куп други глупости на мъжа ми... Никога не ни е идвало на ум да правим секс там

19.   Ахааахахаха ей Номер 11 - да не би ти да си този с*ръдльо, за когото мацката говори???

Шегата и глупостите на страна.

Това е адски отвратително за един мъж и не мога да си представя за мен като момче да не се къпя и да ходя при любимата си потен, или с полепнала и засъхнала по мен пот - Адски гнусно!

Явно и тези, които харесват неприятният пост на Номер 11 сигурно и те миришат - хаха.

Не искам да обиждам никого и с риск коментарът ми да не бъде публикуван ще ви кажа, че това е едно от най-важните неща за един мъж - да се поддържа. Не мога да кажа, че съм с много "красива" визия, но излизам с много готини мацки и това, което харесват в мен е именно хигиената и това, че се поддържам и обръщам сериозно внимание на това.

Това, което е написала авторката е адски отвратително и бих я посъветвал да си търси поддържан човек като нея, а не някой, който дори и не се къпе. Да не говорим за останалите козметики за допълнително освежаване - мазила за тяло, кремове, рол-он, парфюми, дезодоранти, стикчета - Достатъчно :)!

Поддържайте се.

20.   Номер 10, хората не се изпотяват само под мишниците.. и гърба се изпотява, и всичко, и като седи става просто ужасно :Х
Подкрепям номер 1 и номер 3.
Авторке, кажи му, че не ти е много приятно като е изпотен след работа и ако може да си взима душ преди това, сигурно ще му стане малко тъпо, но може да го утеших като му кажеш, че ще е по-интересно да си вземете заедно :)

22.   Като цяло не звучи като да държиш на него... но опитайте да се срещнете в хотел - за няколко часа не струва бог знае колко скъпо. Изкъпете се заедно и поне това би трябвало да е окей. Ако и след това не искаш да го близкаш, по-добре не се мъчи, а потърси друг.

24.   Наемете си стая в хотел или в апартамент на приятелка а и това, че е потен какво общо има с оралната любов?

25.   Мъжът е мъж, когато мирише на мъж, а не на гей. Мъжът трябва да е окосмен, потен и твърд! И да чука здраво!! Това е важното!!!
Виждаш се с този мъж за да те треска силно, а не за да го душиш

Бай Ганьо