Споделена история от Секс и интимност

За женския оргазъм
Бил с не много жени, не и малко, предимно дълги връзки (най-малката година), но нещо ми се случва за втори път и аз нямам обяснение на това. Просто искам да разбера какво е и дали се получава при оргазъм на жената.

Значи докато го правехме, тя на няколко пъти забелваше очи, нещо като да ги обръща нагоре до такава степен, че да не се виждат ириса и зеницата. Та искам да попитам това нормално ли е и кога се получава. Знам, че при всяка е различно, но предполагам има и други такива случаи. Ще се радвам да ме открехнете.

Някои жени съм успялавал да докарам до оргазъм, някои не. Тази специално успях, но това ми беше много странно. Има вероятност и да ми се е привидяло, тъй като съм малко късоглед. Дали ми се е привидяло?

Коментари

1.   Всяка жена изживява по различен начин оргазма си, съвсем нормално е

2.   Браво мой човек!Разказал си и играта!Това се наблюдава рядко, при някои момичета.Признак на върховната им възбуда.Поне така знам аз.

3.   И какво точно не ти е ясно?Хубаво и е .Ти да не мислиш ,че вие мъжете изглеждате страхотно в този момент?

4.   Xахаха забелвала е очи???? сигурен ли си че не еимала епилептичен припадък, късогледецо? хахаха, извинявай,ама поста ти ме разсмя до сълзи. хахахахах

5.   Хахах епилептичен припадък, я не ставай смешен(я)

6.   Номер 4 явно не знае нищо нито за женския нито пък за мъжкия оргазъм.Но нищо смеи си се....

7.   Aз съм номер 4- редовно свършаща жена. никой да не се засяга, да не сте 15 годишни, че се обиждате от един невинен базик и го приемате толкова лично. поста си е смешен и това е то. не се подигравам, няма на какво, та това дори не е проблем. я се отпуснете и престанете с тая докачливост.

8.   Доколкото съм наясно с женските оргазми /жена съм все пак/ и както се посочва в различни трудове на именити сексолози - най-сигурният признак за женски оргазъм са влагалищните контракции - това е физиология, просто матката се грижи за "всмукването" на семенната течност. Е, разбира се, тези контракции могат и да са волеви, при жени със силно развита влагалищна мускулатура, но когато са предизвикани от оргазма са интензивни и хаотични, а не равномерни, както при симулацията.

9.   Най-важното е да става оргазъм. Станало е. Това е хубаво. Даже много хубаво.Много е хубаво, защото на нея й е било хубаво. По принцип, при орагзъм, на всеки му е хубаво. И при животинките е така. Например, мъжката къртица като получава оргазъм, крещи. Това е научен факт. Чел съм го в едно сексуално списание. Мисля беше "Пчела и кошер" или нещо такова.

Навежда ме на мисълта, че същото следва да важи и за колорадския бръмбар, и за поповото прасе. Не могат да приказват, но могат да крещят. От оргазъм.Ние, човеците, можем да приказваме, можем да крещим, но не можем да си белим очите. Обаче от оргазъм - можем.То е едно стимулиращо средство. Стимулира субекта /човек, къртица, свиня/ да постигне нещо, което инак не би могъл.

Значи, аз достигам до извода, че оргазъмът е двигателят на общество и вселена, на човек и животно. Той сближава и освежава. Той е всепобеждаващ и облагородяващ.И колкото повече оргазми има в България, толкова по-щастливо и доволно ще да е нашето население.

С тази история ние вече положихме едно обнадеждаващо начало. Авторът и партньорката му са герои на труда. Поздравлявам ги сърдечно и с крепка прегръдка.
За нови победи на родния оргазъм у нас и по света!

10.   :D :D :D номер 9 поста ти много ме разсмя.Това с очите е все едно се обръщат,става и при мъжете забелязала съм го при моето гадже когато му правя фелацио.Същото е и при жените съвсем нормално е когато удоволствието е голямо!

11.   Да случва се някои обраштаме очи ти явно си попаднал на момиче подходящо за теб в леглото , защото някои път са перфекната двоика , но секса неварви а той е важен каквото и да си говорим.....

13.   Аз пък започвам да дера с нокти:) Кое е за предпочитане? Просто тук проблем няма. Всичко е ок. Реакция просто.