Споделена история от Секс и интимност

Фантазии за майка ми
Здравейте! Аз съм момче на 19 години. Моята майка е на 39. Нямам си приятелка и от известно време започнах да изпитвам желание да правя секс с майка си. Баща ми ни е напуснал, когато съм бил на 4 годинки и тя ме е отгледала сама. Майка ми е наистина красива жена със стегнато тяло и годините почти не и личат. Просто някак като я видя по бельо например или като излиза от банята по хавлия и се надървям. Веднъж ме хвана да мастурбирам докато гледам порно и в едната си ръка държах червените и бикини. Тя не ми каза нищо, а аз се засрамих и от тогава внимавам да не се случват отново такива изцепки. Вечер като си лягам в стаята си и си фантазирам как правя секс с майка си, а тя стене от удоволствие. Това болест ли е, нормален ли съм, много въпроси ми се въртят в главата. Моля, помогнете ми. Ще очаквам вашите отговори. Благодаря.

Коментари

1-50 от 57

1.   Според мен иди на психолог или по-добре на психиатър.

2.   Търси си рaботa и квaртирa и се мaхaй от тaм възможно нaй- бързо! Мaйкaтa е МAЙКA!!!
Твоето определено е минaло грaниците нa нормaлното. Потърси и психолог!

3.   извинявай , ама ти наистина не си добре

5.   Не е нормално, даже напротив - УЖАСНО ненормално е! Искрено се надявам да си измисляш и историята да е майтап. Спри да си представяш. Не знам дали си вярващ, но това е грях, много сериозен при това. Има толкова момичета на твоята възраст... Порно гледай, ако трябва, но си го избий това от главата завинаги. Няма кой да ти помогне. Сам трябва да се справиш.

6.   Извинявай ама това не е нормално като толкова ти се прави секс излез отиди на дискотека винаги може да навиеш някое пияно момиче. Според мен ако спиш с майка си това ше е голяма грешка.

7.   Тази история и тази (http://spodeli. net/1/story-69308. html) са 100% измислени, и са от един и същ автор.

9.   Господи, благодаря ти, че нямам такива фантазии! Попринцип съм силно извратен човек и имам какви ли не фантазии, но слава Богу, тази ме е подминала.
Не е нормално да имаш такива помисли, но много хора имат какви ли не фантасмагории в главата си. Проблема е, че си си позволил да масртубираш на тези мисли. Спри! Измисли си друга фантазия и насилствено се съсредоточавай само върху нея, когато маструбираш. Ще бъде трудно, но не и невъзможно. Трябва да се отървеш от това. Успех!

10.   Намали малко порното и чекиите (както физическите, така и душевните) - това ще ти препоръчаме! Последните 4-5 истории са твои, нали? Пишеш хубаво, но скучновато, и е по един и същи калъп: "Здравейте! Аз съм ххх на хх години.", следват "фантазии" или "история на бюрото на шефа", и накрая завършва с "молба за съвет"...

Материал за довечера ли събираш?

Защото иначе, ако си някой от модераторите на сайта и целта ти е да го провокираш и "посъбудиш" - жалко за форума...

11.   Мдаааааааааа, болест е. Болест е да пишеш по няколко стати, с тайничката надежда някой да отговори с нещо на което да можеш да мастурбираш:))))))))) Иди на психолог, момче, наистина сия закъсал:))))))))

12.   Струва ми се че тази история я имаше преди време, имам чувството че някой копира по старите истории и ги пуска като нови.

14.   Фантазиите ти не са ненормални, питай чичко Фройд - доста е изписал по темите, но сега е много важно да напуснеш дома на майка си и да заживееш свой живот. Женалнията ти иначе са чисто човешки и нормални, но друг въпрос е, че не бива да им се поддаваш.

15.   До 12

И аз имам това странно чувство.

16.   Тъй както я описваш и аз почнах да имам фантазии за майка ти...

17.   наистина трябва да спреш порното и да се махаш от майка те като си намериш гадже

20.   Нормално е момчетата да се възбуждат, макар и несъзнателно, от майките си. Все пак те са първите жени, които са видяли голи или полуголи. И аз съм имал фантазии с моята майка и дори съм обувал бикините й, когато мастурбирам, дори съм излизал с тях. Иначе имах късмета да не ме хващат докато го правя.

23.   Много хора го правят. Важното е да е по взаимно съгласие. Нищо няма да загубиш ако си поискаш,

26.   Моята съм я гледал през ключалка докато се къпе в банята. Отдавна почина аз съм семеен но още мастурбирам. Имаше големи сочни цици, тежки, големи зърна е ареоли. Доло не се бръснеше, натурално, но не бе много космата. Гледал съм и сестра си, по голяма от мен. Тя бе слаба и с малки цици, може би затова не ми харесваше толкова.

27.   Нормален си но фиксацията ти върху майка ти е морално не издържана. Тя ти е секс мотив защо ти е постоянно пред очите и вече пораснал фантазиите ти преминават в перверзия. Тя също е пропуснала, че си пораснал и продължава да дефилира по хавлия или бельо пред теб. Да, животински нагони, но естествени. И в прайда лъва прогонва младежите точно с тази цел- избягване на кръвосмешение. И все пак, ако обладаеш майка си дори и да я пазиш пак си в конфликт с нормите. Ще ти хареса, удоволствие или задоволяване но рода не може да се продължи. Което вече е големия проблем за демографията и човечеството.

28.   Момче - не си добре. майката си е майка. Да млада е, секси е, но си е майка. Ще я видиш гола някой път - я от баня ще излезе, я ще си смени бельото. Няма лошо, все пак живеете заедно. Нормално е да ти се вдигне - млад си и като виждаш гола п... ка /с окосмяване или не/ ти е нагоре, но до там.
Ако все пак вече ти се ще - намери си гадже да го правите. Ако не не е хубаво решение, но отиди на проститутка. Но да е някоя по-така.
М 42

29.   Няма нищо лошо в това да си поискаш. Ако не правите деца а само се забавлявате ще е супер.

31.   Много хора го правят в семейството. Майка и син, бъща и дъщеря, брат и сестра. Ако не правят деца не е проблем. Разбира се трябва да е доброволно и да доставя удоволствие на двете страни.

32.   Аз не мога да разбера. Ако сина ми не може да се изкъпе - трябва да го изкъпя аз. Ако ни може да отиде до тоалетната аз ще му помогна. Защото тогава ако е възбуден, няма приятелка, не може да заспи... Какво ще стане ако му помогна. Например с ръка набързо след училище, след това е много по концентриран, учи се добре. Вечер може да го направя с уста, спи спокойно и става отпочинал. Не пуши и не пие. По празниците, събота и неделя му давам да ми го вкарва. Разбрали сме се око завършва с отличен го пускам отзад.

34.   Намери си жена на възрастта на майка ти. Жените на 40 много обичат млади момчета за забавление.

37.   Maйките винаги трябва да помагат.

39.   Аз лично познавам майка и син които живеят като мъж и жена. Карат се само защото майката става да пуши след секс, а синът не пуши цигари.

42.   41, пулса не си ли усетил да й се ускорява? На колко години си бил?

47.   И аз се възбуждам. виждам я по бельо, с халат след баня.

48.   Не вярвам да има млад мъж който да не се възбужда от голо женско тяло. Аз се дървя като видя женско бельо а ако е облечено трябва да се направя чекия. Харесва ми да я гледам с халат след банята, циците се движат свободно. Да има порно но на живо е друго.

51.   Аз също я дебна да я видя, къде по бельо, къде по халат. Хареса ми да разгледам бельото и. След това направо в банята. И да, на живо е много по добре от порно. Не е супер модел. Гърдите и са леко виснали, малко коремче и паласки. Но винаги щом я зърна по така вдигам самолета

56.   53, през зимата може да се сравнява. Реалността е студена, а парното е топло и ти връща нормалното кръвообращение! Ти нали за парното отопление говореше? :D

59.   Колко съм видял на 20 да искат лелки

63.   Живеем само двамата с майка ми. Тя ме къпе от както се помня. Съпунисва ми го и го забелва старателно докато не свършва. Тя е само по бикини когато ме къпе. Дава ми да питам гърдите и. Много пъти съм посягал надолу но. се дърпа
-Не, стой мирен, ще те оставя сам да се оправиш, това било извратено.
Само за рожден ден и по празници ми го лапа. Много ми се иска да и го вкарам. Да я чукам навсякъде

64.   Моята е на 50 но не и личи. Не че се поддържа много просто младее. Баща ми почина отдавна. Не мисля че се среща с други мъже или поне не постоянно. Не закъснява и излиза предимно с приятелки. След един рожден ден се сдоби с вибратор. Не знам дали е подарък или сама си го купи, крие го в дъното на чекмедже където държи бельото. Ползва го редовно, не я чувам и виждам- винаги е разместен. Отскоро се сдоби и с друг, с по скромен размер. Малкия вкарва в дупето, веднъж го намерих изцапан. Иначе е скромна жена, дори не носи прашки. Възбуждам се като си я представя гола в леглото. Мисля да вляза късно вечер при нея пък каквото стане.

69.   Намери си гадже и си правете секс колкото си искате.
Това твоето е ненормално.
Реагирай навреме, не прави глупости.

72.   Интересно би било да се обади някое момиче. Имал съм известни съмнения за няколко, но едни съм почти сигурен, че бяха интимни. А темата е само фантазии...

74.   До 72 Ти сам си прротиворечиш, знаеш за такива хора но не вярваш на тези който са писали? Това да правиш секс по взаимно съгласие не е нередно. Сайта е анонимен- защото да не се похвали човек? Хората всякакви, има такива който го правят на публични места с цел хората да ги видят.

75.   Аз съм жена на 70. Зет ми ме желае. На 45 е, постоянно ми рови в бельото и го пренарежда. Очите му все в гърдите ми. Много ми помага но и все гледа да ме закачи за дупето.

77.   Прочетох коментар 75. Повърнах! Сега отивам да хапна нещо и повече няма да чета тая тема.

80.   Аз съм седми клас. Вчера майка ми се оплаква че я боли кръста. Искаше да я разтрия. Даде ми един крем съблече си блузата и легна. Започнах да я мачкам леко а тя ми вика разкопчей ми сутиена да не го изцапаш. Направо се разтреперих. Масажирам кръста вече надървен до пръсване казва ми дай по надолу. Пъхам ръка под ластика на панталона, още по надолу. Е омачках и хубаво дупето. Мисля че тя свърши но аз трябваше да си направя чикия.

81.   Моята напоследък все намира повод да влезе при мен в банята когато се къпя. Уж да смени кърпата че ще пуща пералнята. Друг път да ме провери добре ли съм се измил.
Дай да ти изтрия гърба хубаво.
Мамо голям съм вече.
Взема гъбата от ръцете ми и ме трие но накрая винаги ми хваща чурката.
Ах че е пораснала. Да я миеш хубаво. И започва да я забелва но никога не стига до края. Излиза и аз трябва да се довърша защото топките ми направо ще гръмнат.

83.   Много фантасмагории са написани в коментарите...

85.   Никога няма да забравя как хванах моята с две ръце за гърдите. Бях почти постоянно възбуден а тогава нямаше интернет, списанията бяха рядко и само внос. По телевизията скука. Събота сутринта бе, аз пак възбуден издебнах я отзад и я стиснах за циците. Тя се обърна и ми зашлеви шамар с мократа си ръка. Не знам от къде събрах смелост но пак си сложих ръцете на циците.
Много ми се иска, ни ми се сърди но ме боли
Не ме удари по вече а само ми махна ръцете и ме прегърна. Сложиш зачервената се буза на гърдите и.
Ще измислим нещо каза мама
Вечерта леля ме взе уж да и помогна нещо в неделя у тях.
Тя бе по млада но вдовица. Сега като си спомням за тези години си мисля че на леля и се е искало дори повече отколкото на мен. Така и не разбрах как се пази от забременяване или просто не можеше да има деца. Дори и след като се ожених я посещавах.

86.   Mайка съм и аз не знам какво да правя. В седми клас е и само ме дебне да ме види по разголена, когато се преобличам или отивам с хавлия в банята. Веднъж ми хвана ръката и я сложи на слиповете, постоянно е възбуден. Има си стая и може да гледа порно на компютъра и на телевизора но май му харесва да рови в бельото ми. За сега му отказвам, говоря му че не е редно но самата аз не знам дали ще отстоя. Напълно е развит но явно не онанира достатъчно и виждам че се измъчва.

98.   Аз познавам двама, които са опъвали майките си. Не го признават, от трети хора знам със сигурност. Единия го е виждала сестра му, а по онова време ми беше гадже. Идва един ден и беше шокирана, викам какво бе, не, не мога, какво бе, кажи - не, не.... какво бе, какво? Вика закълни се, че няма да разправяш и ми каза как ги видяла на калъп. Хахаха, та знам, че има.

102.   За майка ми мераци не съм имал, но за сметка на това към сестра ми си имах. С нея колко секс сме правили не е истина. Да хващали са ни два пъти и имаше здрав скандал, но това не ни повлия и си продължавахме до момента в, който и двамата станахме семейни. Сега всичко в само спомен.

105.   Чак бой не сме яли, но бяха страшни скандали, бяхме и наказани. Следяха ни изкъсо много време.

106.   И аз знам няколко случая между майка и син и брат и сестра... Тези дето са брат и сестра понастоящем са семейни хора и изглеждат щастливи. Този дето спеше с майка си е в затвора за някакво престъпление... И двата случая са публично известни и никой не се е крил от стореното.

112.   По принцип децата нямат сексуално влечение към родителите си нито към близки роднини.
Това са отклонения.
Дори ранополови младежи които не са роднини, но са отраснали заедно нямат такова влечение понеже се чустват като брат и сестра.

126.   Колко ли от тези случаи са 100% истина, а не измислица?

127.   Тя темата си е такава - за фантазии. Така й е заглавието поне. Друг е въпросът, че май не всички са само фантазии. Обществото безусловно заклеймява инцеста, но определено си го има. До колко е вреден... Абсолютни изключения са стигането до забременяване. По точно до раждане, защото абортите не са тотално забранени... Тук си пишат (а и лично знам със сигурност поне за един случай), че си създават нормални семейства в последствие. Нередното е, когато и след това се поебват от време на време - това си е изневяра, та и от по-долен характер.
До колко е по-зле от обръщане на резбата (хич незаклеймявана в последно време)? Веднъж изпедерасил се, повече никога не става годен за (нормално) семейство. Та кое е по-зле за обществото в крайна сметка? И защо някои продължават да се възмущават от изповедите тук? Днес (почти) никой не ходи да се изповяда при поп. А определено човек има нужда понякога да си изкаже (безопасно) проблемите, мислите... Та този сайт е добър за тази работа. Не е добре, че се осъждат дръзналите да си кажат... А съдниците много се съмнявам, че сами са безгрешни.

1-50 от 57