Споделена история от Секс и интимност

Да го направя ли? Или да изчакам...
Нещата стоят по следният начин :аз съм девствен на 20 год. (чакал съм до сега за да го направя за 1 път с момиче на което държа обаче ... вече на 2 пъти ... не се получава , последния път 20 дена зарибявки и накрая такмо ... да повдигна въпроса за това дали иска да сме заедно .. и ми каза, че по-добре да не се обварзваме ... може би .. закасняхме със секса ... не знам )

Та въпроса е .. дали да го направя с едно момиче (в момента тя е навита само за секс) , ... което не ми харесва .... в смисъл не ми харесва за гадже , с учебна цел (тя знае че съм девствен) или да .. чакам ... "подходящата" ... .

Така или иначе трябва да взема решение но ми е трудно, защото аз искам ... по добрия вариант ... но не знам кой е по добрият ( винаги съм си мечтал .... първия ми пат да е .. като по филмите .. романтично .. и .. да остане едим много красив спомен, а не .. да ме е срам да си призная как е било )
Благодаря предварително за мнението, Ви :)

Коментари

1.   Xахаха, ти сериозно ли? звучиш като пълен путьо, изивнявай. чукай, няма кво да чакаш подходящата. първият път няма начин да е като по филмите, там нещата са толкова преекспонирани, а и обикновено не става така както е било планирано:0. ти си момче на 20, тялото ти не е ли зажадняло за секс?

Oбикновено момчетата яко ги тресе хормона на тази възраст. а тея приказки за първия секс с подходящото момиче са някакси по често срещани при едни такива срамежливи девойчета, притеснителни девици, няма лошо, ама ти си момченце. я се дръж като мъж и вместо да пишеш тука излез и изчукай някоя приятелка, да ти минат болежките и да дадеш на организЪма си това, от което всяко едно 20 годишно момче се нуждае! че да не четем след време "аз съм на 35 и още съм девствен, щото чакам подходящата, какво да правя, да чакам ли още?"

2.   Здрасти! Моя съвет е: Изчакай подходящата! Бре, всичките тръгнахте на по на 20 и да се оплаквате, че сте девствени! Ами нормално е според мен. Щом тя те иска само заради секса, то тя не чувства нищо към теб! Изобщо не си губи времето с такива мацки! Когато намериш подходящата, която няма да се тревожи, че ще ти е първата и коята ще те обича с цялото си същество-тогава го направи! Тогава дори няма да имаш време да споделяш и да се чудиш да го направиш ли, защото ще я обичаш и тя ще те обича! Успех, каквото и да решиш! ;]

3.   Според мен го направи след пубертета.
Ралф

4.   РАЗБИРА СЕ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИЗЧАЧАШ ЗА ДА Е НАЙ ДОБРОТО

5.   Навремето и аз така чаках точното момиче и затова направих сефтето чак на 21, с уж точните все не се получаваше. Впоследствие намерих тази, която търсех, не чакай, животът не е чак толкова дълъг.

6.   Е че в такъв случай вземи чакай до 30 години,не се излагай момче .. върви и свърши работата :)) аз на 15 вече нямах търпение за секс .. деиствай. УСпех.

7.   Виж, ти първия път със Специалното момиче винаги можеш да си го направиш романтичен като по филмите. Въпросът е, че когато си девствен хич не е романтично, защото стават изцепки, недоразумения и накрая все някой ще остане разочарован. Затова моето предложение е да го направиш с това момиче, което е навито само за учебна цел, понаучи се кое как се върши, натрупай малко опит, а пък не позволявай на романтиката да умре в теб. Винаги можеш да направиш първи път с жена специален, ако имаш достатъчно въображение. Успех!

8.   Еми, щом искаш първият ти път да е "като по филмите" и да не те е срам от него...по - добре изчакай.

9.   Моляте сериозно помисли към тази деликатна тема и не се влиай от противоположни мнения,които могат само да ти навредят!Моят съвет е да не бързаш,а да изчакаш подходящия момоент с подходящия човек!

10.   Филмите не са нашата реалност за съжаление... Според мен сам трябва да помислиш искаш или не!!! Никой не е способен да вземе решения за живота ти вместо теб самия...
Първия ти път едва ли ще е както казваш по " филмите" , но просто не трябва да се притесняваш , а да се отпуснеш
МИСЛИ хубаво преди да решиш каквото и да е и УСПЕХ

11.   Пхахахахаха... Женчооо, женчо! Сега сигурно ще ми блокират коментара, ама по-добре се вслушай! Ти нямаш химен и никой не му дреме дали си девствен, или не! Колкото повече - толкова по-добре! Чукай на воля брат, какво си ги зачакал тия подходящи... Няма такова нещо! Страх те е явно.

12.   Мале, девствено момиче на 20 съм чувала, ама момче... Мислех, че няма такова нещо. Както и да е, явно имаш добро възпитание или пък късен пубертет. Според мен трябва да чакаш подходящата, но не знам дали ще я намериш. А пък филмите са друго нещо.

13.   Не зареждай този момент с прекалено много очаквания. Едва ли ще се оправдаят. Но и аз смятам, че трябва да изпитваш поне симпатия и физическо привличане към момичето, с което ще изгубиш девствеността си.

14.   От автора: благодаря .. че отделяте от времето си и ми давате съвети .... в крайна сметка трябва сам да си реша и .. накрая каквото стане :)

15.   От личен опит ще ти кажа да чакаш подходящата, защото при мен това беше грешката в смисал приятеля ми преди време преди още да се познаваме е спал с момиче а аз не след като разбрах че тои е подходящия за мен се реших и спах с него но винаги ми става гадно като се сетя за това което е правил преди тои ми обяснява че ако може да върне времето съм щяла да бъда аз за това изчакай подходящата за да сте щастливи и тя да не се притеснява като мен но ти си решаваш! :)

17.   Много ясно, че трябва да го направиш още сега.От чакане на подходящата няма да ти казвам аз на какво дередже съм.Така, че действаи.

18.   Ех ех братле просто като ти се отдаде възможност го направи бес да се замисляш.Моя първи път беше с пасивен мъж и пак не ме е срам да си го призная на 18 години съм и сам много луд каквото излезе минава през мене и не се гордея не съм бил с хубави момичета тва е една мечта хубавите жени са с богати мъже ;(

19.   Hомер 12-какво толкова се изненадваш?аз съм чела толкова истории и комнетари на девствени момчета и момичета и то и на по 21-22г.

20.   От автора : номер 18 , благодаря за мнението ти :) , но искам да кажа , че .... аз по скоро искам качествено момиче ... а не красива курва :Д .... много ясно че тоя типаж момичета са за ..богатите мъже ;)

21.   Eеее... стига де??това за красивите момичета и богатите мъже-не съм съгласна.“качествено момиче...а не красива курва.. “!!!

22.   От автора: номер 21 .... всяко правило си има изключения :) ... не мисля ,че всички красиви момичета са курви :), но повечето ... да се изразя малко-по точно .... красивите и наивни момичета се превращат в такива ... но .. то много сериозна тема се отвори хах ... има една поговорка ... "От всяка жена курва не става -тя се ражда такава" ... много може да се говори по темата ... хах

23.   Hе мога да повярвам че момче чака "подходящата" ... това са го правели само жените преди години ...

25.   Спи с нея ..

26.   Коментара ми е доста закъснял- може би ти самият вече си послушал УМНИТЕ съвети по-горе. Но нека ти кажа нещо - аз съм жена със син от предишен брак в последствие се омъжих повторно за настоящият си съпруг който беше на 28год. когато се оженихме. Религията му изисква той да не е бил с никоя друга жена преди брака- всъщност изчакахме брака и първата ни брачна нощ беше неговия първи път и... знеш ли - без да коментирам предишния си опит искам да ти кажа че това е най-прекрасният мъж и любовник на света. И - ДА - беше красиво романтично и невероятно - той е истински мъж а не тези дето се перчат с колко са били и повярвай - той е много по-добър от тези с ОПИТА .

27.   Е*еш не е*еш ще мреш.-Антон Павлович ЧЕХОВ.

28.   ... Вече го направих с момичето което ми е приятелка и е по- голяма, с голям опит и така ... от тук нататак ще го мисля ...