Споделена история от Секс и интимност

Жените ме привличат ужасно много *жена съм*
Здравейте, аз съм момиче на 21, не ми липсва мъжко внимание, но СПЕШНО ИМАМ НУЖДА ОТ ЖЕНСКО такова. А незнам как да постъпя, имам си гадже, неискам той да разбира, жените непрекъснато ме възбуждат, но незнам ...харесала съм си едно момиче в интернет, зная, че тя също харесва жени, но не съм сигурна дали харесва мен, няколко пъти щяхме да излизаме, но все нещо ставаше,мина доста време оттогава, сега тя постоянно ми разказва за някакви мъже, с които била, не намирам подходящия момент да я поканя отново, незнам какво да и кажа, объркана съм, искам нея...или просто искам някоя жена, незнам и аз, но полудявамм, искам ако не друго, поне да опитам, моля ви дайте ми съвет, къде да отида, каде да се запозная с жени, нуждаещи се от това, откоето се нуждая и аз, имате ли идея, моля ви, полудявам

Коментари

1.   Здравей!Аз съм на 17.Моят съвет е да зарежеш това момиче от интернет и да се фокосираш върху важните неща в живота.Животът ти е идеален няма нужда да го усложняваш.Имаш си гадже,семейство,приятели какво повече искаш от живота!Просто не мисли за това момиче и гледай устремено на пред без да се препъваш.И ако не искаш да загубиш всичко това,което имаш и което ти е предоставил живота просто зарежи момичето и гледай към реалните неща.Надянам се този безценен съвет да ти послужи!Благодаря за вниманието!

2.   Ами опитай като искаш... няма нищо лошо в това човек да опита нещо различно , от това с което е свикнал!!!
На въпросната жена можеш просто да и кажеш че желаеш да се видите двете , ако тя има интерес към теб не мисля че би ти отказала
А относно това къде да отидеш се порови в нета и ще намериш някое заведение

3.   Mале мале стига бе хора това е много противно а за педераси да не говорим!!!

5.   Щом изпитваш желание, няма нищо лошо в това да опиташ. Много жени, които изпитват привличане към други жени, можеш да срещнеш с някой тематичен бар. Такив е например Есенс. Също има и много форуми, на който тук, мисля че нямам право да правя реклама, за това ако искаш ми пиши на е-майла dream_soul@email.bg :)

6.   Hомер три, ти явно си от тези хора, които бързат да обиждат. Ами като са ти противни не дей да четеш такива теми. Заглавието е много ясно и се разбира че се говори за лизбийка.

Всички които бързат да съдят някой, нека погледнат първо себе си, та чак после да съдят хората.

7.   Изживей го докато е време. Сексът с жена е 100 пъти по-добър.

9.   Kъм автора здравей миличка аз съм на 24 години никога не съм била с жена но имам ужасно голямо желание да го направя ще се радвам да се запознаем skype ми е sexy_zuki007 влизам през уикенда муа

10.   Aми дай си номера да се видим :)
с момиче е по хубаво, трябва да опиташ щом ти се иска

11.   Здравей, мисля, че имаш емоционален проблем. Липсва ти нежност и ласка, която мъжът до теб не може да ти даде, или поне не ти е достатъчно. Може би ти липсва истинско женско приятелство - момиче с което да споделяш най - интимни подробности. Мисля, че не е лошо да опиташ да се сближиш с някое момиче, да излезеш с нея.Тогава ще разбереш какво изпитваш Направи си този тест лично за себе си и сподели с нея. Не разчитай на непознати и случайни хора, защото е много опасно за теб самата.

13.   Имам същият проблем. На 21 съм и излизам с едно момиче просто като приятелки. Има ужасна химия между двете, но когато сме заедно се вцепеняваме стане ли въпрос за по- голяма близост ... много е сложно да го асимилирам, камоли да го обясня ...

И двете сме признали една пред друга за наклонността си, но ..
... Някой има ли мнение по тази незавършена тема ... ?:D

14.   Щом ти се иска, действай:)и аз имах същото желание преди година, направих го веднъж и не беше лошо, но определено очаквах повече от мацката...

15.   Здравей, и аз от скоро се възбуждам мноого от жени, но не съм пробвала, а искамм и не знам към кои да се обърна :))

16.   Има си саитове, щом сте писали тук, значи използвате има много сайтове за запознанство.. щом жени те възбуждат.. пробвай :) Сега трябва да го правиш а не като остареешм и си обвързана с мъж деца.. и пр. А за тези които и говорят че имат проблем, е е отвратително и прочие.. вие имате проблем, тои се състои в това че сте кон с капаци.. и като не разбирате, дадени чуства ги отричате!

17.   Любовта с жена е нещо невероятно красиво.
Искам само да кажа на авторката, че я разбирам добре, но не си мисли, че ако например опиташ с жена, ще си по-наясно какво искаш. Аз съм опитвала с жена, дори имах връзка с нея, сега съм с мъж, но все още съм ужасно объркана... Опитай, ако искаш, коментарите по-горе дават информация къде да търсиш, но просто знай, че това побъркващо и търсещо чувство надали ще се изгуби дори и да опиташ...

18.   И аз бях така преди.Имах си гадже мъж,но все ме привличаха жени,смятах че е само вид симпатия докато не се появи една наистина много готина жена която преобърна живота ми :))
Съвета ми е да слушаш сърцето си и винаги когато има много голяма химия да не я подтискаш!
Много ми е смешно когато някоя жена напише-"искам да пробвам с жена" -ама какво да пробваш,то ако няма привличане и флуиди между вас няма да ти хареса.

19.   що не си направите тройка?!? аз съм жена и ми се иска и си имам мъж.... затуй си мисля за тройка!!! :) Може и да ти хареса!!!