Споделена история от Секс и интимност

Анална любов а след това ??
Здравеите с приятеля ми сме от доста време заедно. Преди 3 дена пихме малко повече и правихме анална любов. До тогава не бяхме говорили за това. Мен ме заболя много вкара си го 2 пъти на мен ми прилоша но продължихме. Накрая взе да ми харесва свърши в дупето ми. Но като цяло беше мн груб не знам на какво се дължи това тои е мн нежен любовник.

След това целия ден не исках да ставам от леглото и се чувствах някак набутана. Просто не бяхме говорили за това и някак си доиде изневиделица и мн се уплаших на 25 съм, не ползвахме презерватив той сложи някакъв лубрикант но ужаса беше мн голям за мен. Още не сме говорили не знам как да постъпя и как да подходя към него, защото той е мн краех и хич няма да ме люби ако го засегна малко дори, пък се чувствам малко предадена според вас редно ли е това ей тъи да го почувстван нали трябва да разбере аз какво мисля за тоя вид секс дали го искам да си направя най малко клизма. Нямаше проблеми за щастие но ме боли че еи тъи стана и той не беше подготвен 1 пръсче в дупето и съм готова не е това според мен, болката беше нечовешка и мисля че трябва определено време да си играе с това място да се отпусне даите ми съвет моля ви много го обичам и той мен как да му покажа грешката като е толкова чувствителен като всеки мъж на тая тема мерси че ми отделихте време и за съветите ви

Коментари

1-50 от 66

1.   Кажи му какво ти е когато е трезвен и ти също. Сами сте си виновни, щото това си е много готино. А мъжете като са пили и го правят стават пълни животни понякога, доколкото знам, защото моят приятел винаги си е супер и е изключително внимателен. Никога не ме е заболяло и не съм се чувствала унизена. Абе, говори с него и това е, не може ей-така да ти го вкара без да те пита дали искаш и поне трябва да те подготви за това. Успех!

2.   Ще те боли още 2 -3 пъти но ако не искаш просто му кажи какво повече укрепва връзката от самото доверие а нали знаеш че при "всекидневна консумация" се отпуска мускула и няма мн добри последици може да те постави неприятни ситуации

3.   Защо ми се струва, че сякаш си много горда и направо неможеш да преглатнеш случилото се. Много силни ми се сториха думите ти :"...чувствах някак набутана". Защо пък набутана?! Вие във вашата връзка да не би да се редуватена принципа, ако той направи нещо за теб и ти съответно правишнещо за него. Глупаво е и няма за какво "да му показваш грешката" Станало е спонтанно и това е. Какво толкова? Аз невиждам никакав проблем освен, че е засегната немалката ти гордост.

4.   Аз съм номер едно, номер 2 е прав за едно - да не е често, а само от време на време!

5.   Повече крем миличка крем "Бочко" с времето ще започнеш да изпитваш голямо удоволствие! В секса се научи да бъдеш всераздаваща се. Аз съм такава, в момента ти пиша и се галя, възбуждам се, след малко сама ще се освободя!

6.   Здравеите на всички благодаря ви за мненията прави сте че е засегнал нещо в мен, но за мен аналната любов е по важна от 1 я път с момче, за повечето момичета 1 я път е като едно бреме което искат да махнат. Аз бях на 20 когато се случи, но аналната любов е вече след 5 год и е някак си по осъзната и е редно да бъде едно приятно изживяване като 1 път. Просто исках да го оцени и да се радваме на този вид секс. А сега все едно си е нещо нормално и болката и уплахата която изпитах никои не му пука за тях. Според мен жените го правят да доставят кеф на приятеля си и мисля че това е достоино за доказателство за любовта. Според мен ако една жена има избор винаги би избрала нормалната любов. Защото има мн приготовление за аналанта клизми и т.н. което предполагам не мн приятно и след това болката и след това изпускането. Ние не сме повторили и маи няма да му дам докато не поговорим за това. Бих го практикувала защтото мн го обичам и той е по важен от самата мен. Мерси за отделеното време

7.   Ползвай лубриканти. Има и обезболяващи, и ароматизирани, и на водна основа, и всякакви.

Сайта мачка :D

8.   Аз също го правя заради приятеля ми, на който много му харесва. Аз не изпитавм кой знае какво удолволствие. говорили сме много на тази тема. Винаги сме се подготвяли предварително и никой не ме е насилвал, но определено го правя заради него. Поговорете на тази тема. Може би и той се чувства странно.

9.   Здравейте. Нормално е да те боли. Говори със него. Ние също го правим, но трябва много голямо търпение от негова страна.

11.   Здравейте, аз го правя с приятелката си, но осъзнавам кога е боли. Т.е. боли я, когато е сухо. Аз никога не съм ползвал гел, или подобни овлажняващи средства. Точно за това не трябва като си свалиш гащите и направо от зад. Идеята е винаги да има любовна игра. След 5-10 мин. ако се въргаляте и си играете, знаете, че половите органи започват да се самоовлажняват. Мъжкият пенис изпуска достатъчно течност, която прави дупето достатъчно палаво. Така няма да усещате болка, а ще е само наслада.
(За жените) Ако сте доста "палави", вземете си вибратор. Когато го правите с половинката си и той е от зад, вие си вкарайте вибратора в котето. Така ще усетите двойна наслада, а и на половинката ще ми е доста приятно. От вибрациите, члена се възбужда още повече и ... все пак опитайте :)
Успех

12.   номер 8 би ли ми казала как се чувстваше приятеля ти след като си подоворихте. За мъжете стресиращо ли и или възбуждащо 1 път, не искам да говоря с моя приятел защото е мн докачлив и ако го засегна мъничко дори, ни анален секс ни нормален ще видя. Такъв му е характера за това искам да разбера как мислят другите мъже. Мерси мила и на всички други

13.   Мила, честито! Направила си на приятеля ти и на себе си страхотен подарък. Винаги съм била против аналния секс. От 1-2 г. обаче го практикувам с любовника си и мога да те уверя че няма по-голямо удоволствие от това. Правя го само с него, защото и аз смятам че това е нещо по-специално. Не мисля че трябва да седните и разнищвате темата-просто следващия път го предупреди да е по-внимателен а ти се подготви с гел

14.   Аз го правя с моята приятелка по бавно. Приоритет за гаджето ти е да ти доставя удоволствие. Аз като мъж също исках моето момиче да го 4укам отзад така силно, абе животинско некво ама си помислих, че може да я боли милата и не искам да се измъчва и си влезнахме във ваната двамата изкъпахме се яко и по боричках ме се и след това взех да я лижа мн яко и навсякаде и по дупето даже а то некво чистичко. И тя почна "ох ама кво правиш недей ти си луд ", аа като почнах да я лижа по дупето и мн и хареса направо откачи и тя само ме помоли. Казами че иска да я пробвам с пръст. Пробвах аз ама бавно така обаче и беше мн меко дупето и лесно стана сичко и накрая тя ми каза " вече го искам целия". След като сварших я попитах и каза, че мн и харесало ама я боляло малко де, бях внимателен с нея съвсем лекичко го правех, за да не я заболи. На другия ден ме помоли отново пак да го правим. Така че мн е важно да си предразположена, ама накарай го да те лиже по дупето за да стане по яко или некви такива игри вие не сте животни все пак требва и игрички да има. Ако не се сеща приятелят и накарай го ти, все пак вие момичетата требва да се сещате за това.

15.   Мерси за отговора ще видим следващтия път ама сега и двамата се чувстваме сконфузно той не говори за това нито пък аз интересува ме какво мислят мъжете и осъзнават ли че това е мн специално за една жена или не им пука мн мн мерси

16.   Аз, също съм го правил с една любовница. За да не боли трябва да използвате кофеинов крем (има го в секс магазините) и поне в началото жената трябва да е отгоре. Така тя сама определя дълбочината на проникване и темпото. Иначе от нея знам че много я възбужда този вид секс, даже по едно време го предпочиташе. Може би всичко е до нагласа. Сегашната ми приятелка и дума не дава да се изрече за анален секс.

17.   Здравей отново, аз съм 8. Що се отнася до разговора с приятеля ти, много зависи все пак от характера му. Но пък ти си го познаваш най- добре. Ами с моят си говорим свободно на тази тема, в началото малко се притеснявах, но колкото по- отрано се изясните кой какво харесва и как, толкова вероятността от недоразумения ще намалее и ще се наслаждавате на тези моменти. Мисля си, че в твоят случай и алкохолът е изиграл доста голяма роля (отключвайки задръжките). Според мен не бива да се превръща темата в табу или нещо подобно. Просто поговорете - ако е по - докачлив просто подхвани по - отдалеко темата, уж случайно. Успех!!!

18.   Няма нищо лошо в аналната любов с времето ще ти хареса но не ползваите никакви лубриканти-създават ти дискомфорт и може да ти стане нещо..даже на самия лубрикант пише да не се използва анално. Важно е винаги да правите аналния секс с презерватив защото иначе може да хванете някоя инфекция.

19.   Ами то има лубриканти за анален секс номер 18

20.   Що за глупости са тва пък номер 18 задължително с презерватив и т.н и що си мислиш че с времето ще и хареса може и да не й не на всички им харесва и има лубриканти за анален секс специално......

21.   Следващия път когато го правите там -по време-му казвай леко мило......да се отпуснете и двамата! ще ти хареса с течение на времето!

22.   Аз винаги съм била против аналния секс. Имам дългогодишна връзка и моят приятел знае моето становище по въпроса. Той е много чувствителен също, и е докачлив на тема секс, НО смея да твърдя, че ме уважава прекалено много и в момента, в който казах НЕ не е и пробвал повече. Така, че всичко си зависи от хората! Разни хора - разни идеали!

23.   Здравеите приятели пробвахме 2 и 3 път почва да ми харесва ама ми харесва не толкова заради мен а заради това че задоволявам приятеля си и му е готино

24.   Купи си АНАЛЕН ЛУБРИКАНТ С ОБЕЗБОЛЯВАЩ ЕФЕКТ или АНАЛЕН СПРЕЙ С ОТПУСКАЩ АНАЛНИЯ МУСКУЛ ЕФЕКТ - има огромно разнообразие от продукти за по приятен анален секс в секс магазините! И не се срамувай да влезеш и да попиташ и да разгледаш, българите сме задръстена нация в това отношение, срам ни е да влизаме в такива магазини ,а там има страхотни неща които биха ни помогнали в мног случаи!!!

25.   Виж какво според мен не е станало кой знае какво. Да не мислиш, че си единствената, която са я мушнали в гъза. Какво толкова е станало наранена ти е гордостта ли?Ако го обичаш ще го зарадваш даже, като лично ти му предложиш да те изпраска в гъза. Това ще го възбуди страшно много.

Аз моята любовница редовно си я праскам в гъза. От начало и тя не ми даваше, но сега сама иска да я шибам отзад. Живота е твърде кратък. Давай му за да не те смени с някоя друга дето ще му дава и тогава да не започнеш да цивриш.

26.   Според мен не може да има израз "Анална любов".
По-добре звучи "анален секс" или по народному "ебане в гъза".

27.   Най-добре му предложи сама да си го вкарваш - така и на теб ще ти е по-лесно, и ще можеш да контролираш да не те боли, а и за него ще бъде много приятно

28.   Направо си му кажи нищо не губиш все пак ако не искаш постоянно да изживяваш тази "нечовешка болка" му признай че не си се почувствала много добре. :)

29.   Не знам как ще продължи връзката ви и дали занапред ще правите анален секс, но ако не започнете да говорите свободно с твоя човек, без значение от темата, няма никакво бъдеще връзката ви !

30.   Здравейте,искам и аз да изкажа мнението си за аналния секс. Много се притеснявах от това, но приятелят ми ме предразположи.Боля ме доста в началото,но той ме бе намазал с някакво крвмче.После се почувствах добре. Вече го правим доста често, особено когато сам в цикъл. Най ми харесва когато го усещам как сваршва в мен.

31.   Нищо кои знае какво не е станало.Нито си 1-та която са я ***али в дупето нито ще си последната.
Ако малко повече се замислиш ,ще разбереш че приятелят ти даже е останал много доволен и ако го обичаш и държиш на него всеки път когато си легнете и решите да правите секс ти сама ще настояваш за анален секс ...Така му покажеш колко много държиш на него .....Както мъжете показват на жените колко ги обичат като харчат парите си по тях ......

32.   еми да жената се ебе в путката за деца и в гьза за удоволствие доста хубави неща са останали наследие от отоманската империя!!!!!

33.   Към авторката:
Мила, не разбрах точно за какво говориш. Харесало ли ти е, или не? За какво се чувстваш "набутана"? Това, че е бил груб е лошо. Говори с него и го попитай защо се е получило така. А инъче какъв ти е проблемът? Ние с жена ми правим анален секс на всеки 2-3-ти път. Често го правим на вечер 2 пъти, първия вагинален, а втория анален. Тя свършва и при двата. Изпитва болка при първоначалното проникване, но използваме кремчета обикновенни. Най-ефективен против болка е лидокаин от аптеката, но пък той притъпява усещането. Не виждаме нещо унизително или мръсно. Виж номер 13 и 30!
Към номер 8 и 23: Не знам, но мисля, че бъркаш. Жена ми твърди, че оргазма в аналния секс бил по-силен от другия. Опитай!

Към 22: А питала ли си се, дали приятелят ти е щастлив в леглото? А дали няма някъде да срещне по склонна към себераздаване дама? Ти си знаеш, но животът е един. Ако не пробваш, ако не поискаш нещо, няма как да знаеш.
Успех!

34.   пък аз съм гей и обожавам отзад. та ако ти не му пуснеш, ще му пусна аз :):):)

36.   Дрън дрън. Ти го обичаш, той те обича, ама много краен бил. Дрън, дрън. Ей богу това жените сте един дол дренки. Ако не му кажеш ще си пишеш тука и ще четеш постове на този или онзи( в случая и мен) и няма да си решиш проблема. Искал човека отзад дала си му. Защо бе моме? После да му кажа, да не му кажа? Едно знай: Мъжете не сме гадатели и нямаме кристални топки, че да знаем какво ви се върти из главите. Казвай те си и ще видите колко лесно стават нещата. Аре здраво дупе от мен.

37.   Най-важното е жената да ни възбуди с уста до достигане на максимален размер. След това пениса да се вкара рязко и докрай иначе мъжете не можем да изпитаме удоволствие. После резки дълбоки движения.

38.   ей, ПАК се изрови стара тема, но не съм го чела това, много добра темичка.
37 - стига бе, кажи повечко, защо не можело да се изпита иначе удоволствие?
Ако е за пръв път, или отдавна не си го правила, знаеш ли как боли?
И друг въпрос - защо мъжете не ни дават да си играем ние с техните дупета - там съм чувала, че е доста по-интересно за тях, отколкото за нас, можеш да правиш масаж на простатата и да достигне мъж оргазъм така. Ти правил ли си го?

39.   Ами ти за правопис да си чувала случайно?

40.   Обожавам аналния секс с приятеля ми.

41.   Накарай го да те цунка по дупето да ти мине.
Ти се чувстваш унизена и за това е цялата тая истерия.
След като е използувал смазочния мехлем значи ти си била наясно, че ще имаш гости през задния двор, а сега те е яд.
Не може да ти го вкара в дупето ако не му позволиш ти, иначе е насилие.
Ти си си го поискала и той го е знаел това просто е уцелил момента.
Сигурен съм, че пак ще те посети през задния двор.

42.   От каде си го намерила този боклук с конкурс по пиене ли го избра! Като е некадърен го сменяй. Трябва добра подготовка едно момиче му вкарахме два члена едновременно в ануса. Нищо им няма дори без лубрикант ами с олио, нямаше друго в момента. То има и нещо друго тя е приятелка на моят приятел и той много си е чука отзад и е научил доста добре, както казах по горе двата члена им влизат без грешка пита и за трети. Няма проблеми тя си го обича даже и неправи нищо насилствено. Подготовката е най важна без нея ще боли обарни внимание в нета там пише как става. Този го сменяй с грубости нестава само ще те боли и ще се чудиш защо така!!! Има си тънкости еи сега на това момиче, мислим да им вкарваме ботилка отзад, тя е много готина в това отношение! Чети и се информираи но чети от достоверни источници по форумите пишат големи глупости. Има секс шопове там се продават разни неща за отпускане на ануса трябва да се информираш. Да знаеш че първият път е трудно но имаш ли желание ще стане. Сменяй майстора!!!

43.   Абе давай му да ти пръсва халката редовно и ще свикнеш та чак накрая ти сама ще си го переш там без да чакаш той да те напъва ;)

47.   Аналното проникване при семейни двойки е върхът на добрия и здрав секс. От 25 години поне един път седмично моята кака ме пуска отзад, по точно си го търси сама. Удоволствието е пълна и при нея и при мен, все едно се отварят вратите на РАЯ. Най- добрият крем е слюнката.

48.   Че то няма нито един грамотно написан коментар.

49.   до №48 Абе пич да не сме на урок по граматика?
Явно само там си силен.

50.   До авторката:
Слънчо явно гаджето ти е доста неопитен ако искаш може да поговорим по скайп има какво да ти кажа и за ТАНТРА И ЗА SQUIRT оргазма.

lube40

51.   "Анална любов а след това?? "
Задай глупав въпрос и ще получиш глупав отговор.
Коментарите не искам да коментирам...
Иначе, анатомично д***то,
май си имаше друго предназначение?

52.   Има и друго, което вcякаш никой не засяга, момчетата които налитат на анален сеx със приателките си, са потенциални хомосеxуалисти, вероятноста да го направят с някои от същиа пол е почти 90%, отностно случая който се коментира в този форум, да.... причината да е бил груб партниора при анален сеx, е защото в съзнанието му, е съществувало желание за по груб сеx със мъж.... , и все пак, не изклиучвайте тази вероятност, защото почти 70% от мъжете по света са в състояние да осъществят хомосеxуален контакт.

53.   52, ти пък как видя направо в съзнанието на човека :) :) И какви са тези глупости, че и в проценти :) Всички имаме дупета, и жените, и мъжете. Но аз, като истински мъж, харесвам САМО женски дупета. Което се наблюдава при 100 % от мъжете :) И богатия ми опит сочи, че жената или не го прави анално, или го прави и заявява, че Й харесва. Е, като посвикне, разбира се.
Авторке, научи го Твоя, той да те слуша теб, какво искаш и как го искаш. Един мъж е за това, да прави жената щастлива.

54.   Ти позна от един път... , даже ще ти кажа, че ти като истински мъж, си се заглеждал по мъжки дупета, a богатия ти опит сочи, колкото по тясно, толква по добре.

55.   Не, аз съм старомоден, харесвам Ретро-Секс, мъж, с жена. Може и с две.
Така че, не си пробутвай дупето, Драги, колкото и да е тясно :)

Y D

1-50 от 66