Споделена история от Секс и интимност

Все още ДЕВСТВЕНА
Здравей те! Отдавна посещавам сайта и реших да споделя и моите терзания. Момиче съм на 18год. и съм доста пълничка, незнам може би поради този факт, но не съм си имала приятел до сега. Давам всичко от себе си за да отслабна, но става много бавно. Моите приятелки отдавна си имат гаджета, а аз си стоя самичка. Много ми е кофти когато те разказват за преживяваниата си, а аз само слушам и мълча! Мисля, че в 21 век да си девственна е може би смешно дори? Много се измъчвам и се притеснявям, че дори и да си намеря гадже няма да знам нито как да се целувам, нито как да го задоволя сексуално. И незнам как е по- добре да го направя с някой случаен или да чакам "принца", които едва ли би дошъл при една дебелана! Моля ви дайте ми съвет !

Коментари

51-54 от 54

54.   Мисля, че проблема не ти е в това, че си по пълна... просто не е дошъл подходящия.. и недей да си мислиш, че щом приятелите ти си имат гадже са нещо повече от теб.. недей се давай на първия срещнат! ... сега може да нямаш кандидати, но един ден ще се борят за нещо ценно и недокосвано като теб!

55.   Мила, аз съм на 19 и преди броени дни спах с приятеля си, с когото се познавам от 6 години, но ходим официално от 2 месеца... Не се притеснявай за това, че си на 18, а още не си правила секс! Всичко с времето си! Аз също съм пълничка, но ето, че не съм сама... Не се притеснявай! ТОЙ ще дойде!!! Аз също чаках подходящият! Не го прави с когото и да е... Това е моят съвет! Успех! :)

56.   Мила авторке, не се тревожи изобщо за възрастта. Казвам го от опит. Никъде не пише каква е въздрастовата граница. Това си е изживяване, което се помни.. И аз избързах и сега си плащам. Принцове наистина няма или са рядкост, но когато човека се появи всичко ще е наред. Килограмите не са проблем за влюбените очи! Късмет желая и не избързвай, това би било грешка, която няма как да се поправи.

58.   Честно казано не виждам смисъл да се коментира темата - пусната е преди 3 години много неща от тогава най-вероятно са се променили

51-54 от 54