Споделена история от Секс и интимност

Все още ДЕВСТВЕНА
Здравей те! Отдавна посещавам сайта и реших да споделя и моите терзания. Момиче съм на 18год. и съм доста пълничка, незнам може би поради този факт, но не съм си имала приятел до сега. Давам всичко от себе си за да отслабна, но става много бавно. Моите приятелки отдавна си имат гаджета, а аз си стоя самичка. Много ми е кофти когато те разказват за преживяваниата си, а аз само слушам и мълча! Мисля, че в 21 век да си девственна е може би смешно дори? Много се измъчвам и се притеснявям, че дори и да си намеря гадже няма да знам нито как да се целувам, нито как да го задоволя сексуално. И незнам как е по- добре да го направя с някой случаен или да чакам "принца", които едва ли би дошъл при една дебелана! Моля ви дайте ми съвет !

Коментари

1-50 от 54

1.   Момиче, много мъже харесват дебелани, бъди сигурна. Не се притеснявай и не прибързвай докато не срещнеш подходящото момче. И ако те обича ще те научи на всичко. Няма нищо лошо в това на 18 да си девствена. Успех! Не го прави с някой случаен, после ще ти бъде адски, адски гадно и унизено.

3.   Да си девствена, било то и в ХХІ в. въобще не е смешно. Нито пък лошо.

Лошо е да си мислиш, че факта, че си дебела е основното нещо, което ти пречи да си намериш приятел. Основното нещо, което ти пречи е, че:

1) Надяваш се да дойде "принца". Принцове няма. И със сигурност не им го пише на челото. Нито пък някой ще дойде просто ей-така. Има хора, с които можеш да изградиш хубава връзка, така че да ви харесва и на двамата, и хора, с които не можеш. И това става трудно, с много усилия от двете страни.

2) Сигурен съм, че въпреки че има момчета, които те харесват, ти сама ги гониш. Причините могат да са следните - притесняваш се, че ти се подиграват и не те харесват наистина; мислиш си, че този не е "принца" и съответно решаваш да не правиш нищо с него.

Моят съвет е да си намериш някой, с който се харесвате, говорите си добре, прекарвате си времето заедно и т.н., след което да правите секс (много се съмнявам, че няма да иска да прави секс с теб, при положение, че се разбирате) и ако и секса върви (първите 10-тина пъти е ясно, че няма да е супер) - това значи е твоя принц. Постарай се да го запазиш!

4.   Мила, не се притеснявай ни най-малко от факта, че си още девствена. Аз изгубих моята когато бях почти на 20 - просто си се почувстах готова тогава. В никакъв случай не се води от "модерните" си приятелки - нека си се хвалят сега ... ама след някоя и друга година ще са като похабени ...

Относно килограмите - трябва да се притесняваш още по-малко!!! Познавам много мъже, които харесват закръглени момичета ;) Така че СПОКО, продължавай напред без тези терзания.

5.   Много важно - не си слагай етикети "дебелана". Това няма да ти помогне! Ти не си "дебелана" - ти си личност!

7.   Еми аз миля поне в моя случаи моя мъж все ми натяква че не ми е 1 я можеш сама да си правиш извода аз бях на 19 когато го направих това че не беше правилния човек е друга тема успех всичко е късмет но не бързаи има мъже които не обичат дественици сама си прецени но на мен ми тежи че моя мъж не ми беше 1 успех

8.   Хич не е смешно, че си девствена. Мойто мнение да изчакаш подходящия човек - сърцето ти само ще ти подскаже кой е той.

9.   Миличка аз сащо имах такав проблем! Не се отчаивай в никакав случай както са казали хората за всеки влак си има патници. Относно това че все още си неопитна в интернет можеш да намериш всичко което те интересува за секса и когато доиде момента да го приложиш ;) Не мисля че килограмите са от такова голяма значение не се депресирай вярвай в себеси и ще успееш!!!! стискам палци

10.   Мацка, недей да слушаш приятелките си и да се депресираш от факта че те го правят, а ти си още девствена. Както казаха по-горе, след време те ще са изхабени като стари чанти и все по-малко мъже ще им обръщат внимание.
По въпроса с килограмите-въобще да не ти пука, почти всички мъже си мечтаят жената да има повечко място за пипане, но не си го признават защото си мислят че е срамно да харесваш закръглени жени. Аз лично харесвам точно жени като теб и не се срамувам да го кажа. Затова не се отчайвай, а загърби предрасъдаците и бъди себе си.

11.   Аз съм момичето написало проблема си и искам да благодаря на всички за коментарите ! Определено ще се вслушам в тях :):)

12.   Здравей, аз също мисля, че въобще не е срамно да си девствена на 18г. и определено не си създавай сама комплекси, че си пълничка. Не мисля, че това е определящо. Аз съм слаба, но когато спах за първи път с мъж бях на 20, така че просто изчакай....Не обръщай внимание на приятелките си. И моите бяха такива и сега какво- омъжиха се още на по 17г. имат деца, заразяха ги сега се чудят какво да правят и са адски състарени. И твоят човек ще дойде- просто бъди търпелива....Успех!!!

13.   Здраве. Аз загуби моята девственност на 22г. Така, че споко -бързай бавно. За пълнотата-знам, че по важно е вътре какъв си! Горе главата!

14.   Не се притеснявай за нищо, мъжете не са кучета да обичат кокали! Много мъже харесват такива момичета, така, че спокойно. Веднага ти давам пример - моето съседче е красиво стройно момче, направо манекен. Ожени се за момиче, което е най-малко сто килца, като гледам. И казва, че само такива жени обичал. Слабите въобще не го вълнували. И това, че си девствена изобщо не е лошо или срамно, има време, просто трябва да срещнеш подходящото момче.

15.   Здравей! Реших и аз да се включа в този разговор. Разбирам те колко ти е трудно, защото съм на половина в твоето положение. Като казвам на 1/2 имам в предвид "девствеността". Това лято ще навърша 29 години и за никого не е за вярване сигурно, но все още не съм имала интимни отношения с мъж. Вярваща съм и винаги съм се пазила за "принца". Исках да споделя "първия път" с мъжа, с когото ще бъда за цял живот. И така неусетно минаха годините в търсене на "принца". Сега си мисля, че съм го открила, но се страхувам от този момент. Премислям какво ще стане, дори изпитвам голям страх и срам. Той в момента не е в Б-я, но когато дойде знам, че това е така да се каже "неизбежно". Направо полудявам само от мисълта за това, че съм неопитна и колко глупаво ще изглеждам. Но приятелката ми ме успокоява, че наистина щом двама души го желаят от цялото си сърце, нещата ще станат от само себе си. Осъзнавам го това, но в повечето случаи това ми тежи като "воденичен камък" и искам този момент да е минал вече. Така, че наистина те разбирам какво изпитваш. Имала съм много предложения, но за мен това беше основното - да се запазя за моят принц. И се моля дано да е "той", с когото ми предстои да го направя. Подкрепям те и със сърце и с душа. Дано да откриеш "принца" по-рано от мен, защото колкото по минават годините, толкова по-труден става избора и решението. Успех на теб, но и на мен. Всичко най-красиво ти пожелавам.

16.   Привет. Възхитена съм от написаното до тук. Особено от мъжете, които ти дават съвети. Послушай ги. Аз съм също пълничка, макар и омъжена вече. И трябва да ти кажа че съм имала страшно много мъже в живота си. Мъже, с които дори не съм мечтала да бъда. А те не гледат в мен пълнотата-гледат душата. Много пъти когато съм имала сериозна връзка, съм споделяла с мъжа до мен, че не се чувствам особено добре и ме е срам от това как изглеждам. И знаеш ли какво са ми отговаряли -" това изобщо не го забелязвам. Погледни си очите, усмивката, лицето - като кукличка си. "Това до някъде ми е повдигало самочувствието. Така че моят съвет е - не се притеснявай от това. Знам, че искаш да отслабнеш и да изглеждаш малко по привлекателна, но ти и сега си си такава. Както казаха и по - горе - ТИ СИ ЛИЧНОСТ. ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ДЕВСТВЕНОСТТА - МОЖЕШ САМО ДА СЕ ГОРДЕЕШ С ТОВА. На фона на 12-13 годишните момичета които правят секс, това че си девствена е прекрасно. И знай, че мъжът с когото решиш да я загубиш ще бъде очарован. Пожелавам ти много много здраве и късмет.

17.   Здравй, аз също съм на 18 и съм девствена. Никога не ми е липсвало мъжкото внимание, винаги съм имала възможност да съм с момче имала съм възможности да го направя, но се питам струва ли си да съм с човек който не намирам дори за интересен? Само, зашото мойте приятелки не са вече девствени- те са намерили хора с които са сигурни може да се разделят след време, но в момента са сигурни в тях и го искат. Не съм капризна просто казвам, че искам да ме познават, а не да съм просто сексуален обект или поредната, за мен е важното човека до мен да бъде с мен самата, да усеща моят дух. Не се срамувам от себе си, защото държа на принципите си. Говорих с моя приятел за това и той каза- "Поне ще те уважавам !"

А колкото до килцата, човек е най- красив и излъчва сексапил когато се чувства добре в кожата си, ако не се чувстваш добре свали, но ако се харесваш нямаш проблем! УСПЕХ

18.   Здрасти сладуранке, прочетох историята ти и ме върна години назад, когато на твоите години и мен ме терзаеха същите мисли ..... ще бъда ли някога с мъж, ще ме обича ли някой... аз също съм с малко повече килца, но благодарение на възможностите, които ми предостави животът си изградих едно завидно самочувствие, не че не ми пукаше какво мислят хората (положих малко усилия и върху фигурата, но не много), просто знаех че съм една млада дама, която заслужава мъжко внимание и го получих, никой не видя че съм по- пълничка (не се наричай дебела, недей!), а видяха в мен жената която може да ги забавлява при разговор, да говори с тях на всякакви теми , да е равноправен участник в разговора .... възбуждаше ги не тялото ми, а интелекта ... Днес съм щастливо влюбена в мъжа на мечтите си и което е по хубаво - и той в мен, така че миличка, горе главата .... няма значение че загубих девствеността си на 22 ..... с мъже наваксах ;) Хората виждат това, което е вътре в теб .... Целувки от мен.

19.   Здравей те! Аз съм момичето споделило проблема си. Благодаря на всички дали ми съвет, помагате ми изключитилно много! БЛАГОДАРЯ ВИ!!

20.   Здравей !!!
Аз съм на 23 години имам и двата твой проблема, но за мен те не са проблем. Да девствена съм и какво от това имала съм гаджета и като се сетя по -добре, че не съм си легнала с някой от тях, защото бих съжалявала, така че горе главата всеки си има своят ден !!! а за отслабването аз отслабнах с книгата на Пиер Дьо Кан "как да отслабнем за винаги " пробвай я !!! мн мн късмет и спокойно можеш да се радваш, а не да тъжиш

21.   Аз съм момче на 18 години занимавам се с спорт не съм дебел, но и аз никога не съм имал гадже и даже никога не съм целувал момиче:(

22.   По отношение на девствеността си - просто не се притеснявай - вече ти го казаха, тези които започват по-рано, те се похабяват, а жевата е жена и ценна когато и на 55 може и желая да прави любов.

Колкото до килограмите ти - въпроса ти е смешен. Сексапила не се излъчва само от фигурата и умението да редуцираш килограмите си, но няма да ти давам рецепти.
Рано или късно ще правиш любов и ти оставям разкритията на красотата на секса за теб!

23.   Не се притеснявай!!!! Бъди горда от това!! Не го прави защото вече не искаш да си девствена направи го тогава когато наистина си намерила човека и го искаш! Иначе винаги можеш! Успех!

24.   аз съм мъж на 24 години и винаги съм искал да намеря девствено и закръглено момиче, но сред тези които познавах никоя не си призна, че е девствена. Обожавам закръглени момичета и мисля, че има много мъже харесващи точно момиче като теб, затова бъди себе си и не се притеснявай - 18 години не са много изобщо. Има свястни и добри момичета, които са девствени до 23-24 години, че и повече. И недей да си скапваш здравето в отчаяни опити да отслабваш - важното е да си здрава и да се чувстваш добре! Дано намериш най-прекрасния мъж за себе си. Успех :)

25.   Понякога имам чувството, че девствеността е най-красивото нещо в жените. Така че го пази и го подари на красивия за теб човек независимо кога дойде при теб

26.   Ами аз съм на 16 и съм девствена все още ... Какво да ти кажа. Няма да се притесняваш въобще. Когато дойде човекът ще усетиш :) За приятелките .. дам имам същия проблем .. те сега разказват 1-ви, 2-ри, 3-ти път .. ма така ще станат повече и няма да разказват, а когато дойде твоя 1-ви път :) тогава ти ще разказваш :)

27.   Виж какво миличка изобщо не трябва да ти пука нито от килограмите ти нито от това че си девствена нито от каквото и да било, трябва да се радваш че си се родила, че съществуваш на този свят който макар и труден има и своите прекрасни страни, всички хора са с различни съдби но рано или късно те се преплитат с нечий други, но всичко с времето си... не се притеснявай за нищо няма човек който да не е опитал от сладостта и горчивината на Любовта и ти гарантирам че скоро ще намериш твоята половинка и ще си много щастлива :)

28.   Момиче не всякога е добре да си пълна клечка на момчетата им харесва понякога да има едно изпъкнало "секси" коремче и хубаво дупе а не само кожа и кости.

29.   Даи си скаипа аз ще доида и ще те чукам ;)

30.   Бягай всяка сутрин следобяд не яж бързи храни като хамбургери и такива пици мици.След 18:00 ч. никакво ядене можеш да ядеш хляб.Яж също плодове и пилешко месо ходи на фитнес и ако правиш това след 1 год ще си супер маце.Но не се плаши че 1 год е мн ако си упорита ще станеш супер.УСПЕХ

31.   Ще ти кажа какво ми каза моят приятел. Надявам се да ти помогна. Та да си доидем на темата:каза ми цетирам "ние момчетата обичаме да хапим месо не кокали". В превод че обичат по пълничките а не тези които са само кожа и кости.Лично аз не сам слаба. Висока сам 1,70 и тежа 60 килограма. Сама си направи извод. Не се притеснявай. Успех.

32.   Здравей Прочетох статията ти. И аз като съм пълен и не съм имал псериозна приятелка. Ако желаеш да се запознаем пиши ми на имейл rugbibos@abv.bg. Вярвам че ще има какво да си кажем и да споделим и да си помогнем взаимно, тъй като имам същите проблеми . Пък може и да си допаднем за по-сериозни неща. Надявам се да проявиш интерес. Ще очаквам отговорът ти с нетърпение. Желая ти лек ден.

33.   Здравей. Аз съм момче и да ти кажа честно като видя някое слабо момиче което прилича на клечка ми става лошо, а моето гадже е пълничко, някой момчета ми се подиграват, че била пълна и т.н. вобще не ми й пука.Така че ще намериш и ти момчето като което харесва по-пълнички. А пък за детсвеноста да не ти пука ;)

34.   Трябва да бъдеш малко по-самоуверена и отворена (извинявам се за думата, но..) към света и хората, това ще ти помогне, повярвай ми ;)

35.   Слънце ако решиш пиши ми на pyx4y@abv.bg

36.   Гледайте са кво ще ви кажа азз ако ще 31век да сме хаххаха ние изобщо не трева да си мислиш глупости такива тъпи че си дебела или разни др че си девствена трева да се водиш по това което ти енаписал Господ ако ще и сама да живееш и да си девствен изобщо не трева да ти минва през главата грозен съ дебл съм и т.н аресването е тъпо нещо само тъпа химия помисли си от каде е тръгнало човечеството

37.   Абе хора , защо заблуждавате момичето
на него не му трябва съжаление ,трябва да
отслабне, ако иска да се котира.
Това е истината.
Постарай се миличка , но не прекалявай с диетите,
не ги ли съчетаеш с движение ,нищо не става.
А на всички любители на "обилната плът" бих казал
...вие не сте добре, гадно е да потъваш в тлъстини,
какво секси има в това ,а

38.   Да си девствена не е проблем!Това е даже нещо хубаво, защото, тия които са почнали от 12-13 за си пропуснали детството, защото са били с вдигнати крака. Аз съм на 19, март правя 20 и все още съм девствено. Имам приятел от три месеца и когато му казах, че никаго не съм правила с друг той много се зарадва:) Защото така съм си само негова:) И горе го изтървах, но товае първото момче с което излизам, преди това имах много момчета познати, с които сме играли карти и ритали по двора на училище, но само това е момчето, което харесвам :) Не се терзай относно секса, всяко нещо идва с времето си и за всеки влак има пътници :))))) Късмет ;)

39.   Номер 5 всички дебелани ли казват така ?

40.   39 Явно е застаряващ :P

41.   Здравей, мила!
Аз бях като теб и имах същия проблем. Не се самонаказвай за това повярвай че има хора, за които това не е проблем. Рано или късно ще го срещнеш и той ще те желае, както никога не си си и предсатавяла. Не се безпокой целувките и всичко останало ще ти дойдат отвътре, а и не малко подобни сцени си виждала по телевизията! И повярвай ми девствеността не е глупост и за всеки мъж е престиж да ти бъде първия, аз все още понякога съжалявам, но е нормално!
Пращам ти поздрави и те подкрепям с две ръце за решителносста ти да се промениш, но не променяй вътрешното си Аз!

42.   искам да ти кажа, че пък аз съм на 19 години и също съм девствена. по моите наблюдения популярните момичета не са толкова красиви, а просто се пускат на всеки. но знаеш ли че именно тези момчета, които вече са ги имали ги смятат за пачаври. скъпа какво предпочиташ, да служиш като момиче на повикване само и само, за да си с някой или да имаш търпение да намериш сродната душа и да бъдеш истински щастлива, без да е било необходимо да пробваш с половината студентски град? ако вече си го намерила ти желая много силни емоции занапред, ако пък ли не -огледай се хубаво около себе си - може да е по-близо от колкото предполагаш...

43.   Мдамм, доста мъже харесват дебелани, но някои не го показват, или не биха си хванали дебелана за гадже,защото смятат,че другите ще им се подиграват... При някои култури пък е обратното- елитно е жената да е дебела. Там слабите момичета също се харесват, но са по-отбягвани, порди стереотипа. ^^^уфу

44.   Какво значение има дали си в 21 или в 12 век и що за критерий е девствеността?
Само преди 100-ина години по нашите земи младите са ги женели на по 16-17 години, при това са ги женели родителите им насила - един вид като търговска сделка, за да могат двете роди да увеличат взаимно имотите/нивите си, или пък за да се пласира бедното чедо в по-богатат рода... Та затова са били девствени - били са още деца, работили са от сутрин до здрач кърска работа и са спали цялото 10-членно семейство в една малка стая (особено зимата) барабар с родителите. Нямало е нито телевизия, нито интернет, откъдето да "скиваш" нещо "по-така". Какъв ти секс?
След сватбата са раждали по 7-10 деца, като не всички са оцелявали (болести, студ, някоя и друга вродена аномалия...), защото единственият контрацептив е бил... поредната бременост, а собствените ти деца са били най-евтината работна ръка, която да ти копа нивите и градините...

45.   Винаги съм намирал закръглените дами за секси - изпъкналото коремче, обемните, леко увиснали гърди, заобления задник са ме влудявали. Не се подеждай по модните тенденции и не се притеснявай заради това, че си девствена /първия път си остава единствен/. Желая ти успех.

46.   искам да ти кажа че и аз съм пълна но съм на 11 и не знам какво ще стане като съм на 18 но не се притеснявай, имам приятелка, която е на 19 и е пълна и тя ми каза че до 17 години не е имала приятел защото се е притеснявала че е пълна но когато се отпусна стана гадже на брат ми а той е ... нещо като колтурист има много готино тяло и всяко момиче иска да е с него така че ще НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!!! :)

47.   Да ти кажа този факт да не те притеснява.Има момичета и жени които са станали на по 20-25 и не са правили нито секс нито са се целували.Дръж се и се обличай както ти харесва и както ти е удобно,а когато дойде момента да намериш човек който да те обича тогава той ще те научи на всичко.Не прави грешката да си легнеш с някой случаен,защото после ще съжаляваш!

48.   Интересуваш ли се от политика? Ако не, значи не знаеш, та затова -погледни някой път Искра Фидосова какво нещо е. И личи ли по нещо да й пука, че мяза на кюфте? Напротив -върти и прави луди цяла България с далавери и високомерно демонстрира самочувствието си на непобедимата. А знаеш ли кой е мъжът й? Поинтересувай се, защото с гадаене няма да познаеш. Може да се побърка човек, гадаейки какво може да е харесал у нея. И все пак е факт. Реалност. Така, че забрави за оплакванията си и действай по същество. Време е да захвърлиш излишната ципа в детството си, но гледай преди това да си заковала подходящия лалугер! И мойта жена е дебела (165 см-85 кг), ама не само не й натяквам, ами и не се опитвам да гледам друга, щото оная дупка там, и на слабите си е пак толкова широка -пробвал съм всякакви преди да се оженя. Е, на девствниците малко им е по тясна, даже с мойта жена отначало и мене ме болеше, нищо че се смазва нормално, ама то е за кратко ;) Така, че ще имаш и с кво да му доказваш колко си по "морална" от него... (макар на мене да не ми е натяквано)

50.   Мило момиче, съветите на другите са много хубави и ти вдъхват кураж да бъдеш себе си. Но не забравяй, че човек по визията се посреща, а по ума изпраща. Така че, кой ще се спре, за да ти разбере акъла, ако визията ти е отбълскаваща. Постарай се върху вида си първо, не е вярно, че няма значение. Мъжете са доста лабилни, дори да те обича, ако приятелите му се подиграват заради теб, ще те зареже. Успех в борбата с килограмите. Та като срещнеш принца да си готова за него, а не тогава да се бориш, за да му се харесаш. 5 килца отгоре се понасят добре, но повече - не.

51.   Здравейте аз съм момиче на 16 години и нямам връзка с момче. Проблемът който вълнува сега момичетата е девствеността. Аз ще ви кажа и моето мнение. За мен девственоста е нещо специално, красиво и чисто. Не се притеснявайте момичета ако не сте имамли контакт с момче. Това не е важно толкова, не е ли по - добре едно момиче да се пази чиста докато се омъжи. Мисля и знам че, преживяването е прекрасно, когато момичето има истинска, първа брачна нощ. Това прави момичето, по сигурно в себе си, и това е гаранция за мъжете че, жената държи на себе си, и ще държи за мъжъси.

52.   Спрете глупостите от сорта на "девствеността е най-ценното нещо което момичето притежава" или че това е "красиво и чисто".
това е просто малко кожа, защо го превръщате в такъв проблем?

И тези неща ви ги казва МОМИЧЕ

за авторката;има доста мъже които харесват дебели момичета май ;s

53.   АБЕ ХОРАААА ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 3 години, 6 месеца
Даи авторката още е девствена??? а???

1-50 от 54