Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не ме желае
Здравеите, искам съвет много пъти чета подобни на моята история, но до сега не се осмелявах да ви пиша... Аз съм момиче на 19. от София имам си приятел и тои е на 19 много трудно успях да се влюбя в него или по-точно трудно приех че наистина съм влюбена... Имах връзка с друг човек а сегашният ми (Т) постоянно се въртеше около мен правеше всичко за да се влюбя в него и стана... зарязах бившия си с които имах връзка 1. 3 месеца... От началото всичко беше прекрасно но преди 4 месеца разбрах че имаме сериозен проблем тои по скоро ме има за негова сестра, не е нормално да го правим 3 пъти в месеца мамка му на 19 съм и това не е малък проблеем не съм грозна не съм и дебела нормална съм... постоянно чувам коте изморен съм (тои не работи и няма от какво толкова да е уморен) също коте спи ми се или нещо го боли или трябва рано да става аа долни лъжи... в същото време ме ревнува адски не обича да ходим на дискотеки примирих се... Тои постоянно ми казва че иска да живеем заедно и колко ме обича но за мене вече са само думи.. Тои отиде при баща си в Албания и ме покани реших и аз да отида мислех че като живеем заедно ще е по различно но не тои се занимаваше с какви ли не глупости но не и да ми обърне внимание... разбрах и друго и съм сигурна че предпочита да му д*хам от колкото да правим секс или когато го правим в повечето случеи е наи много 10 минути... не знам какво да правя толкова ме отблъсква че губя и чувствата си не знам дали има смисъл да продължим.. МОЛЯ ДАИТЕ МИ СЪВЕТ!!! Криси...

Коментари

1.   И като си на 19 и вече си голяма такали? Щом се имаш за голяма вземи се хвани да учиш или да направиш нещо смислено в твоя живот, а не да се чудиш по колко пъти на ден или в месеца да се на. беш още си с лапешки акъл.

2.   Приятелката ми беше същия насилник като теб (на по 23 сме и двамата), в началото сексът не ни се получаваше, аз се запалвам трудно, претенциозен съм, харесвам определени неща, важно е с какво бельо е, каква е прическата й отдолу, абсолютно всичко трябва да е по план, защото просто съм си такъв, аз не мога да се променя и нямах никакво желание за секс първите 3 месеца с нея, постоянно ми го набиваше в главата и щяхме на няколко пъти да скъсаме, просто не ми се получаваше, не можеше да ме запали. След това ме запали и всичко се получаваше отлично, без значение изморен или не, но тя положи старание и усилие. В момента тя е тази, която не иска секс, отдолу няма прическа, не й идва цикъла, а не е бременна, проявявам разбиране и действам сам, но когато аз съм и отказвал секс, тя ми се сърди, мръщи се, започва да си мисли как не я желая, не я харесва, била качила 4-5 кила (понеже животът й е по-застоял в последно време й е 170/53), и за това не съм я бил искал и да си влиза в някакви филми, но когато тя ми откаже секс аз трябва да си върша сам нещата, ами малко проявете разбиране, не всичко е секс. Аз обичах в началото просто да заспивам до нея като братче и сестриче, като приятели, а не да правим секс, въпреки че винаги преди самият секс бях възбуден и при целувка, самият секс като секс не ме възбуждаше и не можех да го направя, докато не изпитах някакви чувства, има хора, които са по-сложни и може би приятелят ти е от тях, а се раздай и ти покажи нещо по-специално

3.   Ами пробвай наистина някои от най-разпространените фантазии при мъжете, и ако пак не стане просто приеми, че не е много сексуална личност и или се примири с това или се разделяйте.
S. A. D.

4.   Зарежи го...