Споделена история от Секс и интимност

Да кажа ли на жена си?
Здравейте, аз съм на 22, но по стечение на обстоятелствата се ожених и имам дете. Това, което ме притеснява е да кажа ли на жена си, че съм правил секс само с нея. Когато започнахме нашата връзка, бяхме на по 16 години. Както се досештате направих сефтето на нея. Дайте съвет. Дали няма да си развали мнението за мене, защото тя е правила секс с 3-4 мъже преди мен.

Коментари

1.   Много интересен въпрос с особено значение за земното въртене.
тя питала ли ви е?
ако до сега не е имала рекламации значи всичко е наред.
проблемът май не е какво би си помислила тя а какво си мислите вие...
излишни грижи поне за сега!

2.   Не виждам смисъл да го казваш, предполагам нито е питала, нито се е интересувала. Ако някога тя подхване темата, тогава й кажи. Пък и то не е кой знае колко фрапираща информация, даже ще се почувства поласкана. Но не се коркай, това не е нещо, което е важно със сигурност.

3.   Това да ти е проблемът! Щом не те е питала, не се натягай да й казваш, щом това те притеснява. Ако някой ден стане на въпрос, може да й споделиш, все пак ти е съпруга, предполага се, че ти е най-близкият човек и не би трябвало да имате тайни. Не вярвам да ти се присмее, по-скоро, както каза номер 2, би била поласкана.
Не се тревожи толкова за нещо, което не е от особено голямо значение. Радвай се на семейството, което си създал, защото то е най-важното ;)

4.   На 16 е имала 3-4 мъже преди теб....Браво бройката си я бива за 16 годишна. Какъв ти е проблема, че нещо не схващам....не е доволна ли...

5.   Тя може и сама да се досеща, че си й първия. и аз се учудвам, че сте толкова години заедно и никога не е станало въпрос за това. а и в крайна сметка наистина няма значение според мен.

6.   Пич, 34 не се пише с тире ;)

8.   Автора: мерси за съвета с тирето

9.   Ми не й го казвай. Щото сега може и да е вярно. ама в един момент може да се окаже, че си я излъгал. Затова трай си и ако ти падне, изчукай и ти 3-4 мацки (или 34 -както дойде). Тогава колебанието ти ще се лиши от смисъл.

10.   Нещо не се вързват нещата. Тя до 16 е била с поне 3-ма и не е могла да разбере, че ти си му първата?
В края на краищата какво толкова важно виждаш в това? Щом се обичате и ви е хубаво, бройките преди нямат значение. Познавам един, който беше малко сводник и се ожени за една от мадамите си. Няма лошо. Сега имат дори детенце.

11.   До номер 6 а без тире май става 34 , кретенче недоклатено

12.   Браво бе номер 11 супер си

13.   Cлънце всяка жена иска да чуе това кажий го няма да збъркаш

14.   Не й казвай! Ако те попита, не я лъжи.

15.   До номер 13: плоският ти съвет е слънчасал! Да й каже, че да й се дигнат веднага акциите! А гордостта е причина за всички падения! Да се смирява там, че да не шава!

16.   Тя ли ти каза че, е правила 3-4 или 34 пати преди тебе.

17.   ЖЕНА НА 49 г.....
Зависи от жената......

18.   Жена на 49 г. с опит ,отричай,ако разбере,жените са подигравчийки,ще те нарече в един момент "НЕДОДЯЛАН",...че не струваш в леглото ...,че си комплексар....
НО, от моят житейски опит,при започване на една връзка ,е хубаво да си знаете житието и битието.
НИЩО скрито не остава след ....ВРЕМЕ...
И...тогава е по -лошият вариант за мен.
Не ангажирам никой с моето мнение...
НО ти си ми като дете и те съветвам да няма нищо скрито ,покрито преди да се събереш с даден човек.
НЕ започвай живота си с ЛЪЖА.

19.   Мъж съм, но това не е важно. По важно е, че никой не обича да усеща несигурност и колебливост у партньора си. Ако си плах и неуверен, поведението ти само ще наведе жена ти на мисълта, че се е омъжила за неподходящия човек, че криеш тайни от нея и т.н., а това е лошо. За предпочитане е да твърдиш, че си залитал (или пък по теб са залитали) много други, докато се е появила ТЯ. Че си я предпочел пред много други. По ред причини. Дори и да е лъжа, на пръв поглед, ако се замислиш, в това има и много истина. А и би я поласкало - жените обичат да ги поставят над другите... Мислиш, че няма да е честно спрямо нея? Ами представи си че си лекар, и лекуваш семейството си. Не би ли използвал т.нар. "благородна лъжа"? Не бива жена ти да си мисли: "Аз ли съм най захлупената, та никоя друга не се прецака с тоя?". Това бие и по твоето и по нейното самочувствие.

20.   Жените са подигравчийки
И затова много бой ще изядат докато им дойде акъла в главата. Ако жена ти ти се подиграе - пребий я.

21.   Не сме подигравчийки , това не е за подигравки , не е нищо лошо, но лично аз не бих искала да знам подобно нещо . За това не казвай , а ако те хванат отричай..според мен тя не подозира, кото ще рече , че добре се справяш и въпреки всичко ,повечето жени харесваме мъже с опит . И тъй като поради липса на доказателства никой няма да разбере факта че си бил девствен...зарежи този казус и никога не се замисляй за него

22.   Моят мъж също беше девствен. И то на доста по - сериозна възраст. Като ми го каза си личеше, че адски го е срам и се притеснява от реакцията ми... А аз толкова се зарадвах! Едно от най - хубавите неща, които съм чувала - че съм единствена за любимия си! Ако пита, не я лъжи! Ще го оцени. Успех! Борония

23.   Какво значение има, приятелю? Важното е да се разбирате и да се обичате? А с колко жени си спал преди това изобщо не е важно.
Все пак не виждам смисъл да и го казваш просто така, ако нещо стане на въпрос можеш да й го кажеш.
Важното е ти да не изпитваш някакви комплекси заради това, то не е нещо, заради което трябва да се срамуваш.

А към номер 9: Защо не вземеш да дадеш този съвет на жена си? - да изчука 3-4 мъже, може и 34, ако паднат. :)

24.   Глупаво ще е да си поставяш за цел да изчукаш някоя за да си го върнеш. Плиткоумно ми звучи. Но пък, ако ти се удаде случай , не пропускай. Бъди сигурен, че и тя няма да пропусне. Не е важно какво говорят тук -тези същите, които те обвиняват за намерението ти, го правят скришом и тайно от мъжете си и от обществеността. Има си хас да го правят явно :)
И естествено гласно се възмущават най яростно -нали не трябва да пораждат съмнения в "порядъчността си". Светът е такъв, какъвто е. Падне ли ти не прощавай, защото и на теб никой няма да ти прости, но не вдигай много врява, че ще те обесят. Знаеш ли, колко такива "почтени" имам в колекцията си?! И въобще не им се сърдя, че плюят по изневерите на висок глас...