Споделена история от Секс и интимност

Девствен съм!!!
Извините за глупавата ми история, но съм момче на 20 год и все още съм...... Досега съм имал възможности на няколко пъти, но съм решавал, че или не е момента, а в други не мие е допадало момичето. Това според вас добре ли е или не, а и нямам досега много интимни преживявания с нежната половинка. Дайте съвети как е първия път и да ли съм закъснял....

Коментари

1.   Аз съм на 20 също - и съм девствен. Проблема е че съм много затворен и срамежлив. Но да си кажа честно изобщо и не ме е грижа за секса. Имам си други занимания.

2.   Спок е пич и аз съм на 20 (тази година ги навършвам ) и все още съм девствен ... за мен проблема е, че в момента няма с коя . но не се притеснявам :)

3.   всички момчета имат такива притеснения, но искам да ви кажа че колкото повече чакате толкова по дтрудно ще става затова давайте
Времето отдавна е дошло

5.   Да давайте не се бавете, че ще станете като мен - на 27

6.   Който избира...масторбира маняк....споко е и ти ще праснеш някоя кака ! не губи надежда ... :)

7.   Спокойно, това е добре после ще ти е много хубаво като намериш точното момиче, само дано и то да не е девствено, защото тогава ще ви е доста сложно ...

8.   Честно казано... време си е вече. изкази от 'наред съм си' и 'имам си други занимания' нямат нищо общо с реалността! човекът си е чиста доза животно с нормални прилежащи нагони и желания, секса на челно място разбира се. не казвам да скочиш на първата, но не бягай от шанса си...

Eто аз съм на 23, а започнах на 15. не съм бил с момиче от година и нещо вече... знаеш ли какво е? толкова много хормон ми се събира че като видя привлекателно момиче петна ми излизат пред очите и едвам се сдържам да не й скоча. на 20 си. не си дете. потренирай с ръчната дрезина малко и се залавяй!
впр, секса помага за успокояване на хормоните по време на тиин-годините, лекува акне и стрес. да не говорим че е страхотен начин за натрупване на физически тонус:)

9.   Ама вие сте много интересни какво ме интересува какво прави секса,не разбиратели че не всички сме късметлии като вас..и какво да направя ако остана и аз като автора че съм девствен,ако ми е писано и цял живот ще е така,то е писано де

10.   Всеки със късмета си!

11.   Мили момчета, вместо да се оплаквате направете нещо по въпроса. Има толкова много сайтове за запознанства и за платени удоволствия, че не знам какво чакате ?? А ако след няколко месеца сте още девствени, май ще трябва да се намесам ... Успех :))

Лили

12.   Хайде намесвайте се вече, че ще ми се пръснат мандаринките, а по рацете кожа не мии остана! :{

13.   Аз съм момиче и съм на 19г. Правих за първи път секс с приятеля ми преди около месец! Хора, не се притеснявайте, на всеки си му идва времето. Просто трябва вие самите да си прецените кога за вас е дошъл и специалният човек, и специалният момент. Успех! :)

14.   Добре де номер 13 ако след след 1 месец се разделите, този специален човек, в какво се превръща?

15.   Аз съм почти на 19 и също съм девствен. И аз съм имал някои добри възможности, но от глупост и нерешителност ги пропилях. Въпроса ми е дали ако си взема проститутка нещо се промени? Дали ще стана по-отворен в отношенията си? Ако някой така е направил сефтето си да пише ;D

17.   Аз съм на 26 и съм... и кво от това?

18.   Еми да.. Какво от това? Не сме на състезание все пак!

19.   Абе не сте на състезание, ама той живота си минава покрай вас... Само губите.. Ама като не знаете какво губите и сега ще ме убеждавате, че не е така. Първо топнете чушлето, после ми се оправдавайте, че не бил животът състезание, но не говорете наизуст! Сексът си е едно огромно удоволствие и след 18-19г. не виждам защо трябва да чакаш повече?

22.   Не се тревожете, аз съм на 13 и също не съм правил още секс...

23.   Е аз това лято ще направя 35 години и също не съм докосвал жена не съм се целувал даже така че споко момчета винаги има и по - лошо д:

24.   22, за тебе има време още, младо и зелено детенце си, учи си уроците. Опасното идва като станеш на 20-25, и още не си ебал жена. Колкото повече одъртяваш и не си правил секс, толкова повече ще те отбягват жените, защото ще си мислят, че "нещо ти има", "тоя е некъф болен психар, чакай да бегам от него, преди да ме е изнасилил" и др. глупости. Първо си гледай уроците и домашните, за да си хванеш хубава и доходоносна професия, после и мацките ще дойдат. Всичко с времето си.

Дон Жуан

26.   и аз до 23г отлагах, когато ме поканиха на купон на една вила на приятел. Имаше доста момичета, студентки, а като реших накрая да си лягам се оказа, че няма много място. В една стая на две съседни легла спяха две, приятелки. Първо опитах да легна при едната, че беше по-хубавичка и слабичка. Усети ме, но само ме отблъсна, нищо не каза, а другата също се разбуди и тогава отидох при нея - една такава леко пълничка, сладурана, сама си го вкара. После пак се виждахме и изобщо не съжалявам.

27.   Тук е пълно обаче с неуверени женчовци. На 23 като нямах преди това секс с жена просто платих на ескорт и екстра беше. Някоя ще разбере ли?

28.   До 23. Неси само ти пич, аз съм на 31 още целувка и прегръдка от жена несъм усещал. Камолити секс
До 27. Кой ще види Годспод всичко вижда.

29.   За девствениците като вас има един лаф - ебеш, не ебеш, на хуя времето му минава...

30.   "Досега съм имал възможности на няколко пъти, но съм решавал, че или не е момента, а в други не мие е допадало момичето. Това според вас добре ли е или не"
Баце, това е супер зле. Жените обичат мъже, които са навъртяли километраж. Или поне са били с друга жена. В тяхната психика, мъж който не се занимава с жени или не е бил с жена е смотаняк или психар. Хвани някоя, дори да не ти допада, изчукай я, ако ти пусне или поне движи с нея и ти гарантирам, че ще събудиш интереса на другите жени около теб. И вземи плати на някоя сносна проститутка да си направиш сефтето. Аз и в друга тема го написах - при толкова платена любов да, си девствен е супер глупаво. Сексът жена е голямо удоволствие, дори да не е с такава, каквато харесваш. Няма нищо общо с чикиите. Поне за мен. Ако удоволствието от ръчната изработка е едно - две по скалата до десет, то с най-грозната е поне 4 и нагоре. Не изпускай всичко това. А принцесата можеш да си я чакаш и докато шибаш и проститутки и такива, които не ти харесват чак толкова.

31.   Здравейте аз съм мъж на 23 години и все още не съм правил секс. Когато си мисля за секс или гледам клипчета ми се надървя до тук добре, но когато не съм в ерекция ми е малко пишле това не мисля, че е мн ок. Веднъж се целувах с една мацка и веднага ми се вдигна. Др което ме тревожи е когато дойде време да правя секс и да не вземе да ми спадне
Може ли съвети?
Да посетя ли уролог?

32.   Ж32, точно такива мъже като номер 32 ни отврщават, не го слушай, когато му дойде времето с правилният човек!

33.   Тая тема на 13 години.. няма смисъл. Ама много е просто като сте на сухо вземи някоя проститутка. Много сте смотани, коя ще знае дали сте го правили с такава или не?? Дори може да ти даде опит да знаеш какво да правиш вместо да се изложиш с дамата която си свалил.

Тия като номер 32 "изчакай подходящата" са ала бала 20ти век. Какво ги слушате...

34.   До номер 32

И ти откъде знаеш кога ще му дойде правилния човек? Той е на 20! Доколко да чака? 30? Или по-нагоре?

Знаеш ли колко женички си чакате да срещнете "вашия" човек? Всички се лепите като долнопробни к-рвички на едни 5-10% от мъжете. Тея с парите, лъскавите коли и някой, направил тяло. Знаеш ли колко "правилни" жени не биха се качили в обикновена кола, камо ли да са с мъж без кола? Знаеш ли колко от вас женичките не бихте се хванали с някой с обикновена заплата, а ще отидете, ако трябва, при 50-годишен, само защото изкарва едни 6-10 бона?
Хайде не ни говори врели-некипели, че си смешна с тези жалки, изтъркани женски номерца.

35.   Девственост при мъжете не съществува. Поведението те издава, но ако си весел и уверен никак няма да ти личи.

36.   Авторе на 33 си вече. Направи ли сефтето?

37.   Гледам че темата е доста стара но може да е полезна на сегашните закъсали мъже. Автора навярно вече не е такъв.
Интересно сега девствените повече ли са отколкото преди 13 години? Казват че се увеличават. Имам пред вид мъже на 20 и повече години.
Отделно има такива които са правили секс по случайност но продължават да са с труден достъп до жените (такива като мен) което е горе доло същото. Казват че такива днес са към 30%. Ако е така, значи не е срамно да не можеш да спиш с жени и дори е доста нормално.
Казват че сексуалната свобода облагодетелства само около 20% от мъжете. Навярно още 10% са привлекателни заради доходите си. Останалите 40% се справят както могат но 30% са изцяло извън играта.
Май най- добре е да си живеем живота както можем и да не си губим времето за неща които не са за нас.
Освен това с времето се увеличаваме което (ако е вярно) не е радостно, но може да се използва за успокоение.

38.   Слушайте 32 и ще има още много такива теми, жените не могат да разберат че при мъжете чакането е анормално, при нас мъжете ни е вградено да правим много секс и чакането ни съсипва психически и ни сваля самочуствието, не случайно в момента има такъв голям проблем с късната мъжка девственост, повечето жени се целят в топ 20 от мъжете а автора и други като него с грохнало самочуствието, не влизат в тази цифра.