Споделена история от Секс и интимност

Как да се издържа по-дълго?
Здравейте
Тъй като се пробвах на няколко пъти да си споделя историята но някак си не става. Дано сега го одобрят. Благодаря предварително :)

Да си дойдем на думата. Имам си приятелка с която ходим от 6 месеца и не сме правили секс. Говорим си всеки ден за това как ще е процедурата. Девствени сме, аз съм на 18 а тя на 17. Та моя въпрос е следния. Сигурен съм, че няма и 1-2 минути и ще съм готов. Има ли някакъв начин да се задържам по-дълго поне 5 минути? Не искам да използвам никакви спрейове и други такива.
Благодаря на всички :)

Коментари

1.   Докато не си правил секс ти не можеш да знаеш, колко време ще държиш. Сексът няма нищо общо с мастурбацията ти като триене и интензивност - не можеш да свършиш толква бързо!
Иначе ти препоръчвам да ползваш кондоми. Има на Дюрекс едни с часовник (Performance), които са за задържане и леко ти опояват члена... т. е. намаляват чувствителността, с тях можеш много да изкараш, ако не ти спадне де.
Ползвай иначе просто по-дебели кондоми и готово. Не се гибсирай и не си повтаряй, че ще свършиш бързо. Помага и преди това да си мастурбирал или да сте правили френска и после да се захванете със секса.
Ако все пак ти се случи да свършиш бързо, продължи с любовната игра, докато пак получиш ерекция и повтори - нищо трагично няма, напротив!
Просто ползвай кондоми, за да не я забремениш и да няма излишни драми и притеснения, всичко останало се учи и никой не е роден научен!!!

2.   Любовна игра преди секса. Ако свършиш бързо задоволи приятелката си с орален секс, нека свърши няколко пъти и съм сигурна, че през това време ще получиш ерекция отново и ще има втори рунд :D Не се притеснявай, на всеки се случва, а съм сигурна, че дори тя е и по-притеснена от теб, така че това е най-малкото нещо, което я интересува :)

3.   С перформата ще издържиш много, но чувствителността няма да е същата. При момичето също не се усеща по същия начин с тях. Използвай си нормални презервативи.

4.   не бой се, на мен първия път от адреналина така хубаво ми изтръпна, час и половина клатене на макс, кофти е като почнеш да водиш редовен сексуален живот, прогресивно намалява издръжливостта, освен с тия кондоми, можеш сам да си купиш лидокаин и да си го мажеш лекичко колкото да намалиш чувствителността, лошото е ако момичето реши да ти прави свирки ще и изтръпне устата :D отделно можеш като усетиш, че ще свършваш да си натиснеш областта между топките и ануса (перинеум), гарантирано спираш свършването и после дори ще издържиш повече (но трябва да е с капут, тъй като ти хубаво си притиснал перинеума, но не е гаранция че част от спермата не е стигнала до канала и няма случайно да влезне в пичката и. Можеш няколко часа по-рано да си праснеш една злобарка, със сигурност ще си по-издръжлив, но може пък да не го вдигнеш... И така, успех.

5.   Има една техника при любовната игра, момичето започва да разтрива основата на члена, дърпа назад напред с въртеливи движения, след около минута две главичката на членът става много твърда но не толкова чувствителна, ако тя не знае как да го направи, предполагам че е така, ти сам можеш да го направиш, пробвай работи при 90%. Успех.

6.   От автора до N4

Ако може точно да ми обясниш как точно става тази процедура? Когато усетя, че вече идва или? Че нещо не разбрах :Д
Мерси предварително ;)

7.   Приятелю, за да издържиш повече ползвай кондомче, но след като си девствен, не ти препоръчвам Дюрекс (Performance). Вътре имат едно кремче, което на моя приятел (натрупахме доста сексуални преживявания) когато си го сложи не му стана! Крема му щипеше отвратително и лютеше.. Та вземи си кондоми, но съвет от мен-нека са обикновени!

8.   N5 ако може да ми обясниш по-подробно точно как ще съм ти благодарен :)
Автора

9.   Колкото издържиш толкова. Все пак си на 18, свършваш и пак започваш. С времето и практиката ще се научиш да задържаш :) Сега може да компенсираш с любовна игра, за да не остава приятелката ти незадоволена :) Успех и смело :)))

10.   от5: Никаква философия не е, започваш да го "дървиш"като масажираш ствола, стеблото, без да пипаш главичката и след минута две може и три главичката става много твърда но не чувствителна, ако усетиш че ти идва спираш за няколко секунди и пак продължаваш, гледай някой порно филм и ще видиш че и там дамата стимулира пениса по този начин преди акта. Изпробвано и работи.

11.   Благодаря за съветите ви :)

Авторът

12.   Като усетиш че ще ти идва леко го вадиш и изчакваш няколко секунди и пак го вкарваш. Но имай в предвид, че каквото и да правиш е нормално първия път, пък и още след това да свършиш бързо... защото още не си трениран. Когато вече започнеш да водиш редовен полов живот ще започнеши да издържаш 30-40 мин в различни пози без проблем... Всичко е въпрос на практика.
Задължително бъди с презерватив, за да си спокоен-особенно за новобранци...

13.   Пробвай с някои упражнения от даоизма. Има едно, при което свиваш мускулите, с които задържаш урината и мускулите на ануса. Правиш го 50 пъти по 3 на ден. За жената има също подобни. Аз лично ги чета от тази книга http://norbekov. bg/е-магазин/купи-книги/енергийна-клизма, -или-триумфът-на-леля-нюра-от-долно-нанагорнище-детайли

14.   Щом и на двамата ще ви е за 1-ви път, ситуацията ще е конфузна задължително. Най - важното е да не изпаднеш в паника или депресия ако се издъниш, защото това ще ти подложи крак в бъдеще. Ако оплескаш нещата, погледни ситуацията с насмешка и пробвайте пак. Слагай презерватив!!! Моя 1-ви път беше жива комедия. Не се притеснявай!!!! Тодор 33г.

16.   Точно така- почвай да свиваш мускулите на ануса колкото пъти можеш и с много повторения. Прави го всеки път когато се сетиш-колкото повече тренировки-толкова по-добре. И още, когато се задоволяваш и вече почне да ти идва спри за момент, стисни го здраво в основата и почни бързо да свиваш мускулите на ануса. След като ти отмине продължи отново с мастурбацията до следващото ти идване и пак задръж и свивай мускулите. Така прави колкото дълго можеш да издържиж и ти обещавам, че след време ще можеш да свършваш след час или когато си поискаш

17.   Неполезни отговори само гледам тук, освен това за свиването на аналните мускули. Значи, има два вида мускули които помагат - едните са тези в базата на пениса, другите са точно тези в аналния отвор, и тея вторите са по ефективни.

Не знам за специални кондоми, но колкото повече забавяш, толкова повече ти наближава, тъй че по-бързичко темпо и гледай да е постоянно темпо най вече. Също целуваж я много, и най-вече като почнеш да се възбуждаш повече.

18.   На практика ( :D )... - ако си девствен, едва ли можеш да сравниш едното и другото, има доста неща, които едва ли не биха те разсеяли, отколкото да подпомогнат процедурата ии.. така си мина един час.. B| :d Така че, не се притеснявай. :)

19.   Точно от такава тренировка номер16, се хваща простатит, простатата се издува в следствие на възбудата и отложеното многократно свършване, притиска пикочният мехур и се получава позив за уриниране, но то е затруднено.

21.   Благодаря ви за мъдрите съвети :) Този сайт е от полза на всеки който има нужда от помощ :)
Благодаря ви

Авторът

22.   N19 какво имаш предвид?
Да не се разболея от някаква болест? :Д
Защото не съм много навътре с нещата за това което си писал, може ли да обясниш по-подробно?
Благодаря

Авторът

23.   Недей се занимава с тези презервативи!! Има и други начини:да мастурбираш преди половият акт, като усетиш, че ще свършиш започни да стискаш задните си части сякаш ти се ходи до тоалетна по голяма нужда(може да ти прозвучи странно и глупаво, но работи) започни да си смяташ разни неща. Също така като усетиш, че приключваш "извади го" докато отмине, не спирай да стимулираш момичето дори с ръка, целувай я и т. н. Ами общо взето е това.... задължително пробвай това със задника(стискаййй) ще усетиш облекчение и след това действай!!! И не пропускай оралната любов и жените са хора все пак. Айде, това е от мен.

24.   от19 към автора:
При полов акт или мастурбация в момента на оргазма се изхвърля семенна течност, която се произвежда от простатата, с тази течност се смесват сперматозойдите, които плуват в нея, когато умишлено отлагаме този момент многократно на "смесване"в резултат на половата възбуда простатата се уголемява като притиска пикочният мехур и започваш да усещаш тежест долу, появява се позив за уриниране при което не се изпразва целият пикочен мехур и тази тежест си остава. Нещо подобно се случва при мъже над 45годишна възраст. За това не бива да се прекалява с упражненията за задържане на еякулацията и задължително след такива тренировки трябва мъжът да се изпразни, за да може половота възбуда да изчезне и да може да отбъбне простатата. Притискането на перинеума с цел блокиране на изпразването също е вредно защото води до загуба на ерекция или нейното отслабване.

25.   Разбрано 24 :) По принцип знам за това какво е сперма и от къде се произвежда, не знаех за издържането. Но е много полезна тази информация ;)

Благодаря 23 :)

26.   Преди да започнете си направи една чекийка, за да не стане така че като я видиш гола и вече да си се изпразнил. Така ще избегнеш да се получи излагация. Давай смело

27.   Развесели ме пич ;) Ма и двамата ще си правите сефтето и ти си се запритеснявал колко ще издържиш - хаххаха. Ок- сериозно- секса почва от мозъка, накарай я да се чуства желана и обичана - това включва любовна игра, целувай я нежно и Навсякъде, не като умопомрачен луд, ами бавно и страстно, така, че да я вдъхновиш с желанието си. Използвай ръцете си и не бързай да ги завреш където ти се иска от самото начало - това е за финалната част.. Спокойно, млади сте, даже и да свършиш преди да си започнал ;) - скоро пак ще си готов за атака.