Споделена история от Секс и интимност

Мразя секс с презервативи
Добре.. всички знаем каква огромна разлика има, правейки секс със или без кондом. Едва ли някой ще отрече колко по-приятно е да усещаш кожата на партньора си, да чувстваш как прониква. Побърквам се, когато усетя пениса в себе си - чувството е уникално ! НО (тук едно огромно НО) приятелят ми е параноичен на тема бебета и не му е достатъчно, че взимам противозачатъчни. Tой държи да правим всичко с гумичката.

Cтава ми лошо, когато започне с речите си за безопасен секс, направо губя желание. Преди да му предложа да махнем презервативите и двамата се прегледахме, направихме си изследвания - нямаше повече оправдания за него. И двамата сме здрави млади хора и по дяволите, искам секс без презерватив, толкова ли съм грешна? Усещането на гума вътре в мен .. ме отвращава.

Питам се дали това е само "анти бебе мярка" или има някакъв проблем , който той не иска да ми сподели. Едва ли сексът с презерватив му харесва повече. Винаги съм ужасно влажна - не мисля, че изпитва някаква болка при акта. Не мога да си дам друго обяснение. Параноичен ли е или проблемът е друг? Моля ви, ако някой има проблем , който налага ползването на презерватив - нека каже.

Коментари

1.   Здравей,и аз имам подобен проблем, но за съжаление решение не съм намерила. Обещах си че няма да настоявам, защото в противен случай той ще бъде още по-настоятелен за презервативите. Напоследък нещата малко като че ли се подобриха. :))) При нас "страха от бебета" идва от това,че точно сега не е момента за тях.......и т.н
Пожелавам ти спокойствие и търпение и нещата ще си дойдат на мястото, стига да искаш да бъдеш с този човек!

2.   Не си сама моята съпруга е същата. когато бяхме гаджета само първия път го правихме с презерватив и то беше за 2 мин. След тези 2 мин. тя яростно махна презерватива и каза че много мрази секс с презерватив. Това ми беше първото и последно ползване на кондом. Успех дано го накараш да го махне.

а сега се сетих може да го ползва за да свършва по бавно ако има тъкав проблем е разбираемо защо го ползва

3.   Ще си решиш проблема ако си сложиш спирала във вагината,която ще пречи на сперматозойдите да се развиват и ще си правите нормален секс бес притеснения от бебета и болести но секса е прекрасен бес презерватив.Аз съм мъж на 18г.

4.   Номер 3 именно защото си 'мъж' на 18 явно не си наясно много кои жени могат да слагат спирала, може би си го чул от някъде, ама не си го доразбрал. спирали могат да слагат само раждали жени

6.   Ами и аз имам подобен проблем само че приятелят ми иска без а аз искам със,на него ми било по хубаво без имало повече удоволствие и т.н,обаче аз си настоявам със,защото презерватива предпазва от много болести и от забременяване така,че......И той може от същата гледна точка да го вижда това както и аз за това едва ли има някакъв проблем

7.   И на "мъжа" под номер 3 май не му е ясно, че спиралата предпазва само от забременяване, а не от болести :):)

8.   Може би има голяма вероятност да свърши много бързо ако махне презерватива и може би от това го е страх. Попитай го. Когато го правя с презерватив увеличавам времето на акта и съответно докарвам жената до оргазъм. М32

9.   Презервативът е най-слабата спирачка срещу болести и най-голямата спирачка срещу удоволствието!:)))

10.   Изневерява ти сто процента. и може да му е жал и да не иска да ти лепе някоя евентуална болест и за това да иска. няма как да ти каже миличко, зневерявам ти и да не ти лепна някои гъбички, че ще с осъмниш в мен и за това ти минава с историята за бебето

11.   Не знам дали съм права,но мисля,че когато си слага презерватив му е приятно или просто го е страх за отговорността която ще положи над бебето.Както казваш вие сте млади и може да го е страх.Затова не се панирай!:)

12.   Aз съм момиче на 16 години и с пиятелят ми го правим само без кондом

13.   Hа 16 какъв секс правиш пък ти?
може да има проблем със свършването

17.   Номер 13 подкрепям те относно номер 12.
Значи аз ще ти препоръчам доста нестандартен начин.
Всеки абсолючно всеки мъж се поодпуска като пийне малко.Не ти казвам да го напиеш, а просто го накарай примерно да отидете на некой бар и да пийнете 2-3 чашки и може би тогава ще е по-отпуснат и отворен към "без кондом" .

Предполагам че е толкова психиран относно кондомите,защото преди може би си е патил по някакъв начин и е просто наплашен.Имай търпение и се пробвай по някакъв начин да го успокоиш постепенно или му предложи нещо екстравагантно на което няма да може да устои,та все пак колкото и разумен да е в такъв момент ще мисли повече с "долната си глава".

В днешно време има много видове кондоми ....може да се опиташ да намериш нещо което да не му харесва и да го дразни и да се престориш един вид че искаш единствено с този вид който го дразни.

19.   И аз също не усещам удоволствие от секса с кондом:( не знам защо е така. Предпочитам без, но нямам доверие на много хора.. само на някои де ;;)

20.   и аз обожавам секса без презерватив. с приятеля ми сме слагали презерватив няколко пъти за няколко години, ей така, за разнообразие.

21.   Радвам се, че човекът до мен не е като теб. Какви ли не неща си причиняваш с противозачатъчните.

22.   Разбираемо е да иска с кондом освен ако не работите за бебе тогава е различно. Колкото и да се контролира по време на секс се изпуска течност която съдържа сперматозоиди и това означава след всеки акт да времаш хапче което не само че е скъпо е и много вредно за теб, замисли се над това! Може да пробваш по тънките кондоми с тях е по приятно

23.   Не знам от колко време си съсипваш организма с противозачатъчни, но той добре си ползва кондом, това означава, че е "ЗА" да не ползваш противозачатъчни, но просто не ти го казва, не е твърдо "за" но просто ако спреш, той няма да има нищо напротив според мен.

Но това че ползваш хапчета, един ден може да ти изиграе много лоша шега, а именно да не можеш да имаш деца.
Така е като търсите удоволствието от секса на първо място, а слеед това вече удоволствието от това че сте заедно и си помагате и се обичате и т. н.
Не знам при вас как е, но много хора, надявам се ще прочетат коментара ми и много от тях ще са точно такъв тип двойка, тъй че ще е хубаво да се позамислят.

Едно Момче-20г.

24.   Удоволствието без гума е много по-голямо и за двамата. С приятелката ми го правим без презервативи от вече почти година (тя е на противозачатъчни) и се чувстваме страхотно. Свършваме заедно почти винаги и е страхотно, че не се налага да го вадя точно в най-върховия момент! :)
И аз мисля, че може би ти изневерява от време на време и затова не иска да го правите без презерватив. Или пък има лош предишен опит. Но все пак противозачатъчните дават отлична защита от забременяване, тъй че няма какво да се панира, ами да го пъха смело без гума! :)

25.   Съгласен съм с 22!!! Освен това всеки един човек носи в себе си "ЧПВ"! Дори и да сте здрави при проникването можеш да се заразиш с него, което по-късно да доведе до потенциялен проблем с шийката на матката или самата матка! Говоря за рак. Ако водиш полов живот с повече от един партньор, то риска от това се увеличава главоломно! Вие сте на друга вълна, но все пак предпазва от бременност! Затова кондомите са най-добрият вариант! Ако тънките не водят до резултат (много се съмнявам), тогава пробвайте с тези с затоплящо действие!!!

26.   Презерватива не пази от ЧПВ. ЧПВ се предава и от контакт с кожа.
Не всеки човек носи ЧПВ. Може да нямаш ЧПВ и да си на 30 години. Дали имаш, или не се проверява с ДНК тест за рискови щамове на вируса.
Презерватива пази от други болести и от забременяване, той е задължителен. Здравето не сме си го намерили на пътя. Още повече родителството е отговорно приключение.
Голяма част от пазещите се с метода на прекъсването са родители :)

27.   До 26 от 25!!! Да няма нещо, което да не си написала! Кондомът не пази от папиломата! Важното е, обаче да мислим за здравето си, а оттук нататък и за това на партньора!!! Освен това прекъснатия коитус не е метод за предпазване и може да доведе до зачеване особено в дените на овулация. Мъжете отделят сперматозуиди от простатата по време на сношение преди еякулацията и попаднали във вагината можем да се досетим до какво води това! Здравето е най-важното повече от всичко друго и гумите са абсолютно задължителни!!!

28.   Аз съм 25! Нещо забравих да добавя затова що го копна тук сега!

"Презервативът не предпазва напълно от заразяване с човешкия папиломен вирус, тъй като вирусът не се намира само в мъжката уретра или във влагалищната лигавица, а и по кожата около гениталиите на двата пола. Всяка сексуално активна жена е изложена на риск. Всеки следващ партньор повишава риска от заразяване с НРV с 15%, т. е. при двама партньори той е 30 %, при 7 и повече партньори - 100%. "

Презервативите са отлични пазители от всички "ППИ" с изключение на "ЧПВ" и сигурен вариант за предпазване от нежелана бременност!!!

29.   28 много интересна статистика с %-ти. Но за 10 години имам повече от 7 партньора и нито един рисков щам на ЧПВ.
От забременяване и болести пази и Фарматекс.

30.   имам големи проблеми с тия презарвативи, до 23 годишен си ходех девствен до днеска... бил съм с проститутки няколко пъти и с моят приятелка, всичките пъти в които ми правят орална любов нямам никакви проблеми, ако е мой тип мацката и да ме пипне леко и съм готов, даже и при целувка.. сложа ли тия кондоми и край, вкарам го леко и след 20 секунди вадя една много мека пишка... като преди това съм бил на 100%, чак сега се престраших и го вкарах без, да видя как е.. никакви проблеми, не искам да рискувам обаче така.. беше жизнено важно, за да се почувствам уверен и мъж, обаче.. искам да мога с презарватив, сменям марки всичко.. супер безчувствен съм, чикиджииското ми минало ли ме направи такъв, какво.. не знам, искам да мога с презарватив.

31.   Аз пък не мога без презерватив. Гнус ме е.
Ж 25