Споделена история от Секс и интимност

Дали я задоволявам?
Здравейте всички, аз съм на 17 год и нямам много сексуален опит и затова се обръщам към вас с надежда за помощ. Имам сериозна приятелка от около 6 месеца. Всичко върви супер, но аз силно се съмнявам че я задоволявам сексуално. Тя много пъи ми споделя че съм бил невероятен в леглото, че с мен се чуства жена, че предишнитя и бил бездарен некадърник и неможел нищо за разлика от мен и т.н. Но въпреки всичко някак си не съм сигурен че тя свършва и че наистина и е приятно.

Досега съм спал с 3 момичета и при предишните много ясно усещах кога свършваха, а сега някак си като че ли въобще не изпитва оргазъм а всеки път толкова много суперлативи сипе по мой адрес, че чак не ми се вярва. Не съм кои знае какво в леглото, но се старая всеки път чаршавите да са чисти, да има ароматни свещи, хубава любовна игра (поне 15 мин) преди да преминем към същинското сействие.

Просто не мога да я разбера винаги ме хвали и пред мои и пред нейни приятели и приятелки и досега за 6 месеца никога не ми е отказвала секс, а го правим почти всеки ден и то винаги съм на ниво, но въпреки всичко пак някяк си чуствам, че нещо не е като хората някак това чуствo, че не я задоволявам не ме напуска въпреки всичките неща, които казва тя.

Опитвал съм много различни техники и приоми за да я накарам да свърши-тя казва че съм невероятен и че била свършила 3 пъти, но някак не усещам това да е така. Разчитам на вашата помощ. Oчаквам мнения и съвети благодаря ви предварително

Коментари

1.   Ако добавиш към акта клиторна стимулация от твоя страна, сигурно ще свърши, и то доста мощно.
Виж когато свърши от клитор, дали има голяма разлика в поведението й. Ще разбереш дали предишните пъти се е преструвала, или не.

А може и да е на психологическа основа... Знам ли!

2.   Не дочетох докрай, но правиш една огромна грешка. Сравняваш жени. Казанова никога не ги е разбрал, ако ти мислиш че ще успееш давай. За пръв път давам съвет относно секса, но просто бъди себе си. Каквото чувстваш това направи. Не мисли дали нещо е било технически правилно и какво се очаква да направиш. Знаеш какво е чек листа нали? Секса не е чек листа ;) Със сигурност знам, че когато се забавяваш от това, което правиш и на другите ще им хареса :)
Ралф

3.   Пич, най-важното, отпусни се и бъди естествен. Не си гледай часовника, да не би любовната игра да е по-малко от 15 мин. На някои в този случай им трябва хронометър, на други - календар. И чистите чаршафи, и свещите не са задължителни. Много по-добре едно спонтанно чукане с много страст в коридора, отколкото режисирана история с предначертан сценарии. Не му мисли толкова, поне за ебането акъл не трябва чак толкоз, дерзай :)

Дядо Торбалан

4.   Слушай сега - най-сигурният начин да разбереш, че тя действително има оргазъм, а не го симулира, са кратките вагинални контракции в момента на свършването й. Те са неволеви и хаотични - не могат да се симулират и трябва да ги усетиш с пениса си.
Аз например също съм симулирала оргазми с предшиния ми приятел - горкият беше пълно дърво в леглото. Обаче той беше толкова тъп, че изобщо не се усети че го хързулкам.

5.   4-Дрън дрън пляс...Никога не може да разбереш кога една жена имитира оргазъм, още повече ,ако си на 17..Всяка жена е строго индивидуална.Някои мълчат и не обелват звук, други викат през цялото време... Карай щом ти е хубаво с нея, а тя ще се умори да ти прави комплименти, ако не я задоволяваш.

6.   Мисля, че номер 3 е напълно прав, спонтанното е много по готино от режисираното и номер 1 е парв за клитор послушай ги.

7.   № 5 - ти явно си от партията на дърварите, какъвто беше и бившия ми некадърен любовник. Винаги можеш да разбереш кога наистина си задоволили една жена, освен ако не си пълен тъпак. А ако целта ти е да задоволиш само себе си - ми купи си една надуваема кукла и праскай колкото си щеш.

8.   Благодаря на всички за изказаните мнения.Мисля че до голяма степен си изяснихме отношенията с нея и сега се чуствам по-спокоен и сигурен в себе си!Всичко си върви супер забавляваме се и така щом ме "търпи" вече 6 месеца значи трябва да и повярвам че я задоволявам и че и е супер с мен.Пък нататък каквото излезе.Оште един път благодаря на всички изказали мнения по моя въпрос(взех ги на предвид)

9.   браво на всички

10.   N4 - Браво :) малко са момичетата които споделят тези неща...