Споделена история от Секс и интимност

Как да го подлудя ??
Имам проблем.. При орална любов приятелят ми иска да го оближа, когато ми го каже се притеснявам много.. звучи ми някак си много перверзно. Искам да разбера кое точно влудява мъжа? Как да го накарам да се чувства добре и да му доставя удоволствие. Как точно обичат да го правят. Моля момчета кажете ми, той е уникален много го обичам и искам да се чувства прекрасно когато сме заедно.

Коментари

2.   Нещо, което не ми се е случвало, но ми е фантазия.
След като излезе от банята, ако има навик да се разхожда гол, просто падни на колене пред него и му направи свирка. Не говори нищо и не му подсказвай какво си намислила, направи го така, че да бъде изненадващо. Може и сутринта преди да се събуди да започнеш да му духаш до като спи.
SIR

3.   Как да го подлудиш? Омъжи се за него.

4.   Шопска салата и кебапчета?

На такава тема такъв отговор!

5.   Мрънкай му всеки ден за щяло и не щяло и ще го подлудиш. Жена ми успява.

7.   Всеки мъж се възбужда по различен начин... някои се възбуждат само като им говориш мръсотии.. други се възбуждат повече чрез грубият секс.. поне ни подскажи какво харесва твоят "принц" :). Като цяло не е лоша идея да му направиш свирка или го изненадай приятно както ти мислиш, че ще му хареса. Разбери някакси какво най-много го възбужда, харесва и го направете колко и да е откачено.

9.   До авторката - Ами така като гледам написала си, че той иска както ти каже да го олигавиш иска да го направиш. Аз от личен опит мога да те посъветвам. Моя приятел харесва, когато съм послушна и правя каквото ми каже. Мисля, че нищо няма да ти стане ако просто правиш това, което ти казва. Пък и това е секс всичко в него трябва да е перверзно;)

10.   Ами той нали ти казва как да го правиш.
Ти защо не го правиш :)

Y D

11.   Еми да в това няма нищо лошо...