Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да забременея от сперма по пръстите му?
Здравейте!
Искам да попитам каква е веростността да забременея ако приятелят ми не е свършил в мен, но може би по пръстите му е имало някакви остатъци от сперма и той ги исползва в мен... В смисъл задоволява ме с пръстите си, след като е свършил, но е възможно по тях да е останала сперма... Може ли да стане нещо? Много ми е притеснено... Моля ви които знае нещо да ми помогне за да не се притеснявам така... Благодаря предварително на всички... :)

Коментари

1.   Да може!

2.   Да, можеш, но вероятността е много малка, защото имай в предвид че, сперматозоидите живеят не повече от 5-10 мин на външна среда. Така че, сама можеш да си дадеш отговора. Вземи си тест за бременност и той ще ти даде отговора.

3.   Защо правите секс като сте толкова неуки-разбира се ,че можеш да забременееш,ако ти е вкарал сперма.Боже....

4.   Някои забременяват от чаршаф, други не могат и от ин-витро, съдба...

5.   И още как. Щом те е задоволявал, значи го е правил непосредствено след екулацията. Следователно сперматоидите са били живи. Абе деца, преди да почнете такива неща, защо не вземете да почетете малко. То сега поне в Интернет има колкото искаш материали. Не като преди, когато ние започвахме занаята....

6.   Може.

7.   Не можеш! Не бой се!

Чети №2 - останалите са неинформирани!

Сперматозоидите живеят до 5 минути във външна среда, но при температура 36 - 37 градуса, при по-ниска умират до 2 минути!

Освен това с пръст сигурно не може да ги вкара в матката ти! ХА-ХА!

А на останалите им кажи че се казва: ЕЯРКУЛАЦИЯ

Да четат книжки горните съветници - не интернет!

А на приятеля си кажи преди да ти бърка с пръсти да си мие ръцете с четка, че под ноктите има около 2 милиона различни микроби - може да предизвика инфикция, особено ако те одраска с нокът отвътре!

8.   Дебела съм!!!! ;( Може а може и да не може никой не знай!!!

9.   Вие какви приятели си намирате. Те не ви ли пазат поне малко.

10.   4. Мамка му ... прав/а си ....

11.   Да има такава вероятност веднага иди на гинеколог ако веднага след като е свьршил е проникна с прьсти риска е много голям

12.   Здравейте,имам голям проблем.Вчера с моя приятел,с който вече 3 години си живеем заедно, се бяхме развихрили доста,бяхме и доста пийнали и стана голям гаф.Той свърши ниско на корема ми,но се стече доста надолу,без да се усетим и двамата той започна да ме гали и да вкарва пръсти в мен,След като всичко приключи отидохме да се къпем,но в банята забелязах,че по мен няма никаква сперма,нито по леглото,и се притеснявам,защото той доста си поигра с пръстите.Въпросът ми е има ли някаква възможност да забременея,при положение,че последният ми цикъл е бил на 7.02.2011-13.02.2011 с продължителност 25-26 дни.Моля ви помагайте.

15.   Имам страшно приснение вече седмица ми закъснява. Преси 2 седмици правехме с моя приател анален секс, стояхме си и се прегръщахме след 5-10 минути ми вкара пръсти в мен. Може ли да забременея по този начин.

16.   Към 7:
"А на останалите им кажи че се казва: ЕЯРКУЛАЦИЯ
Да четат книжки горните съветници - не интернет! "

Ей това си е да четеш книжки! Поне прочети, че твоята
пък и с главни букви "ЕЯРКУЛАЦИЯ" се нарича просто
еякулация. Ха прочети още в книжките какво е това.
После направи едно експозе за непросветените тук.

17.   Мале аз се отчайвам вече, аз съм на 14 и знам повече от някой на 16 който вече са правили секс, то малко трябва да се образова човек по тази тема, но да може да забременееш нали има сперма по пръстите му, дали ще всърши в теб или ще си пъхне пръстите в теб и има сперма по тях е едно и също!
S. I. S.

22.   Аз съм на 12 и още нямам цикъл. Преди три месеца реших да си разгледам вагината си с огледало и без да съм си измила ръцете започнах да я пипам и разтварям за да я огледам по-подробно. Възможно ли е след като съм пипала ръцете на 18 годишния ми брат, а после вагината ми, да забременея? Защото сякаш корема ми се поду и го чувствам странно. Моля изкажете си мнението, защото съм се побъркала от притеснение. Благодаря ви предварително.

24.   22. Aко нямаш цикъл не можеш... това са яйцеклетки които ти най-вероятно нямаш... тъй че

25.   22Пипала си ръцете на брат си? ! Ръцете? ! Как очакваш да забременееш? Първото и второто нямаш цикъл.. вие нормални ли сте бе хора... Гледай малко попрочети някои неща, за да не си тровиш нервите излишно :)

26.   От 22: 25 Ако скоро е щял да ми дойде цикъла, а по пръстите на брат ми е имало сперма.

27.   Да, може, но вероятността за това е много малка. Ако направо свърше в теб тогава на 100%

30.   Хора аз съм момиче и имам гадже момиче какво може да направим с момичето да имаме дете моля ви отговорете брагодаря предварително

35.   Здравейте искам да попитам вчера си прайх чикий през ноща късно беше към 23;30 и не съм си мил ръцете и сутринта сам дет ги намокрих и към 13;00 се виждам със мойта приятелка и съм и вкарал пръсти може ли да забременее.