Споделена история от Секс и интимност

Как да спра порното?
Здравейте, трябва ми савет. Въпросът ми сигурно е супер тъп, но не знам какво да правя. Аз съм на 21г. Преди няколко месеца се разделихме с гаджето и отидох да работя извън България. Оттогава съм сам и като се прибера всяка вечер влизам в някой порно саит и се сдухвам от чекии. Станало ми навик и не знам как да се откача. Сутрин ходя на работа без никаква енергия. Страх ме е да не ме уволнят. Но иначе ставам супер напрегнат. Как да се откажа или да намаля порното?

Коментари

1.   Eми намери си приятелка :)

2.   Ами..май сам трябва да си го наложиш...то бива, ма чак да се сдухваш от.....май няма смисъл :)))

3.   Гледай филми на ужасите; вдишвай бром; пий успокоителни, приспивателни или хапчета за кръвно; винаги когато отвориш порно сайта се сещай за майка си и баща си. това ще проработи.

4.   Пич, що ни заниваш с глупости? Няма ли за теб нещо сериозно и наистина вълнуващо, а само спамиш форума?

5.   Ми когато влезеш в порно сайт сети се как майката и бащата ти прават изратен секс.Или просто си спри интернета.

6.   Aз мразя порното,защото милото ми можиби ще иска колкото нея да съм краси ва

8.   Aбе и аз бях така , когато станеше времето за секс с момиче неможеше да ми стане и вече насила се одържам, и немисля за порно, а за познатите ми женки

9.   Еии приятел туи е нормално

10.   И аз имам същия проблем, ще потърся решение и пак ще пиша.

11.   И аз съм на 21. Имам си приятелка ходя на работа... и пак гледам порно почти всеки ден :) Тва да ти е проблема :Д хах

12.   Не можеш спря порното.човек умира но порното никога....

13.   и при мен така ;с

14.   Спортувай.
Обливай си слабините поне два пъти дневно със студена вода.
Сложи защитен софтуер, който да блокира достъпа ти до порното.
Потърси информация за порнохолизма.
Намери си гадже.
Чети книги (в които няма секс сцени).

15.   Просто няма шанс да го спреш ако гледаш от 2-3 години насам. 2-3 дена максимум и немога

16.   аз съм на 32 години гледам порно като луд даже ми помага не го отказвай гледай и експериментирай после с жена си

17.   От контакта ;-)