Споделена история от Секс и интимност

Вибратор
Здравейте! Момиче на 18 години съм, водя полов живот от 2 години, сменила съм само 2-ма партньора. Първият, който и ме отвори е първото ми гадже, но с него не ми харесваше защото беше много груб- обичаше бързият секс, докато аз исках нежност както и сега. Със сегашният ми партньор се преродих, той е нежен, естествено някой път по груб, но пък ме кара само като ме целуне да настръхна, дори с него свършвам наистина много, и то по няколко пъти, стигала съм до 4-5.. Та идеята ми е, че искам да си взема вибратор, защото искам и малко разнообразие, да не си играя с пръсти или с душа в банята. Бих искала някой, който има да каже дали е доволен какъв има, и дали изобщо си струва да си взема подобно нещо. Благодаря предварително, и се надявам историята ми да бъде публикувана :)

Коментари

1.   Здравей!
Аз съм мъж на 34, но ще си позволя, да коментирам, тъй като в момента и аз се интересувам от тази тема, избирайки вибратор за приятелката ми, който да включим за разнообразие в игричките ни.
Твърдо хетеро съм, избирам го за нея.
Та, това което са ми споделили мои познати жени, не е добре вибраторът да е много голям, защото може да не се чувстваш комфортно после с него.
Трябва да е най-удобният размер за теб...
Разбира се, ако тези двамата, с които си го правила са били с големи членове и ти е било много гот с тях, вземи си голям размер вибратор.
Но, ако не си пробвала с голям, може и да не ти пасне.
Всяка вагина си има размер член, който ? пасва най-добре...
Освен това, ако включвате вибратора във съвместните ви игрички, а той е по-голям от члена на приятеля ти, може той да се почувства кофти, че търсиш по-голям от неговия...

Другото, което знам е, че материала, който се води кибер-кожа е много як и наподобява човешката кожа, т. е. чувстваш се по-приятно с него.
Също така, повечето жени май предпочитат тези мулти-функционалните вибратори, които са с въртяща глава, перли и т. н. Най-голямо удоволствие носели те, но пък и цената им е по-висока...
Ти, долу-горе, до какви пари си се спряла?

Това е, което се сещам в момента....

2.   Не знам, ама моя кум има изкуствена вагина и я е разпорил буквално от... (нали). Сигурно му е готино! Вземи си, щом го искаш, няма да съжаляваш!

3.   Направи си мултивибратор! Прави се с два транзистора...

4.   Аз съм на 49, омъжена от близо 25 години и водя редовен и хубав сексуален живот, но преди 2 години точно като теб реших да си взема за разнообразие. Взех си дилдо (не вибрира) 24 см наподобяващо член. Обаче е скъпичко, има и по-евтини. Сега съжалявам за тази покупка, защото почти не го използвам. Хубаво е и с него, но не може да се сравнява с мъж. :)
Бих те посъветвала да не си взимаш, но ти си знаеш.

5.   http://www. flagman. bg/article/65880 Историята да ви е позната? :)

6.   Абе, аз имам, ама да ти кажа, малко разочароващо е. Не е толкова хубаво колкото е с мъж. Да, върши работа за да не издивея, ама... та не тръгвай с огромни очаквания.
Моят е един такъв леко извит, води се за стимулация на Г точката.

8.   №5 и аз съм на мнение, че от месец-два се е появил някакъв ГНУСЕН, долен чикиджия в сайта, който постоянно преписва разни истории оттук-оттам, или кара по стандартната си схема: "Здравейте! Аз съм ххх на ххх години.", след което описва някаква "бомбастична" история - как го правила на бюрото на шефа си, как си мечтаел да го направи с майка си или с братовчедка си и т.н. След което моли за съвет или поне за мнение... Всъщност - събира "матриал" за довечера.
Като го разкриеш - изчезва яко дим. Лошото е, че понякога можеш да сбъркаш и да набедиш невинен човек заради неговия болестен келешлък.

9.   Призовавам модераторите да блокират ИП адреса на този, та се спре да преписва теми от други сайтове. Напълни се с глупостите на този тука.