Споделена история от Секс и интимност

Усетих нещо странно
Здравейте,
аз съм момиче на 16. Преди няколко дни мастурбирах и си сложих пръста във вагината. Но това не е важно. Проблема е, че усетих нещо вътре. Беше като някакво топче на 4-5см от началото. Според вас трябва ли да се притеснявам и да посетя гинеколог. Наистина ми е важно, така че моля да публикувате историята ми.

Коментари

1.   Това е така наречената Gточка, ако започнеш да я стимулираш ще получиш вагинален оргазъм, при някои жени той е съпроводен с отделяне на течност, нарича се "скуйрт".

2.   Възможно ли е да е миома? Майка ми я оперираха от това. Но тя е на 47. Кажи на майка си и отиди на гинеколог. Може да не е нищо, но ти си отиди, за всеки случай. :)

3.   G-zone

4.   Това е G-точката ти.. всички го имат.. намира се на 3-4-5 см от входа на вагината. Няма за какво да се притесняваш. Това на практика е клиторът ти отвътре, а една малка част се показва и навън. Така че, когато мастурбираш следващият път, пробвай да се съсредоточиш точно върху тази "G-точка" =]

5.   това може да е G- точката ти...

6.   Това е шийката на матката

7.   Смятам, че това, което си напипала, е било клиторът ти. Ако се притесняваш, все пак отиди на преглед.

8.   Щастливка! Намерила си си Г-точката! Следващия път опитай да докосваш това топче малко по-често и стой та гледай какво ще стане... фонтанче!