Споделена история от Секс и интимност

Искам да си купя вибратор
Здравейте.

Осъзнавам как ще прозвучи това, очаквам коментари от типа на ''Гледай си уроците/Докъде стигнахме/Срам, аз когато бях колкото теб (незнамсикаквоизобщонесъммислел/азасекс)'' и такива.
Може да си спестите усилията.

Много мислих в коя категория да поставя темата, та реших да е тук, защото, все пак съм си тийн.

На 15 години съм. Почти. От поне 3 години гледам порно, мастурбирам редовно, но никога не изпитвам кой знае какво удоволствие.

Срам ме е да си призная, но тъй като сайта е анонимен.. възбудена съм през голяма част от времето, но от липса на момчета в живота ми, а и осъзнавам, че е може би малко рано за това, а и като вземем в предвид рисковете, сериозно почвам да мисля дали да не си купя дилдо/вибратор.

Майка ми е доста открита, е, не мисля, че ще й кажа, но ако намери нещо такова не мисля, че ще ми прави проблем.

За доставката също не се притеснявам, пише, че е дискретно и съвсем спокойно мога да се престоря, че нямам идея какво има там и да го запиша на името на майка ми, или на името на сестра ми (тя не живее при нас вече).

Добра идея ли е, защото сериозно вече ми трябва съвсем малко, за да си поръчам? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Като искаш да си купиш, купувай! Няма и грам смисъл да пишеш в този сайт и да ни губиш времето. Купи си вибратор и да ти е честит! И все пак знай, ме няма да изпиташ никакво удоволствие. Срамота е едно момиче да се обезчести само. Ако изчакаш още малко, после ще си много по-щастлива.

2.   И аз съм колкото теб, и също често гледам порно и мастурбирам. Иначе щом на теб майка ти няма да ти направи проблем, поръчай си. Обаче моята майка ако разбере, че съм си купила вибратор, ще си каже, че съм извратена едва ли не. Иначе мисля, че поръчките са дискретни и вероятно и куриерът няма да знае какво има вътре, така че няма проблем.

4.   Поръчай, ако не ръчичката не ти стига. А може да пробваш и с краставица, банан или подръчни средства. Или да си направиш вибратор, или да пригодиш нещо... Варианти много!

5.   Ами аз в поста ти виждам, че изпитваш само положителни чувства относно идеята си. Не си написала защо да не си купиш, ако парите не са ти проблем, най-малкото нещо за което трябва да се притесняваш са псевдо-моралистите, чиито реплики си изброила. Споменавам ги само защото друга пречка освен тези двете не виждам, а щом нито една от тях не те притеснява, ми купи си! Достатъчно си съобразителна да прецениш рисковете от нещо по-реалистично на твоята възраст, а това е съвсем безопасен и задоволяващ заместител. Купувай си и не се чуди повече.
П. С. Само не се пристрастявай до степен да забравиш, че има мъже. Гарантирам, че някъде там има някой, който може да те накара да се чувстваш по-добре от която и да е играчка. Приятни занимания!
S. A. D.

7.   Мила, първо под 18 едва ли някой ще ти продаде вибратор и второ аз имам и мога да ти кажа, че е много разочароващо и няма нищо общо с това, което показват във филмите. Да, върши работа за да изпуснеш напрежението, но изобщо, ама изобщо, няма нищо общо със секса. Така, че ще дадеш много пари, качествените струват доста, и ще останеш много разочарована. Така, че не си струва. Мастурбирай си на воля, пък кой знае скоро можеш и да си намериш приятел и ще забравиш за тия глупави машини.

8.   Ами ако искаш да си запазиш девствеността определено не е добра идея. Не знам защо не изпитваш удоволствие от мастурбация, но съсредоточи се върху клитора си, а не да симулираш секс и да ръчкаш нещо там. Съжалявам за вулгарния тон ама е така. Не съм сигурна, че на 15 би могла да изпиташ вагинален оргазъм. При повечето жени той идва след години, но за клиторен не би трябвало да имаш проблем.

9.   Купи си.

10.   Ако ще си купуваш поне си купи добър! http://vmzona.com/newsite/int.php?page=main&cat=101&subcat=935&type=3724&lang=bg

11.   Мой приятел беше куриер. Много добре знаят какво има там вътре. Даже в офиса, преди да го пратят на адреса, се бъзикат, хихикат, гледат кой го е поръчал и т.н. Тъй че, повярвай ми, куриерът знае много добре кой го е поръчал и ако не се разсмее или не покаже някаква емоция, то е добър актьор или просто добър куриер.

12.   Моя си го поръчах онлайн и да ти кажа, куриерът много добре знаеше какво съм си поръчала. Умрях от срам! Той директно ми каза, че ми носия моя вибратор! Ужас!!! Така, че ако ти стиска някакъв напълно непознат да си прави бъзици с теб... аз обаче втори път няма да си го причиня. Ако ще купувам такова нещо отново, въпреки, че не съм във възторг, ще ида да си го купя от магазин и ще си го скрия в чантата. И в такъв магазин съм влизала, там продавачите поне се държат адекватно, а не се опитват да те засрамят. Така, че според мен не си струва да дадеш 100 или дори 200 лева, ама ти си знаеш. Качествените струват горе-долу толкова.

13.   По принцип има и дискретни доставки.
А ако ти се изхили някой малоумен куриер, просто го попитай:
- Ти какво, да не би да завиждаш на вибратора :)

14.   По-добре си купи вибратор, че много трудно ще намериш читаво момче на 15, ще започнеш с един, втори, трети и накрая до 20 ще си била с 30 момчета. Аз имам приятелка и тя на 16 е правила секс с някакъв много голям сакат идиот, който не е знаел въобще как да я предразположи и й се е обърнала матката, боляло я е, кръвоизлив и 2 години не си е помисляла за секс, а след това е направила качествен секс и на 23 години има 10 сексуални партньора зад гърба си и още 5 за други неща, нали се сещаш, че ми е приятелка и тия работи ми тежат, защото я взимам насериозно, но ги знам и трудно ще ги превъзмогна, зависи какви са ти принципите и идеалите в живота, според мен си купи вибратор и като намериш свестно момче, дали на 15-16-20 няма значение, тогава му се отдай и го запомни с добро.

15.   Няма лошо да си купиш. Аз като всеки мъж искам да съм с дественица не разваляй на някои мъж изненадата. Със сигорност не е като със партньор. Ако още искаш нещо за ръчкане поне го използвай в дупето.

16.   Няма лошо да си купиш. Аз като всеки мъж искам да съм с дественица не разваляй на някои мъж изненадата. Със сигорност не е като със партньор. Ако още искаш нещо за ръчкане поне го използвай в дупето.

18.   не ти трябва намериси гадже и си направете кефа изживейте романтични моменти. С вибратора ще станеш фригидна и сама гледай в ютюб "давай поговоримо про секс" ако знаеш руски разбира се

20.   Не знам за теб, но аз вече имам няколко. Купи си без да се замисляш. Последно си купих този и съм много доволна http://orgasmmarket. com/вибратор-заек-с-ротация

22.   По-добре си купи вибратор, за да се въздържаш от момчета, които използват момичетата единствено за секс. Имам свестна приятелка, но е спала с доста момчета и аз го знам, понякога е ставало на въпрос как е могла на 23 години да има над 10 бройки, но е стигала до заключението, че не е имала вибратор и дори да не е искала да се поддава, то тялото си иска неговото, удоволствие и прочие и се е подлъгвала тук-таме и връщала и подвеждала на разни бивши заради единия му секс. Мен ми вика, ама и ти си ходил на проститутки, аз пък нямах вибратор и викам е ок, не е лека, обаче ако си има вибратор една жена ще е една идея по-сериозна, когато може сама да си донесе удоволствие.