Споделена история от Секс и интимност

Странна работа
Здравей те! Момче на 15 съм. Имам един малък проблем.. Едно момиче ме преследва и постоянно ми разказва някакви простотии от сорта "Колко ще издържиш", Хайде да го направим и др. Не искам злобни коментари! Проблема е, че аз имам такава дисциплина, че такива глупости просто не ги и мисля после.. Гледам доста филми за Хитлер не знам, защо. :DD Всяка сутрин си мисля, че съм програмиран да правя точно определено нещо в точно определено време :DD Явно още от бебе е така, защото всеки ден съм се събуждал в16:00 и нито минута повече... Както и да е.. Да се върнем на момичето:Вярно
хубаво е няма спор, умно, но не мисля, че това е нормално за 15-16 годишна! (Да ще правя 16 след 1 месец, мисля, че тя вечеги е направила) Чувствам се глупаво, че няква пикла нещо много си е повярвала! Не бих казал, че съм ннякакъв мъжкар (знаете, кльощав, има 2-3 приятели от класа на които мошеш всичко да кажеш, винаги сте заедно, смеете се заедно, ТЪПЕЕТЕ) Има толкова други момчета, които сигурно ще и "дадат" това което иска, но аз!? Човек който дори не иска да поговори с момиче:аз съм доста срамежлив :) Някой ти казват"Напрви го какво ттолкова"Пф, да добре! Искам да завърша, после студент... Винаги съм мислел образованието за нещо важно и като видя простата мутра на някой от класа ми или някоя кифла и им се смея.. Винаги са ме питали защо се смея на такива "индивиди", но аз винаги си мълча, защото "парите на тати" правят чудеса! Нали ги виждам от сега:чистачка, охранител на местният супермаркет, ...
Много си вярват! Явно пубертета я тресе това момиче, а то е умно и има потенциал да успее в живота! Не бих казал, че е някаква кифла със самочувствие до небето! Маята мечта е са стана програмист! Скучно, но сигурно! Пък работа като за мен!
Отлични резултати по математика знам прилично Английски и Немски:Пък ще има и недостиг на кадри:Ектра! Още повече пари! Пък и жената иска сигурност, нали! Родителите ми са ме възпитали добре според мен.. Нормално момче! Баща ми ми разказва за всички гадости в живота. Та как да постъпя в тази ситуация? Може би да поговоря с нея или? Дори не сме гаджета.. Затварен човек съм... Това е моята история...

Коментари

1.   Брато, евала ти на 16, че разсъждаваш така. Мислиш за бъдещето. Не знам какво се кахъриш за някоя пикла. Според мен просто се прави на "отворена". Може пък просто да няма подход момичето (то на тея години... ) :) Ако те кефи пробвай да си полафите и да си изясните. То е ясно, че ви тресат хормоните, пък и да го направите - лошо няма. Но няма нужда от такива глупости, да ти се прави на интересна.

3.   По разказа ти разбрах, че тя не е посредствена кифла, която прави секс със всеки срещнат. Тоест предполагам (според възрастта й? ) че е девствена и иска да го направи с някого, когото наистина й харесва. Защо е избрала точно теб, който не се интересуваш от такива работи? Отговорът е прост: погледни текста, който си написал- уж става въпрос за секс предложение, а докъде стигна- какви са ти резултатите по английски, немски и математика и прочее. Според мен тя е привлечена от знанията ти и уменията ти. (сериозно, има хора, които се възбуждат от това; като фетиш)
А от моя гледна точка, не знам какво толкова му мислиш. Много хубаво, че ще станеш студент и имаш планове за бъдещето, но това няма общо дали ще правиш секс сега или когато и да било. :D

4.   Намирисва ми на як бъзик... или пък са станали толкова напористи момичетата в днешно време? ...
Внимавай да не се хванеш на въдицата и да те направи за смях пред всички. Ако случайно се хванеш, внимавай да не те записва с камера или да има някаква друга подобна провокация. По принцип след време ще разбереш, че "дават ли ти взимаш, гонят ли те бягаш", особено ако жена ти се предлага, ама това е друга тема.
Успех!

5.   А защо ти не и забиеш въпроса "А ти колко издържаш? " или "А ти на какво би издържала? " да я видим като е толкова отворена...

6.   Провокирa те момичето, искa реaкция. Много е вероятно дa те хaресвa, но кaто нямa опит и не знaе друг нaчин дa ти го покaже, кaквото е видялa и копирa кaто мaймунките. Поговори с нея. Може пък дa ти допaдне, дори сaмо зa приятелкa. И мисля, че дори добре ще ти дойде компaниятa нa еднa тaкaвa " шaнтaвелкa";)
Много е хубaво, че си имaш ясни цели/ плaнове зa бъдещето, но мaлко смях в приятнa компaния нa никого не вреди, нaпротив.

7.   4 и 5 разбихте ме :DD

Автора