Споделена история от Секс и интимност

Към бисекс дамите и лесбийките: успехи с чужденките в секса?
Би момиче съм на 25 и много мои приятелки емигрираха на запад където е по-освободено, даже една се гаджоса с англичанка а друга се хвалеше с уан-найт стенд с датчанка, но в Бг останаха май само надути украинки или гъркини, които са... незнам. Някоя има ли опит да сподели? Не говоря за тиндър, мразя го и мисля с право - мерси предварително.

Коментари

1.   Не разбирам какъв е въпроса.

2.   В Испания поне са доста по-настъпателни от мъжете. Има си доста двойки, има заведения за запознанства т. н
От личен опит не мога да говоря, хетеро съм, но ме свалят и жени и съвсем директни, не се губи време тук явно.

3.   Винаги ми е било интересно как се определяте като лесбийки, като при секс използвате заместители на мъжки полов член - вибратори или някои зеленчуци.
Гейовете ги разбирам. Те не използват изкуствени вагини. Следователно се интересуват само от мъже.

4.   Номер 3, инсела, ами светил ли си им, харесват вагини и гърди, ти как не спиш с мъже? Ами не ги кефят, аре уа на всяка тема хомофобските ти изказвания.

5.   Авторката съм:
До 3: не всички, някои само на лизане карат... а и в секса има цици, женски гласове тн дори да има вибратор не всичко е кур.

До 2:
Познавах една испанка беше ох... бонбон отсякъде: черна къса коса, ярко зелени очи, татуси, атлетично тяло и абсурдно красива, такива типове в бг няма тък ако някоя има лице и тяло е задължително чалгарка с дълга права коса и силикон и се облича като барби в розово и три метра ботуши а там явно не им пука. Абе трябва да сменям държава видя се :П.

6.   Аа, щом познаваш испанка може би говориш и езика, тогава ти пускам името на един сайт- mobifriends.
Не е само за хомосексуални хора, но поне можеш да се запознаеш там с испаноговорящи, пък защо не и любов.
Тук (Испания) са о/свобод(е)ни хората, ще ти хареса.

Н 2

7.   Аз живея в Германия и лесбийките, които тук срещам не ми харесват, но май имаме различен вкус. Един път ме заговори една жена и танцувах с нея, тя беше много хубава. До там е опитът ми. Не се определя като бисексуална, просто ми беше любопитно да танцувам с жена.
В София веднъж срещнах две лесбийки и поздравих едната, но бяха доста недружелюбни и ме помолиха да си ходя (бяхме в един бар).