Споделена история от Секс и интимност

Възбуда от лелки над 35
Здравейте !Аз съм момче на 23г. и преди 1 година прекратих моята дългогодишна връзка, която беше почти 5 години заради просотии се разделихме. Бившата ми приятелка и тя беше на 23 -три месеца по-голяма от мен. За да я забравя по-бързо отидох да работя по морето. Да бъда далеко от града в който живея, защото там искам неискам ще се виждаме.

Отидох започнах работа ,както и зарибявките с една колежка на 36 беше разведена. След един месец се пренесох да живея ж нейната квартира. Живяхме цели четири месеца, секса с нея беше страхотен, не бе сякъш бях с някоя лигла на 15. Докато не дойде един момент в който и се обадиха да заминава за Италия от една проклета фирма. Раздялата за мен беше тежка защото свикнах с нея.

Свърши сезона,прибрах се. От този момент се заглеждам и си мисля за секс само с лелки. Позакръглени такива и над 30 години да са. НО не мога в малкия селския град да си позволя да свалям такива нали знаете как е "селска работа".

Та въпросът ми е :Как да спра да мисля да тези Лелки с увиснали гърди,едри дупета?

Искам само сериозни отговори. Простотиите си ги запазете за вас

Благодаря Би.

Коментари

1.   Ето сериозен отговор - не си добре. Я се поогледай и виж колко млади момичета има с увиснали гърди и едри дупета, дропли и чапли. До човек си е, но масово 30-40 годишните изглеждат много по-добре от чалгарките, а за секса да не говорим. Радвай се, че си попаднал на жена в разцвета си и те е научила на нещо. Не се усещаш колко бързо се изтъркулват годинките и ще чукнеш 35 - тогава разплут чичка ли ще бъдеш?

2.   Не мисля, че жена по-голяма от теб с приблизително десет години е "лелка".., а след като харесваш именно този тип жени, защо трябва да се отказваш от тях? Щом това вече ти е утвърден тип предпочитание, всичко извън него ще е наложено, преструвка... По-скоро излез от селския град и си намери жена, която да ти харесва, а не такава, която другите да харесват - има много самотни жени, на възрастта, за която говориш. Няма нищо срамно и странно, всеки си живее своя живот и си има своите предпочитания, аз например съм омъжена за мъж, който е с 12 години по-възрастен от мен и мисля, че имам страхотен живот с него.

3.   Слушай, тъпчо, аз съм от тези така наречени лелки - нито са ми увиснали цомбите, нито ми е едър задника - напротив сташно маце съм - висока и слаба със стегнати мускули. Поддържам тялото си във форма и не мога да понасям като видя някоя 18-20 годишна мома с преливащи сланини от плитките дънки и с бедра, които пукат шевовете на полата й. А ти щом си падаш по невзрачни жени, явно избиваш комплески на на ниското си самочувствие или просто никоя от твоите връстнички не ти обръща внимание.

4.   Аз като влизаща в тази категория "лелки" първо ще изкажа възмощението си от недорасълчета като теб. Не ти ли минава през ума, че не всички жени са такъв тип "лелки". Не смятам, че този тип жени сме с увиснали гърди и дупета...не знам ти на какво си попадал... А факта, че ти липсва "лелката" говори достатъчно...Ма поне не обиждай толкова голяма част от женското съсловие. Явно не си пораснал достатъчно.

6.   Като станеш и ти на 30+ ще разбереш, че не са лелки и ще се смееш на сегашния си въпрос. Ще ти викат чичко на теб ама ти няма да се чувстваш така. И защо въобще трябва да спираш?

7.   Неграмотен си и си селяндур. Искал сериозни огтговори... Брей, че и с претенции. Значи ще ме занимаваш с простотиите си, че и акъл ще ми даваш какво да пиша. Ами, съветът ми към теб, приятел е, да оставиш ВСИЧКИ жени на мира, че да се спасят от поредния нещастник. И моля те, не посягай дори на баби по на 70, и те не заслужават влечуго в леглото си.

8.   Няма страшно пич, ще спреш да мислиш за лелки. Но после може и други мисли да нахлуят в главичкатати, туку виж си започнал да мислиш за 50 ГОДИШНИ ЧИЧКОВЦИ с не чак толково увиснали работи като на лелките както се изразяваш. Тогава пиши, да разкажеш как е с... с тях.
Айде уманта и успех.

9.   Много се ядосвам когато някакъв недорасъл не само на години, но и на акъл се изказва неподготвен.Една жена на 35г. е в разцвета на годините си, знае какво иска от живота и в повечето случаи как да го постигне. Явно с много неща не си наясно и затова прави си спокойно секс с такива като тебе и не поставяй всички под общ знаменател...явно на теб само с увиснали цици и задници ти обръщат внимание.

10.   Какъв сериозен отговор искаш, като историята ти е върхът на простотията. Толкова си повърхностен и елементарен, след като на годините ти те вълнува една жена не като човек, а гърди и дупе...

11.   Ами наистина си много прост!

12.   Аз не мисля че жените до 40 са лелки и с увиснали цици ;) търси си повече порно от тоя род и релаксвай !

13.   Ти наред ли си бе? Как може да кажеш, че 35 годишна жена е лелка, имайки предвид, че си на 23? :О
Бил съм и с по-големи жени и мога да ти кажа, че нито една от тях не приличаше на лелка. 70% от колежките ми в университета могат да им завиждат за телата. А това, че ти харесваш китове и тюлени с провиснали гърди, може да те просветли колко държиш на себе си, след като това са критериите ти за жена. Жената с която си бил и на 20 е била с мазен задник и виснали цици, но това означава ли, че 20 годишните са лелки?

Ще използвам възможността да поздравя всички жени, без значение от възрастта, които полагат грижи за тялото си и ни радват истински. Чудех се защо не всички се поддържат, а то имало такива като теб..... както са казали хората - за всеки влак си има пътници...... дори за товарните :D

14.   Та въпросът ми е :Как да спра да мисля да тези Лелки с увиснали гърди,едри дупета?
От глупав, по-глупав си. Ами момченце спри да мислиш за лелки с увиснали гърди и големи дупета, то ти кактоси задал въпроса така и си отговорил

15.   №9 много добре го е написал. горкичкият на теб вярно май ти липсва женско внимание.
Виж ще ти кажа нещо- моя приятел ме изостави заради друга, мн зле бях, но истината е че на него му липсва женско внимание и е сплескан до дъно, а той си мислеше че тя го обича, влюбена и той харесван, е да ама не. НЕЯ Я НЯМА СЕГА той си седи сам. Много му се бяха вдигнали акциите като теб де, ама слезе бързо на земята. И той като теб разбирач от жени- гола вода е. Жал ми е за него.

ЗАМИСЛИ СЕ МНООООООООООООГО като прочетеш всички коментари какво значи лелка описаната от теб, ма ти си още с бибата в устата та не разбираш че жените над 30 години са в разцвета. Хем си падаш по такива, хем обиждаш че биил с увиснали задници. Хлапенце много си зле, ама няма да се оправиш дори и като станеш на 30 кусур пак така ще мислиш. КОМПЛЕКСАР!!!!

16.   Щом за теб жени на 35-36 години са "лелки" ще ти дам един наистина сериозен съвет. Отиваш в близкия град и влизаш в първия секс шоп, който откриеш. Купуваш си една надуваема кукла и се прибираш с нея в къщи. Надуваш си я, лепваш й отпред върху циците две торби "метро", "била" или нещо подобно, след което ги пълниш с вода. Вземаш от майка си 2 стари възглавници, по-големички да са и ги превързваш на задника на куклата. Отдръпваш се, оглеждаш творението и виждаш, че това е твоят идеал за жена - поувиснала лелка. В този миг ще осъзнаеш, че си възбуден. Е, от тук нататък и сам знаеш какво да правиш.
wanderer

17.   Да,ти им правиш одоволствието.Те като млади не са си направили одоволствието.Жалко за тях,но да се върнем към въпроса ти.Значи хората наистина са прави.Има много хубави момичета.Според мен си падаш по ,,лелките",защото правят секса добре,а не заради дебелите дупета и овиснали гърди.Има и готини момичета , които могат пак готино да правят секс.

18.   Аз съм авторката на тази изтория: http://spodeli.net/3/story-6744.html
Слагам препратка към нея, защото искам този господинчо да я прочете, както и коментарите след историята и да си помисли много добре какви "лелки" иска точно и защо за тях мечтае така страстно???? Явно все пак са изглеждали много по-добре от неговите връстнички....

20.   И аз се заглеждам по жени м/у 30-35 :) аз съм на 18 и за мен са си лелки

21.   А защо се заглеждаш 20?Не си ли чувал, че стара риба няма?

22.   Офффф, изумена съм от автора! Аз като младо добре изглеждащо момиче съм обидена. Не стига че има толкова малко нормални млади мъже ами и те вече си падат по възрастни лелки. Мога да кажа само че не си единствения има ги мнооооого заблудени като теб. И не мога да разбера какво им харесвате на тия презрели вече жени, аз като си помисля за мъжете на тая възраст ми се доповръща.

23.   22,
като станеш на 35, друга песен ще запееш. Не, че ще ми повярваш сега, но с всеки изминал ден ще се доближаваш до прогнозата ми.
Уважавай бъдещето си.

24.   Аз съм №22 и искам да кажа на №23 че донякъде е прав/а, но вие като сте на възраст вече, обръщайте поглед към хора от вашата категория. Не стига, че при младите положението е трагично, ами вече и по възрастните се развратиха. Ми то нали те дават модел за подражание на младежта. И се обеждавам все повече, че да си свестен човек в днешно време - особено млад е все едно че си нещо не в ред. Просто вече не знам, накъде върви светът. Стигнах до заключението че положителните качества в човека не се забелязват - както вътрешни така и външни, ами се гледа кой е по разкрепостен и само к**вите са на почит независимо от възрастта.

Едно добро момиче

25.   И на мен ми е любопитно тази девойка от № 22 да я видя на 35, че и на 45 и отгоре, ма кой знае сигурно тя може и да е станала с увиснали цици и дупе тогава, ма не всички на тази възраст ще са като нея, ма още много хляб ще трябва да изяде , та да проумее горката. Без лоши чувста, проста на хапливите хапливо. :)

26.   22, aдски комплексираното мнение, е така. "Презрели вече жени" - мога пък да ти кажа, че точно между 30 и 40 годишна възраст жените узряват психически, емоционално и най-вече сексуално и както са ми разказвали приятели, преживяването с тях е страхотно. Аз също съм младо момиче - едва на 18, но вьобще не смятам, че една жена на 30+ е лелка. Зависи от манталитета, разбира се, но има и такива, които са на 25 и имат мисленето и държанието на стари моми. И все пак, не обиждай, както каза номер 23, след само десетина години и ти ще си от тези "презрели вече жени".

mosh

27.   Е тука пак взехте да се обиждате и нападате-всяка възраст си има предимствата.аз съм на 25 и имам приятел от бая години.изглеждам добре.като тяло много ясно че една жена даже и на 40 може да е много по-добре от 1 на 20...мадона на 50 дори е пример за това...от фолкпевиците перфектната жена е глорИя,която не е на 18 също...
мъжете правят целия конфликт според мен защото нали знаете като сме на 18 сме много сладки и апетитни..на 30 може да сме още по-красиви и неузнаваеми...но поради простия факт че се появява 18 годишната прясна стока...ни бият шута примери 10000-в публичното прострнство подобен пример е на райна и коинстантин.много е обидно...
аз въпреки че нямам 30 смятам че ткива определния като лелки с много тъпи и смешни.това което моя приятел каза като мъж че не прием е примерно той както е на 30 да ходи с 40 годишна и че колкото и по-перфектна да е 40 годишната от тази дето е на 20,би предпочел 2рия вариант.мисълта ми е че за всеки влаК си има пътници и просто в България е наложен тоя смешен модел...че жената след 30 вече е дърта....даже и наште все ми го повтарят..и създават някакъв комплекс....
но АЗ ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ 30-И НАД 30 ГОДИШНИ ЖЕНИ,които не са спрели да се борят у да търсят правилния човек..и не са изпълнили заветната мечта на селянката -да родят на 24 ...само защото след 2 г щели да ,,са дърти'' ,да му родят 1 дете и да живеят 1 тъп живот и детето им да страда!
ПОЗДРАВИ

28.   Какво се зверите ве прав е човека,какви да бъдат като мажат лютеница и ядат дупета от салами 35 годишните,с дебели дупета и яки цомби селски натюр.Слабите да го духат.

29.   Пожелавам на всеки мъж повече жени от категорията 30 + и 40 +. И младото си има предимства, но тези жени са перфектни, особено ако се поддържат. Знаят, могат, искат и правят. 4 в 1! Бъдете живи, здрави и много щастливи мили 30 + и 40 + момичета.
Мъж на 32

30.   А "доброто момиче" №22 защо има толкова правописни и пунктуационни грешки и напада така агресивно собственото си бъдеще? Ти на 35 и ще станеш, ние няма да се върнем на 22. Но на 22 само плачете, че не получавате оргазъм - ами много прост е отговора - защото не сте достатъчно зрели! :D

31.   Аз съм на 25 години и имах много красива и добра любовница 69-ти набор. Просто тя като ме целуваше ме караше да свършвам. А секса с нея беше толкова готин, че никога не исках да свършва. Такива работи ми правеше, дето наборките и на порно филмите не са виждали. Но беше за няколо месеца, тя се насити на младо а и аз се кефих да бъда с яка кака. Така че, няма лошо! Бих го правил пак с по-голяма от мен.

32.   Здравей, приятел... аз съм на 27... и до сега съм имал 7 връзки и всички са били над 35... сега ходя с една 64 набор.. хубави цици има силиконови... и яка фигура няма целулит.. не е раждала.. уникална мацка си е родена си е за секс :)) те са толкова ненаситни и ти дават всичко, което поссиакш да правиш с тях.. като глина са в нашите ненаситни ръце... . не се оплакват от главоболие, неразположение... винаги са на макс.. невероятно е усещането... бил съм само с една малка бяхме съседи от 10 до 18 с нея бях... само девствеността ми си даде... нищо повече.. пълно дърво.. мислех че всички са такива.. докато не срещнах по големите... . а на някой жени ще им кажа малките... Кой ви е казал че всеки мъж иска да Ви издържа и да ви прави деца >? ? ние искам удоволствие... за какво ни са деца... за комунистите ли да им са поредните роби в тая държава... .. аз не искам моето дете да е дете на насилие, наркотици и такива неща... човек е егоист... това е... важното е ние да сме добре.. до където ни е писано до там ще е :))))

33.   Като общо цяло за темата мога да кажа, че жените на 30-40 дори и към 50 години изобщо не са стари и с увиснали цици, лично аз харесвам жените от 30 години нагоре, ествествено жената е първото нещо сетне хубавото дупе и фигура, имам чувстото , че класната ми която е на 30 и нещо години ме харесва макар и да не съм много голям, предчувствам, че е така, всички момичета от класа ме харесват, ама честно казано на тази възраст си падам по жени на 30-45 годишна възраст, когато бях към 5-6 клас, предишната ми класна, беше на 38 години, когато влезнах в пубертета беше на 40, естествено първо красотата на жената виждам първо, а сетне гледам дупето и и т. н Мога да кажа, че никога не съм правил секс с жена на тази възраст, никога не съм правил секс и незнам какво е чувстото, но мога да кажа, че 30-35-40-45-50 годишните дори и 60 годишните жени не са стари, стига да се поддържат, 30-35-40-45 годишните дори и да не се поддържат са си все още млади но от 50 нагоре вече споре д мен се преминава до поддържане, незнам какво ще кажете за моето мнение, тъпо, или правилно, но аз си изразих мнението за жените, по отгоре млади, хубави, секси и т. н :) Лек ден от мен :)

34.   това момиче на 22 е много права ти си мой тип момиче което тарся младо и красиво потърси ме на скайпа да се запознаем ivo. kaсarov ще чакам

35.   Какво му обяснявате живота. Това момче бих казал въпреки, че е по голям от мен с година изобщо не е в час с нещата. Всеки нормален мъж мисли за по големи от себе си на възраст жени. Това с големите задни части и гърдите сочещи на долу е вманиаченост. Потърси терапевт. :)

36.   Моята философия за жените е: Те са като виното- с времето стават по-хубави... няма нищо ненормално в това. Не е важна възрастта а човека!

37.   Аз съм на25г. и имах връска с 45г. също разведена и по нищо не и личеше, че е поголяма от мен.
след година и половина годишна връзка с нея още щом се разделих ме седмица по късно тръгнах с 32г-на дама и бих казал, че е прекрасен чове душебно, а външно на кратко руса коса чак до дупето и зелени очи като моите.
и последно само да добавя, че несъм някаккъв развратник обикновено момче като всички останали., и да одбелеза кое е най хубавото на тея връзки, че пред теб стои олегнал човек, а не някоя лигла кото да те дразни и да не знае какво изка

38.   Възбуда от лелки над 35
Сам го каза: "селска работа".
Иначе, какви ти лелки над 35?
М60

39.   Парвил съм секс със момичета от 16 до 45 годишна възраст, и мога да ти кажа че лелките над 35 години са милиони години напред в леглото. ако ще е за секс само отивай при лелките над 35, ако искаш сериозна връзка гледай да е по-малка от тебе. И още нещо "лелки" са тези над 65 години, ако са по-млади може да им викаш "тигрици" или "жрици на любовта" :)))))

40.   И аз имам подобен проблем, с тази разлика, че аз съм жена. Когато бях на 25 се запознах с един 60 годишен мъж и се влюбих в него. Мислех, че на тази възраст вече не му става, но за моя приятна изненада той беше невероятен в леглото. Забравих да уточня, че живея в чужбина и разликата между 60 год. мъж тук и в БГ е огромна. Беше много поддържан и опитен в секса. Не беше егоист като младите момчета, които се интересуват само от това, как да задоволят перверзните си желания, без да ги интересува дали задоволяват жената, с която са. Беше мъж мечта във всяко отношение, но за съжаление родителите ми ни разделиха. Оттогава все по по-възрастни мъже се заглеждам. Не разбирам защо хората са толкова ограничени. Кой е казал, че единственото нормално е млад мъж с млада жена, а другото е ненормално?? Според мен възрастта няма значение, така че пич, просто се премести да живееш в по-голям град и хич да не ти пука.

41.   Напълно нормално, и аз се възбуждам от жени по-възрастни от мен. Аз съм на 45 г. и имам една колежка на 58 г. която с кеф бих изчукал. Едра висока с големи цици и сочен задник.
Просто жените над 40 са много по-сексапилни от разните измислени кльощави кощрамби на твойта възраст!

42.   И на мен ми харесват такива и не ми пука какво мислят другите, нали на мен ми е готино, ако намериш друга-действай :)