Споделена история от Секс и интимност

Задоволяване
Здравейте,
На 16г. съм и още от малка, без да осъзнавам, съм си измислила доста странен начин за мастурбиране. Срам ме е да си призная как точно става, но не си пъхам нищо вътре и наистина много добре ми се получава. Не знам дали изпитвам оргазъм, понеже не съм го правила досега, но усещането е много приятно. Накрая (след около 5-10 мин) това чувство намалява и просто спирам. Интересното е, че започва да тече някаква прозрачна, не миризлива течност и се налага да се къпя след това, понеже не го правя гола и си цапам гащичките. Не знам, обаче, до колко това което правя е нормално, защото до сега не съм чула или прочела друго момиче да го прави. Някои момичета си пъхат разни неща, други търкат, трети с пръсти, но нито едно при мен не се получава. И да, знам че съм малка, но какво да се прави, като през цялото време съм възбудена. Имам си гадже, но не мисля да му пускам, защото съм малка, а и ме е срам и не съм готова. Той е на 23 и казва, че е напълно нормално да не му давам и няма против, но това е друга тема. Пробвала съм какво ли не, но никога не съм изпитвала подобно чувство. Наистина е много жалко, това, че преди не осъзнавах какво правя и май съм се обезчестила сама, което много ме натъжава, но тази възбуда въобще не се търпи.. От малка все съм си възбудена, може би самият ми организъм е такъв. От двете паралелки в миналото ми училище, на мен първа ми дойде и от тогава просто... Не знам, според вас нормално ли е да съм толкова възбудена? Мастурбирам почти всеки ден, даже и по два пъти на ден ми се е случвало..

Коментари

1.   Е, обясни какво точно правиш. Стана ми интересно. :D
Тази прозрачна течност е съвсем нормална. Винаги я има, когато се мастурбира.

2.   Няма нищо лошо според мен , и аз го правя но с търкане. А защо не искаш да обясниш как го правиш , може някоя любителка на мастурбацията , като мен , да иска да почерпи опит от теб.. А и не си малка , все пак всеки си има нужди.
Момиче на 15

3.   Обясни как се задоволяваш ?

4.   Нормално е, може да си нимфоманка... Ама по-добре така да си продължиш сама да се задоволяваш, отколкото да си лягаш с всеки втори и да ти викат лека жена. Добре де, много ми е интересно, срам те е да си признаеш... Ами никой не знае коя си. Всъщност, никой не знае нито на колко години си всъщност, нито кой пол си, нито от коя планета :Д

5.   Спокойно няма нужда от притеснение щом не си пъхала нищо вътре значи нищо ти няма,девствена си,девствената ти ципа-химен няма как да се е скъсала. Тази течност се появява когато си достигнала оргазъм и е съвсем нормално.

6.   Няма смисъл да те е срам, поради простата причина, че никой не знае коя си, нито от къде си:Д Няма нищо срамно в това да се задоволяваш. Повечето ти приятелки вероятно вече са правили се*с. Много се радвам, че има момичета като теб. Имаш си гадже, възбудена си и въпреки това мислиш, че си малка. Наистина ти се възхищавам. Надявам се на твоята възтаст и аз да съм като теб. (Е, сега не съм на 12 :Д)
А относно това, че мислиш, че си се отворила, няма нищо срамно да отидеш да те прегледатпрегледат :)
И... щом е толкова ефикасен начина, вземи и на нас да кажеш, моляяяя :Д

7.   Еее, що залъгваш момчето? Той не е малък, на 23 трябва вече да прави секс. Щом сте се договори ли така, според мен, той не е читав.

8.   Как мастурбираш? Да не би да си кръстосваш краката и по този начин да стимулираш клитора?

9.   А ще ни кажеш ли какъв е този странен метод за мастурбация?

10.   С притискане на бедрата ли го правиш, не си споделила, иначе е нормално да го правиш, всички момичета на тази възраст го правят, не се притеснявай.

11.   Браво момиче, че не се даваш! Много рядко срещано е днес момиче на 16 да е още чисто! Нищо ти няма не си се отворила сама, няма ли кръв няма страшно! Момчето, с което си.. ако държи на теб няма да те тормози за секс.. за всичко си има време.. ако си сигурна че това е човека за теб и ще си с него дълго време.. може и да му дадеш.. но не си ли сигурна.. пази се за точния.. не слушай комплексарите какво ще кажат.. гледай себе си.. защото накрая ти ще се чувстваш кофти, а не тея, който ти намилат, че не си малка за секс и т. н....!!!

13.   Аз пък си мисля, че момче на 23 е голямо за една ученичка на 15-16. Той е мъж, а тя дете, съвсем скоро ще я прилъже за свирки и после секс. Не е въпрос на морал мнението ми, казвам го от личен опит.

15.   Само не мога да разбера какво толкова я поздравявате, че не прави секс? Нали сексът е удоволствие? Сексът е върховната наслада. Защо тогава ще я поздравявате, че не е правила секс? ! Какво като прави секс на 16 години? Нека се радва на живота и на малкото щастие в него. Вие сте егоисти за мен - правите си секс, а на момичето не давате. След като тя е развита и способна на това, защо да не прави?

16.   Ами зашото 1. доколкото разбирам тя не е лишена от удоволствие и наслада предвид заглавието на темата.. и 2. сама се притеснява и осъзнава, че не е готова..
На всеки му се е правело секс като е бил тийн.. въпроса е във възпитанието.. Мен са ме възпитали, че девствеността на едно момиче е нейното най-скъпо нещо и не бива да го дава на който и да е.. 15. Ако теб са те възпитали в друго, ок. Уважено е и твоето мнение :)

18.   Аз го правя по следниятначин:
Започвам да рзтривам клитора и когато усетя че възбудата се усилва учестявам движенията.
След като съм свършила един път правя следното:
Сядам на стол, кръстосвам краката, дясната ръка слагам между тях, като натискам клитора, краката изпъвам напред, като едновременно с това ги притискам един към друг, така мога да свърша до десетина пъти, като всеки следващ оргазъм е по силен от предишният. Опитайте, няма да сбъркате.