Споделена история от Секс и интимност

Бледо червено зацапване по време на секс....
С приятелят ми го правихме 3 пъти за 2 часа, като третия беше по продължителен. След последния забелязахме че по чаршафа има бледо червено зацапване, което след време стана по червено приличащо на цикъл. Но след това спря. Всичко това стана за един ден. Искам да ви попитам дали знаете какво би могло да е това, тъй като ми се случва за първи път. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Може би защото сте го правили 3 пъти малко кръв може да е текнала.

2.   Може наистина да се е получило търкане или раничка от 3 пъти за 2 часа. Може да ти подранява цикъла и това да са първите му белези. Малко инфо си дала.
S.A.D.

3.   От автора: този месец цикълът ми дойде на 12 и траеше 5 дни...според мен не е възможно толкова много да ми е подранил, до сега не ми е подранявал така (впрочем това зацапване продължава вече втори ден)

4.   Отиди на лекар, може да е цветна бременност, не искам да те плаша ама от самодиагностициране до тука сме я докарали.. Лекарите са за това, нито ти си доктор, нито ние. За твое спокойствие посети гинеколог!

5.   автора: при цветна бременност зацапването не се ли появява точно тогава когато трябва да ти дойде цикъла... по принцип така жените се заблуждават, че не са бременни

6.   Здравейте,

Според мен отиди на гинеколог и сега ще ти кажа защо!

Подобен случай с моя приятелка но тя не се е притеснила и след няколко месеца отива профилактично на гинеколог и и открили проблем раничка вътре мисля на матката, но не съм сигурна ТОВА НЕЩО Е ПРИЧИНИЛО КЪРВЕНЕТО и ако не се лекува стига до нещо много, много лошо!

Моя съвет е прегледай се. Точно така като теб по време на секс е прокървяла малко.