Споделена история от Секс и интимност

Бяла слуз по пениса
Здравейте!! Имам сериозен приятел, водим полов живот. Една вечер отидох да спя у тях, правихме го два пъти. На следващия ден аз получих парене и сърбеж по интимните част, той също , но при него имаше и зачервяване. На мен ми мина, вече почни седмица той се влошава, върху главичката на пениса му се получава нещо, като бяла мрежа (слуз). Още по -тревожно е, че не получава ерекция. Това признак ли е за импотентност??? . Моля ви помогнете ми, какво да правя. Ами ако е станало заради мен, не искам да съм виновна за това, че той след време няма да може да има деца.. Все пак това е най-хубавото нещо в живота!!

Коментари

1.   Тичайте все едно аз ви гоня съответно на гинеколог и уролог. Това е някаква гъба, която някой от вас е хванал. Би трябвало да се оправите и двамата, но навременната намеса е доста важна. Ползвайте кондом.
S. A. D.

2.   Отидете на лекар! Това не е нормално. Пък сте чакали и цяла седмица...

3.   От някой басейн или обществена тоалетна сте хванали гъбички!
"Още по -тревожно е, че не получава ерекция." - това е на психическа основа и е от притеснение (а то е поради невежество..).
Направете си изследвания и двамата - при теб може симптомите да са отшумели, но не и заразата. Ако не се излекувате напълно и двамата, после може да си ги предавате години наред.

4.   Най-вероятно става въпрос за Candida albicans, просто казано - гъбички.
Лечението: Тетра, Смрадлика - под каквото име го имат в аптеката.
Това са изсушени листа, продават се без рецепта, евтини са.
Помагат при всякакви ВЪНШНИ кожни възпаления. НЕ се приема вътрешно, тоест, не се пие.
Половин шепа сухи листа се варят като чай, 10-15 минути. Прецежда се през готварска цедка. И се изчаква течността да се охлади до телесна температура.
След това младата дама си прави промивка с тоалетен душ.
А младежът си потапя целия орган в чаша, като оголва и главичката.
Отварата се използва еднократно, веднага след сваряването.
По една промивка дневно в продължение на 1-2 седмици.
Симптомите (бялата пяна) изчезват още на 2-рия - 3-тия ден.
Желателно е по време на лечението да се избягват сексуални контакти, които биха наранили лигавицата и при двамата.
Това лечение си е утвърдено в медицината, но доста от лекарите просто не се сещат за него и назначават скъпи, продължителни и натоварващи пациента изследвания.
Лечението се препоръчва като първа мярка при каквото и да е външно възпаление. Ако не помогне, то поне не може да навреди. Ако до 3 дни симптомите не изчезнат - тогава, на лекар.
А да, тези гъбички не могат да предизвикат безплодие, не се притеснявайте от това.
Обадете се тези дни, че сте се оправили:)

Y D