Споделена история от Секс и интимност

18+
Усещах как ме докосва с грапавите си пръсти.... тежката работа беше причинила неизлечими мазоли по големите му ръце. Бяха груби, но на мен ми харесваше.... галеше ме първо по лицето и косата, а после започна да слиза надолу.
Не го виждах, очите ми бяха завързани, но усещах колко е мъжествен, усещах желанието му, че гори за мен.
Не можех да го докосна от веригите, с които беше приковал немощните ми ръце за старото легло.
Доближи се до мен и започна да целува устните ми. Усещах как жадно пие удоволствие от мен.
Започна да разкопчава ризата ми бавно... толкова беше притихнало всичко , че чувах как копчетата излизат от пролуките. навън беше тихо.... дори щурчетата не се чуваха...
Най-сетне и последното копче излезе от мястото си и грапавите му ръце започнаха да ходят по тялото ми. Не носех бельо и чувствах как докосва гърдите ми, но не смееше да ги стисне.
Усетих как постави устни на шията ми и започна да слиза надолу по мен. Започна да ме целува навсякъде. Не можех да помръдна, краката ми бяха също приковани.
Харесваше ми! въпреки болката, въпреки неудобството, въпреки желанието ми също да го докосна и да го целуна, ми харесваше да съм изцяло в ръцете му и да не виждам какво прави с мен.
Едната му ръка се спусна под полата ми. Започна да разстрива мястото и да ме кара да скимтя.
Изведнъж просто я разкъса и продължи да тормози слабините ми с голямо усилие.
Усетих как един от грапавите му пръсти се допря до устните ми и започна да ги гали, докато не отворих уста. Накара ме сама да опитам от себе си. въпреки превръзката на очите знаех, че му харесва. Харесва му да не виждам нищо и да се ориентирам само по усещанията. Харесваше му да се гърча и да се чудя какво ще последва. Харесваше му да ме изненадва.

Усетих как започна да прониква в мен.... бавно... болеше, но беше приятно. Беше надарен и наистина възбуден. Започна да се движи бавно и внимателно. Докато проникваше, ме галеше по цялото тяло и целуваше устните ми.

Харесваше ми да се сливам с него. харесваше ми, когато е в мен. Всеки път болеше като първи път, но беше хубаво.

Харесваше ми да бъда негова....

Знам, че и на него му харесваше! Харесваше му да ме има, да влиза в мен, да побърква тялото ми от възбуда и да го тормози, докато не пожелае сам да ме обладае.

И двамата знаехме, че аз винаги ще бъда негова....

Коментари

1.   Пак ли ти :)

2.   1) Историята е за категория "Измислени"
2) Писана е от мъж
3) Ай стига вече с тея "50 нюанса сиво", че се изтъркахте...

3.   1, какво пак аз? За пръв път пиша нещо такова извън темата за сексуалните фантазии

2, не , момиче съм

3, това е просто СЕКСУАЛНА фантазия

4, Пуснах я и в Измислени истории, но са я сложили само тук

Вие пък големите критици! Като искате да четете само неща, коита със сигурност ще ви харесат, четете книги! Така ли не ви стана ясно, че в сайта всеки е свободен да прави каквото си иска и като се оплаквате, няма да спрете никого, само дразните!

4.   Не им обръщай внимание. Историята ти е доста въздействаща и възбуждаща, но кратичка... Нахално, нали? :) Де да имах късмета да го изпитам и аз...

5.   Номер 1 съм. И не критикувам, напротив, зарадвах ти се :)
Помислих те за една друга, помислих си че се възобновява една тема от преди, в която сме писали вече няколко години:)

Y D