Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към пиърсинги
Здравейте, на 19 съм и страшно много ме привличат пиърсингите по момичетата. При гледката на нежно лице с топченца по ушите, нослето, езика, краката ми се подкосяват. При нещо от този сорт - http://prikachi.com/files/1537659Y.jpg пък директно колабирам. Н

е помня откога имам фетиша, един от най-ранните ми спомени е когато една съученичка си проби носа в 5 клас (тогава не беше толкова комерсиално слагането на обеци) и правех какво ли не само и само да я наблюдавам, по възможност скришом. Странното е, че се възбуждам дори от “голи дупки”, сиреч малките дупчици, които остават, когато се свали някоя обеца.

Предполагам коренищата на фетиша ми имат нещо общо с това, че в родата ми подобни неща се ненавиждат (с малко изключение на братовчедка ми, 16 г., която допреди година беше още с “девствени” уши, но си сложи наведнъж 3 на едното ухо и 2 на другото, в резултат на което отнесе едно голямо “хранене”, но пък аз супер много й се изкефих)

Аз самият нямам нито една обеца, макар че искам, дори сънувам как се пробивам, фаворити са ми пъпа и ушите, но целта ми е само аз да знам че са там, а това ще е малко трудно. Темата няма ясно зададен въпрос, просто исках да си ги кажа тези неща. Ако някой иска, може да остави мнение. Със здраве :)

Коментари

1.   Ехххх това неочаквах някога да го чуя. :)))) Много хубав фетиш си имаш да знаеш. :))) Аз лично имам стабилно количество обици по себе си и досега никой не ми е казвал подобно нещо,по 1 време даже си мислех,че явно такива неща не се харесват от момчетата,но ето че хора всякакви.

2.   О боже обожавам обиците.
И не ми пука къде са.
...............................
Преди исках много на устата, но не ми даваха за това си направих на ръката, тази обица ми беше любомата.
Успях да я крия от нашите близо 2 години.
..............................
Та миличък дупчисе без да ти пука на 19 си.

3.   Леле и аз не съм очаквала момче да го възбуждат пиърсингите,аз имам на пъпа и на езика :D,но не ми харесва момче с пиърсинг на пъпа,навсякаде другаде но не и там!

4.   Aз сам моче и имам 2 обици на едното ухо ..аз нного им са кефя и не ми пука кво мислят другите

5.   От автора:
@ N4, браво за 2-те обеци на едното ухо, аз не харесвам само с една обица, може би защото го асоциирам с все повече добиващия популярност селяндурски манталитет. Но ако бях на твое място, бих си пробил и хрущяла задължително, пък в зависимост от предпочитанията цялостното ухо да изглежда нещо от сорта на: 2 лоби (a.k.a. меката част на ухото) + 1 хрущял; 2 лоби + 2 хрущял или 1 лоуб + 2 или 3 хрущял, но аз лично не искам да се падам само с една обица на лоуба, заради причината по-горе. Дясното ухо да си остане непробивано, асиметричността рулз, поне в този случай. ;)

@ N3, не съм съгласен за момчетата и обеците на пъпа. Ти мислиш така, защото в мисълта ти изплува образа на 150 килограмов воин, смърдящ на джибри и цигари, използвайки сравнително окосмения си бирен корем за маса на халбата си. Не казвам, че аз съм в перфектна физическа форма, точно затова не бързам да си пробивам пъпа, който в момента ми изглежда най-апетитен, защото корема ми само аз си го виждам и ще мога да го скрия много по-лесно от околните, отколкото ушите да речем. Настрана остава и фактът, че и леко ме е страх от евентуална инфекция, макар че още много отдавна съм намерил сумати информация относно грижа и промиване, но все пак никога не можеш да си сигурен. А и дупката на пъпа е една от най-бавно заздравяващите, ако не и най-бавната, докато ушите могат да ти минат за седмица без да им правиш нищо, както впрочем май правят доста от ентусиастите, които после реват защо пиърсинга е reject-нал. Пък и леееко ме е срам да отида в студиото, какво да се прави, стереотипите, че момчетата с обици по пъповете са меки китки и на мен ми е до болка познат и оказващ влияние. :)

6.   Не знаех, че някой се кефи на пиърсингите, обикновено момчетата казват, че е гадно.Аз имам на пъпа, езика и по 3-ри дупки на ушите.

8.   Mного малко хора знаят, но в едни култури само мъжете пробиват телата си, а в други за да бъде момичето прието за жена е трябвало да татуира лицето си но хората са забравили произхода и традициите си историята и прочие всички идваме от едно и също място

9.   Хо хо и аз много си падам по пиърсингите, по момчета обаче ии най-вече на веждата. ммм умирам като видя някой с пиърсинг там

10.   Аз имам на едното ухо 3, на другото 2 и на пъпа една .. и много ми харесват, а и на приятеля ми също. Обожавам обеците и искам още и още, но гледам да не прекалявам.

До сега не съм срещала момче, което да не харесва пиърсингите ми. Спокойно, нормален си си :)
.. и успех с пробиването :) Не се страхувай от инфекция. При добра лична хигиена нищо няма да ти стане :)

Аз лично съм голяма фенка на мъжете с обеци, така че не се притеснявай :) Пробий се и УСПЕХ !

11.   Ооо, епично. И аз адски много искам да се пробия, но засега съм мъничка /16/ и се престраших да си пробия само камшичето под езика за да не разберат наще. Освен двата ми хрущяла, който приличат на игленици, от горе до долу съм се пробила... Сега ми е мерак да си пробия и устната. Другото, което е, адски много харесвам момчета с обици /имам си двама такива секси братчета, единия 21, другия 19 и изобщо не изкглеждат педалски, чесно да ти кажа/ , но на пъпа... Не знам, нямам наблюдения, може и добре да седи. Иначе Успех.

12.   Супер значи.. аз също съм фен на обеците по тялото.. и от много малка се зарибявам по тях.. пробих си сама ухото -добавих му още 2 дупки..малкото хрушялче на ухото също,пъпа-отдолу(не типичното отгоре),езика,отгоре на устната ... ии май са това :)) но май искам още някакъв нов:))

13.   Аз съм момче на 11 но моите родители са ме продупчили двете уши и пъпа, докато съм бил малък. Незнам защи толкова много се кефят, а ако ги махна ми се карат и наказват. Даже баща ми иска да ми дупчи веждата или езика. Аз неискам оаче баща ми е луд на тази тема.
Можели съвети

14.   Аз съм на 11 и сам момче. Обаче имам 2 обеци на лявпто, една на дясното ухо. Също имам и обеца на пъпа. Нашите са ми ги сложили, когато сам бил мамък. Незнам защо на баща ми му харесва и не дава да ги свалям иначе ме наказва жестоко. Обаче на мен не ми харесват, а вече иска да ми слагат и на веждата. Според него било мъжествено.
КАКВО ДА ПРАВЯ???

15.   Аз съм на 14 и сам момче обаче много си падам по пърсинг и сам си сложил малака халка иначе нашите незнаят

16.   Този фетиш ми контролира сексуалния живот Т_Т Някои мацки с големи халки ме побъркват. Фетишът го имам още от детската градина. Наскоро си дупчих ушите 5-6 пъти за 1 месец.. Знаейки че имам дупки в ушите хипер много ме възбужда, не бих носил нищо. Просто обеци не тичат на мъж.. Жалко иначе, ако можех просто да имам дупки на ушите които никога не зарастват, щях да ги имам с гордост, обаче не ми се носи нищо в тях за поддръжка на дупките, а и не искам никой да разбере..

18.   Това е супер! Аз съм момиче на 18 и имам 10 обеци по себе си. По 4 на всяко ухо, на пъпа и на езика отскоро.