Споделена история от Секс и интимност

Ревнувате ли от порно?
Здравейте, интересно ми е какво мислите по този въпрос и по-скоро жените? Става ли ви обидно, когато вашата половинка гледа порно / в разумни граници мисля е разумно да се гледа/. Сблъсквали ли сте се със ситуация в която да знаете коя е любимата му порно актриса, а тя да е пълна противоположност на вас? И после да сте си мислили глупости '' защо харесва такива'' и т.н.

Може би мъжете ще отговорят на този въпрос. Всеизвестно е, че господата си падат по руси, секси и разкрепостени мацки, но ако трябва да си избират съпруга, то тя няма да е такава. Може би и за порното важи същото. И защо толкова много им харесват лезбийкитеееееееееее? На всички. Би трябвало тогава на нас да ни харесват гейовете...... но не е така!

Коментари

51-75 от 75

53.   Аз съм 51, мъж, в разцвета на силите си (дето вика Карлсон), на почти 31 год. Разкрепостена? !! Bitch, please!! Това 'дето', (дето се вика на село) не е присъщо за човек, роден и прекарал живота си в центъра на София, а? Ако си от Сусурлево и имаш комплекси - (пак казвам) твой проблем. Дай боже повече мъже като мен. ;)))

54.   Лично аз нямам проблем със самото порно. Вярно, че е малко унизително за човека, който го гледа, но няма нещо кой знае какво в това. Лошото идва с начина, по който е снимано, с нещата, които се налагат в него и с културата, която разпространява. Ако някой пита каква е тя, мога много примери да дам. Това ме притеснява и от там като цяло не мисля, че е добра идея. Иначе мъж, чиято жена до толкова му е омръзнала, че предпочита порното пред нея, просто трябва да се раздели с нея. Аз съм чувала и за мъже, които предпочитат порното, защото било по-лесно. Те вече не са в ред. Именно прекалената голота от всякъде и пренасищането на неща, свързани със секс, не мисля, че водят до нещо добро.

55.   54, прочети пак коментар 48. Темата не е за и против порното, а дали РЕВНУВАТЕ от порно!

И по тази тема подкрепям напълно Д. (номер 41/45), както и колегата 44/46.

Кубрат

56.   жена на 24 год

Не съм ревнива. Не ревнувам от другите жени... има някакво раздразване, ама си го изкарвам после на приятеля ми (изкарвам си го - разбирайте в леглото)
И никога не съм си и помисляла, че съществуват жени, които ревнуват от порното...

Не мисля, че е нормално да ревнуваш принципно, та камо ли от порнофилм.

То тук става дума за друго, скъпи дами! И господа ;)
Като една жена казва "ревнувам мъжа си от порно" всъщност има предвид "гордостта ми е наранена, обидена съм от поведението ти и недоумявам как може да се възбуждаш от други неща освен от мен - единствената и неповторима" ;))) Его, горделивост и мания за притежания - това е в основата на така прословутата "ревност"

57.   Кубрате, хайде да не се правиш на регулировчик? на коментарите. Не е задължително да ревнуваш от порно, за да ти е гадно за някои неща, въпреки че ако мъж не иска да прави секс с теб, заради пренасищане, както някои казват, това е проблем, дори да не е точно ревност. Като се замисля, обаче, аз наистина не се дразня заради ревности и т. н., а заради практиките вътре, дори да съм спорила с теб пак по тоя въпрос, но пък никога не са ми отказвали заради порно.... В тези случаи този проблем не би трябвало да се нарича ревност, а основателно притеснение.

58.   Здравейте!
Жена съм, на 20г. Не виждам нищо лошо в това, че приятелят ми гледа порно. И няма грам ревност у мен, когато това се случва. Дори много често си пускаме, когато сме заедно. Оставяме го за фон, когато правим секс или си коментираме нещата, които гледаме. Аз и без друго съм голяма фенка на порното и не са редки случаите, когато си гледам и сама вкъщи, докато мастурбирам. Дори съм по-запозната от него с имената на порно актрисите и т. н., поради това понякога се чувствам като разгонено пубертетче, но не намирам нищо нередно в това. Просто ми действа много възбуждащо. Не знам как може да има жени, които го възприемат като накърняване на чувствата или недостатъчна обич от страна на половинката. Все пак всеки има нужда да разпусне напрежението и гледането на порно в никакъв случай не означава, че приятелят ви не е задоволен.

59.   Всичките сте тъпи като гъзове или просто сте не повече от 13-годишни! :)))

60.   58, приятелят ли знае ли имената на мъжете актьори?

61.   57, тук си говорим за РЕВНОСТ именно и не виждам Кубрат да е излязъл от темата, както се мъчиш да излезеш ти.

Едно е да ревнуваш от порното, друго е мъжът/жена ти да не ти пуска, а да си зяпа и да се пипа по цял ден. Доколкото си спомням има и такава тема някъде.

В тоя смисъл беше и коментарът ми под н48.

Д.

62.   57, когато ти отказват заради порно, това наистина е основателно притеснение, не е ревност. Тука си права. Всъщност без значение заради какво ти отказват, щом ти отказват си е за притеснение :-)

Може и да сме "спорили" на тая тема (макар че не знам защо, след като дотук сме на едно мнение), само че аз няма как да знам след като не те знам коя си.

Въпреки това, темата тук е за ревнуването от порно, а не за това да ти отказват заради него, нито пък дали е полезно или вредно порното. Има жени, които не им отказват заради порно, но въпреки това ревнуват от него... което най-голямото безумие... А сигурно има и жени, които отказват на мъжете си, защото карат на мастурбация пред порното, тогава мъжете кво да кажат?

Кубрат

63.   Хора, представата ви за живота и особено за тези отношения е мнооого изкривена! Кубрат ли си, к'ъв си, имам едно конкретно питане към тебе: дали ако видиш жена ти да се кефи на яките чепове на порноактьорите ще ти е кеф? Тогава как би определил това чувство, няма ли е да е някак... гадно? Айде да те видим. :)

64.   63 не съм Кубрат, ама да ти отговоря...

Ако си мислиш, че една жена като гледа порно се кефи на яките чепове, първо си далеч от истината за женската психика и второ е проява на някакви комплекси относно собствения ти чеп.

На жената й е кеф самия сюжет, костюмите, ролите, лицата... но онова, заради което гледа е онова, което се случва в главата й, докато гледа порно. От малка гледам порно и още не съм имала момент, в който да се изкефя на чепа на някой... но вие мъжете "на кой му е по-хубав" Е, ние жените не си сравняваме п**ките...

жена на 24

65.   64 ми взе думите от устата. Съвсем дословно.

Само мога да добавя, че има вероятност 63 да е жена - такава, която никога не е гледала порно и/или не се е възбуждала от това. Ако е мъж - отново съм съгласна с 64.

Д.

66.   Абе порното си е простотия, няма какво да говорим и обсъждаме, който има проблем и, както беше написано по-горе "не му става от жена" - да се оправя как може. Не гледам порно, не защото жена ми ще побеснее, а щото е пълна шибания, некви се помпат. Само се погледнете отстрани, колко тъпо изглеждате.

67.   66, така е. Не съм съгласна с 64, в редките моменти, в които съм поглеждала, съм гледала най-вече самото вкарване/лапане и мъжа и да дори само гледката на надървен пенис може да ме възбуди, в крайна сметка това е частта от тялото на мъжа, която ми доставя най-голямо удоволствие. Достатъчно ми е само да видя/пипна пениса на приятеля ми за да ми се прииска да му се нахвърля. В порното е най-интересното нещо, дори съм чувала и за мъже, които това гледат. Ако изобщо пусна нещо, то ще е за малко и ще включва само същински секс. Сюжети, романтики- какви са тези глупости и за какво се гледа порното тогава? Недейте да слагате жените под общ знаменател. Психиката била такава. 64, сигурно ти си представител на всички жени или пък си прекалила с четене на псевдонаучни статиики.
Както и да е, съгласна съм с 66. Най-добре е мъжът до теб да те възбужда. Ако тялото му и най-интересната му част не те възбуждат... това е доста жалко.

68.   Добре... 67, разбрах си грешката и се поправям - повечето жени гледат порно не заради чеповете вътре... Изключение си да знаеш, но като се замисля си от тези, които потвърждават правилото, защото ти НЕ ГЛЕДАШ порно, не те кефи, включваш понякога и нищо и си пускаш някой филм...

Аз обичам да гледам... харесва ми, но не го гледам заради чеповете...
а от приятеля ми се възбуждам само като му чуя гласа - това си е съвсем друго

69.   68, не гледам защото порното е за мъже, съответно постоянно ми спада възбудата. Също така наистина ми е малко унизително, но най-вече защото нямам нужда. Кога му е необходимо да гледа на човек- когато иска да се задоволява. Когато имаш с кой, е много много по-добре, така че за мен това си е занимание главно за самотници, не че искам да кажа нещо за теб.
Също така под обобщение имам предвид не само за всички, а дори и за повечето жени. Не зная как реши дори и това. Да не говорим, че ти обобщаваш на базата на женска психика, а жените, които гледат са малко.

70.   63 ли си, какъв си, вече ти отговориха до голяма степен Д. и номер 64, но все пак да ти отговоря на конкрентото питане: Първо, жена ми гледа предимно лесбийско порно, в което по една случайност липсват чепове. Второ, по друга случайност, и аз обичам и често гледам такова порно, тъй че по тая тема имаме еднакъв вкус (какво съвпадение). Всъщност аз до 16-17 годишна възраст гледах само и единствено лесбийско порно, защото другото ми беше гадно, чеповете не ме влекат. (Тогава нямаше и Юпорн и такива улеснения, та си вземахме касетки под наем от видеотеката. )

Трето, дори жена ми да гледаше "обикновено" или ако щеш гейско порно и да мастурбираше на чеповете, не виждам по какъв начин трябва да ми стане гадно от това. Няма по възбуждащо нещо от мастурбираща жена, особено на живо, особено ако е партньорката ти. Ако ще и на чепа на комшията да се кефи, самото й изражение и дишането й, когато е възбудена, ме подлудяват.

Не знам чия представа за живота е изкривена, според мене твоята, но след като така ти харесва - ОК, живей както ти харесва. Но не се опитвай да вменяваш вина на хората, които са надраснали комплексите си и използват порното за да обогатят сексуалните си преживявания, вместо да ревнуват от сянката си.

Кубрат

71.   69, не искам да се намесвам във вашия спор с 64/68, но понеже критикуваш това, че тя обобщава: "Да не говорим, че ти обобщаваш на базата на женска психика, а жените, които гледат са малко. "

А ти какво правиш, не обобщаваш ли? Откъде знаеш, че жените, които гледат са малко? По кого съдиш - по себе си. Колко жени пита дали гледат порно - 5, 10, 20?

Също така, извън темата за това какво харесват жените в порното (по която очевидно няма как да се изкажа), защо смяташ, че порното е само за самотници? Самотниците естествено нямат друг избор, но хората с половинка имат избор, защо да не се възползват от него? И на мен с човек ми харесва много повече, отколкото с ръка пред монитора и никога не бих заменил едното за другото, но нямам претенция да казвам на другите какво да харесват и какво не. Ако някой предпочита порно, докато жена му стои незадоволена - еми да си го гледа! А има и хора, които вземат най-доброто от двете и комбинират нормалния секс на живо с порно елементи, какъв по дяволите е проблемът тука?

Кубрат

73.   Абе сърби ги яко чак и две не виждат. Ми който иска да си гледа, който не - здраве да е. После що имало изневери и разводи. Ми то дали ще гледаш порно или не като искаш да кръшкаш винаги можеш.

= deiz =

П“П“ Отначало той поиска да гледаме.. Отначало ми беше обидно, защото както дамите казват - имаш усещането, че не се задоволява напълно с мене, сякаш желае актрисата, а не тебе, но с времето свикнах и да гледаме или не ми е все тая.. Нали с мене го прави, оназ да си я гледа.. Има доста да помечтае за нея..

74.   Считам, че хората, които гледат порно са комплексари, понеже явно им липсва нещо, а това нещо го намират в порното. Горчивата истина.
Кубрат, голем отворко се извъди. Щом си такъв философчо он-лайн, начи наживо си пълен смот. Обзалагам се. Четох ти всичките словоизлияния.

75.   74, щом за теб порното е може да е само заместител на секса, а не допълнение към него - ОК, тогава не гледай порно. Но остави другите, които могат да комбинират нещата така че да се допълват взаимно, да го правят и да им е хубаво. Светът не се ограничава с това, което ти разбираш.

А иначе ме съмнява да си ми прочел всичките словоизлияния, твърде много са :-) Що се отнася до наживо - има тук няколко човека, които ме познават лично, питай тях.

Кубрат

76.   При мен нещата стоят малко по-различно... Аз съм момиче на 20 години и гледам порно. С приятелят ми сме заедно от 1 и 30 год и предполагам той не знае, че гледам.... Аз обаче знам, че той гледа. Правим секс и е супер, но понякога, когато не искам да взимам инициативата първа гледам. По принцип няма проблем, че той гледа, но странното е, че в някои случаи ме дразни. Например наскоро забелязах, че докато е гледал е влизал и в някакви секс чатове и е гледал онлайн момичета от града в който сме... Подразних се доста.. Някои от вас ще кажат, че е същото ама не мисля точно така

77.   Порното е надценявано.. много.

78.   Жена ми, ако знаеше, сигурно би ме ревнувала. Тя и от хладилника ме ревнува, ако го отварям често. Ако бях на 20, сигурно бих се развел (нямах тогава деца), дори и на 30 (с две деца) бих се развел. Но след 35 създадохме много общи неща (освен децата) в семейството, много общи контакти и връзки, много планове и цели. Сексът в семейството е "0". Последният беше преди... (трудно се сещам) около 5 години. По някога се смятам за щастливец, че не ми вменяват подобно задължение. Просто, защото 110 килограмовата ми жена, въпреки всички свои истински, значими качества, притежава и невероятното умение да е отблъскваща сексуално. Но за сметка на това е ревнива дори от терлиците ми (все пак, в тях вкарвам нещо, макар и краката си).
Естествено, имам здрав и непоклатим брак, нямам любовница, не плащам за проститутки и съм полово обособен само сам със себе си. Жена до сега не ме е атакувала, така, че, струва ми с, и аз не съм мъжът идол. Вероятно затова и не ме товарят с бремето да упражнявам съпружеските си задължения. Помня, веднъж ми призна, че също мастурбира. Това ми е достатъчно. Иначе, някога, винаги стигаше кулминацията. Често си искаше продължение...
Ама, аз к'во пра'а тука? !

51-75 от 75