Споделена история от Секс и интимност

Ревнувате ли от порно?
Здравейте, интересно ми е какво мислите по този въпрос и по-скоро жените? Става ли ви обидно, когато вашата половинка гледа порно / в разумни граници мисля е разумно да се гледа/. Сблъсквали ли сте се със ситуация в която да знаете коя е любимата му порно актриса, а тя да е пълна противоположност на вас? И после да сте си мислили глупости '' защо харесва такива'' и т.н.

Може би мъжете ще отговорят на този въпрос. Всеизвестно е, че господата си падат по руси, секси и разкрепостени мацки, но ако трябва да си избират съпруга, то тя няма да е такава. Може би и за порното важи същото. И защо толкова много им харесват лезбийкитеееееееееее? На всички. Би трябвало тогава на нас да ни харесват гейовете...... но не е така!

Коментари

1-50 от 75

1.   Е какво, и аз харесвам лесбийките, пък съм жена. А гейовете никой не ги харесва, освен те самите себе си.
Иначе да, съвсем нормално е, не виждам нещо нередно в това мъжът да гледа порно, особено когато аз съм с него. Винаги може да се види нещо ново, да се пробва.. Ако задълбават вече прекалено с това, нещо в сексуалния им живот не им харесва, но повечето, които са си задоволени, или вьобще не гледат, или гледат колкото за спорта и кефа.

2.   Аз не ги харесвам лесбийките. :) Колкото до разкрепостените, също не си права, всеки мъж харесва разкрепостени в леглото жени. Защо да не си вземем такава за съпруга например? Това не значи, че задължително е курва. Аз самият гледам порно много рядко, не съм фен като цяло, но все пак понякога се позадържам на тези канали.Нямам си любима героиня също. Не мога да кажа дали бих ревнувал ако приятелката ми гледа порно, но общо взето би било странно. :))
Ралф

3.   Аз нямам нищо против порното даже и аз си гледам в нас самичка :) Напоследак приятеля ми все иска сех и то нон стоп,попитах го дали гледа порно и той каза не...След това аз му дръпнах няколко от замунда и го оставих да гледа сам...Оказа се че имаме еднакъв вкус.

4.   И аз като номер 1 се кефя на лезбийките.Бившият ми приятел само веднъж за 15 мин гледа порно с мен,после неиздържа и го спря.Аз лично харесвам или по-скоро ми е интересна реакцията на човека до мен докато наблюдава акта на екрана.Много пъти съм пускала порно,но той не иска да гледа с мен.Но като цяло гледа доста такова,никога не ми е пречело,никога не съм ревнувала,приемам го като неговото лично пространство и колекция,аз също имам такава.Даже се е случвало да си даваме съвети,в интерес на истината порното даже сближава в някои моменти. :)

Таня

5.   Ами зависи си от човека.Аз лично не харесвам по скоро не разбирам какво толкова им харесва на мъжете в това , но моя приятел гледа , а въпреки това правим страхотен секс. Но от друга страна понякога имам чувството че той би предочел жената от екрана в леглото вместо мен ........ Но въпреки всичко нещата опират до доверието........ Ако ревнуваш от човек на екрана значи всяка жена по улицата е потенциален човек с който нечия половинка може да изневери

6.   Аз съм жена пък се кефя на порното има си чар, а за лесбийките и гейовете предпочитам лесбийките.
И аз съм гледала с приятелят ми даже на него му беше много по-кофти,а за любимите актриси-няма лошо, то и аз си имам някой предпочитани жени, мразя порното с азиятки само иначе мисля че това е нормално и за мъжете и за жените.

7.   Aз съм момиче на 23 и много обичам да гледам порно, приятелят ми също. ревнувам обаче, че с мен не гледа порно много често, даже рядко и то в повечето случаи ако аз предложа. като го питам защо е така и той не може да ми обясни. не го е срам, напротив много често като гледаме заедно си бие чекии и аз му се кефя. или пък почвам да му правя свирки щото се възбуждам, после може и да се изчукаме. и въпреки това, той предпочита да си гледа сам. знае че аз гледам порно постоянно като имам време, знае че и аз мастурбирам като гледам, обаче на...даже вчера видях, че има супер много ново порно на компа си и се учудих и му вика 'я-аааааааа колко много яко порно имаш, и е ново? що не си казал да гледаме?', или друг път му викам ' ама ти си се яко порно намираш, от къде го сваляш, да си дърпам и аз на моя комп?'. мисля че го предразполагам така, не го плаша нали? и защо мама му стара продължава да си гледа сам и да бръска чекии???

8.   Порното определено е жанр, който ме отвращава. Не самият акт, а артистите. Гледаш там някакъв мъж, с абсолютно безизразно лице ръчка ли ръчка мадамата а тя гледа към камерата или с премрежен поглед, или с широка самодоволна усмивка на лице и кравешки поглед.

В моето легло всичко е подчинено на страст, истинска страст и слава Богу, не съм забелязала половинката ми да се заглежда по порно. Но със сигурност не бих ревнувала, просто защото няма от какво. Със същия успех бих могла да ревнувам и от филм за строителен работник с компресор. Така или иначе не се различава много от порното.

Мегън

9.   До номер 9 ти в кой век живееш ?

10.   Предполагам моя приятел също гледа. То и аз когато съм вкъщи си гледам порно и мастурбирам. дори и в банята с душа.

11.   Мъж съм, на 25 години. Ревнувам, от проклетото порно, защото приятелката ми, все гледа порно, когато е сама, с мен нежелае дума да се отвори, а иначе разбирам по един или друг начин че постоянно гледа!!! Още повече ме хвана яд, един път когато правихме секс, и повреме на секса, тя поиска да пуснем порноканала - това ме обиди много!

12.   Номер 11 и при мен нещата стоят почти по същият начин и за това те разбирам отлично ... само с една разлика,че приятелят ми го гледа ... наистина чувството е много обидно

13.   От кво се обиждате па вие ве.Егоисти искате да отнемете на хората и правото да си помечтаят.

14.   No 13 незнам до колко аз съм егоистка, но се старая да му дам всичко от себе си и да изпълня всичките му желания и той накрая да ми гледа порно .. естествено, че това ще ме засегне по някакъв начин и ще ми е кофти ...

15.   Абе хора, разберете , няма нищо общо между секса с любим човек, и порното. Поне сторед мен.Стига сте се обиждали. Аз съм момиче на 23 и много обичам да си гледам порно самичка,както знам и ,че моят приятел го прави.Аз лично не гледам самите актиори, а това какво правят.По възбуждащо е да си го гледаш сам,иначе с половинката не се отпускам така.Приемам го като естествена физиологична нужда,това по никакъв начин не е изневяра....Гледаите порно,това е полезно и приятно ;))))

16.   Вместо да изневерява човекът си гледа порно. Радвай се!
Аз гледам порно, само когато остана на сухо без любовница. Иначе след дългия семеен живот, почвам да гледам на жена си ,като на сестра и се чувствам като импутентен...

17.   Хора, естествено, че няма нищо, ама нищо общо между правенето на любов и порното. Това са 2 коренно различни едно от друго неща. Както разбрах, границата е много размита при повечето хора. Противник съм на порното, на 24 години съм. Ужасно пошло е. Приятелката ми също мрази (та коя нормална жена обича).

18.   Какъв кеф от това да гледаш как някакви се чукат? Обществото ни се провали. Шестокласничките правят свирки в час. Всичко отиде по дяволите. Подрастващите си изграждат погрешна предтава за секса, възпитавани от порното. Няма ги вече "изтърканите" неща като любовта и романтиката.

19.   Самият факт,че че търсиш нещо по-различно от това,което е до теб,наранява.Мъжете парадират,че е нормално да гледат,но когато любимото момиче зяпа надървените чепове на порноактьорите не им е все едно,надават вой и ръсят обиди.Половете са равнопоставени отдавна,каквото за едните,това и за другите.Порното е гола илюзия.Уважавайте човека до себе си,ако гледането на порно го изнервя и притеснява,не гледайте,не изпускате нищо важно.По-важно е човекът до вас да се чуства комфортно и сигурно,да вярва,че той е точната ви дестинация.

20.   ...най-после някой да каже нещо свестно...дано има повече разсъждаващи като теб...

21.   няма лошо в порното стига да е в границите му.. обаче при мен и приятелят ми не е така супер много се дразня тегли по 4 5 порно филма и като го питам какво става не го ли задоволявам ми казва,че го просто бил свикнал да тегли а дори и не го гледал... да бе да за това като отида в тях хисторито е пълно с порно... Оня ден ми отказа да правим секс ..имал си проблеми, а след това гледам си е изтеглил порно е как да го разбирам това имам чувстевтото че не го задоволявам... впрочем аз съм на 19 той на 26

22.   разбира се че е обидно.... особенно когато си има любима актриса. Ако връзката между вас не е сериозна то тогава и двамата можете да правите каквото си искате ама ако си му жена... не става!!

23.   Ами, аз изчетох мненията преди мен и не забелязах такова, каквото е моето. Или коментиращите изразяват предполагаемо чуждо мнение (примерно от гледна точка на половинката си), или гледат порно без да ги впечатлява, защото гледат само това, което вършат и у дома. Аз пък гледам порно не за да се видя в огледало, а защото разбунва фантазията ми за безброй забранени неща, които не бих направил никога с половинката си, защото съм убеден, че или са болезнени, или са вредни, или са безсмислени. Например -как ще дефлорирате жена си, след две раждания?! Добре, това беше пример за безсмисленост, но мен лично ме възбужда и ме кефи педофилията -нещо, което нито съм си позволявал, нито мога да си помисля, че бих си позволил реално. А и да ви питам, моралисти, ако жена ви е 120 кг. и не искате да й натяквате, че не е секси, как бихте й го демонстрирали, ако в главата ви не фучат извратените сценки от порното? Вярно, много жени са си секси и на доста улегнала възраст, но не всички, даже далеч не повечето, нали? Дори намиращите се за неотразими дами, в повечето случаи са посредствени в секса, а "неотчитането", така да се каже, се вменява във вина на мъжа. Все пак, говорейки за взаимно уважение, не бива да забравяме, че и не особено сексапилните ни жени имат желания, които трябва да уважаваме. Не искайте от нас невъзможното, обаче. Все пак, за да стои изправен, атрибутът ни се нуждае от прилив на кръв, а тя не се насочва нататък от мозък, преизпълнен от прекрасната гледка на висящи меса. Относно лесбийките: харесвам ги, защото за мен еротиката е неотделима част от женското тяло. Лесбийките усещат това за себе си, както и за партньорката си. Основното предназначение на женското тяло в природата е да излъчва еротика с всяка своя част. А предназначението на мъжкото начало е да удовлетвори тази еротика и да я овеществи в оплождането й. А с какво да ме привлече педерастията? Къде в нея има еротика, че не мога да се сетя? А, пардон! Гейовете бяха някакви със заболявания по хромозоми или там, някакви докторски обяснения, че не са виновни. Трябвало да им правим място като на сакатите и слепите. Само дето те не искат подаяния, а искат да подреждат живота ни по техен образец. Мерси!

24.   Мъжете, които харесват лесбо смятат жената за сексуален обект и мъж, който го прави с мъж е човек, унижаващ човек,а две жени са секс+секс. Жените, които го харесват или са лесбо или се правят заради мъжете, защото са глупави. Няма нищо по-извратено от това хетеросексуален мъж да харесва лесбо по простата причина, че това е израз на това, че жената не го харесва, дори това да не е така. Това е причината, поради която жените не обичат толкова гейове. Ако един мъж го харесва, дори да не го гледа за мен е боклук, а от самото порно изобщо не ревнувам. Въпросът е, че може би наистина порното влияе на начина, по който правят секс после, защото им създава нереалистични представи.

25.   Всъщност, нереалистичните представи са в основата на якия секс. Реално, сексът е едно физическо упражнение и като всако такова може да се планира и подреди по правила и закони. А не ли налице зашеметяващото безумие, нито мъжкият инструмент ще е годен да си изпълни правилно функцията, нито пък женският участник в събитието ще изпита безумното откъсване от реалността. Не търсим ли в секса точно това? Или ще ми опонирате отново с възвеличаването на конкретния индивид, явяващ се партньор в конкретния случай? Нали не говорим за брак? Ами в брака, винаги ли реалността е по силна, по еоционална и по възбуждаща от фантзията? Порното е просто предоставяне на фантазия" назаем" на тези, които не могат сами да си я сътворяват.

27.   Трябва да се радвате, ако мъжът ви гледа порно! Ако не гледа, значи си има любовница! ! !

28.   27 добре казано ! :)

29.   Е, ако жена му не гледа порно, може би си има любовник... . (що за оправдание), гледаш порно- не изневеряваш, не гледаш-изневерваш! Само по себе си порното е вид изневяра, колко хора гледат порно без да мастурбират!? ! Самата мисъл се насочва към друг сексуален обект, ако това не е изневяра, здраве му кажи. Нещата се случват в главата първо, а не м/у краката-както мислят повечето хора.

30.   Щом "Самата мисъл се насочва към друг сексуален обект" означава изневяра, то аз сум най "изневеряващия мъж на планетата :))). За мен "мисълта за друг сексуален обект" включва всички абитуриентки, наконтени мадами по улиците, фолк звезди, моделки, актриси, да не говорим за порно изпълнителките. А -бе, всичко що е между 15 и... дане казвам колко, че стига и до над моите години... И как да си обясним тогава, че семейството ми поражда завист у едни и възхищение у други, без да парадира с финансов или обществен престиж? Аз, като прост човечец, си го обяснявам простичко - всички други, недостижими "сексуални обекти", предоставящи радост за окото, съвкупно обслужват чудесно оня домашен "обект" така, че усмихнат и щастлив да си ходи на работата, където търпеливо да изслушва оплакванията на колежките си от "липсата на внимание от оня дръвник -мъжа ми".
Не знам жена ми дали ме ревнува от порно, защото не гледам много, но в него живи хора правят възбуждащи неща, които не всеки би правил. И мисля, че би ме ревнувала, ако я ЗАМЕСТВАХ с порно, но не и ако порното е в полза на омаята и в секса. След като получава каквото и е нужно, защо би имала против и на мен да ми е приятно?...

31.   Е, вероятно правиш секс с половинката по задължение, щом ти получаваш насладата си от порното N 30, обаче въпросът може да се отнесе и към другия пол. Жените също гледат порно, но като че ли при мъжете това се е превърнало в зависимост. Ако завариш половинката си да зяпа надървени мъжаги, сигурно ще си умреш от кеф(без малко да ти повярвам). М/у другото съм мъж, но ми е интересно мнението и на двата пола. Лично аз приемам порното за вид изневяра, може и да греша, но това съм аз. Не бих се радвал ако съпругата ми се рови из интимностите на разни мъже, защото има много порно направено за жени, с надарени актьори, от които всеки нормален мъж би се комплексирал. Порното е за самотни чичковци и лелки.

32.   Номер 31, поздравявам те за разсъжденията ти! :) Ще ми се да има повече мъже като теб! :)

34.   кьм номер 29 и 31 напьлно сьм сьгласна с вашите мнения дано има повече мислещи като вас

35.   номер 30, браво на теб, чудя се как все още имаш сили да стоиш на краката си, че то сексуалните ти обекти са под път и над път. Но както сам казваш си прост човечец-разсъжденията ти тръгват от най-първичното -това нещо дето се люшка м/у краката ти, слава на БОГА, че съм от онова поколение мъже за които казват, че са рицари на новото време. Aз поставям жената с която съм на едно стъпало преди мен, жените са по-знаещи, по-интуитивни, по-зрели, по-харизматични, чудя се на моя т. нар." силен пол" , че не прозират най-елементарното-защо жените раждат и възпитават децата ни, ... ще ви кажа-ако ги нямаше жените, нямаше да ни има и нас, впрочем можеше и да ни има, но щяхме да висим на опашките си по палмите. Дядо ми казваше, че мъжете са сбъркани дяволи, защото опашките им са отпред, след време разбрах думите му-ако един човек не може да владее емоциите, мислите, тялото и страстите си с какво се различава от животното(аз не се сещам с какво-ако вие се сетите, моля информирайте и мен!? ! Много се надявам младото покoление български мъже да отдаде нужното на съвременната жена, защото ние сме и длъжници от векове.

36.   Колко удобно -анонимен сайт, жената се прави на мъж, педофилът -на тийн... Чудя се какво правят женски думи в устата на N 35, ако не е" почти мъж"? И май е така, защото само тийн може да чете, да не разбира какво е написано и да има мнение.
" ... Aз поставям жената с която съм на едно стъпало преди мен, жените са... " . Не само" жената с която си" , а всички жени са" преди теб" и то с много стъпала. Но това не означава, че с тези си качества престават да бъдат сексуални обекти или че желаят именно това -да не бъдат сексуални обекти. Напротив. Колкото по умна, интелигентна и възпитана е една жена, толкова повече се грижи да привлича върху себе си вниманието на всички останали хора. Вниманието на жените им е необходимо за самочувствие (е, и за да пораждат завист), а на мъжете -за да си осигурят свободата и правото на избор. За да са водещи. Ако си затваряме очите за това, можем като теб да ги лишиаваме от вниманието си и да ги запратим да отглеждат и възпитават бъдещите жени и мъже -децата. Но изглежда и тук не си много прав, защото май се явява сериозна разлика в мъжествеността на момчетата възпитавани от майките си на игри с кукли (да не си от тях? ), и тези възпитавани от бащите си, да уважават женското у жените, а не само общодостъпните им качества.

37.   36, поздравявам те, че поне ти си признаваш, че гледаш на жените като сексуални обекти! :Д Почти всички мъже ни унижават, като се оправдават с някакви високоморални и благородни цели, защото дори нямат смелостта и силата да си го признаят, но ти поне имаш това! :Д Само да ти кажа, че желанието да правиш секс не те прави сексуален обект, а човек. Виж мисълта, че трябва да изпълняваш дадени желания като предмет, вече те прави точно това.

38.   В отговор на N36-Страшен психолог си"какво правят женски думи в устата на мъж"-върхът!!!Ами,честно казано и аз се срамувам заради теб.Сигурно заради такива като вас се казва,че истинските мъже са убити във Втората Световна война.В колектива в който работя,мога да кажа,че жените са тези,които изнасят по-отговорната и по-голяма част от работата без да мрънкат като мъжете.За интересите на този т нар."силен пол" не искам да говоря,защото няма какво съществено нещо да кажа.Аз съм мъж,не подрастваш тийн,прави ми впечатление,че прибирайки се от работа жените са тези,които са награбили покупки за дома едва се влачат,може би го правят за да привлекат вниманието пак на онези "силните мъже,които си търсят свободата", и намерили я вече свободно се реят в порно-сайтовете,защото темата беше за порното мисля.

39.   Я-а, значи това бил човекът с пазарските торби, който срещнах до лъвов мост снощи... Браво! Зoр ша е видял на женския пазар, бутайки се с бабките за маруля... Пък аз се чудех, к'ви бяха ония лекичко мустакати" мацки" край него с гащиризони с надписи и шапки от вестник на главите! А то -еманципантки били, а ти сигурно си им тартора! ! ! Тюх! Ми ти, сигур си много мощен, щом тъй им оправяш нагона на тея" мацки" , без порно, въпреки силното им мъжкарско излъчане? А, - пак не се досетих навреме -те нямат нагон. Те оправят света, дето ний, гадовете им натрисаме.
Де го чукаш, де са пука? Ма аз не им са меся на гейовете -нека си живуркат по женски, щом им изнася. Някои и голяма пара направиха тъй. Ама жената, каквато и да е, е ЖЕНА, само за истински мъже. С другите, обратните, е само" приятелка" . Което, явно им стига. Но и онези мъже, които са такива само и единствено за жена си, са по известни като такива" под чехъл" (е, народа има и други названия, но не са за нежен слух). А надявам се, не искаш да оспорваш народните мъдрости. (Извинявай, повярвах ти, че не си тийн и ти говоря като на зрял мъж. Но ако мислиш да продължаваш с ученическите си разсъждения, мога да се коригирам навреме. За разлика от теб, не мисля да ти предлагам да ходиш в сайтовете с популярни игри и занимавки (не дай боже в дресинг игричките), защото явно от тук има много какво да учиш).

40.   ок и аз гледам порно, обичам да гледам и сама, и докато правя секс с приятеля ми ако иска и той. Но имаме много сериозен проблем - той е манияк, гледа го по 24 часа в денонощието и даже почна да не иска да прави секс с мен толкова често. И всичко само заради порното. Нали не може да гледа постоянно и да НЕ свършва? ! Няма логика? !

41.   Не. Който ревнува от порното (било то мъж или жена), значи има сериозни комплекси. То по принцип ревността до този извод води, но ако е от порното - тогава според мен са доооста сериозни.

Или пък, ако не става въпрос за комплекс, става въпрос за недоверие в половинката - ама такова огрооомно недоверие, че дори да не вярваш в способността на човека до теб да прецени кое е филм, кое е преувеличено и кое не.

Извод: тези, които ревнуват от порното, са или отявлени комплексари, или според самите тях ходят с уникални малоумници. Жалка работа и в двата случая.

Д.

42.   Ако един мъж истински обича жената и е влюбен не е нормално да гледа порно. Все пак вместо да гледа порноактрисите може да направи същите неща в леглото със своята половинка, а и щом я обича истински тя трябва да е единствения му афродизиaк.. На 22 години съм, живея с приятеля си, правим всеки ден секс- поне по 2 пъти, лудо влюбени сме и не си помисля дори да гледа порно.. Както казах влюбени сме и се възбуждаме само и единствено един от друг.

43.   40, отговорът се съсържа във въпроса:
"Нали не може да гледа постоянно и да НЕ свършва? "
При 24 часово не може да не свършва по няколко пъти ;-)

44.   42 - много си наивна, ама много!

Един мъж, влюбен или не, може да се възбуди от всяка хубава гола или разголена жена. Това си е природата на мъжа. Мъжете имат поне 15 ерекции на ден и мислят непрекъснато за секс, което не значи, че изневеряват и, че не са влюбени.

Имах един приятел с жена като теб - криеше се човекът да гледа порно, криеше се, но си гледаше и хубавите жени по улицата. След 20 г. брак изпрати децата си да учат и се разведе човекът. Жена му не му пуска, ама и не го пуска.

Като намериш един ден порно в компа на приятеля ти, като го хванеш да зяпа някоя мадама на улицата, като почне да те ч... а само веднъж дневно ще си кажеш „не ме обича вече“.

Аман от наивни и глупави жени!

41 е прав!!!!

45.   41 е жена. Колкото и да е странно :)

Д.

46.   Д. радвам се, че си жена, но „номер 41“ е все още от мъжки род. Иначе - правА си - който ревнува от порно има страхотни комплекси

47.   Еййй, много объркано племе сте. Аз пък познавам много мои приятели, които не изневеряват на жените си и не гледат порно - та това значи ли, че и те спадат в графата "комплексари", в това число и аз? Много сте зле всичките, заклевам се. Та некой тука ше ми разправя за природата на мъжа. Бе хора... различни сме, и мъжете и жените, не може да ни поставите всичките под общ знаменател. Слезте малко на тая земя.

48.   Абе кой ти е казал, че като не изневеряваш и не гледаш порно значи си комплексар??? Тука си говорим за ревнуващите от порно, не за гледащите го.

49.   Според мен една жена за да се чувства неуверена и да ревнува от порно означава, че мъжът до не я виновен. Ако я пренебрегва, не я оценява достатъчно като жена, прави секс без желание, няма комплименти, нежност и внимание... а в същото време се кефи на порно всеки ден.. е, как няма да ревнува жената. Нормално е! Тъй че не съдете толкова прибързано, а прегледайте темите тук.

50.   49 - сигурно мъжът ти е виновен и за вкуса на сутрешното ти кафе и за цвета на някои други сутрешни неща...

Иначе, предложете нещо в леглото на мъжете и няма да гледат толкова често порно. Поне ще сте задоволени и няма да злобеете по форумите.

51.   Кой ти злобее бе момче, ако ти си порно-маниак и не ти става от жена на живо - опраай си проблемите. Уважавам много от мненията на жените дето четох тука. Само допълвам, че порното е коренно различно от усещанията между влюбени мъж и жена. Ако не си се влюбвал досега - твой проблем. тука само дезориентирани пубери пишат!!

52.   51, аз съм ЖЕНА на 28 г. Влюбена съм и гледаме заедно порно с приятеля ми, когато сме на кеф. Е, ако имате импотентни мъже - проблемът може и да е в тях. Моят няма проблем и го правим почти 2 пъти на ден, порно иначе не гледа.

Но, ако става само с дясната им ръка, значи имате вие проблем. Порното поне предлага разнообразие и явно в комбинация с ръката е по-добре от вас, които („дето“ се казва на село) имате програма, изчерпваща се с вагинален секс в мисионерската.

Няма мъж, които да има що-годе прилична външно жена, която е що-годе сексуална и разкрепостена и да предпочете порното.

1-50 от 75