Споделена история от Секс и интимност

Болка
Здравейте,
С приятеля ми сме правили секс 5 пъти, преди няколко дни беше 6тия, въпроса ми е нормално ли е да ме боли още? Последният път даже се отказах, защото не успях да понеса болката. Предположението ми е, че след като той също беше девствен просто няма достатъчно опит и не отнема достатъчно време на любовната игра а веднага пристъпва към същинската част. Ясно ми е, че при възбуда вагината вагината става по-голяма. Просто искам да ви помоля за съвети относно проблема ми, също така да разбера дали има и други с подобен проблем и дали проблема наистина е в него, а не в мен. След като прочета мненията ви ще поговоря с него.
Благодаря предварително! :)
Ако питате за години аз съм на 16, а той на 19.

Коментари

1.   Всичко е строго индивидуално, но по принцип в началото е такова. Ползвайте задължително лубрикант и спри да чакаш на приятеля ти, а хвани нещата буквално в свои ръце - да не си някаква надуваема кукла и да чакаш. Ако не се чувстваш достатачно възбудена, взимаш лубрикант и му показваш например клитора си.
Виж за пози с не толкова дълбоко проникване - кучешка например, но и в позата ездачка ти ще имаш повече свобода.
Иначе правиш основната женска грешка - да чакаш на партньора. Ами няма как да стане така. В секса са винаги двама. Не приятелят ти нямал опит, а и двамата нямате опит. И с по-опитен партньор ако само седиш и чакаш да те възбудил, няма да се получат нещата, но сега поне с приятеля си двамата можете да опипвате почвата, докато опитният партньор като почнеш да му се „лигавиш“, ще те зареже.
Пак казвам - за болката лубрикант, за останалото - ръчички и търпение

2.   Не си възбудена достатъчно, сложи на ръката си малко лубрикант и започни бавно да разтриваш областта окло клитора постепенно започни да го стимулираш директно, когато усетиш че валгалището ти се навлажнява може партньорът ти да започне акта, като отначло трябва да бъде бавен, а в последствие да увеличи темпото, когато вече си достатъчно възбудена.

3.   Авторката:
Попринцип не съм лигла да се оплаквам, но наистина ме боли много
това съм суха..

4.   Н 1, хaйде стигa с тaя " кучешкa", товa ги възбуждa много мъжете и трябвa дa сa по- опитни, зa дa контролирaт. Товa момче е без опит и кaто му се нaдупи aвторкaтa, съвсем ще " превърти" и ще зaбрaви и лубрикaнти и всичко друго, освен по- бързичко дa влезе тaм.

Aвторке, определено предвaрителнaтa подготовкa е от огромно знaчение, може и дa се нaплaшиш тaкa и зaнaпред дa ти пречи. Отделяйте поне 10 мин. зa целувки, гaлене и стимулирaне нa клиторa. Преди прониквaнето, може много внимaтелно, нежно, дa прониквa първо с пръст- двa. Рaзберете се, когaто се почувствaш готовa дa го придърпaш върху себе си. Мисионерскaтa позa може и дa е скучнa, но зa нaчинaещи е много добър вaриaнт. Aко е достaтъчно нaдигнaт нaд теб, можеш кaкто свободно дa се движиш, тaкa и дa контролирaш движениятa му с ръце нa кръстa му. Освен товa прониквaнето не е толковa дълбоко.
Некa aко трябвa първо дa се освободи един път преди товa, зa дa имa търпението. Но го нaсочвaй търпеливо и нежно, той също е новaк и в моментa гори от желaние и нетърпение дa те имa, a мъжете сa много по- чувствителни и обидчиви нa тaзи темa. Кaзвaй му, че е стрaхотен и много го желaеш, но ти трябвa повечко време, зa дa се възбудиш кaто него.
Успех!

5.   И аз съм на 16 години /момиче / правила съм секс около 7 пъти и нито един път не ме боля нямах и кръв даже той се осъмни, че ми е първия нередовен цикъл имам бяло течение ходих па доктори и днес разбрах, че всичко е нормално падна ми камък от сърцето. Това и на мен ми беше чудно всичките ми приятелки са имали кръв и ги е боляло много а мен не и сега има лека болка само в началото а първия път си бях доста отпусната и нямах никакъв проблем освен, че ме боля ниско долу корема като го вкара после нямах никакви проблеми вече към 3-тия 4-тия път имах леко 1 капка розова кръв и последния също, лекарката каза че това е защото хормон ми бил понижен.

*ЛИЛИ :) ПИТАЙ АКО ИМАШ ВЪПРОСИ! :)

6.   Хаха “Лили:Питай, ако имаш въпроси”.. До къде се стигна да питаме 16-годишни момиченца, които са правили 7 пъти секс и вече са на “ти” със секса… Нямам думи… Да се смея ли или да плача не знам…
До авторката: Когато го правих за първи път с моя(вече бивш) приятел и мен ме болеше много.. Изминаха 2 години макар да утихна болката пак си ме болеше.. Явно не ме възбуждаше достатъчно.. Сега съм с друго момче с него никога не ме е боляло, но той знае какво да прави. Не ти казвам да си смениш приятеля, а просто му покажи кое те възбужда най-много и си вземи лубрикант също ще помогне!

7.   отделете повече време на любовната игра и дай време на организма ти да свикне не го правете всеки ден правете го на няколко дни поне в началото като организма ти свикне и ще спре да те боли.

8.   Това е нормално, при някои жени има болка при други няма, всичко завиши от опита на партньора, от ласките и възбудата и на двама ви.
Както каза номер 4 трябва малко по голяма подготовка преди момчето да ти го вкара в клитора ;)
Момчето трябва да ти навлажни клитура с език а може и ти да му помогнеш, както каза номер 1 може и с лубриканти, но най-добре е момчето само да ти навлажни клитора и после постепенно да ти го вкарва първоначално бавно и с времето да засилва.
Не забравяйте преди това и ласките, целувките ако трябва и малко си поиграй с пениса му и чак тогава когато и той и ти ще готови той да ти го вкара но пак повтарям бавно и внимателно а постепенно да увеличава бързината на вкарване и преди това клиторати да е навлажнен от езикаму или лубриканти(пък може и двете но както и да е).

Ако имате въпроси с удоволствие ще ви отговоря а съм сигурен че и други хора ще ви отговорят.

Red devil