Споделена история от Секс и интимност

Бисекс
В секса съм опитал доста неща... с дами на различна възраст... , но наскоро опитах нещо съвсем ново за мен с едно много приятно семейство в което и двамата съпрузи и мъжът и жената бяха бисексуални за което не ме бяха предупредили предварително.... , разбрах по време на купона когато ме вкараха в реализацията на техните нестандартни удоволствия.... включващи секс всеки с всеки в зависимост от ситуацията... за първи път бях с мъж... с една дума докато чуках дамата, мъжът и изчука мен.... И двамата имаха опит... тя ме подготви, а той го направи.... Беше много възбуждащо....!
За някой това би звучало доста смело, за други неприятно, неприемливо.... , но когато компанията е приятна... хората са интелигентни, а провокацията приятно поднесена.... задръжките отпадат...
Така се случи и с мен...
От тогава търся подобна компания... не съм попаднал на хора на които да се доверия и поговорим за случката, а преживяното ме връща приятно към случилото се... Истината е, че ми хареса....
Семеен съм... интересът към жена ми не намалява даже обратното.... , но ми липсва тази свобода която си позволихме с другото семейство... Със съпругата ми е невъзможен коментар по темата за Бисексуалноста.... нито за жени, нито за мъже... бих се чувствал прекрасно, ако можеше поне да си говорим свободно за подобни неща....
Сега си имам моята малка тайна...

Коментари

1.   добре.

2.   По принцип няма лошо човек да си прави, каквото си иска, стига да не пречи на други, но в случая ти си постъпил подло спрямо жена си. Тя няма да се почувства много добре, ако го разбере това. Все пак бракът си е един вод договор, който трябва да се спазва, а ти си нарушил уговорката, за да си начешеш своята краста, без да ти пука за отсрещния и за договорките. Малко подло и егоистично, но пък това си е нещо между вас. Нямам право да те съдя.

Ако беше сингъл, даже щях да те поздравя за смелостта.

3.   Яко Браво на тебе! Аз съм мъж и бих искал да опитам но истината е че ме е шубе. Шубе не от друго а от това че незная дали др патрниор би бил дисктерен.

4.   Жена ти, ще е много доволна, че си п*дал. ;) Може да излезеш на някой главен булевард късно вечерта, ще имаш същото преживяване и поне ще ти плащат :)

5.   Радвам ти се, като те чета. Не съм го правила, но имам желание. Изобщо човек трябва да опита от всичко, което му се предлага и което му доставя удоволствие. Животът е един.
Аз пък си фантазирам - аз и приятелят, заедно с друга двойка в една стая, на отделни легла, всяка двойка си върши работата. Уговорката е участващите да не се мешат, но градусът се покачва, изкушението голямо и последствията непредвидими. Фантазирам си:))

6.   Не знам защо повечето хора в този профил са против Бисескуалноста особено когато става дума за мъже, ако беше между жени тази тема щеше да е номер 1 за поне един месец.

За жената ти сам кажа че не може да и споделиш и да говорите свободно за това, така че там няма какъв съвет да ти дам.
А колкото за доверието обикновено на 90% от Бисексуалните и гейовете можеш да се довериш но все пак може да помолиш за помощ и онова семейство с което си го правил за пръв път, те могат да те запознаят с някого а защо не и да го повторите отново.

Red devil

7.   И после питaте къде сa истинските жени....
Aми зaрязвaме полу- мъжете и си търсим исктински тaкивa!
Aвторе, нямa лошо, много хубaво дaже, че се зaбaвлявaш, рaзширявaш кръгозорa... и другия също. Товa не те прaви гей, но по отношение нa женa ти, те прaви aбсолютен пед.... т!
Постъпвaш пед... ки с нея, отнемaш и прaвото, знaейки, дa прецени, искa или не дa продължи с теб!

8.   Всички се раждаме бисексуални, това е истината.

9.   Благодаря за коментар Номер 5...! Бих си писал с такива съмишленици... които не са "рамкирани".... , но съжаление не знам как от тук бих могъл да изпратя персонално съобщение...
-Иначе в България всичко що е свързано със секс е срамно и едва ли не подчинено на неписани правила и норми... само където не убиваме с камъни за подобна свобода...
Виждам, повечето които си позволяват коментар се хващат за семейството... Нека не бъркаме секса и личните взаимоотношения.... Семейството ми слава Богу е прекрасно...!
Хората с които се случи са много интелигентно младо семейство... прибират се на 4-5 години веднъж.... живеещи в държава, където никой "не гледа под чаршафите на другия и не съдят хората по това".... Самите те са реализирани... аз също имам добър соц. статус и се смятам за поне малко интелигентен и добре подържан мъж.... смятам, че подобна свобода и нестандартно забавление е приоритет за по-интелигентни хора...
За останалите остават задкулисните коментари и често скритият копнеж да могат да си позволят нещо подобно и различно...
Но в България всички са "много, потентни, надарени, невероятни... и какви ли не още", но толерантността се изчерпва единствено и само към жените в подобни случаи... което е също БИСЕКС да не забравяме.... В случая съм на страната на дамите които малко или много имат различна гледна точка относно подобна свобода... и не си позволяват безумни коментари....
-Пичове, ако сте такива наистина.... огледайте се добре за личните ви достойнства... дали отговаряте освен по полова принадлежност на Мъже, които се държат като такива... , уважавате ли жените си къде сте в обществото и не се ли държите като пълни с адреналин тийнове....
А, ако сте много "вещи" по темата секс... направете пари от това.... или напишете книга...
... Все пак мисля, че в секса "граници и таван" няма.... , и трябва да си много смел за да определяш правила, норми... и да си позволяваш коментари....

10.   Уви, аз явно нещо съм дефектен....
Чукам само жени и направо се срамувам от това.
И от срам отново чукам жени и става порочен кръг.
Разбирам, че има и по-възвишени от мен хора, като Автора.
Приемам и това, че докато Възвишените се чукат помежду си,
такива като мен трябва да чукат все повече жени, към които Възвишените са загубили интерес.

Y D

11.   Браво!