Споделена история от Секс и интимност

Защо не иска да си даде девствеността след 2 годишна връзка?
Здравейте, ситуацията е следната, моля да ми отговорите и да коментирате, благодаря ви.
Ходим от 2 години, тя е девствена, на почти 20 години сме и двамата и никога досега не сме правили секс. Пробвал съм какво ли не, тя винаги си намира оправдания. Не била в настроение, глава я боляло, не искала, гъдел я било, не било и приятно. не била възбудена, не бил сега момента, в цикъл била, не била се оправяла там долу, раничка имала, пъпка имала, и всякакви безброи оправдания. Правил съм какво ли не за нея, по-романтична обстановка, рози, свещи, вечери, подаръци...
Винаги съм търпелив, внимателен, не бързам със събличането, целувам я навсякъде... само ми се дърпа и не иска....
Говори сме много пъти.... изчаквала поiдходящ момент, не била възбудена, не била в настроение, винаги си намира оправдания.... На по 20 години сме почти, не сме на по 14 15 Никога не съм ги разбирал жените за каквото и да е било...
Защо не иска да си легне с мен? Каква е причината? Говори ли сме много пъти, но не се стига до отговор, които да ми даде ясна представа защо не иска? Ако си пъхна ръката под гащите и ми я хваща и я маха и казва че не и било приятно и че я е гъдел...? Защо не иска да правим секс след като съм и доказвал, че я обичам и че тя е всичко за мен???

Коментари

1-50 от 92

1.   Едва ли тя е всичко за теб - след 2 години най-много вече ще си с друга. За нея се отнася същото.

2.   Щото се притеснява. - -
Не си ти виновен явно. Има хора, които до по-късно не са готови психически за секс. Има хора, които много рано решават, че им е време. Може би има някъв проблем в главата, нещо да й се е случило в детството? Някой да я насилвал, обарвал? Питай я тактично. Ако да, чакай още. Ако не :
Един съвет : спри.
Спри да й правиш тия изненади, да я натискаш, да я пипаш... Целувай си я и си й дръж ръката и т. н. , но не се натискайте и повече не говори са секс. Ще усети разликата.
И като се отвори темата ( защото трябва да я отворите някак) ще кажеш ; аз те обичам достатъчно, но явно ти мен не.
И млъкваш. И я оставяш да помисли. Направи така, че да не я заплашваш със скъсване, но да си помисли, че би я оставил, ... не го казвай директно.
Ся... мъжете искали само секс ми.... една връзка без такава интимност какво е?

Ж, 20

3.   Трета подобна тема за няколко дни тук, надявам се да не си същото момче - поне годините както пишеш не са същите.
На него писах на дълго и широко, но при теб ще обобщя - има два вида причини една жена толкова време да те разиграва
1. Осъзнати
- не те желае чисто физически
- не ти има доверие за неща като нежелана бременност/болести
- прави секс с друг, който не е достъпен (женен например), а ти си ? или само приятелче, или вид алиби, или да не е сама. Жените като сме влюбени можем да спим само с този един мъж, а тя ако спи с някой женен или обвързан, няма начин да бъде в леглото и с теб
- няма ти доверие, че ще изпита някакво удоволствие с теб, може би защото и ти си девствен
- страх я е, че ще я заболи...
.... и милиони подобни, включително някой я е възпитал, че без детственост е по-малко ценен екземпляр, ако сте мюсюлмани и/или от консервативно семейство - култура и обичаи можеш да прибавиш... пази се за съпруга си -(

2. Подсъзнателни причини и неврози
- била е насилвана в детството - не е нужно само да е сексуално насилието, може дори да е някаква травма, която се случва ежеднево с децата - например насила да те къпят, да ти бият инджекции и тем подобни, които прищракват при някои хора и водят до страх от телесен контакт
- влюбена е неосъзнато в баща, брат, чичо, братовчед - чети за Комплекса на Еелектра - много често срещан феномен
- асексуална е - това е форма на сексуалност, не се лекува обикновенно, защото не е само по себе си нервно заболяване. При мъжете се лекува с тестостерон, те рядко са действитлено асексуални, но при жените се среща честичко. Ако НЕ масторбира... сещай се, няма нужди. Може и да е на физиологична основа - хормони, кисти. В такъв случай тя изобщо не е фертилна като жена и природата си знае работата - защо да се хаби като не може да забременее?
- хомосексуална е и не го осъзнава или го осъзнава, но ти си ? прикритие - малко вероятно за жена да е хомосексуална и какво ще се мъкне с теб, но е възможност...
- има друг вид нервно заболяване
Започва се от страхова невроза, през депресии... всякакви прищраквания.

Това мога да кажа от оскъдната ти информация. Не пишеш вие изобщо някаква интимност имате ли.
Иначе аз като жена ти казвам, че вероятността да ти пусне е нищожна. 2 г. да се мъкнеш с някой мъж и да не спиш с него? Той търпи това???
Ами ти какъв мъж си?
Не искам да те отчайвам, но един нормален мъж не търпи такова нещо. Ако види, че жената не иска да спи с него по някаква причина и сам не е болен или асекс, той си подбира багажерите и чао.
Ти най-вероятно също имаш някакво леко отклонение, може би ти харесва сегашната ситуация... страх те е да си сам?
Защо си с тази жена?
Защо не ? предложиш просто приятелство като не те ще за любовник?
Може би чака Принца и се пази за него?
Както и да го въртим - това вашето не е връзка. Ако е болна, нека се лекува, но тя трябва да го пожелае.
Ти на 20 г. девственик, започва и твоето да става странно.
Ти ще кажеш де.

4.   Човек, изобщо не се занимавай с хора, които са контингент на психиатрията... То в една връзка не можеш да мислиш само за себе си и за собственото си мнение, капризи и т. н.
Сега ще те муфти за това, ако се поддадеш, утре - кой знае за какво...
За мен, има ли истински симпатии и връзка, нормалното "дърпане", "предпазливости" и т. н. е от 3 до 6 месеца (да го наречем - "период на опознаване" и т. н. ), като колкото повече се отдалечаваш от 3-те месеца, толкова по-ненормална става работата. 6 месеца е горната граница. Оттам-нататък за подобно поведение няма никакви основания и оправдания. И пак ти казвам - щом сега те муфти с това, утре ще те муфти с парите, с децата и въобще - с каквото си реши, а ти пак ще се чудиш и ще питаш по форумите, защо, как...

5.   Мъжете, колко време ще продължаваме да им бъдем пионки на тия лигли? ще седим на сухо няколко години, ще печелим доверието им четвърт век... Кажете край на балъщината!!! Стегнете се! Бъдете мъже.

7.   До № 1, да тя е всичко за мен, абсолютно всичко, всеки ден сме нон-стоп заедно, излизаме с приятели, забавляваме се и съм сигурен , че не ми изневерява!
До №2 Благодаря, но нищо лошо не и се е случвало в детството, никой не я е насилвал, нито обарвал.... Питал съм. Правил съм така да не я обарвам, да не говорим за секс, да не и намеквам месец два, но без резултат. Като заговорим, тя ми казва, че ме обича и, че не e готова и да не я притискам и че трябвало да имаме време, като я викна да пренощува в нас или да отидеме някъде на екскурзия, казва че не можела.... техните не я пускали и тем подобни оправдания....
Исками се да консумираме връзката като всеки нормален човек. Преди нея съм имал връзки седмица две и си лягаме... Благодаря ти, но я обичам и не бих скъсал с нея, защото много я обичам!
И до №3 не, не съм същият човек.

8.   До №3 да имаме интимност орална любов от нейна страна, но като аз искам да и направя, тя се дърпа и казва, че не иска. Търпа това и я чакам, защото я обичам и съм готов на всичко за нея. Всяка една жена може да ти даде секс, преди нея съм спал с предишните си приятелки, но в нито една от тях не се влюбих. Запознахме се, влюбих се в нея и я заобичах... Не не ми харесва тази ситуация, просто я обичам. Толкова е просто и обяснимо с тази жена съм, защото с нея се чувствам щастлив, радостен, обичам я и получавам всичко от което се нуждая- любов, щастие и т. н. с исключение на секс...

9.   Вече го писа това, спри се. В предната тема беша на 18, сега изведнъж стана на 20.

10.   Може някои хора да се обичат, без да се притежават полово. Нека първо си изясните чувствата, после действай.

11.   Ние с моя приятел сме от година заедно и правим секс тя може би я е срам не знам но на 20 години не е нормално...
* момиче на 16 години съм а приятеля ми на 19 :)

*Лили

12.   Добре, вече колко такива теми ще пуснете с 2 годишна връзка.. май си едно момче :Д:Д

13.   да си "даде" девствеността? хаха, тя да не би да ти я дължи :DDD

14.   3, коментара ти е ясен и изчерпателен, но нямаше нужда чак диагнози да поставяш. :D

15.   Според мен дай и време :) Нея карай да чувства, че правиш тези романтични обстановки заради това да правите любов заедно. Аз съм на мнение, че когато нещо не е планирано става неочаквано и ще бъде по-хубаво от това да правиш планове. А ако ти я обичаш толкова колкото твърдиш, ще я изчакаш.

16.   А може би не иска, защото не е девствена.

17.   Брато направи следното. Принципно без секс трудна работа се на ръчки... Много си си прав като се дърпа се дърпа реално погледнато ще започнеш да се изнервяш ще гледаш другите момичета и тя ще ревнува но защо подяволите? То си си е твой инстинкт. Няма как просто затова влез един ден при нея в стаята седни и кажи. Не мога да бъда повече с теб съжелявам. И излез и това е :)

18.   Щом техните на 20 годишна възраст не я пускат да спи у вас смятай... Такива тъпотий са и набичили в главата, че нея я е страх от много неща сигурно. Отиваш при нея и и казваш, че не може така и си тръгваш ;] Ще ти е трудно известно време, но ако наистина те обича ще ти даде секс а не да те разиграва... ;]

19.   Мисля ,че те чувства близък като приятел,да излиза с теб,да споделя и затова не може да ти се отдаде изцяло .

20.   До №9 и №12 Ние сме различни хора, другата тема е от друг човек, вече казах че не сме едни и същи.
И сме на почти на 20 ясно си пише....
До №13 Да ми се отдаде напълно, има ли значение.... за глупости се захващаш и мисля че ми я дължи след 2 години заедно.
До №15 да права си, благодаря за съветите!!!

21.   Като гледам има коментари от рода: ТИ СИ СЪЩОТО МОМЧЕ!! Не! Този приятел има същият проблем като моя, а ''Каква е причината една жена да не пусне на един мъж? '' това е моя публикация. Брато не знам какво да ти кажа във същата ситуация съм и аз. Хубаво е да чета още и още коментари защото проблема е един и същ. Моята също не иска да и правя орална, почни не я барам отдолу, да и лижа гърдите. Не знам и аз какво да правя :( Приятели ако може да коментирате и моята история, защото във същата ситуация съм и аз. До тези които си мислят, че това е моя история, НЕЕЕ!!! Това не е моя история.

22.   След като 2г сте заедно не сте правили секс, няма и след 20г да правите! Зарязвай я докато е време, поредната фригидна.. Трябва да си правиш кефа докато си млад все пак!

23.   може да има физически проблем/комплекс!
пробвай някой път когато е тъмно

24.   Щом не дава да я/го/ пипаш там долу, да не е някой педал като Пеню? Щом ти прави свирки, а не ще секс, има нещо нередно в нея/него/!

25.   Срам я е от тялото й.
Не от друго. Иначе до сегаа да ти е дала да й правиш орална. Всичко е в главата й.

Н 2

28.   Може да я е срам от това как изглежда отдолу хаха . Секса е нещо страхотно и е грехота хора, които се обичат да не го правят. Спасявай се докато е време.

29.   Дa и aз зaпочвaм дa си мисля , че нещо във физикaтa и може дa я притеснявa. Щом ти прaви нa теб орaлнa , знaчи не е някaкво отврaщение. Или стрaх от теб , в смисъл , че нямa дa си достaтъчно търпелив , спокоен , че ще я боли....
A , товa че родителите не я пускaли , aко не лъже , зa дa се измъкне от ситуaция , aко сa тaкивa строги морaлисти , може дa сa и " нaбили" в глaвaтa дa се пaзи до първa брaчнa вечер. Щом толковa я обичaш , предложи и дa се сгодите. Може би ще се чувствa по- спокойнa , пък и родителите вероятно ще поотпуснaт юздите мaлко. Кaк е физически , може ли зaрaди комплекс някaкъв дa е тaкa?

30.   Пич тая та има само приятел, а целувките и подаръците ти са само бонус. Директно и кажи, че не сте лапета на по 15г, че сте възрастни хора, а възрастните хора се спуква от ебане сутрин, обет и вечер. И че ти искаш да продължиш напред и въпреки, че още я обичаш скъсвате и я отрежи мъжката, не като някоя путка, нека да види мъжа в теб, а не момчето, с което е тръгнала преди 2 години. Ако те обича и те иска сама ще дойде. Ако ли не морето е пълно с риба. Аз лично с всичките си приятелки било то еднодневки или сериозни връзки съм правил секс преди края на втория месец.

31.   Направо и аз я обикнах тая :)
И кво, прави свирки, а не ще да я чукат!?
Искам и аз такава! :)

Y D

32.   Зарязвай и си търси нормална девойка. Не е последната жена на света, за да си длъжен да й търпиш простотиите. По-добре сам отколкото отколкото с луда !!! Късмет.

33.   Явно и е дефектна минджата.. било то по-голяма или по-овиснала хах друга обяснима причина няма

34.   Аз лично познавах 2 такива двойки, които стояха без секс продължително време. Причината беше 1 и съща - възпитание и съответните изградени принципи. Аз лично се възхищавам на подобни момичета и не виждам нищо лошо в това. Тука много хора взеха да роптаят "как може да търпиш! " и "каква била тая ненормалница". Чуде се наистина ли никой никога не е чувал, че има и друг морал на този свят, че има вярващи хора, романтични, принципни? Това си е тяхно право, както си е ваше право да се ш**ате, където и с когото ви падне. Колкото и да не ви се вярва, има все още жени на тоя свят, които се пазят на него - бъдещия съпруг. Никъде не е регламентирано със закон, че гаджетата са длъжни да дават секс на другарчето си. Какво и е ненормалното на девойката, като е по-различна от масата?
Авторе, не казвам, че при теб причината задължително е тази, но е напълно възможно. Попитай я много директно - има ли нямерение изобщо да прави секс с някого преди брак, попитай и какво точно очаква от теб. Поясни и някакси, че не се чувстваш комфортно, притесняваш се, че на тебе нещо ти куца, чувстваш се недостоен, неоценен (така, както си го обеснявате мъжете, само че с по-меки думи).

35.   Просто я притискаш. Когато винаги си готов с някакъв план тя го приема като задължение а не иска да спи теб по задължение. Просто спри да говориш за това да и правиш романтична обстановка свързана с това. Просто я остави да диша. Не го коментирайте не го обсъждайте просто я обичай и тя сама ще дойде при теб. Ние момичетата като започнат да ни задушават и отстъпваме а понякога дори бягаме чувстваме се в опасност. Просто дишай и скоро тя сама ще влези в леглото ти.

36.   Аз също държах моя вече бивш приятел на сухо година и половина, първо защото бях на 17 години, бях непълнолетна и се притеснявах, че ако забраменея ще имам страшни проблеми, второ, все още живеех с нашите и не се чувствах достатъчно самостоятелна и голяма, за да направя подобно нещо. Бях си дечко и не се чувствах готова. След като заминах да уча в друг град, всичко си дойде на място. Сама пожелах да го направим за много кратко време настъпи промяната в главата ми. Като че ли оказа влияние и средата, всички състуденти около мен се държаха супер свободно, секса беше нещо нормално.
Успех ти желая, каквото и да решиш.

37.   Причините могат да бъдат няколко, не те желае, възприема те като приятел или смята че още и е рано защом още живее с техните. Според мен ако поговорите с нея, защо не иска, защо още не сте го направили, какво чака още, или какво ти не правиш каквото тя иска или желае. Подобни неща се случват, говоря единия от двамата партньори да се чуди защо, как и всякакви неща не само за секс, а за каквато и било, когато липсва или няма комуникация между двама или повече хора. Затова сме хора за да комуникираме, седни поговорете си надълго и нашироко, за всичко което се питаш сам самия. Без да се притесняваш или да скриеш и да не попиташ това, което те интересува. Сигурно и твоята приятелка се чуди защо не ме желае, защо не ме иска, не иска ли да го направим, не си ли се замислял, че и тя може да се чуди като теб. Защом е с теб 2 години значи иска ти да и бъдеш първото, но защо не и последното момче. На нея и трябва нещо съвсем малко за да си легнете, даже ще се учудиш като поговорите колко малко и е трябвало или от колко малко се е нуждаела за да си легнете, Седни поговорете за всичко, което те тревожи и съм сигурен, че ще си легнете съвсем скоро, ако се вслушаш внимателно в думите и и запомниш от какво се нуждае.... Всеки един човек прави дадено нещо съзнателно и знае защо го прави.... Няма човек, които да не иска да си доставите взаимно удоволствие.... има хора, които чакат нещо от теб за да си легнете, но докато не ги попиташ или не поговориш няма как да разбереш какво е то. Всеки ден, всеки човек прави милиони малки избори... които след време го формират....
Липсва ли комуникация.... има проблеми, когато я има комуникацията, пак има проблеми, но се разрешават. Затова хора комуникираите помежду си... и ще видите колко по лесен е животът...

38.   Да си го кажем - 1 жена от раз разбира дали с тоя мъж ще има секс или не.

Авторе щом оная не ти е пуснала след няколко месеца, то не ти ли е светнало, че няма да стане ...

Аз лично смятам, че около месец при нормално виждане/излизане, няма ли секс, няма да продължа връзката.

39.   А, замислял ли си се, че тя може да има проблем отдолу? Може да има бяло течение (сложно за обясняване, получава се от неправилна хигиена и други неща) или някакъв друг проблем, поговори с нея на тази тема. Но пък от друга страна може и ти за нея да не си "правилният", човекът, с който иска да е първият и път, това е нещо много красиво и специално и трябва да е с подходящия човек и най- важното - в подходящото време, може тя да смята че не му е времето за това ии още не е готова. Знаеш ли, че човек не може да изпита истинско удоволствие от секс до 25 годишна възраст? Така че не бързай много, може това да я изплаши и въобще да не иска никакъв сексуален контакт с теб.
Таа, има много причини, поради които една жена може да не иска секс, за това първо разбери каква е истинската причина за това ;)

Sisi P.

40.   Бели течения и срам няма, иначе няма да му прави свирки. Просто е решила да я отврая друг, ама той е наивен и не го разбира. Който е сърбал попарата на такива жени, знае добре каво ти казва! Не я зарязвай само, а бягай от нея и приключвай всякакви контакти. просто не трябва да има толерантност към такива момичета. Тя е вече голяма и може да обясни защо и какво. Да си гледа работата. Едва не загубих проятел заради таква лигла.

41.   Въобще не ти трябва нейната девственост! Бягай надалеч и си намери нормално момиче, а тая я остави да си се радва на свещения химен. Ти я обичаш, а замислял ли си се дали тя те обича? Дали е постъпва честно с теб? Все пак, ако действително държиш точно пък нея да изчукаш, подходът ти трябва да е диаметрално противоположен - не да я убеждаваш колко я обичаш (в действителност тя е съвсем наясно с това), а напротив -да я поставиш в несигурност, да я накараш да се бори за теб.

42.   Секс при жена до 35 години - начин.
Секс при жена след 35 години - нужда.
Направи си изводи и недей да се измъчваш толкова.
Намери си баш жена за секс, не момичета. Такива като нас имат бъдеще само с милфове.

43.   Номер 41 как ще стане това? Може ли така по-подробно да обесниш. Как да направя това ,че ДА СЕ БОРИ ЗА МЕН?
Благодаря

44.   всичко бих дал да имам такава приятелка и ще съм търпелив, ако трябва да сватбата (стига да е читаво момиче и да не си зададе въпроса как ли ще е с някой друг и да я отворя и да започне мойто чудо) .. ако е читаво момиче с достойнство и си я обичаш, търпи, даже се ожени за нея. Моето момиче съм и 10-ти и с още 3-4 са били по оралните контакти, да не изневерява, не лъже, не ме използва, но ми тежат тия бройки и неща, въпреки че за една вечер го е правила 2 пъти, но пак е неприятно да го има в историята й, а на мой приятели момичетата като знам какви са повлекани и ми става лошо буквално !!! Цени си я, не всичко е в секса, поговори с нея и виж какво мисли по въпроса, аз бих дал всичко за такова момиче, което е непорочно и неопетнено, което не се е лъгало на разни идиоти и утре да ме срещат по улицата и сочат с пръст какво са правили с гаджето ми и тя какво им е правила, такова ми е мисленето и не мога да приема никоя жена толкова близко до сърцето си колкото ми се иска, поради това.

45.   Пределно ясно е, че ако една жена не ти пуска повече от година никога няма да ти пусне.
Цитирам 41 "не да я убеждаваш колко я обичаш (в действителност тя е съвсем наясно с това), а напротив -да я поставиш в несигурност, да я накараш да се бори за теб."
Извинявай 41, но по какво се разбира, че е наясно ? По това, че му е споделила защо не пуска ли? Едва ли е много ревнива, поне щеше да му пусне от страх, че за тия 2 години ще си намери друга. Автора е влюбен и ще се огорчи в един момент, това е толкова често явление. Когато си влюбен изобщо не те интересуват съветите.

47.   Просто не иска да си ляга с теб, не защото не те обича, не защото не е готова, а просто и трябва повече време. Спали ли сте заедно един до друг през ноща, аз мисля, че не сте, иначе би се съгласила. Покани я да излезете с приятели, да отидете на дискотека, пийнете умерено и без да я питаш направо я заведи у тях и и се нахвърли без да я питаш каквото и да е било. Успех!

48.   Номер 47! Ако това направи някой с мен аз ще го скъсам веднага, така че не му давай лоши съвети.

50.   Не си ли мисли, че може да я притискаш или насилваш и затова да се оправдава постоянно. Един човек се оправдава постоянно и търси оправдания ако го насилваш или притискаш прекалено много.

51.   Стига с това "махай я тая", "не е нормална".. Това НЕ Е вярно! Момичето се има някакъв физически проблем, ако изобщо мога така да го нарека. Моя приятелка беше в горе-долу същата ситуация и се притесняваше да прави секс с приятеля си, защото срамните и устни били по-големи. След 2години и половина най-накрая се реши, но беше много притеснена.. Опитай се някак да и покажеш, че няма значение как е отдолу или че и ти имаш някакъв подобен недостатък. Но не я зарязвай! Момичето си е наред просто има комплекси.

53.   Един човек като го напъваш за нещо и той се дърпа.
Изобщо не става дума само за девствеността тука ...

54.   Цитат на автора:
"... да имаме интимност орална любов от нейна страна, но като аз искам да и направя, тя се дърпа и казва, че не иска... "
От тук става ясно, че "приятелката" ти не е девствена. Защото ако и направиш френска любов ще разбереш, че не е девствена, ще си проличи на момента. Според мен тя те има като момче за частично удоволствие и се чука с друг, давам гаранция.

56.   ми таквиз само с годежен пръстен и брачния договор можеш да ги излъжеш. Сори пич фанал си свястна - фани си повлекана и няма да се ядосваш за това нещо само че другите неща ще ти тежат. Както се казва или или няма съвършенни неща на тоя свят иначе винаги ще има някой засегнат. А като нищо не е перфекно поне си го знаеш и си живееш по лесно. Ако продължаваш да тормозиш момичето тя напук може да ти изневери и да стане от онея дето не ги харесваш и ти тежат бившите им или още по по по лошо да си намери друг
за сериозна връзка, където веднага да се влюби и освен че ще си без приятелка ще си и с разбито сърце, защото си я смятал за перфекната и по добра от нея няма да успееш никога да намериш. И в действителност свестните - които се пазят за брачния договор са абсолютно малко. Така че се дръж като джентълмен и и докажи че можеш да се грижиш за бъдещото ви семейство. И задължително трябва да й даваш сигурност, защото с кофти момчета - боклуци е пълен света и тя вероятно го знае и затуй се дърпа. Сори ама ще е по трудния начин възможно е да си жертваш живота на сингъл темерут и да почнеш да бъдеш татко и то само заради самото ахъм (пускане)
Така че почни да премисляш.

59.   Не е срамежлива според мен, по-скоро е тарикатка. Ако беше срамежлива, нямаше да стигнете до френска! И номер 4 е много прав.

1-50 от 92