Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте искам да усетя чувството да свърша. Та в момента нямам мъж до себе си, а и няма как да си намеря. Въпросът ми е как мога да си докарам оргазъм сама. Впрочем съм момиче на 18.

Коментари

1.   Монахиня ли си?

2.   Има много филми за това. от кой град си

3.   Наистина ли си на 18? Някак не ми се вярва, защото би трябвало на тази възраст да знаеш какво е мастурбация.

4.   Определено нещо не е наред, щом до 18 не си успяла да се докараш до оргазъм. Потърси професионален сексолог.

5.   1- с пръсти бее, мила ;d погледай малко порно, виж какичките как си играят на Dj мастурбирайки, навлажни си клитора, масажирай малко по-дълго време и си готова :)

6.   Здравей, момче на 22 съм. Можеш чрез масажиране на клитора или като се свържеш с мен. Лек ден

7.   Ти още си млада имаш време

8.   Малко странно да си на 18 и досега да не си мастурбирала, обикновенно момичетата започват да опознават себе си между7 и 12, 14 най късно до 16години. Просро започваш да се галиш леко първо около областта на клитора докато се навлажниш достатъчно, може да си пуснеш и някое порно клипче за да се възбудиш добре, след това отдръпваш леко качулчицата на клитора и започваш да го стимулираш с въртеливи движения или напред назад и ще усетиш как започва да де залива благострастното чувство при настъпването на оргазма, ще усетиш силно потръпване в областта на клитора и вагината съпроводено с няколко секундни конвулсии, в момента на оргазма клиторът ти ще стане много чувствителен и няма да можеш да продължиш стимулацията му. Някои жени успяват въпреки това да продължат да го стимулират в резултат на което могат да изпитат втори, трети и така до десетина оргазма един след друг. Успех в опознаването на себе си!

9.   Първо искам да кажа , че не съм авторката , но не виждам кое е странното . Ако искайте вярвайте на 17 години съм и никога до сега не съм мастурбирала. Имала съм 4 интимни партньора понякога съм изпитвала нужда от секс , но никога и нужда от това сама да си доставя удоволствие . Предпочитам любимия човек до мен да го достави отколкото сама . Та в това няма нищо странно. Само с това исках да се включа :)

10.   Номер 9, недей така. Ще си докараш менопауза на 30! особенно сега докато си млада, поне веднъж дневно галене на котето си е направо задължително.