Споделена история от Секс и интимност

Не се получава...
Аз съм момче и с приятелката ми се обичаме много, ходим вече от година но не се получажа когато пробваме да правим секс, и двамата го искаме, възбуждам я, има дълга любовна игра правя и френска любов но на края все не успявам да проникна в нея ... много я боли, търпи но аз като усетя че я боли много и веднага ми спада. Моля дайте съвет как да го направя! Благодаря.

Коментари

1.   Захапи я за ухото :) Не, сериозно, наистина я ухапи за ухото в момента на проникване! Не прекалено силно, но и достатъчно. Човешкият мозък е така устроен, че когато регистрира силен нервен импулс, блокира всички остнали. Казано по-просто болката в ухото ще замени болката от разкъсването на химена. За малко разбира се! Но в този момент действай, едно по силно проникване е достатъчно... по-натам давай по нежно.

2.   Има доста причини... мисля че първата е възрастта. и все пак, надявам се да не сте около 12+–? друг е момента че женското влагалище е интересно място склонно на самоизяви. ако ти си и първият, нормално е да боли, но ще мине. пробвайте с гел, не правя реклама, но дурекс има приятни варианти за екстра лубрикация. също може да се започне 'от далече' целувки, игра, френска обич близо под пъпа, проникване с пръст... бъди креативен! обичай тялото на партньорката и то ще те обича:)

4.   До номер 1: Идеята ти е зашеметяваща... !!!! Подкрепям!
Ж 21

5.   Явно си чувствителен като мен. Това може да се преодолее с еднократна употреба на Виагра. Хапчето няма да му даде да спадне от притеснението. Следващите пъти ще ти е лесно:)...

6.   От авторът на темата: вчера пак пробвахме и не успях да проникна, но я натиснах доста силно и след това имаше няколко капки кръв, дали съм започнал да и разкъсвам химена ... А относно нашата възраст не сме някакви хлапета на 12 ... почти на 21 сме, но по стечение на обстоятелствата така се е случило, че сега сме намерили подходящия човек, с когото да изживеем всички хубави неща за първи път :)

7.   Дали е по-добре да го направя с прусти? Вкарвал съм си единия пръст в нея и я болеше много но не и се разкъсва химена, да пробвам ли с два, дали с пръсти ще я боли по-малко отколкото направо с член?

8.   Абе давай един път по-смело. И тя щом толкова много иска да го направи щв стиска зъби там един, два пъти докато я отпушиш. Един път болка си струва, защото след това ще има само удоволствие все пак . :)) Големи хора сте, не се предавайте. А ако пак не става. Накарай я тя да е отгоре, така ще контролира всичко и ако я заболи ще може тя да спре когао поиска. Или това с лобриканта също е вариант, Сложете си и пробвайте, мисля че ще се получи. :))

10.   След всеки опит нещата ще са с една крачка по напред от предишния.Няколко месеца след самото проникване, болката може да остане,ще намалява с времето,а за достигане до приятно усещане ще са нужни още няколко.Всичко ще се случи бавно и полека, неприбързвай,ненасилвай нещата и не допускай да се спречкваш с нея заради това.Ще я нараниш и ще се изпокарате.Затова спокойно и полеа, наслаждавайте се и си дотставяйте удоволствие.Всичко ще се подреди,но с такт и полека.

11.   До номер 10:"Няколко месеца след самото проникване, болката може да остане" и "ще са нужни още няколко",ти знаеш ли кво каза на момичето да не би да му трябва цяла година,че да му стане кеф.На мен почна да ми става кеф още на 5,6 път.

До автора:Намери начин да разсейваш партниьорката си все пак може би се притеснява на 21г. е и не го е правила до сега,предразположи,говори и смешни работи даже и това помага просто се разсейва и не мисли толкова за момента.Това е като инжекциите колкото повече мислиш за болката и гледаш толкова повече те боли :D !

12.   Нямаш опит. Нищо, ще се научиш. Карай много бавно, действай според реакциите и. Накрая тя ще върши работата вместо теб.