Споделена история от Секс и интимност

Първият път - с или без презерватив?
Здравейте. От доста време влизам в тоя сайт и е много полезен за някои хора. Тъй като това ми е първата история тук моля, Администраторите да ми одобрят историята. Благодаря предварително. :)

Така да си дойдем на думата, скоро с приятелката ми ще правим секс за първи път(надявам се да е скоро), на по 19 години сме и двамата а и сме девствени. Проблема е там, че тя ми казва при първия полов акт е трябвало без презерватив? !? Чел съм много в тоя сайт но не съм могъл да открия точни отговор на въпроса ми. Осъзнавам се когато ми иде, НО ме тревожи течността която идва преди спермата, а това се случва когато съм много възбуден, идва някаква течност а след нея спермата(разбирате ме както искам да кажа). Кое е по-добре и за двама ни да го правим СЪС или БЕЗ презерватив?? Искам да чуя съвети кое е по-правилното решение. За всичко ми е ясно нежен търпелив и т. н. Знам може някои да кажат '' ТАЗИ ИСТОРИЯ МИ ПРИЛИЧА НА ЕДНА ДРУГА'' а НЕ Е!! Моля за съвети :)

Благодаря предварително. И без хейт.

Коментари

1.   Прaвете го с кондом, тaкa според мен и двaмaтa ще се чувствaте спокойни.. :)

2.   Ако момичето не взима противозачатачни, то ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ползвайте презерватив не само при първи, а при ВСЕКИ път.
Първият път не прави изключение - напротив.
Съвет - пробвай кондомите първо сам - при мастурбация например, за да видиш как функционират, как се слагат и да се убедиш лично в надежността им.
ВСИЧКИ кондоми на нашия пазар са ИНДИВИДУАЛНО ЕЛЕКТРОННО ТЕСТВАНИ дори най-евтините!!!! - невъзможно е да попаднеш на скъсан кондом, но заради неправилно ползване и най-вече заради суха вагина понякога се късат (много рядко!!!! )
Лъжат 99. 999899999999% от хората, които твърдят, че били забременяли заради скъсан кондом.
Който е достатачно умен изобщо да ползва кондом, той ако СЛУЧАЙНО се скъса ще вземе и Ескапеле.

Заради митове и легенди, заради глупости, че при първи път не се бил ползвал кондом стават белите.
Какво като сте се пазили толкова дълго? Никога не е късно да стане човек за резил, затова ВНИМАВАЙТЕ и ползвайте кондоми, защото ако сега почнете с глупостите, скоро ще сте с аборти, а в същото време ще има хора, които го правят от 15-годишни и няма да са се изложили така, защото са ползвали кондом.
Изборът е ваш де - вярвайте на бабини-дивитинините или на ЛОГИЧНОТО ЧОВЕШКО МИСЛЕНЕ.

Съвет - вземи и лубрикант, например на Дюрекс и обработи вагината на приятелката си предварително. Болката идва преди всичко от триенето без женски секрет, а тя ако се притеснява може и да не се възбуди достатачно. Лубрикантът ти гарантира, че поне достатачно смазка ще имаш, а кондомът, че няма да се излагате на „зряла“ възраст вече.
Дали ще е за първи път или за десети - ползвайте кондом при ВСЕКИ път.

3.   Щом ти е първи път задължително с презерватив. Уж усещаш кога ще свършваш, ама не бъди толкова сигурен че докато си в джаза ще го усетиш навреме и ще можеш да реагираш. По принцип с моята бивша първо я възбудих много и проникнах с пръст, за да скъсам химената и после правихме секс.

4.   Направете го С презерватив!
Но ако все пак решите БЕЗ го направете преди или след нейния цикъл, не че е безопасно, но е по-малко вероятно да забременее...
Успех!

5.   Номер 4 - една фертилна жена ВИНАГИ е в цикъл, ако не е бременна, защото това е периодът между първите дни на две поредни менструации - женският цикъл е между 25 и 35 дни, средно 28 дни
Ти имаш предвид МЕНСТРУАЦИЯТА, но пак даваш ГРЕШЕН съвет, защото точно непосредствено СЛЕД менструация пък рискът е доста голям - мъжките полови клетки могат да живеят 6 дни след секса и да си заплодят по време на овулацията женската зряла яйцеклетчица.

Методът с прекъсване на повия акт е ИЗРИЧНО казано САМО ЗА ЖЕНЕНИ ХОРА, които искат да отложат следващо забременяване, НО МОГАТ ДА СЕ ГРИЖАТ ЗА ДЕЦА И ДА ПОЕМАТ ТОЗИ РИСК.

6.   Ха-ха, аз първия път бях не с 1, а с 2 кондома - да не би да се скъса случайно... Като резултат - дори не можах да отворя момичето :)
Сега като си спомня и ми става безкрайно смешно какъв калъф съм бил.
Не обичам кондоми и почти не ползвам. Има си календарен метод, прекъснат коитус и т. н.

7.   Направете го без. Предполагам искате да ставате вече родители :)

8.   Когато ми беше за първи път с приятелят ми го правихме с кондом. Но след това започнахме без. Тоест слага, но към края вече когато свършва.
Но щом и двамата сте девствени, и никой няма опит, задължително с кондом.

9.   Няма такова нещо, че първият път трябва да е без презерватив! Приятелката ти е крайно неинформирана. За да се избегне нежелана бременност и болести, предавани по полов път, употребата на презерватив е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА! Няма значение, че на нея ще й бъде за пръв път. Шансът да забременее ако не се пазите е еднакво голям. Относно бременността и болестите, първият път не е по-различен от всеки друг път! Съветвам ви и занапред да използвате предпазни методи, за да не се стига до нежелани ситуации. За твоя информация, ако все още не си запознат, разрови се в гугъл за предеякулационната течност, която се отделя по малко през целия акт, за да разбереш, че и в нея се съдържат сперматозоиди, които могат да оплодят яйцеклетката. Това да го извадиш преди да свършиш, не е надеждно!

10.   До номер 9 - точно от тази течност се страхувам и аз. Иначе мога да се контролирам, осъзнавам се когато ми иде но точно от предеякулационната течност се страхувам. И аз съм ЗА това да го правим със кондом. Благодаря ви на всички за съветите :)

А ако може да ми кажете как да я отворя? Някои казват първо със пръст, а други направо със пениса. Искам максимално малко да я заболи, ще съм много нежен и тей подобни.

Авторът

11.   Първо те съветвам да ползваш пръсти за да я отвориш, след това ползвайте лубрикант (за да не я боли, ако не е достатъчно влажна) и задължително кондом. Успех!

12.   Приятелката ти е много тъпа за 19 годишна жена. Поздрави.
Ако не искате с презерватив карай я да ползва противозачатъчни.