Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към жени с памперси
От интернет се зарибих да гледам жени облечени със памперси за възрасти. Отначало в един порно форум видях споделени клипове и снимки на такива жени. Почнах да тегля наред. След известно време форума го затвориха, защото нарушава правата на другите сайтове. Почнах да си плащам за снимки и клипове. Мога ли да срещна такава мацка, която да носи памперси в реалният живот? Какво мислите за този фетиш?

Коментари

4.   Според мен мястото да споделяш това не е тук за какво ги гледаш тези работи налей си малко ум мен ако питаш

5.   Ужас, идея си нямах, че има и такъв фетиш. Ми може би си прикрит геронтофил.

6.   Освен ако здравословното й състояние, не го изисква, едва ли ще носи памперси, но преполагам, че можеш да срещнеш жена, която ще си сложи, за да удоволетвори фетиша ти.

Фетиш като фетиш - всякакви има.

Перверзия е тогава, когато не се възбуждаш от нищо друго. А иначе най-вероятно по някакъв начин има връзка с писинга и въобще с отделянето на различни продукти от тялото.

А всички онези, които ще бързат да изпратят автора в лудница - просто недейте да коментирате ако нямате какво смислено да кажете по темата.

7.   Ха... фетиш към бебета?! За това могат да те вкарат зад решетките!

8.   а Как ти харесва пълен памперс ли..

9.   Брат, не се притеснявай. Аз също имам странен фетиш към жени с бръснати глави.

10.   То пък да си падаш по гърди по-малко гнусно ли е ?! Се едно си бебе и ще сучеш... тва също е гадно, но защото е по-разпространено е по- прието.....

11.   Номер 10 това пък беше пълна глупост!!! Не само, че е по-малко гнусно, а изобщо не е гнусно. Как изобщо можеш да сравняваш фетиша към гърди с фетиш към ЖЕНИ С ПАМПЕРСИ. Гърдите са ерогенна зона, няма нищо общо със сученето, а и естетически придават сексапил на жената. А големи хора, които носят памперси, повярвай ми има защо да ги носят и никой няма да си сложи памперс да се разхожда с него ей така по пътя, докато гърдите са част от тялото и е нормално да се разхождаш с тях.

12.   Пич, не се притеснявай. Лошо щеше да бъде, ако имаше фетиш към примерно овце с памперси, прасета с памперси или в най-добрия случай от лошото - мъже с памперси.

13.   Памперс. Наистина ли?

14.   Тук според мен, доколкото разбирам и доколкото имам опит, не става въпрос само за памперсите, а и за това жената да е безпомощна и да има нужда от грижи. Много хора имат фетиш към жени в безпомощно състояние или такива, които изпитват някакви затруднения. Прочетох доста неадекватни коментари, но какво да се прави, странностите дразнят „нормалните, особено онези „нормални”, дето си падат по пластмасови цици.