Споделена история от Секс и интимност

Не се обезобразявайте!
Здравейте млади момичета и чаровни жени. Аз съм мъж на 44г. и съм фен на оралната любов. Големите срамни устни възбуждат мъжете повече отколкото можете да си представите. При орална любов както за жената е играчка кожата около главичката на пениса така и за мъжете е интересно и приятно да имат с какво да си играят. Лично моето мнение е да си останете такива каквито природата ви е направила. Слагането на силикон прави гърдите на жената изкуствени и тя не реагира така както когато са и естествени. Ние мъжете повече харесваме естествени гърди и големи срамни усни. Не се оббезобразявайте,моля ви! Когато правите секс с мже като мен ще разберете какво имам предвид. Аз работя сред мъже и 99% от тях харесват големи срамни устни и естествени гърди! Поддържайте добра хигиена и никога няма да имате проблеми.

Коментари

1.   О, благодаря, че ни просветли в този тъй сложен материал!

2.   Само не разбрах защо пак отваряш тази тъпа тема?

3.   Какво ти е бе човек?Нещо май грееш?Я иди се прегледай!!

4.   Браво, пич! Изкефи ме! И ми вдигна рейтинга и самочувствието! Благодаря ти! Жена на почти 37

5.   Офффф, абе чиче, сетил си се на 44 да коментираш...

6.   Защо си мислиш, че жените искат да изглеждат по определен начин само заради мъжете? Имаме си естетическо чувство.
Иначе, благодаря за съвета.

п.п.Имам чувството, че това е писано от жена.... с естествени гърди и големи срамни устни. И не е съвсем доволна от тях.

7.   Ами да-сетил се е да коментира на 44, защото има опит. По-добре от незрелите изказвания на 20 годишни, които освен че нямат опит, нямат и грам идея. До номер 2-като не ти се чете същата тема, защо четеш??? Аман от злобните ви коментари. Човекът искал да сподели нещо, направил го е, все пак затова е страницата. Поздравления за което.

8.   Един човек да каже нещо смислено и правилно-ЕВАЛА!Още по добре че е на 44,тъкмо има достатъчно опит,за да се изказва по темата,и да се опита да спре комплексирани девоики,които имат намерение да се "променят".Не разбирам защо го нападате.1-во "Имам проблем,циците са ми такива,срамните ми устни са такива",а после като някои се изкаже както трябва,е пратен да се прегледа!Вслушваите се в съветите на шп улегналите мъже,а не в някакви 18 годишни порно маняци! Успех!

9.   Изкуствените цици привличат погледа,не случайно почти всички жени показващи се на публични места си ги слагат,но едва ли има нормален мъж,който си избира жена по циците и големината на срамните устни!

10.   Aми зашто не се замислиш че жените си слагат cиликон за да се чувстват добре и оверени в себе си а не заради мъжете .. и не разбирам зашто отваряш тази тема ;Д

11.   Големите срамни устни ме отвращават никога неповтарям с такива на 26години съм мъж

12.   За да накара жените да се чувстват по-Уверени и без силикон. А аз не разбирам защо не си погледнеш правописа, преди да нападаш автора?

14.   Голяма полемика е станала след моя съвет. Радвам се , че поне на една дама съм успял да повдигна самочуствието , поради което моята задача е изпълнена. Много благодаря на дамите които са ме разбрали и са изказали добри думи за мен! Преди около 10г. ми правиха операция от апандесит и до момента още на мястото на среза кожата ми седи като изтръпнала при пипане. Интервенцията която някои от вас искат да си направят в последствие да не ви направи лоша услуга и мястото да ви остане като изтръпнало и да загубите чуствителноста си там.

Искам само последно да ви кажа ,че в живота всичко е отношение и ако имате добро отношение ,то съответно и ще получите такова. Дарявайте добро и всичко ще цъфти около вас , всички ще ви се усмихват , а от това по-добро няма. Има една японска поговорка която гласи: В усмихнатото лице не пускат стрела! Относно секса , то предишните коментари описват много подробно всичко и са дадени както от мъже , така и от жени! Успех на всички!

15.   Прав е човека! Аз съм жертва на суетата си и сега си нямам срамни устнички и имам много приблеми, защото връщане назад няма. Искам си ги обратно както и чувствителността, искам да спре да ме боли и да спре да ми е дискомфортно! Минаха 7 години от тогава и с всеки ден съжалчвам все повече.

16.   И нас ни отвращават недорасли комплексари като теб, номер 11, но не само че не ги повтарямае, ами ВЪОБЩЕ НЕ ГИ СЕФТОСВАМЕ!!! Значи си толкова отвратен, че....все пак си лягаш с тях, а??? Ти си нещастник, бройкаджия с претенции, на пук на най - вероятно микроскопичната си чушчица и двете си мозъчни клетки!

Вървиш към педофилия в изискванията си, а в затвора ще се израдват на стегнатата ти задна мускулатура и току виж провисне повече и от най - големите срамни устни, които си срещал!

Към автора - не им обръщай внимание на тези пишлегари и пиклички, които на по 13 години се подкарват да си мислят, че правят секс. От опит знам, че зрелите и печени в леглото мъже предпочитат жени с големи срамни устни, определено има защо, но нека "овтворковците" да си тънат в неведение! Те цял живот в такова ще изкарат, съжалявам ги!

17.   Спомням си преди време забелязах нещо и се замислих върху него... Оказа се, че много често жени, които са добре облечени и гримирани ме отблъскват, а скромни и без никакъв грим ме привличат ужасно силно. Попитах приятели дали и те се чувстват така и около 4 от 5 споделиха подобно мнение ...

Истината е, че мъжете сме фенове на естествената красота и чар, а това с разкрасяването е по-скоро машина за пари... не, че жените трябва да се интересуват от мнението ни, но като цяло смея да твърдя, че повечето мъже не сме фенове на козметични и хирургически корекции !

18.   Браво 17, много точно казано и абсолютно съм съгласен с теб! Имам 2 малки дъщери и, когато подтиквани от детско любопитство посягат да се гримират и цапотят, постоянно им втълпявам, че те са естествено много красиви момичета и поради това НЯМАТ нужда от гримове. Гримовете, сенките, ружовете и прочее са за ГРОЗОСТРЕЛИ, КОМПЛЕКСАРКИ И БАБИЧКИ, които по този начин се опитват да прикрият грозотата си и липсата на самочувствие. Голямата (8 г.) повече ме слуша, и дори се отказа от това да си пробива ушите за обеци, убедена в правотата на думите ми. Надявам се като пораснат никога да не помислят за пластични операции и тем подобни глупости - поне аз пари за такива неща няма да им дам НИКОГА.
А на автора - евала за темата.

19.   Невероятен казус!!! Баси тъпотията! Мъжете харесват само тези естествени неща у жените ли????

20.   Егати нямам претенцията да познавам всички мъже на света, но къде сте бе вие дето харесвате естествените жени. Аз за себе си отдавна съм направила, повторила и потретила следния експеримент. Отивам на работа с дънки и семпъл потник. Ниски обувки, косата на опашка, без грим само един гланц. От вратата на вкъщи, по улиците, на автобуса аз съм една невидимка. На вратата на автобуса някакви мъжоря и момчетии ще ме прегазят. На работа също невидимка. На другия ден отивам пак с дънки, потниче но... ОБувки на 4-5 см ток пусната коса подчертани очи и вече с червило. Нещата коренно се променят. КОРЕННО. Аз съм симпатична дори може би красива. Ръст тегло в нормите, свежа и усмихната съм винаги. Но бога ми кого лъжете, че харесвате естественото? !!! Ако не съм натафросана получавам съвсем друго отношение. Кого лъжете мъже?

21.   Добрата хигиена не включва щавене, епилации и други просташки обезобразителни процедури.... а само вода, сапун и дезодорант за окосмените подмишници! Най-красива е най-естествената жена!

22.   А за пластичните хирурзи работа? Трябва да се уголемяват и стесняват гърдите задължително. Ххахаахах шегувам се, но съм съгласен че естеството на една жена е много сексапилно и единствено по рода си така че останете такива каквито сте. Нищо че искам да уча за хирург и по-точно пластичен или мозъчен.

24.   И на мен повдигна самочувствието! Браво!
ж. 19г.

25.   Моите срамни устни са много големи,аз бих ги нарекла грозни,срамувах се от тялото си и може би затова останах девствена до 26.Оказа се,че притесненията са ми били напразни,на мъжа ми изобщо това не му направи впечатление.

26.   Пълна глупост е за мен ама както и да е, големите срамни устни са отвратителни, смисъл много големите, средните донякъде стават, а за циците си прав, но има жени нямат почти никакви между другото.
И още нещо, да ходиш на токчета и да си слагаш косата на кок не е неестествено и от грим до грим разликата огромна, има лек и подчертаващ грим, което е супер, но нали се сещате че и мускулите са неестесвени ама ви харесват, точно както на нас грима, не се раждаш с мускули не се раждаш и с грим, напълно естесвен човек няма.

27.   Браво № 21 напълно съм съгласен, епилацията също обезобразява жените! Отвратитлено е, че българките заприличаха на турски гювендии от средата на 90-те до сега. Окосмените женски подмишници много ме възбуждат! Манията по епилации е право право попорционална с всеобщото затъпяване и примитивизиране на българите като цяло! Я вижте западнячките (германки, французойки, италианки, испанки и скандинавки), не са чак толкова лумнали да се щавят! А нашите маймуни, копират ли, копират!

28.   Аз съм жена на 24 и чак сега разбирам, че изобщо имало такова нещо като прекалено големи срамни устни - че колко трябва да са големи, че някой да ги смята за грозни. Срамните устни са си най-обикновени срамни устни. И аз мразя да се гримирам, приятеля ми също мрази, защото дори да иска по бузата да ме целуне, вместо да ме смукне мене ще налапа всякакви химии от фон дьо тени и пудри. Обича ме по кецове или боса - така танцувам най-сексапилно, а не супер дървеното с токчетата. Обича ме без червило и гланц - имат гаден вкус при целувките - не може да изпие устните ми. Обича косата ми пусната и без лак - да прокарва пръсти в нея свободно. Всичкият грим е само една пречка пред любенето. Дори най-обиконовена спирала да си сложиш няма как да не я размажеш ако ще правиш страстен секс, а нали именно тогава трябва да си най-красива, а не с разкривено черно под очите :)