Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към мъжко бельо
Здравейте,

аз съм момче и от доста време знам, че ми харесва мъжкото бельо - по-точно по-изрязани слипове (мъжки бикини/танга). Допадат ми също така и прилепнали боксерки, но не чак толкова. Също и така наречените jockstraps са много яки....

В общи линии ми харесва как съм "облечен" и когато съм само по бельо... сигурно затова отдавам такова внимание на този атрибут от облеклото. Дали има и други пичове, които го оценяват и какво носите под панталоните (или не носите нищо... хаха) :)

Коментари

2.   Най-често нося широки боксерки - обичам половите ми органи и задника да не са стегнати и да се проветряват.
Понякога при спортуване и преход в планината нося тесни слипове, за да ми предпазват тестисите.
Лятото често съм без гащи под шортите и късите панталони.

М19

3.   към 2. : тесни слипове за спорт и планина звучи добре, само да не са много тесни ;)

4.   Аз обичам еластични боксерки. Пакетът ми е голям и ми е яко, когато опъва боксерките. А иначе спа без бельо. Трябва и ти да пробваш, защото е много полезно за пакета и за тестисите.

5.   Еластични боксерки нося и аз, но по-малко.... как точно ти е яко, когато пакетът опъва боксерките? :) :Д

6.   Аз пък нося само слипове. По практични са, а и държат всичко на мястото му. Със слиповете ми е по прохладно и са ми по удобни. Особено лятото не знам как издържат с тея боксерки.

7.   До 5 от 3. Ами когато съм надървен ми е супер готино пенисът ми да опъва боксерските отпред

11.   Аз от 20г нося само прашки или нищо. Първите ми ги купи жена ми уж на шега, само за секс с нея искаше да ги нося. След като разбрах, че са ми удобни за кратко време си подмених изцяло бельото. Но пролетта и лятото не нося никакво бельо.

14.   По принцип ценя спортните леки синтетични материи. Прашки, джокстрапс, слипове и най-малко боксерки. Джокстрапа е перфектен за спорт, аз не съм имал по-удобно бельо. А колежките и жените как заглеждат стегнат мъжки задник с прашки или джокстрапс, мъчейки се да разберат защо не се виждат черти от бельо... е няааама такъв кеф, братлета! И като вземат да си представят, че си без бельо, а пакета е идеално оформен, сигурно се подмокрят, но там не знам вече :D Доста добре ми е оформен задника и жените зяпат, току се наведа илипросто подмина седнали жени някъде, обърна се рязко гледайки на другаде и после към тях - зяпат.... много зяпат, за това и основно нося такъв тип бельо. Не си признават ама ни обожават като изглеждаме добре да ни изчукат с поглед, тва е.

15.   Фетиш щеше да е, ако искаш да носиш дамско бельо, а си от мъжки пол.
Просто си суетен.
Бельото има въздействие, но ако мъжът е калпав любовник, впечатлението много бързо се губи.

16.   Отделям голямо внимание на бельото си. Лятото не нося нищо, ако съм с къси гащи. За дънки - изрязани слипове от материя на дупки. Също така уважавам и jockstrap. Зимата нося само слипове. Спя без бельо. Имам малко топки и голям кур, така че ме кефи да се мята без да е опакован.
Ако има и други любители на ходенето без бельо да се запознаем.

17.   До 11
Аз съм мъж и също нося прашки също и дамски дрехи и то всеки ден. Мн ми е яко като си сложа тънки прашки от тези с триъгълничето отзад сещаш се. Аз с боксерки направо се сварявам пък както идват и жеги съм си приготвил и роклите полите и потниците. Днес ходих на разходка в парка и бях с прашки и една тънка рокличка и беше мн яко.

18.   До 14. Е все някоя ти е свалила панталона брат и видяла оформен пакет в прашката. Трябва впоследствие да се е навлажнила ;)

19.   До номер 17. Аз нося само мъжки прашки. И понеже имам много даже продавам в olx употребявани за да мога да си купувам нови. Ако теб те кефи дамско бельо и дрехи, няма лошо просто прави каквото ти харесва.

20.   През повечето време съм без бельо, особено като съм с по-леки панталони като анцузи и къси гащи. С дънки също често съм се пускал без нищо, но когато нося бельо са или прилепнали боксерки или прашки. М, 25.

21.   Аз пък съм жена и нося боксерките на мъжа ми…
Навивам ластика веднъж - два пъти, за да ги закрепя.
Онзи ден сутринта ми ги изхлузи със смях и вика: Прекаляваш вече, човек няма какво да обуе от теб.
Ползвам ги за спане.
Много яко се чувствам, а мъжът ми твърди, че съм адски секси в тях

22.   До 21 Е това беше добро евала
Аз пък нося прашките на приятелката ми, но имам и собствени естествено чак понякога спорим кой коя прашка да си сложи. Има едни прашки тип стринг с триъгълничето отзад аз има доста такива дори имам едни червени, които са ми любими и една сутрин ги търся търся а те биле на нея хах. А иначе двамата си лягаме по прашки и жартиери