Споделена история от Секс и интимност

Да клъцна или не?
Здравейте :). Аз лично нямам проблем със забелването на главичката, но тази ципа която имам долу ме постяга малко и кожата ми се връща леко, но си остава оголен все пак.. Като се намокри, под душа и е в ерекция пениса ми не боли чак толкова, но ако е на сухо боли, но се търпи. Въпроса ми е дали ще е по-добре да" клъцнат" тая ципа която имам и как ще ми е без нея секса по-хубав ли ще е и т. н. мерси ;) На 17 съм.

Коментари

1.   "Да клъцна или да не клъцна?" - този въпрос ще остане загадка дори за учените.

3.   Иди на лекар и той ще ти намери решение.

4.   лекар !

5.   Не се притеснявай. Някой ден при по-неубоздан секс гемчето само ще се скъса.

6.   Това не трябва да се къса номер5, само лекар може да каже дали трябва да се обреже!

7.   Гемчето не бива да се къса, ако се случи то е много болезнено, това се се случва ако е късо и при полов акт ако партньорката не е овлажнена добре, но по принцип трудно се къса, отиди на уролог да те прегледа, ако е късо има интервенция чрез, която се оправя този проблем без да се налага обрязване, ако не е късо а само кожата е стегната, може да се оправи като всекидневно с някакъв лубрикант или бебешко олио опъваш(заголваш) и връщаш обратно, можеш да правиш това и под течащата вода в банята, така кожата постепенно ще се отпусне, ще стане еластична и няма да изпитваш болка когато е заголена главичката.

8.   Толкова разбирате че направо се пръскате, гемчето не се обрязва а се премахва (или оголомява), обрязва се кожичката която покрива главата, а не гемчето - дори да се наложи премахването му, не е страшно, няма как да стане фал, това е елеменарна операция (направи го лазерно 200 лв за 5 мин , обикновеното е 100 мисля че), на 5-тия ден всичко ще е на 100% готово, 5 дена без секс никой не е умрял. Хиляди порноактьори са си правили.

9.   А да, и не чети в нета, 16 годишните просто приказват без да разбират.

10.   Отиваш на уролог и въпроса се решава за 15 минути. После 2 седмици не трябва да ебеш! След това го изпробваш - като нов е! Аз на времето имах същия проблем. След секс гемчето ми се подуваше, защото беше малко по-късо. Пък и визуално става малко по-голям.