Споделена история от Секс и интимност

Тройка - За или Против ?
Здравейте. Момиче на 18 съм. Имам си приятел от половин година и сме в перфектни отношения. Правим редовно секс - гледаме да си угаждаме един на друг - споделяме си какво ни харесва... Общо взето всичко е супер. Та един ден реши да ме пита дали бих направила тройка ( задава ми всякакви въпроси, защото иска да разбере какво харесвам и какво не). Отговорих му че не бих - казах му, че той ми е напълно достатъчен, и не бих искала да правя тройка с човек, който обичам истински. Но главната причина е, че съм си ревнива (но не болезнено) и не бих позволила друга жена да го докосва. Питах го, той дали би искал, но с мъж и ми отговори, че би направил компромис, само ако много съм искала.
Въпроса ми е и към мъжете и жените - жените бихте ли се съгласили за тройка с любимия и още една жена, и мъжете с любимата и друг мъж?

Коментари

1-50 от 67

1.   Аз съм твърдо ПРОТИВ!!! Когато обичаш даден човек, и през ум НЕ ти минава да го делиш с друг!

2.   НИКОГА !
Само един подъл и долен и прост човек би поделил любимия човек до него дето толкова обича с друг ,когато имаш тези горе споменатите качества в теб та ти би делил и жената даже и дъщерята и майката с друг само заради едното животинската тръпка в теб, защото ако ти пукаше за любимата и жената или който и бил човек до теб за нищо на света не би спирал да го обичаш и да искаш да сте само вие двамата, би го ревнувал нормално, не би дал друг да го докосне даже , НО когато любовта изчезне все му е едно вече дали да те дели с един или с 5.ма .
Не съм моралист наистина но аз разбирам любовта истинска за двама, така е било и винаги ще бъде ,за другите дето ми говорят за демокрация и свобода и нормално и да пробваме и разни такива .... това вече не е истинска любов това е вече ....няма да кажа думата сами се сещайте .

3.   Късай с него и приключвай

4.   Ебаси тъпанарите! "Аз съм твърдо ПРОТИВ" "НИКОГА" направо си ви представям с пръста. Точно в началото на връзката е най-голямата тръпка да пробваш и да доставяш удоволствие... по-нататък всички ще станем като вас - забили стереотипи!
S. A. D.

5.   Аз съм твърдо ПРОТИВ, щом обичам даденото момиче абсурт да искам тройка дори и с момиче а пък камоли с момче! Дори през ум не ми е минавало, дори не мога да си представя как някое друго момче ще прави секс с моята любима и особено да го гледам това е ОТВРАТИТЕЛНО. Моето мнение е, че даденото момче не се интересува от теб просто иска секс и да пробва различни неща!

6.   НИКОГА! Може да си развалите отношенията ако е с жена може той да хареса нейния секс повече или ти да харесаш секса на мъжа

7.   ЗА...

НО не на 18.

Общата фантазия, говоренето за тройка също е ок за мен. Даже ме възбужда повече от самото осъществяване на идеята.

Но аз съм на 30 и мога да си слагам границите, да разкличавам истинското от фалшивото, да правя разни неща единствено заради играта, заради ролята - без това да обърква основното чувство във връзката ми.

На 18 не бих

9.   Какво доверие може да се има на човек във връзка, който прави секс с други? Каква връзка може да има без доверие? Извинявам се за грубата констатация, ако някой се засегне, но за мен таква връзка може да има само между боклуци.

10.   Аз съм авторката:
Първо благодаря за споделените мнения. Интересно ми е да видя какво мислят хората по този въпрос.
№5 грешиш - интересува се и то много. Ако искаше секс, досега да ме беше зарязал. А той дори прави планове за в бъдеще с мен.
Въпроса за тройката беше просто обикновен въпрос - иска да ме опознае напълно, и да разбере кое бих и кое не бих направила. Той също ми отговори, че не иска тройка.
Всеки си има мнение, и моето е, че ако двама човека се обичат истински, не биха допуснали трети човек в леглото си, само заради едното забавление.

11.   Против! Това според мен си е лично между двама души :)

13.   И аз съм против.
Номер 4-Защо се впрягаш толкова? Всеки си има мнение в крайна сметка. Щом на теб ти харесва го прави.. всеки има глава на раменете!

14.   Аз не бих правил.

15.   До номер четири: Това, че някой не е на същото мнение, като теб не значи, че трябва веднага да се палиш и обиждаш :дд Който иска да прави тройка нека прави.. всеки си решава.
Аз иначе съм против ;)

16.   Не бих деляла пловинката си с някой/някоя лично аз..

17.   Няма нищо странно в това някой да е против тройките.. Всеки си решава сам за себе си. Защо веднага си правите глупави заключения? Лично аз за момента не бих правила.

18.   Не ме възбуждат тройките

19.   Аз не бих правила. Според мен тези неща са много лични и персонални между двава.

20.   Жена съм и честно казано не бих се съгласила на тройка с друга жена, виж с друг мъж... е, това си ми е тайна фантазия, за двама надарени млади мъже, които правят всичко, буквално всичко с мен, обаче си е само на ниво фантазия. Едва ли някога ще я осъществя.

21.   Тройката предполагам е готино изживяване(не съм правил) ако го правиш с приятел и някоя случайна, или със две случайни момичета. Но да участвам в тройка заедно с жена/приятелката ми това вече е извратено и антилогично ако го иска някой. Значи не се обичат истински. Та: За - със случайни хора; Против - със гаджето или съпругата.

22.   Или е моя или не.. няма да я деля ;)

23.   Против... според мен човек иска тройка, когато му липсва нещо... а ако наистина обичаш човекът до себе си не би трябвало да ти липсва нещо :)

MJ

24.   Ко? Не! Само аз и тя!

26.   Към номер 4
Именно началото на връзката, драги момко, е времето на чистата и силна любов, време на отдаденост и планове за бъдещето.. Я си представи въпросната двойка, обичат се, искат да са и за в бъдеще заедно, правят планове и... Ха! Девойката забременяла ама от кого?? Дори и с презерватив забременяване е възможно. И какво правят сладките влюбени тогава?
Тройките са игри за напреднали. Като порастнете ума време да пробвате.

27.   Аз съм жена на 41 и доста често със моят съпруг участваме в тройи, четворки или групи. Няма нищо лошо в това-страхотно изживяване и забавление.

28.   Твърдо ЗА! Правила съм и ще продължавам да правя. С жени, с мъже, няма значение - все е хубаво. В момента, когато успях да се отърся от всичките си предубеждения и закостенели схващания, секса в живота ми стана невероятен. Бях на около 24. Пожелавам го на всички вас, задръстени мозъци(такава бях и аз)!
Ж 36

29.   ПРОТИВ!!!!

31.   Тройките и суинга са за пораснали. В интимния живот на всяко семейство неминуемо в един момент страстта охладнява и тогава на помощ идват игрите и забавленията с трети или друга двойка, но това няма нищо общо с любовта и доверието между двама души, тези игри са просто за разнообразие и допълнителен стимул. За младежките и мимолетните връзки, тройката е рецепта за раздяла.
М40г.

32.   Твърдо ЗА - мъж на 32г

33.   Твърдо против, ако жената ми е за убиване на време съм ок, но да искам нещо сериозно с даденото момиче, да живеем заедно, да споделяме празниците си и да се обичаме, няма как да вкарам в леглото си жена или мъж още по-лошото, това е животинско и граничи с лудостта.

34.   До номер 33:
Не си пробвал, за да видиш ако вкараш 1 мъж в леглото ви жена ти какви оргазми и кеф ще изпита благодарение на 2ма човека и двойно повече секс, докосвания, стимулации!!!!!!!!

35.   И аз съм за,ако третия е сигурен човек.Авторке не каза,пробва ли вече и как е?И гаджето ти на колко е?

36.   като няма какво да те издъни 3тия човек какъв е проблема да се прави 3ка не разбирам.... кеф е и за 3мата- въпроса е мъжа да не е ревнивец и "турчин"

37.   Заслужава си само, ако си с двама мъже
Опитала, 31

38.   Според мен, успешната тройка зависи най-вече от времето, в което е желана и реализирана от партньорите в нея...
Нормално е една влюбена двойка в началото на връзката си да се отвръщава от подобна идея, но същата тази "тройка" може да звучи много плаво и освежаващо след време...
Помня, в началото на връзката с жена ми, когато си говорехме за сексуалните ни желания, за фетишите и тн, тя бе много далече от идеята за някакви групови изпълнения, суинг или тройки и аз напълно уважих нежеланието й, още повече самият аз не се чувствах 100% уверен в себе си.

Но мина време, жена ми все повече проявяваше интерес към фантазията - тя с двама мъже и го осъществихме...Аз не съм ревнив, защото не възприемам жената като собственост или някаква ценност, която съм завоювал, а най-вече като спътник, с който искам да изживея щури и забавни моменти :))
Така, стигаме до мига, в който тя ми каза, че не би имала нищо против да опитаме 3-ка с друг мъж, на които вярва и в компанията на който се чувства сигурна. Тя избра партньор и го направихме няколко пъти - беше много готино и палаво и не съжалявам/нямаше двойно проникване-държа да отбележа/. Първо си говорихме дълго, смяхме се, пихме хубаво вино и накрая последва...;)

Ако има жени тук, които са правили 3-ка с 2-ма мъже или пък мъже, които са участвали с жените си в 3-ка с друг мъж, нека споделят изживяването от гледна точка за жената - поне аз видях в моята, една особена и много интересна, любопитна искра в очите - тя бе задоволена и щастлива от случващото се по нов и различен начин...Мисля си, че жените не са по-малко сексуални от мъжете и също се наслаждават в пълна степен на мига и разнообразието, а когато имат около себе си 2-ма мъже, които я желаят и са възбудени само за нея ...хм...става наистина горещо ;)))

Така че, тройката едновремнно може да бъде ужасно изживяване, но и много секси и палаво, в зависимост от това, доколко участниците в нея са узряли за такива игри - подбрали са подходящия момент, а също са избрали и точната конфигурация - жена мъж мъж, и жена жена мъж...
Моят съвет - докато не усещане, че сте напълно готови и не търсите, не възприемате секса в такъв вид, като ново усещане и емоция, не се втурвайте излишно в подобен род секс приключения.
За всичко си има точното време и място. Излишното пришпорване няма да направи усещанията по-силни.

39.   Номер 38 е много прав. Евала

40.   Напълно съм съгласен с номер 38.
И ние правихме тройка с жена ми и друг мъж...Има ли разбирателство - става чудесно!

41.   С най-голямо удоволствие бих направил тройка с жена ми и др. жена (стига да не е някоя склекана кощрамба). Жена ми също не би имала нищо против, както и аз не бих имал нищо против, да я обладаем съвместно с друг мъж! Това няма нищо общо с любовта ни. Правили сме четворка два пъти и не беше никак лошо. Като чета в горните постове "никога" с големи букви си казвам - колко глупава ревност има на този свят с която се тормозите нещастници!

42.   Страхотен коментар Номер 38

43.   Като жена, която прави тройки с мъжа си и други жени/мъже от вече близо 10 години аз съм твърдо ЗА. Само, че трябва да има желание и от двете страни и истинска любов. Такива отношения не са приложими при задръстени, несигурни в себе си ревниви хора, както и при хора без собствено мнение, живеещи по чужди правила и парадигми. За широко скроените хора това може да бъде чудесно изживяване сплотяващо двойката, а за останалите пълен кошмар.

44.   Номер 38 - тя като го избра този партньор - как точно стана? В смиъл - интересно ми е къде го намрихте или тя къде го е намерила. Дали пък не е правила и индивидуални изпълнения с него преди това?

45.   М27. Много ме възбужда да гледам как приятелката ми танцува с друга жена, обикновено нейна приятелка, когато сме на парти. Все още не се решавам да я подпитам какво мисли за тройка с друга жена

46.   На къде върви света, говорите че нормално да гледам как някой чука жена ми!!!! Тотално сте изперкали!!! Спрете порното и си намерете по добри начини да разнообразите сексуалния си живот.

47.   Това не е за всеки! Ако си имате пълно доверие, обичате се и си вярвате, няма по-готино нещо да направите нещо диво и палаво заедно. Всеки трябва да е наясно, че тов е просто една палава вечер и нищо повече. Определено може да ви сближи още повече.. Опитайте и от двете страни.. Ние с моята жена сме го правили и е страхотно. Не ни е начин на живот, но понякога да направиш нещо диво е страхотно..

48.   Правих тройка с две колежки. По отделно не бих правил секс с тях, но една се натисна и аз си поисках компанията на друга колежка, с която наблюдавах, че са си доста близки. Добре се получи.
Мъж на 38г

49.   Тоя сайт е пълен с извратеняци!

50.   Малка си за това. Не прочетох коментарите, защото това е категоричното ми мнение. Ние със съпруга ми правим често тройки, четворки, петорки.... Но ти все още си малка. Връзката ви не е укрепнала до нивото да допуснете още един човек в нея. Не ми се влиза в подробности, но просто не го прави!

51.   Не ви пречи да пробвате, но си имай предвид, че вашетоси е пародия, не връзка. Щом сте тръгнали да обсъждате подобни на, чувства няма. Не заклеймявам тройките, но гледам реалноно на ситуацията.

52.   Като студент приятелката ми предложи да ме гледа как ми духа нейна приятелка. Бяхме пийнали и се случи спонтанно и бързо. После я зарязах и тръгнах с приятелката и.

53.   Против съм. Направих го веднъж с двама мъже, и се наиграх, както се казва. Не бях омъжена още и нямах връзка в този момент. Любопитно ми беше да опитам двойно проникване, което стана за кратко, и не ми хареса. Просто мъжете бяха смотани. Не успяха да ме възбудят. Пълно фиаско! После имах имах проблем с единия, не спираше да ме търси, тъпа история. Няма да повторя тази грешка. Ж 41

54.   До 52

Брутааалеееееен! Браооо баткааа!

1-50 от 67